تابلو ارت در تهران

تابلو ارت در تهران

دسته بندی

تابلو برق

تعداد ارائه دهنده ها

۱ ارائه دهنده

بازه قیمت

از ۶۰۰۰۰ تومان تا ۳۰۰۰۰۰ تومان

توضیحات قیمت

قیمت تابلو ارت در تهران ساختمان (ارت باکس) متناسب با ابعاد آن و اندازه شینه مسی مورد استفاده متغیر است. استفاده از حوضچه بازدید ارت برای کنترل سیستم زمین در انواع ساختمان ها ضرورت دارد. علاوه بر ابعاد جنس تابلو ارت در تهران (گالوانیزه) و روکش آن از دیگر عوامل بسیار مهم در قیمت آن می باشند.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

تهران x

تابلو ارت

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

تهران

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

تابلو ارت در تهران

تابلو تست ارت یکی دیگر از الزمات اجرای سیستم ارتینگ استاندارد می‌باشد. ین بخش از سیستم ارت محفظه ای مکعبی شکل از جنس گالوانیزه در ابعاد ۲۵*۱۵است، که به آن ارت باکس نیز گفته می‌شود. سیم اصلی سیستم ارتینگ مجموعه پس از خروج از چاه ارت وارد تابلو تست ارت می‌شود. وجود شینه ارت در ارت باکس باعث می‌شود که سیم اصلی به خروجی های بیشتری تبدیل شود. به این ترتیب میزان جریان سیستم ارتینگ کنترل و خارج خواهد شد. علاوه بر این از جعبه تست ارت به منظور اندازه گیری مقاوت الکتریکی که به زمین وارد می‌شود نیز استفاده می‌کنند. به طور کلی تابلو تست ارت از مواد گالوانیزه با روکش رنگی الکترواستاتیک تشکیل شده و ارتفاع مناسب جهت نصب آن ۱٫۵ متر است.

تابلو ارت در تهران در تهران، تابلو ارت در تهران در آفتاب، تابلو ارت در تهران در بومهن، تابلو ارت در تهران در پردیس، تابلو ارت در تهران در کن، تابلو ارت در تهران در اسلام شهر، تابلو ارت در تهران در چهاردانگه، تابلو ارت در تهران در پاکدشت، تابلو ارت در تهران در شریف آباد، تابلو ارت در تهران در دماوند، تابلو ارت در تهران در رودهن، تابلو ارت در تهران در رباط کریم، تابلو ارت در تهران در بوستان، تابلو ارت در تهران در پرند، تابلو ارت در تهران در صالح آباد، تابلو ارت در تهران در گلستان، تابلو ارت در تهران در نصیرآباد، تابلو ارت در تهران در ری، تابلو ارت در تهران در حسن آباد، تابلو ارت در تهران در خاوران، تابلو ارت در تهران در کهریزک، تابلو ارت در تهران در شهریار، تابلو ارت در تهران در اندیشه، تابلو ارت در تهران در فيروزکوه، تابلو ارت در تهران در ارجمند، تابلو ارت در تهران در قدس، تابلو ارت در تهران در لواسان، تابلو ارت در تهران در فشم، تابلو ارت در تهران در ملارد، تابلو ارت در تهران در صفا دشت، تابلو ارت در تهران در ورامین، تابلو ارت در تهران در پیشوا، تابلو ارت در تهران در جوادآباد، تابلو ارت در تهران در قرچک.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما