تابلو ارت در اهواز

تابلو ارت در اهواز

دسته بندی

تابلو برق

تعداد ارائه دهنده ها

۱ ارائه دهنده

بازه قیمت

از ۶۰,۰۰۰ تومان تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان

توضیحات قیمت

قیمت تابلو ارت در اهواز ساختمان (ارت باکس) متناسب با ابعاد آن و اندازه شینه مسی مورد استفاده متغیر است. استفاده از حوضچه بازدید ارت برای کنترل سیستم زمین در انواع ساختمان ها ضرورت دارد. علاوه بر ابعاد جنس تابلو ارت در اهواز (گالوانیزه) و روکش آن از دیگر عوامل بسیار مهم در قیمت آن می باشند.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

اهواز x

تابلو ارت

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

اهواز

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

تابلو ارت در اهواز

تابلو تست ارت یکی دیگر از الزمات اجرای سیستم ارتینگ استاندارد می‌باشد. ین بخش از سیستم ارت محفظه ای مکعبی شکل از جنس گالوانیزه در ابعاد ۲۵*۱۵است، که به آن ارت باکس نیز گفته می‌شود. سیم اصلی سیستم ارتینگ مجموعه پس از خروج از چاه ارت وارد تابلو تست ارت می‌شود. وجود شینه ارت در ارت باکس باعث می‌شود که سیم اصلی به خروجی های بیشتری تبدیل شود. به این ترتیب میزان جریان سیستم ارتینگ کنترل و خارج خواهد شد. علاوه بر این از جعبه تست ارت به منظور اندازه گیری مقاوت الکتریکی که به زمین وارد می‌شود نیز استفاده می‌کنند. به طور کلی تابلو تست ارت از مواد گالوانیزه با روکش رنگی الکترواستاتیک تشکیل شده و ارتفاع مناسب جهت نصب آن ۱٫۵ متر است.

تابلو ارت در اهواز در اهواز، تابلو ارت در اهواز در حمیدیه، تابلو ارت در اهواز در آبادان، تابلو ارت در اهواز در اروندکنار، تابلو ارت در اهواز در امیدیه، تابلو ارت در اهواز در جایزان، تابلو ارت در اهواز در اندیکا، تابلو ارت در اهواز در آبژدان، تابلو ارت در اهواز در چلو، تابلو ارت در اهواز در اندیمشک، تابلو ارت در اهواز در الوار گرمسیری، تابلو ارت در اهواز در ایذه، تابلو ارت در اهواز در دهدز، تابلو ارت در اهواز در سوسن، تابلو ارت در اهواز در باغ ملک، تابلو ارت در اهواز در صیدون، تابلو ارت در اهواز در میداود، تابلو ارت در اهواز در باوی، تابلو ارت در اهواز در ویس، تابلو ارت در اهواز در بندر ماهشهر، تابلو ارت در اهواز در بندر امام خمینی، تابلو ارت در اهواز در بهبهان، تابلو ارت در اهواز در آغاجاری، تابلو ارت در اهواز در تشان، تابلو ارت در اهواز در زیدون، تابلو ارت در اهواز در خرمشهر، تابلو ارت در اهواز در مینو، تابلو ارت در اهواز در دزفول، تابلو ارت در اهواز در چغامیش، تابلو ارت در اهواز در سردشت، تابلو ارت در اهواز در شهیون، تابلو ارت در اهواز در دشت آزادگان، تابلو ارت در اهواز در بستان، تابلو ارت در اهواز در رامشیر، تابلو ارت در اهواز در مشراگه، تابلو ارت در اهواز در رامهرمز، تابلو ارت در اهواز در شادگان، تابلو ارت در اهواز در خنافره، تابلو ارت در اهواز در شوش، تابلو ارت در اهواز در شاوور، تابلو ارت در اهواز در فتح المبین، تابلو ارت در اهواز در شوشتر، تابلو ارت در اهواز در شعیبیه، تابلو ارت در اهواز در گتوند، تابلو ارت در اهواز در عقیلی، تابلو ارت در اهواز در لالی، تابلو ارت در اهواز در حتی، تابلو ارت در اهواز در مسجدسلیمان، تابلو ارت در اهواز در گلگیر، تابلو ارت در اهواز در هفتگل، تابلو ارت در اهواز در رغیوه، تابلو ارت در اهواز در هندیجان، تابلو ارت در اهواز در چم خلف عیسی، تابلو ارت در اهواز در هویزه، تابلو ارت در اهواز در نیسان.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما