تابلو ارت در تبریز

تابلو ارت در تبریز

دسته بندی

تابلو برق

تعداد ارائه دهنده ها

۱ ارائه دهنده

بازه قیمت

از ۶۰,۰۰۰ تومان تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان

توضیحات قیمت

قیمت تابلو ارت در تبریز ساختمان (ارت باکس) متناسب با ابعاد آن و اندازه شینه مسی مورد استفاده متغیر است. استفاده از حوضچه بازدید ارت برای کنترل سیستم زمین در انواع ساختمان ها ضرورت دارد. علاوه بر ابعاد جنس تابلو ارت در تبریز (گالوانیزه) و روکش آن از دیگر عوامل بسیار مهم در قیمت آن می باشند.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

تبریز x

تابلو ارت

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

تبریز

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

تابلو ارت در تبریز

تابلو تست ارت یکی دیگر از الزمات اجرای سیستم ارتینگ استاندارد می‌باشد. ین بخش از سیستم ارت محفظه ای مکعبی شکل از جنس گالوانیزه در ابعاد ۲۵*۱۵است، که به آن ارت باکس نیز گفته می‌شود. سیم اصلی سیستم ارتینگ مجموعه پس از خروج از چاه ارت وارد تابلو تست ارت می‌شود. وجود شینه ارت در ارت باکس باعث می‌شود که سیم اصلی به خروجی های بیشتری تبدیل شود. به این ترتیب میزان جریان سیستم ارتینگ کنترل و خارج خواهد شد. علاوه بر این از جعبه تست ارت به منظور اندازه گیری مقاوت الکتریکی که به زمین وارد می‌شود نیز استفاده می‌کنند. به طور کلی تابلو تست ارت از مواد گالوانیزه با روکش رنگی الکترواستاتیک تشکیل شده و ارتفاع مناسب جهت نصب آن ۱٫۵ متر است.

تابلو ارت در تبریز در تبریز، تابلو ارت در تبریز در خسروشهر، تابلو ارت در تبریز در اسکو، تابلو ارت در تبریز در ایلخچی، تابلو ارت در تبریز در سهند، تابلو ارت در تبریز در اهر، تابلو ارت در تبریز در هوراند، تابلو ارت در تبریز در بستان آباد، تابلو ارت در تبریز در تیکمه داش، تابلو ارت در تبریز در بناب، تابلو ارت در تبریز در جلفا، تابلو ارت در تبریز در سیه رود، تابلو ارت در تبریز در چاراویماق، تابلو ارت در تبریز در شادیان، تابلو ارت در تبریز در سراب، تابلو ارت در تبریز در مهربان، تابلو ارت در تبریز در شبستر، تابلو ارت در تبریز در تسوج، تابلو ارت در تبریز در صوفیان، تابلو ارت در تبریز در عجب شیر، تابلو ارت در تبریز در قلعه چای، تابلو ارت در تبریز در کلیبر، تابلو ارت در تبریز در آبش احمد، تابلو ارت در تبریز در خدا آفرین، تابلو ارت در تبریز در مراغه، تابلو ارت در تبریز در سراجو، تابلو ارت در تبریز در مرند، تابلو ارت در تبریز در یامچی، تابلو ارت در تبریز در ملکان، تابلو ارت در تبریز در لیلان، تابلو ارت در تبریز در ممقان، تابلو ارت در تبریز در حومه، تابلو ارت در تبریز در گوگان، تابلو ارت در تبریز در میانه، تابلو ارت در تبریز در ترکمانچای، تابلو ارت در تبریز در کاغذکنان، تابلو ارت در تبریز در کندوان، تابلو ارت در تبریز در ورزقان، تابلو ارت در تبریز در خاروانا، تابلو ارت در تبریز در هریس، تابلو ارت در تبریز در خواجه، تابلو ارت در تبریز در هشترود، تابلو ارت در تبریز در نظر کهریزی.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما