تابلو ارت در رشت

تابلو ارت در رشت

دسته بندی

تابلو برق

تعداد ارائه دهنده ها

۱ ارائه دهنده

بازه قیمت

از ۶۰,۰۰۰ تومان تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان

توضیحات قیمت

قیمت تابلو ارت در رشت ساختمان (ارت باکس) متناسب با ابعاد آن و اندازه شینه مسی مورد استفاده متغیر است. استفاده از حوضچه بازدید ارت برای کنترل سیستم زمین در انواع ساختمان ها ضرورت دارد. علاوه بر ابعاد جنس تابلو ارت در رشت (گالوانیزه) و روکش آن از دیگر عوامل بسیار مهم در قیمت آن می باشند.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

رشت x

تابلو ارت

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

رشت

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

تابلو ارت در رشت

تابلو تست ارت یکی دیگر از الزمات اجرای سیستم ارتینگ استاندارد می‌باشد. ین بخش از سیستم ارت محفظه ای مکعبی شکل از جنس گالوانیزه در ابعاد ۲۵*۱۵است، که به آن ارت باکس نیز گفته می‌شود. سیم اصلی سیستم ارتینگ مجموعه پس از خروج از چاه ارت وارد تابلو تست ارت می‌شود. وجود شینه ارت در ارت باکس باعث می‌شود که سیم اصلی به خروجی های بیشتری تبدیل شود. به این ترتیب میزان جریان سیستم ارتینگ کنترل و خارج خواهد شد. علاوه بر این از جعبه تست ارت به منظور اندازه گیری مقاوت الکتریکی که به زمین وارد می‌شود نیز استفاده می‌کنند. به طور کلی تابلو تست ارت از مواد گالوانیزه با روکش رنگی الکترواستاتیک تشکیل شده و ارتفاع مناسب جهت نصب آن ۱٫۵ متر است.

تابلو ارت در رشت در رشت، تابلو ارت در رشت در خشکبیجار، تابلو ارت در رشت در خمام، تابلو ارت در رشت در سنگر، تابلو ارت در رشت در کوچصفهان، تابلو ارت در رشت در لشت نشا، تابلو ارت در رشت در آستارا، تابلو ارت در رشت در لوندویل، تابلو ارت در رشت در آستانه اشرفیه، تابلو ارت در رشت در کياشهر، تابلو ارت در رشت در املش، تابلو ارت در رشت در رانکوه، تابلو ارت در رشت در بندرانزلی، تابلو ارت در رشت در تالش، تابلو ارت در رشت در اسالم، تابلو ارت در رشت در حریق، تابلو ارت در رشت در کرگان رود، تابلو ارت در رشت در رضوانشهر، تابلو ارت در رشت در پره سر، تابلو ارت در رشت در رودبار، تابلو ارت در رشت در خورگام، تابلو ارت در رشت در رحمت آباد و بلوکات، تابلو ارت در رشت در عمارلو، تابلو ارت در رشت در رودسر، تابلو ارت در رشت در چابکسر، تابلو ارت در رشت در رحیم آباد، تابلو ارت در رشت در کلاچای، تابلو ارت در رشت در سياهکل، تابلو ارت در رشت در دیلمان، تابلو ارت در رشت در شفت، تابلو ارت در رشت در احمد سر گوراب، تابلو ارت در رشت در صومعه سرا، تابلو ارت در رشت در تولم، تابلو ارت در رشت در میرزاکوچک جنگلی، تابلو ارت در رشت در فومن، تابلو ارت در رشت در سردار جنگل، تابلو ارت در رشت در لاهیجان، تابلو ارت در رشت در رودبنه، تابلو ارت در رشت در لنگرود، تابلو ارت در رشت در اطاقور، تابلو ارت در رشت در کومله، تابلو ارت در رشت در ماسال، تابلو ارت در رشت در شاندرمن.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما