تابلو ارت در سنندج

تابلو ارت در سنندج

دسته بندی

تابلو برق

تعداد ارائه دهنده ها

۱ ارائه دهنده

بازه قیمت

از ۶۰,۰۰۰ تومان تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان

توضیحات قیمت

قیمت تابلو ارت در سنندج ساختمان (ارت باکس) متناسب با ابعاد آن و اندازه شینه مسی مورد استفاده متغیر است. استفاده از حوضچه بازدید ارت برای کنترل سیستم زمین در انواع ساختمان ها ضرورت دارد. علاوه بر ابعاد جنس تابلو ارت در سنندج (گالوانیزه) و روکش آن از دیگر عوامل بسیار مهم در قیمت آن می باشند.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

سنندج x

تابلو ارت

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

سنندج

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

تابلو ارت در سنندج

تابلو تست ارت یکی دیگر از الزمات اجرای سیستم ارتینگ استاندارد می‌باشد. ین بخش از سیستم ارت محفظه ای مکعبی شکل از جنس گالوانیزه در ابعاد ۲۵*۱۵است، که به آن ارت باکس نیز گفته می‌شود. سیم اصلی سیستم ارتینگ مجموعه پس از خروج از چاه ارت وارد تابلو تست ارت می‌شود. وجود شینه ارت در ارت باکس باعث می‌شود که سیم اصلی به خروجی های بیشتری تبدیل شود. به این ترتیب میزان جریان سیستم ارتینگ کنترل و خارج خواهد شد. علاوه بر این از جعبه تست ارت به منظور اندازه گیری مقاوت الکتریکی که به زمین وارد می‌شود نیز استفاده می‌کنند. به طور کلی تابلو تست ارت از مواد گالوانیزه با روکش رنگی الکترواستاتیک تشکیل شده و ارتفاع مناسب جهت نصب آن ۱٫۵ متر است.

تابلو ارت در سنندج در سنندج، تابلو ارت در سنندج در کلاترزان، تابلو ارت در سنندج در بانه، تابلو ارت در سنندج در آرمرده، تابلو ارت در سنندج در نمشیر، تابلو ارت در سنندج در ننور، تابلو ارت در سنندج در بیجار، تابلو ارت در سنندج در چنگ الماس، تابلو ارت در سنندج در کرانی، تابلو ارت در سنندج در دهگلان، تابلو ارت در سنندج در بلبان آباد، تابلو ارت در سنندج در دیواندره، تابلو ارت در سنندج در سارال، تابلو ارت در سنندج در کرفتو، تابلو ارت در سنندج در سروآباد، تابلو ارت در سنندج در اورامان، تابلو ارت در سنندج در سقز، تابلو ارت در سنندج در زیویه، تابلو ارت در سنندج در سرشیو سقز، تابلو ارت در سنندج در قروه، تابلو ارت در سنندج در چهاردولی، تابلو ارت در سنندج در سریش آباد، تابلو ارت در سنندج در کامیاران، تابلو ارت در سنندج در موچش، تابلو ارت در سنندج در مریوان، تابلو ارت در سنندج در خاوومیرآباد، تابلو ارت در سنندج در سرشیو.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما