تابلو ارت تبریز

تابلو ارت تبریز

دسته بندی
تابلو برق
تعداد ارائه دهنده ها
۱ ارائه دهنده
بازه قیمت
از ۶۰۰۰۰ تومان تا ۳۰۰۰۰۰ تومان
توضیحات قیمت
قیمت تابلو ارت در تبریز ساختمان (ارت باکس) متناسب با ابعاد آن و اندازه شینه مسی مورد استفاده متغیر است. استفاده از حوضچه بازدید ارت برای کنترل سیستم زمین در انواع ساختمان ها ضرورت دارد. علاوه بر ابعاد جنس تابلو ارت در تبریز (گالوانیزه) و روکش آن از دیگر عوامل بسیار مهم در قیمت آن می باشند.
intro
comment
bookmark
share
شهر
تبریز x

کالاهای مرتبط در عمران مدرن

تابلو ارت


قیمت:

نامشخص

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

تابلو ارت در تبریز

تابلو تست ارت یکی دیگر از الزمات اجرای سیستم ارتینگ استاندارد می‌باشد. ین بخش از سیستم ارت محفظه ای مکعبی شکل از جنس گالوانیزه در ابعاد ۲۵*۱۵است، که به آن ارت باکس نیز گفته می‌شود. سیم اصلی سیستم ارتینگ مجموعه پس از خروج از چاه ارت وارد تابلو تست ارت می‌شود. وجود شینه ارت در ارت باکس باعث می‌شود که سیم اصلی به خروجی های بیشتری تبدیل شود. به این ترتیب میزان جریان سیستم ارتینگ کنترل و خارج خواهد شد. علاوه بر این از جعبه تست ارت به منظور اندازه گیری مقاوت الکتریکی که به زمین وارد می‌شود نیز استفاده می‌کنند. به طور کلی تابلو تست ارت از مواد گالوانیزه با روکش رنگی الکترواستاتیک تشکیل شده و ارتفاع مناسب جهت نصب آن ۱٫۵ متر است.

تابلو ارت در تبریز، تابلو ارت در تبریز - خسروشهر، تابلو ارت در اسکو، تابلو ارت در اسکو - ایلخچی، تابلو ارت در اسکو - سهند، تابلو ارت در اهر، تابلو ارت در اهر - هوراند، تابلو ارت در بستان آباد، تابلو ارت در بستان آباد - تیکمه داش، تابلو ارت در بناب، تابلو ارت در جلفا، تابلو ارت در جلفا - سیه رود، تابلو ارت در چاراویماق، تابلو ارت در چاراویماق - شادیان، تابلو ارت در سراب، تابلو ارت در سراب - مهربان، تابلو ارت در شبستر، تابلو ارت در شبستر - تسوج، تابلو ارت در شبستر - صوفیان، تابلو ارت در عجب شیر، تابلو ارت در عجب شیر - قلعه چای، تابلو ارت در کلیبر، تابلو ارت در کلیبر - آبش احمد، تابلو ارت در کلیبر - خدا آفرین، تابلو ارت در مراغه، تابلو ارت در مراغه - سراجو، تابلو ارت در مرند، تابلو ارت در مرند - یامچی، تابلو ارت در ملکان، تابلو ارت در ملکان - لیلان، تابلو ارت در ممقان، تابلو ارت در ممقان - حومه، تابلو ارت در ممقان - گوگان، تابلو ارت در میانه، تابلو ارت در میانه - ترکمانچای، تابلو ارت در میانه - کاغذکنان، تابلو ارت در میانه - کندوان، تابلو ارت در ورزقان، تابلو ارت در ورزقان - خاروانا، تابلو ارت در هریس، تابلو ارت در هریس - خواجه، تابلو ارت در هشترود، تابلو ارت در هشترود - نظر کهریزی.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما