تابلو ارت اصفهان

تابلو ارت اصفهان

دسته بندی
تابلو برق
تعداد ارائه دهنده ها
۱ ارائه دهنده
بازه قیمت
از ۶۰۰۰۰ تومان تا ۳۰۰۰۰۰ تومان
توضیحات قیمت
قیمت تابلو ارت در اصفهان ساختمان (ارت باکس) متناسب با ابعاد آن و اندازه شینه مسی مورد استفاده متغیر است. استفاده از حوضچه بازدید ارت برای کنترل سیستم زمین در انواع ساختمان ها ضرورت دارد. علاوه بر ابعاد جنس تابلو ارت در اصفهان (گالوانیزه) و روکش آن از دیگر عوامل بسیار مهم در قیمت آن می باشند.
intro
comment
bookmark
share
شهر
اصفهان x

کالاهای مرتبط در عمران مدرن

تابلو ارت


قیمت:

نامشخص

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

تابلو ارت در اصفهان

تابلو تست ارت یکی دیگر از الزمات اجرای سیستم ارتینگ استاندارد می‌باشد. ین بخش از سیستم ارت محفظه ای مکعبی شکل از جنس گالوانیزه در ابعاد ۲۵*۱۵است، که به آن ارت باکس نیز گفته می‌شود. سیم اصلی سیستم ارتینگ مجموعه پس از خروج از چاه ارت وارد تابلو تست ارت می‌شود. وجود شینه ارت در ارت باکس باعث می‌شود که سیم اصلی به خروجی های بیشتری تبدیل شود. به این ترتیب میزان جریان سیستم ارتینگ کنترل و خارج خواهد شد. علاوه بر این از جعبه تست ارت به منظور اندازه گیری مقاوت الکتریکی که به زمین وارد می‌شود نیز استفاده می‌کنند. به طور کلی تابلو تست ارت از مواد گالوانیزه با روکش رنگی الکترواستاتیک تشکیل شده و ارتفاع مناسب جهت نصب آن ۱٫۵ متر است.

تابلو ارت در اصفهان، تابلو ارت در اصفهان - بن رود، تابلو ارت در اصفهان - بهارستان، تابلو ارت در اصفهان - جرقویه سفلی، تابلو ارت در اصفهان - جرقویه علیا، تابلو ارت در اصفهان - جلگه، تابلو ارت در اصفهان - سپاهان شهر، تابلو ارت در اصفهان - قهجاورستان، تابلو ارت در اصفهان - کوهپایه، تابلو ارت در آران و بیدگل، تابلو ارت در آران و بیدگل - کویرات، تابلو ارت در اردستان، تابلو ارت در اردستان - زواره، تابلو ارت در برخوار، تابلو ارت در برخوار - حبیب آباد، تابلو ارت در تیران و کرون، تابلو ارت در تیران و کرون - کرون، تابلو ارت در چادگان، تابلو ارت در چادگان - چنارود، تابلو ارت در خمینی شهر، تابلو ارت در خوانسار، تابلو ارت در خور و بیابانک، تابلو ارت در دهاقان، تابلو ارت در سمیرم، تابلو ارت در سمیرم - پادنا، تابلو ارت در شاهین شهر، تابلو ارت در شاهین شهر - میمه، تابلو ارت در شهرضا، تابلو ارت در فریدن، تابلو ارت در فریدن - بوئین و میاندشت، تابلو ارت در فریدونشهر، تابلو ارت در فلاورجان، تابلو ارت در فلاورجان - پیربکران، تابلو ارت در کاشان، تابلو ارت در کاشان - برزک، تابلو ارت در کاشان - قمصر، تابلو ارت در کاشان - نیاسر، تابلو ارت در گلپایگان، تابلو ارت در لنجان، تابلو ارت در لنجان - باغ بهادران، تابلو ارت در لنجان - فولادشهر، تابلو ارت در مبارکه، تابلو ارت در مبارکه - گرکن جنوبی، تابلو ارت در نائین، تابلو ارت در نائین - انارک، تابلو ارت در نجف آباد، تابلو ارت در نجف آباد - مهردشت، تابلو ارت در نطنز، تابلو ارت در نطنز - امام زاده.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما