تابلو ارت در اهواز

تابلو ارت در اهواز

دسته بندی
تابلو برق
تعداد ارائه دهنده ها
۱ ارائه دهنده
بازه قیمت
از ۶۰۰۰۰ تومان تا ۳۰۰۰۰۰ تومان
توضیحات قیمت
قیمت تابلو ارت در اهواز ساختمان (ارت باکس) متناسب با ابعاد آن و اندازه شینه مسی مورد استفاده متغیر است. استفاده از حوضچه بازدید ارت برای کنترل سیستم زمین در انواع ساختمان ها ضرورت دارد. علاوه بر ابعاد جنس تابلو ارت در اهواز (گالوانیزه) و روکش آن از دیگر عوامل بسیار مهم در قیمت آن می باشند.
intro
comment
bookmark
share
شهر
اهواز x

کالاهای مرتبط در عمران مدرن

تابلو ارت


قیمت:

نامشخص

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

تابلو ارت در اهواز

تابلو تست ارت یکی دیگر از الزمات اجرای سیستم ارتینگ استاندارد می‌باشد. ین بخش از سیستم ارت محفظه ای مکعبی شکل از جنس گالوانیزه در ابعاد ۲۵*۱۵است، که به آن ارت باکس نیز گفته می‌شود. سیم اصلی سیستم ارتینگ مجموعه پس از خروج از چاه ارت وارد تابلو تست ارت می‌شود. وجود شینه ارت در ارت باکس باعث می‌شود که سیم اصلی به خروجی های بیشتری تبدیل شود. به این ترتیب میزان جریان سیستم ارتینگ کنترل و خارج خواهد شد. علاوه بر این از جعبه تست ارت به منظور اندازه گیری مقاوت الکتریکی که به زمین وارد می‌شود نیز استفاده می‌کنند. به طور کلی تابلو تست ارت از مواد گالوانیزه با روکش رنگی الکترواستاتیک تشکیل شده و ارتفاع مناسب جهت نصب آن ۱٫۵ متر است.

تابلو ارت در اهواز، تابلو ارت در حمیدیه، تابلو ارت در آبادان، تابلو ارت در اروندکنار، تابلو ارت در امیدیه، تابلو ارت در جایزان، تابلو ارت در اندیکا، تابلو ارت در آبژدان، تابلو ارت در چلو، تابلو ارت در اندیمشک، تابلو ارت در الوار گرمسیری، تابلو ارت در ایذه، تابلو ارت در دهدز، تابلو ارت در سوسن، تابلو ارت در باغ ملک، تابلو ارت در صیدون، تابلو ارت در میداود، تابلو ارت در باوی، تابلو ارت در ویس، تابلو ارت در بندر ماهشهر، تابلو ارت در بندر امام خمینی، تابلو ارت در بهبهان، تابلو ارت در آغاجاری، تابلو ارت در تشان، تابلو ارت در زیدون، تابلو ارت در خرمشهر، تابلو ارت در مینو، تابلو ارت در دزفول، تابلو ارت در چغامیش، تابلو ارت در سردشت، تابلو ارت در شهیون، تابلو ارت در دشت آزادگان، تابلو ارت در بستان، تابلو ارت در رامشیر، تابلو ارت در مشراگه، تابلو ارت در رامهرمز، تابلو ارت در شادگان، تابلو ارت در خنافره، تابلو ارت در شوش، تابلو ارت در شاوور، تابلو ارت در فتح المبین، تابلو ارت در شوشتر، تابلو ارت در شعیبیه، تابلو ارت در گتوند، تابلو ارت در عقیلی، تابلو ارت در لالی، تابلو ارت در حتی، تابلو ارت در مسجدسلیمان، تابلو ارت در گلگیر، تابلو ارت در هفتگل، تابلو ارت در رغیوه، تابلو ارت در هندیجان، تابلو ارت در چم خلف عیسی، تابلو ارت در هویزه، تابلو ارت در نیسان.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما