تابلو ارت در اردبیل

تابلو ارت در اردبیل

دسته بندی

تابلو برق

تعداد ارائه دهنده ها

۱ ارائه دهنده

بازه قیمت

از ۶۰,۰۰۰ تومان تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان

توضیحات قیمت

قیمت تابلو ارت در اردبیل ساختمان (ارت باکس) متناسب با ابعاد آن و اندازه شینه مسی مورد استفاده متغیر است. استفاده از حوضچه بازدید ارت برای کنترل سیستم زمین در انواع ساختمان ها ضرورت دارد. علاوه بر ابعاد جنس تابلو ارت در اردبیل (گالوانیزه) و روکش آن از دیگر عوامل بسیار مهم در قیمت آن می باشند.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

اردبیل x

تابلو ارت

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

اردبیل

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

تابلو ارت در اردبیل

تابلو تست ارت یکی دیگر از الزمات اجرای سیستم ارتینگ استاندارد می‌باشد. ین بخش از سیستم ارت محفظه ای مکعبی شکل از جنس گالوانیزه در ابعاد ۲۵*۱۵است، که به آن ارت باکس نیز گفته می‌شود. سیم اصلی سیستم ارتینگ مجموعه پس از خروج از چاه ارت وارد تابلو تست ارت می‌شود. وجود شینه ارت در ارت باکس باعث می‌شود که سیم اصلی به خروجی های بیشتری تبدیل شود. به این ترتیب میزان جریان سیستم ارتینگ کنترل و خارج خواهد شد. علاوه بر این از جعبه تست ارت به منظور اندازه گیری مقاوت الکتریکی که به زمین وارد می‌شود نیز استفاده می‌کنند. به طور کلی تابلو تست ارت از مواد گالوانیزه با روکش رنگی الکترواستاتیک تشکیل شده و ارتفاع مناسب جهت نصب آن ۱٫۵ متر است.

تابلو ارت در اردبیل در اردبیل، تابلو ارت در اردبیل در ثمرین، تابلو ارت در اردبیل در هیر، تابلو ارت در اردبیل در بیله سوار، تابلو ارت در اردبیل در قشلاق دشت، تابلو ارت در اردبیل در پارس آباد، تابلو ارت در اردبیل در اصلاندوز، تابلو ارت در اردبیل در تازه کند، تابلو ارت در اردبیل در خلخال، تابلو ارت در اردبیل در خورش رستم، تابلو ارت در اردبیل در شاهرود، تابلو ارت در اردبیل در سرعین، تابلو ارت در اردبیل در سبلان، تابلو ارت در اردبیل در کوثر، تابلو ارت در اردبیل در فیروز، تابلو ارت در اردبیل در گرمی، تابلو ارت در اردبیل در انگوت، تابلو ارت در اردبیل در موران، تابلو ارت در اردبیل در مشگین شهر، تابلو ارت در اردبیل در ارشق، تابلو ارت در اردبیل در مرادلو، تابلو ارت در اردبیل در مشگین شرقی، تابلو ارت در اردبیل در نمین، تابلو ارت در اردبیل در عنبران، تابلو ارت در اردبیل در ویلکیج، تابلو ارت در اردبیل در نیر، تابلو ارت در اردبیل در کوراییم.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما