تابلو ارت در بیرجند

تابلو ارت در بیرجند

دسته بندی

تابلو برق

تعداد ارائه دهنده ها

۱ ارائه دهنده

بازه قیمت

از ۶۰۰۰۰ تومان تا ۳۰۰۰۰۰ تومان

توضیحات قیمت

قیمت تابلو ارت در بیرجند ساختمان (ارت باکس) متناسب با ابعاد آن و اندازه شینه مسی مورد استفاده متغیر است. استفاده از حوضچه بازدید ارت برای کنترل سیستم زمین در انواع ساختمان ها ضرورت دارد. علاوه بر ابعاد جنس تابلو ارت در بیرجند (گالوانیزه) و روکش آن از دیگر عوامل بسیار مهم در قیمت آن می باشند.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

بیرجند x

تابلو ارت

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

بیرجند

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

تابلو ارت در بیرجند

تابلو تست ارت یکی دیگر از الزمات اجرای سیستم ارتینگ استاندارد می‌باشد. ین بخش از سیستم ارت محفظه ای مکعبی شکل از جنس گالوانیزه در ابعاد ۲۵*۱۵است، که به آن ارت باکس نیز گفته می‌شود. سیم اصلی سیستم ارتینگ مجموعه پس از خروج از چاه ارت وارد تابلو تست ارت می‌شود. وجود شینه ارت در ارت باکس باعث می‌شود که سیم اصلی به خروجی های بیشتری تبدیل شود. به این ترتیب میزان جریان سیستم ارتینگ کنترل و خارج خواهد شد. علاوه بر این از جعبه تست ارت به منظور اندازه گیری مقاوت الکتریکی که به زمین وارد می‌شود نیز استفاده می‌کنند. به طور کلی تابلو تست ارت از مواد گالوانیزه با روکش رنگی الکترواستاتیک تشکیل شده و ارتفاع مناسب جهت نصب آن ۱٫۵ متر است.

تابلو ارت در بیرجند در بیرجند، تابلو ارت در بیرجند در خوسف، تابلو ارت در بیرجند در آیسک، تابلو ارت در بیرجند در سه قلعه، تابلو ارت در بیرجند در بشرویه، تابلو ارت در بیرجند در ارسک، تابلو ارت در بیرجند در درمیان، تابلو ارت در بیرجند در قهستان، تابلو ارت در بیرجند در گزیک، تابلو ارت در بیرجند در سربیشه، تابلو ارت در بیرجند در مود، تابلو ارت در بیرجند در فردوس، تابلو ارت در بیرجند در قائنات، تابلو ارت در بیرجند در زهان، تابلو ارت در بیرجند در زیرکوه، تابلو ارت در بیرجند در سده، تابلو ارت در بیرجند در نیمبلوک، تابلو ارت در بیرجند در نهبندان، تابلو ارت در بیرجند در شوسف.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما