تابلو ارت در زاهدان

تابلو ارت در زاهدان

دسته بندی
تابلو برق
تعداد ارائه دهنده ها
۱ ارائه دهنده
بازه قیمت
از ۶۰۰۰۰ تومان تا ۳۰۰۰۰۰ تومان
توضیحات قیمت
قیمت تابلو ارت در زاهدان ساختمان (ارت باکس) متناسب با ابعاد آن و اندازه شینه مسی مورد استفاده متغیر است. استفاده از حوضچه بازدید ارت برای کنترل سیستم زمین در انواع ساختمان ها ضرورت دارد. علاوه بر ابعاد جنس تابلو ارت در زاهدان (گالوانیزه) و روکش آن از دیگر عوامل بسیار مهم در قیمت آن می باشند.
intro
comment
bookmark
share
شهر
زاهدان x

کالاهای مرتبط در عمران مدرن

تابلو ارت


قیمت:

نامشخص

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

تابلو ارت در زاهدان

تابلو تست ارت یکی دیگر از الزمات اجرای سیستم ارتینگ استاندارد می‌باشد. ین بخش از سیستم ارت محفظه ای مکعبی شکل از جنس گالوانیزه در ابعاد ۲۵*۱۵است، که به آن ارت باکس نیز گفته می‌شود. سیم اصلی سیستم ارتینگ مجموعه پس از خروج از چاه ارت وارد تابلو تست ارت می‌شود. وجود شینه ارت در ارت باکس باعث می‌شود که سیم اصلی به خروجی های بیشتری تبدیل شود. به این ترتیب میزان جریان سیستم ارتینگ کنترل و خارج خواهد شد. علاوه بر این از جعبه تست ارت به منظور اندازه گیری مقاوت الکتریکی که به زمین وارد می‌شود نیز استفاده می‌کنند. به طور کلی تابلو تست ارت از مواد گالوانیزه با روکش رنگی الکترواستاتیک تشکیل شده و ارتفاع مناسب جهت نصب آن ۱٫۵ متر است.

تابلو ارت در زاهدان، تابلو ارت در کورین، تابلو ارت در میرجاوه، تابلو ارت در نصرت آباد، تابلو ارت در ایرانشهر، تابلو ارت در بزمان، تابلو ارت در بمپور، تابلو ارت در چهابهار، تابلو ارت در پلان، تابلو ارت در دشتیاری، تابلو ارت در خاش، تابلو ارت در ایرندگان، تابلو ارت در نوک آباد، تابلو ارت در دلگان، تابلو ارت در جلگه چاه هاشم، تابلو ارت در زابل، تابلو ارت در پشت آب، تابلو ارت در شیب آب، تابلو ارت در زابلی، تابلو ارت در آشار، تابلو ارت در زهک، تابلو ارت در جزینک، تابلو ارت در سراوان، تابلو ارت در بم پشت، تابلو ارت در جالق، تابلو ارت در سرباز، تابلو ارت در پارود، تابلو ارت در پیشین، تابلو ارت در سرباز، تابلو ارت در سیب سوران، تابلو ارت در هیدوچ، تابلو ارت در کنارک، تابلو ارت در زر آباد، تابلو ارت در نیک شهر، تابلو ارت در بنت، تابلو ارت در فنوج، تابلو ارت در قصر قند، تابلو ارت در لاشار، تابلو ارت در هیرمند، تابلو ارت در قرقری.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما