تابلو ارت در اصفهان

تابلو ارت در اصفهان

دسته بندی
تابلو برق
تعداد ارائه دهنده ها
۱ ارائه دهنده
بازه قیمت
از ۶۰۰۰۰ تومان تا ۳۰۰۰۰۰ تومان
توضیحات قیمت
قیمت تابلو ارت در اصفهان ساختمان (ارت باکس) متناسب با ابعاد آن و اندازه شینه مسی مورد استفاده متغیر است. استفاده از حوضچه بازدید ارت برای کنترل سیستم زمین در انواع ساختمان ها ضرورت دارد. علاوه بر ابعاد جنس تابلو ارت در اصفهان (گالوانیزه) و روکش آن از دیگر عوامل بسیار مهم در قیمت آن می باشند.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر
اصفهان x

کالاهای مرتبط در عمران مدرن

تابلو ارت

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

اصفهان

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

تابلو ارت در اصفهان

تابلو تست ارت یکی دیگر از الزمات اجرای سیستم ارتینگ استاندارد می‌باشد. ین بخش از سیستم ارت محفظه ای مکعبی شکل از جنس گالوانیزه در ابعاد ۲۵*۱۵است، که به آن ارت باکس نیز گفته می‌شود. سیم اصلی سیستم ارتینگ مجموعه پس از خروج از چاه ارت وارد تابلو تست ارت می‌شود. وجود شینه ارت در ارت باکس باعث می‌شود که سیم اصلی به خروجی های بیشتری تبدیل شود. به این ترتیب میزان جریان سیستم ارتینگ کنترل و خارج خواهد شد. علاوه بر این از جعبه تست ارت به منظور اندازه گیری مقاوت الکتریکی که به زمین وارد می‌شود نیز استفاده می‌کنند. به طور کلی تابلو تست ارت از مواد گالوانیزه با روکش رنگی الکترواستاتیک تشکیل شده و ارتفاع مناسب جهت نصب آن ۱٫۵ متر است.

تابلو ارت در اصفهان، تابلو ارت در بن رود، تابلو ارت در بهارستان، تابلو ارت در جرقویه سفلی، تابلو ارت در جرقویه علیا، تابلو ارت در جلگه، تابلو ارت در سپاهان شهر، تابلو ارت در قهجاورستان، تابلو ارت در کوهپایه، تابلو ارت در آران و بیدگل، تابلو ارت در کویرات، تابلو ارت در اردستان، تابلو ارت در زواره، تابلو ارت در برخوار، تابلو ارت در حبیب آباد، تابلو ارت در تیران و کرون، تابلو ارت در کرون، تابلو ارت در چادگان، تابلو ارت در چنارود، تابلو ارت در خمینی شهر، تابلو ارت در خوانسار، تابلو ارت در خور و بیابانک، تابلو ارت در دهاقان، تابلو ارت در سمیرم، تابلو ارت در پادنا، تابلو ارت در شاهین شهر، تابلو ارت در میمه، تابلو ارت در شهرضا، تابلو ارت در فریدن، تابلو ارت در بوئین و میاندشت، تابلو ارت در فریدونشهر، تابلو ارت در فلاورجان، تابلو ارت در پیربکران، تابلو ارت در کاشان، تابلو ارت در برزک، تابلو ارت در قمصر، تابلو ارت در نیاسر، تابلو ارت در گلپایگان، تابلو ارت در لنجان، تابلو ارت در باغ بهادران، تابلو ارت در فولادشهر، تابلو ارت در مبارکه، تابلو ارت در گرکن جنوبی، تابلو ارت در نائین، تابلو ارت در انارک، تابلو ارت در نجف آباد، تابلو ارت در مهردشت، تابلو ارت در نطنز، تابلو ارت در امام زاده.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما