تابلو ارت در اراک

تابلو ارت در اراک

دسته بندی

تابلو برق

تعداد ارائه دهنده ها

۱ ارائه دهنده

بازه قیمت

از ۶۰,۰۰۰ تومان تا ۳۰۰,۰۰۰ تومان

توضیحات قیمت

قیمت تابلو ارت در اراک ساختمان (ارت باکس) متناسب با ابعاد آن و اندازه شینه مسی مورد استفاده متغیر است. استفاده از حوضچه بازدید ارت برای کنترل سیستم زمین در انواع ساختمان ها ضرورت دارد. علاوه بر ابعاد جنس تابلو ارت در اراک (گالوانیزه) و روکش آن از دیگر عوامل بسیار مهم در قیمت آن می باشند.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

اراک x

تابلو ارت

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

اراک

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

تابلو ارت در اراک

تابلو تست ارت یکی دیگر از الزمات اجرای سیستم ارتینگ استاندارد می‌باشد. ین بخش از سیستم ارت محفظه ای مکعبی شکل از جنس گالوانیزه در ابعاد ۲۵*۱۵است، که به آن ارت باکس نیز گفته می‌شود. سیم اصلی سیستم ارتینگ مجموعه پس از خروج از چاه ارت وارد تابلو تست ارت می‌شود. وجود شینه ارت در ارت باکس باعث می‌شود که سیم اصلی به خروجی های بیشتری تبدیل شود. به این ترتیب میزان جریان سیستم ارتینگ کنترل و خارج خواهد شد. علاوه بر این از جعبه تست ارت به منظور اندازه گیری مقاوت الکتریکی که به زمین وارد می‌شود نیز استفاده می‌کنند. به طور کلی تابلو تست ارت از مواد گالوانیزه با روکش رنگی الکترواستاتیک تشکیل شده و ارتفاع مناسب جهت نصب آن ۱٫۵ متر است.

تابلو ارت در اراک در اراک، تابلو ارت در اراک در ساروق، تابلو ارت در اراک در آشتیان، تابلو ارت در اراک در تفرش، تابلو ارت در اراک در فراهان، تابلو ارت در اراک در خمین، تابلو ارت در اراک در کمره، تابلو ارت در اراک در خنداب، تابلو ارت در اراک در قره چای، تابلو ارت در اراک در دلیجان، تابلو ارت در اراک در زرندیه، تابلو ارت در اراک در خرقان، تابلو ارت در اراک در ساوه، تابلو ارت در اراک در نوبران، تابلو ارت در اراک در شازند، تابلو ارت در اراک در زالیان، تابلو ارت در اراک در سربند، تابلو ارت در اراک در قره کهریز، تابلو ارت در اراک در کمیجان، تابلو ارت در اراک در میلاجرد، تابلو ارت در اراک در محلات.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما