تابلو ارت ایلام

تابلو ارت ایلام

دسته بندی
تابلو برق
تعداد ارائه دهنده ها
۱ ارائه دهنده
بازه قیمت
از ۶۰۰۰۰ تومان تا ۳۰۰۰۰۰ تومان
توضیحات قیمت
قیمت تابلو ارت در ایلام ساختمان (ارت باکس) متناسب با ابعاد آن و اندازه شینه مسی مورد استفاده متغیر است. استفاده از حوضچه بازدید ارت برای کنترل سیستم زمین در انواع ساختمان ها ضرورت دارد. علاوه بر ابعاد جنس تابلو ارت در ایلام (گالوانیزه) و روکش آن از دیگر عوامل بسیار مهم در قیمت آن می باشند.
intro
comment
bookmark
share
شهر
ایلام x

کالاهای مرتبط در عمران مدرن

تابلو ارت


phone

*******۰۹

location

تهران

قیمت:

نامشخص

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

تابلو ارت در ایلام

تابلو تست ارت یکی دیگر از الزمات اجرای سیستم ارتینگ استاندارد می‌باشد. ین بخش از سیستم ارت محفظه ای مکعبی شکل از جنس گالوانیزه در ابعاد ۲۵*۱۵است، که به آن ارت باکس نیز گفته می‌شود. سیم اصلی سیستم ارتینگ مجموعه پس از خروج از چاه ارت وارد تابلو تست ارت می‌شود. وجود شینه ارت در ارت باکس باعث می‌شود که سیم اصلی به خروجی های بیشتری تبدیل شود. به این ترتیب میزان جریان سیستم ارتینگ کنترل و خارج خواهد شد. علاوه بر این از جعبه تست ارت به منظور اندازه گیری مقاوت الکتریکی که به زمین وارد می‌شود نیز استفاده می‌کنند. به طور کلی تابلو تست ارت از مواد گالوانیزه با روکش رنگی الکترواستاتیک تشکیل شده و ارتفاع مناسب جهت نصب آن ۱٫۵ متر است.

تابلو ارت در ایلام، تابلو ارت در ایلام - چوار، تابلو ارت در آبدانان، تابلو ارت در آبدانان - سراب باغ، تابلو ارت در آبدانان - کلات، تابلو ارت در ایوان، تابلو ارت در ایوان - زرنه، تابلو ارت در دره شهر، تابلو ارت در دره شهر - بدره، تابلو ارت در دره شهر - ماژین، تابلو ارت در دهلران، تابلو ارت در دهلران - زرین آباد، تابلو ارت در دهلران - موسیان، تابلو ارت در شیروان چرداول، تابلو ارت در شیروان چرداول - شیروان، تابلو ارت در شیروان چرداول - هلیلان، تابلو ارت در ملکشاهی، تابلو ارت در ملکشاهی - گچی، تابلو ارت در مهران، تابلو ارت در مهران - صالح آباد.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما