تابلو ارت در ایلام

تابلو ارت در ایلام

دسته بندی

تابلو برق

تعداد ارائه دهنده ها

۱ ارائه دهنده

بازه قیمت

از ۶۰,۰۰۰ تومان تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان

توضیحات قیمت

قیمت تابلو ارت در ایلام ساختمان (ارت باکس) متناسب با ابعاد آن و اندازه شینه مسی مورد استفاده متغیر است. استفاده از حوضچه بازدید ارت برای کنترل سیستم زمین در انواع ساختمان ها ضرورت دارد. علاوه بر ابعاد جنس تابلو ارت در ایلام (گالوانیزه) و روکش آن از دیگر عوامل بسیار مهم در قیمت آن می باشند.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

ایلام x

تابلو ارت

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

ایلام

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

تابلو ارت در ایلام

تابلو تست ارت یکی دیگر از الزمات اجرای سیستم ارتینگ استاندارد می‌باشد. ین بخش از سیستم ارت محفظه ای مکعبی شکل از جنس گالوانیزه در ابعاد ۲۵*۱۵است، که به آن ارت باکس نیز گفته می‌شود. سیم اصلی سیستم ارتینگ مجموعه پس از خروج از چاه ارت وارد تابلو تست ارت می‌شود. وجود شینه ارت در ارت باکس باعث می‌شود که سیم اصلی به خروجی های بیشتری تبدیل شود. به این ترتیب میزان جریان سیستم ارتینگ کنترل و خارج خواهد شد. علاوه بر این از جعبه تست ارت به منظور اندازه گیری مقاوت الکتریکی که به زمین وارد می‌شود نیز استفاده می‌کنند. به طور کلی تابلو تست ارت از مواد گالوانیزه با روکش رنگی الکترواستاتیک تشکیل شده و ارتفاع مناسب جهت نصب آن ۱٫۵ متر است.

تابلو ارت در ایلام در ایلام، تابلو ارت در ایلام در چوار، تابلو ارت در ایلام در آبدانان، تابلو ارت در ایلام در سراب باغ، تابلو ارت در ایلام در کلات، تابلو ارت در ایلام در ایوان، تابلو ارت در ایلام در زرنه، تابلو ارت در ایلام در دره شهر، تابلو ارت در ایلام در بدره، تابلو ارت در ایلام در ماژین، تابلو ارت در ایلام در دهلران، تابلو ارت در ایلام در زرین آباد، تابلو ارت در ایلام در موسیان، تابلو ارت در ایلام در شیروان چرداول، تابلو ارت در ایلام در شیروان، تابلو ارت در ایلام در هلیلان، تابلو ارت در ایلام در ملکشاهی، تابلو ارت در ایلام در گچی، تابلو ارت در ایلام در مهران، تابلو ارت در ایلام در صالح آباد.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما