تابلو ارت در اصفهان

تابلو ارت در اصفهان

دسته بندی

تابلو برق

تعداد ارائه دهنده ها

۱ ارائه دهنده

بازه قیمت

از ۶۰۰۰۰ تومان تا ۳۰۰۰۰۰ تومان

توضیحات قیمت

قیمت تابلو ارت در اصفهان ساختمان (ارت باکس) متناسب با ابعاد آن و اندازه شینه مسی مورد استفاده متغیر است. استفاده از حوضچه بازدید ارت برای کنترل سیستم زمین در انواع ساختمان ها ضرورت دارد. علاوه بر ابعاد جنس تابلو ارت در اصفهان (گالوانیزه) و روکش آن از دیگر عوامل بسیار مهم در قیمت آن می باشند.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

اصفهان x

تابلو ارت

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

اصفهان

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

تابلو ارت در اصفهان

تابلو تست ارت یکی دیگر از الزمات اجرای سیستم ارتینگ استاندارد می‌باشد. ین بخش از سیستم ارت محفظه ای مکعبی شکل از جنس گالوانیزه در ابعاد ۲۵*۱۵است، که به آن ارت باکس نیز گفته می‌شود. سیم اصلی سیستم ارتینگ مجموعه پس از خروج از چاه ارت وارد تابلو تست ارت می‌شود. وجود شینه ارت در ارت باکس باعث می‌شود که سیم اصلی به خروجی های بیشتری تبدیل شود. به این ترتیب میزان جریان سیستم ارتینگ کنترل و خارج خواهد شد. علاوه بر این از جعبه تست ارت به منظور اندازه گیری مقاوت الکتریکی که به زمین وارد می‌شود نیز استفاده می‌کنند. به طور کلی تابلو تست ارت از مواد گالوانیزه با روکش رنگی الکترواستاتیک تشکیل شده و ارتفاع مناسب جهت نصب آن ۱٫۵ متر است.

تابلو ارت در اصفهان در اصفهان، تابلو ارت در اصفهان در بن رود، تابلو ارت در اصفهان در بهارستان، تابلو ارت در اصفهان در جرقویه سفلی، تابلو ارت در اصفهان در جرقویه علیا، تابلو ارت در اصفهان در جلگه، تابلو ارت در اصفهان در سپاهان شهر، تابلو ارت در اصفهان در قهجاورستان، تابلو ارت در اصفهان در کوهپایه، تابلو ارت در اصفهان در آران و بیدگل، تابلو ارت در اصفهان در کویرات، تابلو ارت در اصفهان در اردستان، تابلو ارت در اصفهان در زواره، تابلو ارت در اصفهان در برخوار، تابلو ارت در اصفهان در حبیب آباد، تابلو ارت در اصفهان در تیران و کرون، تابلو ارت در اصفهان در کرون، تابلو ارت در اصفهان در چادگان، تابلو ارت در اصفهان در چنارود، تابلو ارت در اصفهان در خمینی شهر، تابلو ارت در اصفهان در خوانسار، تابلو ارت در اصفهان در خور و بیابانک، تابلو ارت در اصفهان در دهاقان، تابلو ارت در اصفهان در سمیرم، تابلو ارت در اصفهان در پادنا، تابلو ارت در اصفهان در شاهین شهر، تابلو ارت در اصفهان در میمه، تابلو ارت در اصفهان در شهرضا، تابلو ارت در اصفهان در فریدن، تابلو ارت در اصفهان در بوئین و میاندشت، تابلو ارت در اصفهان در فریدونشهر، تابلو ارت در اصفهان در فلاورجان، تابلو ارت در اصفهان در پیربکران، تابلو ارت در اصفهان در کاشان، تابلو ارت در اصفهان در برزک، تابلو ارت در اصفهان در قمصر، تابلو ارت در اصفهان در نیاسر، تابلو ارت در اصفهان در گلپایگان، تابلو ارت در اصفهان در لنجان، تابلو ارت در اصفهان در باغ بهادران، تابلو ارت در اصفهان در فولادشهر، تابلو ارت در اصفهان در مبارکه، تابلو ارت در اصفهان در گرکن جنوبی، تابلو ارت در اصفهان در نائین، تابلو ارت در اصفهان در انارک، تابلو ارت در اصفهان در نجف آباد، تابلو ارت در اصفهان در مهردشت، تابلو ارت در اصفهان در نطنز، تابلو ارت در اصفهان در امام زاده.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما