تابلو ارت در بوشهر

تابلو ارت در بوشهر

دسته بندی

تابلو برق

تعداد ارائه دهنده ها

۱ ارائه دهنده

بازه قیمت

از ۶۰۰۰۰ تومان تا ۳۰۰۰۰۰ تومان

توضیحات قیمت

قیمت تابلو ارت در بوشهر ساختمان (ارت باکس) متناسب با ابعاد آن و اندازه شینه مسی مورد استفاده متغیر است. استفاده از حوضچه بازدید ارت برای کنترل سیستم زمین در انواع ساختمان ها ضرورت دارد. علاوه بر ابعاد جنس تابلو ارت در بوشهر (گالوانیزه) و روکش آن از دیگر عوامل بسیار مهم در قیمت آن می باشند.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

بوشهر x

تابلو ارت

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

بوشهر

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

تابلو ارت در بوشهر

تابلو تست ارت یکی دیگر از الزمات اجرای سیستم ارتینگ استاندارد می‌باشد. ین بخش از سیستم ارت محفظه ای مکعبی شکل از جنس گالوانیزه در ابعاد ۲۵*۱۵است، که به آن ارت باکس نیز گفته می‌شود. سیم اصلی سیستم ارتینگ مجموعه پس از خروج از چاه ارت وارد تابلو تست ارت می‌شود. وجود شینه ارت در ارت باکس باعث می‌شود که سیم اصلی به خروجی های بیشتری تبدیل شود. به این ترتیب میزان جریان سیستم ارتینگ کنترل و خارج خواهد شد. علاوه بر این از جعبه تست ارت به منظور اندازه گیری مقاوت الکتریکی که به زمین وارد می‌شود نیز استفاده می‌کنند. به طور کلی تابلو تست ارت از مواد گالوانیزه با روکش رنگی الکترواستاتیک تشکیل شده و ارتفاع مناسب جهت نصب آن ۱٫۵ متر است.

تابلو ارت در بوشهر در بوشهر، تابلو ارت در بوشهر در خارک، تابلو ارت در بوشهر در تنگستان، تابلو ارت در بوشهر در دلوار، تابلو ارت در بوشهر در جم، تابلو ارت در بوشهر در ریز، تابلو ارت در بوشهر در دشتستان، تابلو ارت در بوشهر در آبپخش، تابلو ارت در بوشهر در ارم، تابلو ارت در بوشهر در بوشکان، تابلو ارت در بوشهر در سعدآباد، تابلو ارت در بوشهر در شبانکاره، تابلو ارت در بوشهر در دشتی، تابلو ارت در بوشهر در شنبه و طسوج، تابلو ارت در بوشهر در کاکی، تابلو ارت در بوشهر در دیر، تابلو ارت در بوشهر در بردخون، تابلو ارت در بوشهر در دیلم، تابلو ارت در بوشهر در امام حسن، تابلو ارت در بوشهر در کنگان، تابلو ارت در بوشهر در عسلویه، تابلو ارت در بوشهر در گناوه، تابلو ارت در بوشهر در ریگ.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما