تابلو ارت در ارومیه

تابلو ارت در ارومیه

دسته بندی

تابلو برق

تعداد ارائه دهنده ها

۱ ارائه دهنده

بازه قیمت

از ۶۰۰۰۰ تومان تا ۳۰۰۰۰۰ تومان

توضیحات قیمت

قیمت تابلو ارت در ارومیه ساختمان (ارت باکس) متناسب با ابعاد آن و اندازه شینه مسی مورد استفاده متغیر است. استفاده از حوضچه بازدید ارت برای کنترل سیستم زمین در انواع ساختمان ها ضرورت دارد. علاوه بر ابعاد جنس تابلو ارت در ارومیه (گالوانیزه) و روکش آن از دیگر عوامل بسیار مهم در قیمت آن می باشند.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

ارومیه x

تابلو ارت

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

ارومیه

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

تابلو ارت در ارومیه

تابلو تست ارت یکی دیگر از الزمات اجرای سیستم ارتینگ استاندارد می‌باشد. ین بخش از سیستم ارت محفظه ای مکعبی شکل از جنس گالوانیزه در ابعاد ۲۵*۱۵است، که به آن ارت باکس نیز گفته می‌شود. سیم اصلی سیستم ارتینگ مجموعه پس از خروج از چاه ارت وارد تابلو تست ارت می‌شود. وجود شینه ارت در ارت باکس باعث می‌شود که سیم اصلی به خروجی های بیشتری تبدیل شود. به این ترتیب میزان جریان سیستم ارتینگ کنترل و خارج خواهد شد. علاوه بر این از جعبه تست ارت به منظور اندازه گیری مقاوت الکتریکی که به زمین وارد می‌شود نیز استفاده می‌کنند. به طور کلی تابلو تست ارت از مواد گالوانیزه با روکش رنگی الکترواستاتیک تشکیل شده و ارتفاع مناسب جهت نصب آن ۱٫۵ متر است.

تابلو ارت در ارومیه در ارومیه، تابلو ارت در ارومیه در انزل، تابلو ارت در ارومیه در سیلوانه، تابلو ارت در ارومیه در صومای برادوست، تابلو ارت در ارومیه در نازلو، تابلو ارت در ارومیه در اشنویه، تابلو ارت در ارومیه در نالوس، تابلو ارت در ارومیه در بوکان، تابلو ارت در ارومیه در سیمینه، تابلو ارت در ارومیه در پلدشت، تابلو ارت در ارومیه در ارس، تابلو ارت در ارومیه در پیرانشهر، تابلو ارت در ارومیه در لاجان، تابلو ارت در ارومیه در تکاب، تابلو ارت در ارومیه در تخت سلیمان، تابلو ارت در ارومیه در چالدران، تابلو ارت در ارومیه در دشتک، تابلو ارت در ارومیه در چایپاره، تابلو ارت در ارومیه در حاجیلار، تابلو ارت در ارومیه در خوی، تابلو ارت در ارومیه در ایواوغلی، تابلو ارت در ارومیه در صفائیه، تابلو ارت در ارومیه در قطور، تابلو ارت در ارومیه در سردشت، تابلو ارت در ارومیه در وزینه، تابلو ارت در ارومیه در سلماس، تابلو ارت در ارومیه در کوهسار، تابلو ارت در ارومیه در شاهین دژ، تابلو ارت در ارومیه در کشاورز، تابلو ارت در ارومیه در شوط، تابلو ارت در ارومیه در قره قویون، تابلو ارت در ارومیه در ماکو، تابلو ارت در ارومیه در بازرگان، تابلو ارت در ارومیه در مهاباد، تابلو ارت در ارومیه در خلیفان، تابلو ارت در ارومیه در میاندوآب، تابلو ارت در ارومیه در باروق، تابلو ارت در ارومیه در مرحمت آباد، تابلو ارت در ارومیه در نقده، تابلو ارت در ارومیه در محمدیار.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما