تابلو ارت در زنجان

تابلو ارت در زنجان

دسته بندی

تابلو برق

تعداد ارائه دهنده ها

۱ ارائه دهنده

بازه قیمت

از ۶۰۰۰۰ تومان تا ۳۰۰۰۰۰ تومان

توضیحات قیمت

قیمت تابلو ارت در زنجان ساختمان (ارت باکس) متناسب با ابعاد آن و اندازه شینه مسی مورد استفاده متغیر است. استفاده از حوضچه بازدید ارت برای کنترل سیستم زمین در انواع ساختمان ها ضرورت دارد. علاوه بر ابعاد جنس تابلو ارت در زنجان (گالوانیزه) و روکش آن از دیگر عوامل بسیار مهم در قیمت آن می باشند.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

زنجان x

تابلو ارت

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

زنجان

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

تابلو ارت در زنجان

تابلو تست ارت یکی دیگر از الزمات اجرای سیستم ارتینگ استاندارد می‌باشد. ین بخش از سیستم ارت محفظه ای مکعبی شکل از جنس گالوانیزه در ابعاد ۲۵*۱۵است، که به آن ارت باکس نیز گفته می‌شود. سیم اصلی سیستم ارتینگ مجموعه پس از خروج از چاه ارت وارد تابلو تست ارت می‌شود. وجود شینه ارت در ارت باکس باعث می‌شود که سیم اصلی به خروجی های بیشتری تبدیل شود. به این ترتیب میزان جریان سیستم ارتینگ کنترل و خارج خواهد شد. علاوه بر این از جعبه تست ارت به منظور اندازه گیری مقاوت الکتریکی که به زمین وارد می‌شود نیز استفاده می‌کنند. به طور کلی تابلو تست ارت از مواد گالوانیزه با روکش رنگی الکترواستاتیک تشکیل شده و ارتفاع مناسب جهت نصب آن ۱٫۵ متر است.

تابلو ارت در زنجان در زنجان، تابلو ارت در زنجان در زنجانرود، تابلو ارت در زنجان در قره پشتلو، تابلو ارت در زنجان در ابهر، تابلو ارت در زنجان در سلطانیه، تابلو ارت در زنجان در ایجرود، تابلو ارت در زنجان در حلب، تابلو ارت در زنجان در خدابنده، تابلو ارت در زنجان در افشار، تابلو ارت در زنجان در بزینه رود، تابلو ارت در زنجان در سجاس رود، تابلو ارت در زنجان در خرمدره، تابلو ارت در زنجان در طارم، تابلو ارت در زنجان در چورزق، تابلو ارت در زنجان در ماه نشان، تابلو ارت در زنجان در انگوران.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما