تابلو ارت در رشت

تابلو ارت در رشت

دسته بندی
تابلو برق
تعداد ارائه دهنده ها
۱ ارائه دهنده
بازه قیمت
از ۶۰۰۰۰ تومان تا ۳۰۰۰۰۰ تومان
توضیحات قیمت
قیمت تابلو ارت در رشت ساختمان (ارت باکس) متناسب با ابعاد آن و اندازه شینه مسی مورد استفاده متغیر است. استفاده از حوضچه بازدید ارت برای کنترل سیستم زمین در انواع ساختمان ها ضرورت دارد. علاوه بر ابعاد جنس تابلو ارت در رشت (گالوانیزه) و روکش آن از دیگر عوامل بسیار مهم در قیمت آن می باشند.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر
رشت x

کالاهای مرتبط در عمران مدرن

تابلو ارت

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

رشت

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

تابلو ارت در رشت

تابلو تست ارت یکی دیگر از الزمات اجرای سیستم ارتینگ استاندارد می‌باشد. ین بخش از سیستم ارت محفظه ای مکعبی شکل از جنس گالوانیزه در ابعاد ۲۵*۱۵است، که به آن ارت باکس نیز گفته می‌شود. سیم اصلی سیستم ارتینگ مجموعه پس از خروج از چاه ارت وارد تابلو تست ارت می‌شود. وجود شینه ارت در ارت باکس باعث می‌شود که سیم اصلی به خروجی های بیشتری تبدیل شود. به این ترتیب میزان جریان سیستم ارتینگ کنترل و خارج خواهد شد. علاوه بر این از جعبه تست ارت به منظور اندازه گیری مقاوت الکتریکی که به زمین وارد می‌شود نیز استفاده می‌کنند. به طور کلی تابلو تست ارت از مواد گالوانیزه با روکش رنگی الکترواستاتیک تشکیل شده و ارتفاع مناسب جهت نصب آن ۱٫۵ متر است.

تابلو ارت در رشت، تابلو ارت در خشکبیجار، تابلو ارت در خمام، تابلو ارت در سنگر، تابلو ارت در کوچصفهان، تابلو ارت در لشت نشا، تابلو ارت در آستارا، تابلو ارت در لوندویل، تابلو ارت در آستانه اشرفیه، تابلو ارت در کياشهر، تابلو ارت در املش، تابلو ارت در رانکوه، تابلو ارت در بندرانزلی، تابلو ارت در تالش، تابلو ارت در اسالم، تابلو ارت در حریق، تابلو ارت در کرگان رود، تابلو ارت در رضوانشهر، تابلو ارت در پره سر، تابلو ارت در رودبار، تابلو ارت در خورگام، تابلو ارت در رحمت آباد و بلوکات، تابلو ارت در عمارلو، تابلو ارت در رودسر، تابلو ارت در چابکسر، تابلو ارت در رحیم آباد، تابلو ارت در کلاچای، تابلو ارت در سياهکل، تابلو ارت در دیلمان، تابلو ارت در شفت، تابلو ارت در احمد سر گوراب، تابلو ارت در صومعه سرا، تابلو ارت در تولم، تابلو ارت در میرزاکوچک جنگلی، تابلو ارت در فومن، تابلو ارت در سردار جنگل، تابلو ارت در لاهیجان، تابلو ارت در رودبنه، تابلو ارت در لنگرود، تابلو ارت در اطاقور، تابلو ارت در کومله، تابلو ارت در ماسال، تابلو ارت در شاندرمن.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما