تابلو ارت رشت

تابلو ارت رشت

دسته بندی
تابلو برق
تعداد ارائه دهنده ها
۱ ارائه دهنده
بازه قیمت
از ۶۰۰۰۰ تومان تا ۳۰۰۰۰۰ تومان
توضیحات قیمت
قیمت تابلو ارت در رشت ساختمان (ارت باکس) متناسب با ابعاد آن و اندازه شینه مسی مورد استفاده متغیر است. استفاده از حوضچه بازدید ارت برای کنترل سیستم زمین در انواع ساختمان ها ضرورت دارد. علاوه بر ابعاد جنس تابلو ارت در رشت (گالوانیزه) و روکش آن از دیگر عوامل بسیار مهم در قیمت آن می باشند.
intro
comment
bookmark
share
شهر
رشت x

کالاهای مرتبط در عمران مدرن

تابلو ارت


ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

تابلو ارت در رشت

تابلو تست ارت یکی دیگر از الزمات اجرای سیستم ارتینگ استاندارد می‌باشد. ین بخش از سیستم ارت محفظه ای مکعبی شکل از جنس گالوانیزه در ابعاد ۲۵*۱۵است، که به آن ارت باکس نیز گفته می‌شود. سیم اصلی سیستم ارتینگ مجموعه پس از خروج از چاه ارت وارد تابلو تست ارت می‌شود. وجود شینه ارت در ارت باکس باعث می‌شود که سیم اصلی به خروجی های بیشتری تبدیل شود. به این ترتیب میزان جریان سیستم ارتینگ کنترل و خارج خواهد شد. علاوه بر این از جعبه تست ارت به منظور اندازه گیری مقاوت الکتریکی که به زمین وارد می‌شود نیز استفاده می‌کنند. به طور کلی تابلو تست ارت از مواد گالوانیزه با روکش رنگی الکترواستاتیک تشکیل شده و ارتفاع مناسب جهت نصب آن ۱٫۵ متر است.

تابلو ارت در رشت، تابلو ارت در رشت - خشکبیجار، تابلو ارت در رشت - خمام، تابلو ارت در رشت - سنگر، تابلو ارت در رشت - کوچصفهان، تابلو ارت در رشت - لشت نشا، تابلو ارت در آستارا، تابلو ارت در آستارا - لوندویل، تابلو ارت در آستانه اشرفیه، تابلو ارت در آستانه اشرفیه - کياشهر، تابلو ارت در املش، تابلو ارت در املش - رانکوه، تابلو ارت در بندرانزلی، تابلو ارت در تالش، تابلو ارت در تالش - اسالم، تابلو ارت در تالش - حریق، تابلو ارت در تالش - کرگان رود، تابلو ارت در رضوانشهر، تابلو ارت در رضوانشهر - پره سر، تابلو ارت در رودبار، تابلو ارت در رودبار - خورگام، تابلو ارت در رودبار - رحمت آباد و بلوکات، تابلو ارت در رودبار - عمارلو، تابلو ارت در رودسر، تابلو ارت در رودسر - چابکسر، تابلو ارت در رودسر - رحیم آباد، تابلو ارت در رودسر - کلاچای، تابلو ارت در سياهکل، تابلو ارت در سياهکل - دیلمان، تابلو ارت در شفت، تابلو ارت در شفت - احمد سر گوراب، تابلو ارت در صومعه سرا، تابلو ارت در صومعه سرا - تولم، تابلو ارت در صومعه سرا - میرزاکوچک جنگلی، تابلو ارت در فومن، تابلو ارت در فومن - سردار جنگل، تابلو ارت در لاهیجان، تابلو ارت در لاهیجان - رودبنه، تابلو ارت در لنگرود، تابلو ارت در لنگرود - اطاقور، تابلو ارت در لنگرود - کومله، تابلو ارت در ماسال، تابلو ارت در ماسال - شاندرمن.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما