بلوک هبلکس خوزستان

بلوک هبلکس خوزستان

دسته بندی
بلوک دیواری
تعداد ارائه دهنده ها
۸ ارائه دهنده
توضیحات قیمت
قیمت بلوک هبلکس خوزستان به مواد اولیه آن و کیفیت کلی کالا، همچنین ابعاد بلوک هبلكس بستگی دارد. خرید بلوک هبلکس در اهواز یا آجر هبلکس به دلیل سرعت بالای اجرای آن از لحاظ هزینه ها، بسیار مقرون به صرفه است. خدمات فروش بلوک هبلکس در اهواز قیمت مناسب با بهترین کیفیت در عمران مدرن ارائه می شود. برای سفارش و اطلاع از قیمت بلوک هبلکس دزفول و قیمت بلوک هبلکس خوزستان با عمران مدرن تماس بگیرید.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر
اهواز x

هبلکس اردکان

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

اهواز

هبلکس بیرجند (رضوی)

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

اهواز

هبلکس رضوی مشهد

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

اهواز

بلوک ساروج اردبیل

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

اهواز

هبلکس اندیمشک

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

اهواز

بلوک پرین

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

اهواز

بلوک کیبکس

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

اهواز

بلوک هبلکس ۱۰ سانتی

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

اهواز

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

قیمت بلوک هبلکس خوزستان

قیمت بلوک هبلکس خوزستان در ساختمان­ سازی بسیار مقرون به صرفه است. یکی از دلایل آن سرعت بالای اجرای بلوک گازی هبلکس است. خرید بلوک هبلکس به علت وزن کمی که دارد، هزینه حمل و نقل و جا به جایی آن نیز بسیار کمتر است. این مقرون به صرفه بودن شرایط خاصی نیز دارد. برای مثال باید بر اساس نوع ساخت و ساز بررسی کرد که حتما استفاده از آجر هبلکس در مقابل با حذف برخی از هزینه ‌ها مانند عایق‌ کاری، کارگر و ... صرفه اقتصادی داشته باشد؛ زیرا قیمت بلوک‌ هبلکس خوزستان، نسبت به سایر بلوک ‌ها گران ‌تر است. برای محاسبه قیمت بلوک هبلکس خوزستان باید به استاندارد ها و معیار های به روز، برای برآورد قیمت توجه نمود. پیش از خرید هبلكس حتما ابتدا به برآورد قیمت بلوک هبلکس خوزستان توجه داشت.

 

قیمت بلوک هبلکس
حمل و نقل بلوک هبلکس

 

قیمت بلوک هبلکس خوزستان به ابعاد و ضخامت بلوک بستگی دارد. تعیین قیمت بلوک هبلکس خوزستان در کارخانه بر اساس متر مکعب است، اگر چه قیمت بلوک هبلکس خوزستان نسبت به بقیه مصالح بالاتر است اما با افزایش سرعت ساخت و ساز و پیشرفت سریع تر پروژه، سازندگان و پیمانکاران خرید هبلکس را به دیگر مصالح ساختمانی ترجیح می دهند. به طور کلی قیمت بلوک هبلکس خوزستان نسبت به سایر مصالح ساختمانی بالاتر بوده اما استفاده از آن به طور غیر مستقیم در کاهش هزینه ها نقش دارد.

 

قیمت بلوک هبلکس دزفول

قیمت بلوک هبلکس دزفول نسبت به مزایای آن مقرون به صرفه است. یکی از مزایای این بلوک سرعت بالای اجرا می باشد. در هنگام خرید بلوک هبلکس دزفول به علت وزن کمی که دارد، هزینه حمل و نقل و جابجایی آن نیز بسیار کمتر است. این مقرون به صرفگی شرایط خاصی نیز دارد. برای مثال باید براساس نوع ساخت و ساز بررسی کرد که حتما استفاده از این محصول و قیمت بلوک هبلکس دزفول در مقابل با حذف برخی از هزینه ‌ها مانند عایق‌ کاری، کارگر و ... صرفه اقتصادی داشته باشد. توجه داشته باشید استفاده از بلوک های هبلکس در ساخت دیوار های باربر مجاز نبوده و تنها برای ساخت تیغه ها و دیوار های غیر باربر از آن ها استفاده می شود.

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر قیمت بلوک هبلکس دزفول، میزان چسب مصرفی و نوع چسب آن است. متریال استفاده شده در تولید آجر هبلکس قیمت مناسب و همچنین چسب آن همگی باعث تغییر قیمت بلوک هبلکس دزفول می شوند. در تولید بلوک هبلکس از آهک نیز استفاده می شود؛ اما باید توجه داشت که مقدار زیاد آهک باعث ترک خوردگی هبلكس به مرور زمان شده و كيفيت آن را تحت تاثیر قرار می دهد. 

قيمت بلوک هبلكس دزفول یا قیمت بلوک سبک هبلکس دزفول استاندارد از بلوک آهک دار بیشتر است اما در صورت ساختمان سازی استاندارد توصیه می شود از بلوک هبلكس استاندارد بدون آهک یا آجر هبلکس استفاده شود. برای اطلاع از قیمت بلوک هبلکس دزفول و خرید آن از کارخانه بلوک هبلکس قیمت مناسب با همکاران ما در عمران مدرن تماس بگیرید.

 

 

کارخانه بلوک هبلکس دزفول

با توجه به افزایش تقاضای خرید بلوک هبلکس دزفول ، شرکت های مختلفی در زمینه خرید بلوک هبلکس فعالیت می کنند. برای خرید بلوک هبلکس از کارخانه بلوک هبلکس دزفول باید از تعداد و ابعاد بلوک مورد نظر اطلاع داشت. شرکت عمران مدرن یکی از شرکت های فعال در زمینه خرید اینترنتی بلوک هبلکس با قیمت مناسب می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با بلوك هبلكس و استعلام قیمت بلوک هبلکس دزفول با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

لازم به ذکر است که هنگام خرید بلوک هبلکس از کارخانه بلوک هبلکس دزفول به صورت پالتی، هر پالت از بلوک هبلكس ۱۵ سانتی شامل ۸۰ عدد بلوک است از این رو با هر پالت می توان ۱۲ متر مربع دیوار را پوشش داد. قیمت بلوک هبلکس دزفول قیمت آجر هبلکس بر حسب متر مکعب محاسبه می شود. خرید انواع هبلکس ، به صورت حجمی و با واحد متر مکعبی است. بعد از استعلام قيمت بلوک هبلكس دزفول ، لازم است که حجم دیوار کشی پروژه با انواع بلوک هبلكس بر اساس متر مکعب برآورد شود.

فروش بلوک هبلکس با قیمت مناسب که با نام های هپلکس یا سیپورکس نیز شناخته می شود، جزو پرفروش ترین مصالح نوین ساختمانی بوده و امروزه استفاده از آن ها در صنعت ساختمان سازی بسیار رایج شده است. برای استعلام قیمت انواع هبلکس و خرید از بهترین کارخانه بلوک هبلکس دزفول می توانید با عمران مدرن تماس بگیرید.

 

بلوک هبلکس
دیوارچینی با بلوک های هبلکس

 

لیست قیمت بلوک هبلکس خوزستان

ابعاد بلوك هبلكس نسبت به سایر مصالح ساختمانی بزرگ تر است و همین امر باعث افزایش سرعت اجرا و صرفه جویی در هزینه های تمام شده و همچنین زمان پروژه می گردد. هم چنین وزن یک متر مربع از بلوک هبلکس ۵۵۰ الی ۶۰۰ کیلوگرم است که این مقدار یک سوم وزن یک متر مربع آجر فشاری می باشد. ضخامت بلوک هبلکس در مرحله اول طبق استاندارد تعریف شده کارخانه است که اغلب یکی می باشد و فروش بلوک هبلکس در ابعاد مشخصی صورت می گیرد. جدول قیمت بلوک هبلکس خوزستان نیز با توجه به ابعاد و محاسبه حجم آن تعیین می شود. اما می توان ابعاد بلوك هبلكس مورد نظر را سفارش داده و طبق نیاز خود خرید هبلکس را انجام دهید.

 

بلوک هبلکس
ابعاد استاندارد بلوک‌هبلکس برای دیوارچینی

 

قیمت بلوک هبلکس اهواز

در یک بررسی کلی می توان نتیجه گیری کرد، قیمت بلوک هبلکس اهواز با توجه به ابعاد آن متغیر است. قیمت آجر هبلکس اهواز یا بلوک‌ هبلکس اهواز به مواد اولیه آن و کیفیت کلی کالا، همچنین ابعاد هبلکس بستگی دارد. خرید بلوک هبلکس اهواز به دلیل سرعت بالای اجرای آن از لحاظ هزینه ها، بسیار مقرون به صرفه است. در کل آجر هبلکس قیمت متفاوتی داشته و با توجه به فاکتور های مختلفی برآورد می شود. از هزینه های بالاسری می توان به حمل بلوک گازی هبلکس اشاره کرد که از دو روش دستی و پالتی صورت می گیرد و در برآورد قیمت بلوک هبلکس خوزستان یا قیمت آجر هبلکس موثر می باشد. استفاده از روش پالتی بهتر و مطمئن تر بوده و از آسیب دیدن بلوک هبلكس جلوگیری می کند.

گاها هزینه های بسته بندی و پالت ها به صورت جداگانه محاسبه شده و به قیمت بلوک هبلکس خوزستان اضافه می گردد. پالت های چوبی بیشترین مورد استفاده در حمل و نقل و خرید بلوک هبلکس اهواز را دارند و روش مطمئنی برای جابه جایی بلوک ها بدون آسیب دیدن آن ها می باشند. بعد از بسته بندی و قرار دادن بلوک های هبلکس به روی پالت با سلفون و یا پلاستیک روی آن ها پوشانده می شود تا در بهترین شرایط نگهداری شوند و به دست مشتری برسد.

 

بلوک دیواری هبلکس
دیوارچینی هبلکس

 

خرید بلوک هبلکس در اهواز

در هنگام خرید بلوک هبلکس اهواز قیمت مناسب یا آجر هبلکس باید به موارد خاصی توجه داشت زیرا استحکام و مقاومت سازه به کیفیت مصالح به کار رفته در آن بستگی دارد. یکی از این موارد کارخانه و شرکت فروش بلوک هبلکس است. بررسی اعتبار و کیفیت بلوک های هبلکس ارائه شده توسط برند ها از نکات مهم است. هنگام فروش بلوک هبلکس باید به ترک و پراکندگی رنگ بلوک، دقت شود. هم چنین این بلوک ها وزن استاندارد و ابعاد استانداری نیز دارند که هنگام خرید هبلکس باید به آن ها توجه نمود تا با مناسب ترین قیمت بلوک هبلکس را خریداری کنید.

 

 

بلوک دیواری هبلکس
ابعاد دیوار داخلی هبلکس

 

فروش بلوک هبلکس در اهواز

فروش هبلکس در ابعاد و اندازه های مختلفی صورت می گیرد. قالب ها اکثرا ابعاد یکسانی داشته و سفارش بلوک هبلکس طبق درخواست مشتری در ابعاد مختلفی داده می شود. از مهم ترین معضلاتی که امروزه در شهر های شلوغ و پر جمعیت با آن رو به رو هستیم، آلودگی صوتی است. فروش هبلکس علاوه بر قیمت مناسب و وزن کمی که دارد، به عنوان یک عایق صوتی خوب در ساختمان ها شناخته شده و استفاده از آن برای دیوار های غیر باربر توصیه می شود. از همین رو از بلوکهای هبلکس در ساخت استودیو های ضبط، سالن های کنسرت، اتاق های بیمارستان، مدارس و … استفاده می شود. 

فروش بلوک هبلکس در سه ضخامت ۸،۱۰،۱۲ و ۲۰ سانتی متری صورت می گیرد. هر کدام از این ضخامت ها برای کاربری خاصی در نظر گرفته می شوند تا بهترین نتیجه را داشته باشند. قرار دادن بلوک ها به روی پالت های چوبی بهترین شیوه فروش هبلکس می باشد زیرا به این ترتیب این محصول آسیب ندیده و سالم تحویل مشتری داده می شود. هم چنین هنگام فروش هبلکس یکی دیگر از نکاتی که از اهمیت بالایی برخوردار است ابعاد این کالاست. شما می توانید هنگام سفارش ابعاد و ضخامت بلوک را تعیین کرده و به صورت سفارشی محصول خود را تحویل بگیرید.

 

بلوک دیواری هبلکس
ابعاد مناسب دیوارهای داخلی

 

در این مطلب به پرسش ها در مورد انواع بلوک هبلکس و همین طور ویژگی ها، کاربرد، مزایا و قیمت بلوک هبلکس خوزستان پرداخته شد، امیدواریم از مطالعه آن لذت برده باشید.

قیمت بلوک هبلکس خوزستان، قیمت بلوک هبلکس دزفول، کارخانه بلوک هبلکس دزفول، بلوک هبلکس در اروندکنار، بلوک هبلکس در امیدیه، بلوک هبلکس در جایزان، بلوک هبلکس در اندیکا، بلوک هبلکس در آبژدان، بلوک هبلکس در چلو، بلوک هبلکس در اندیمشک، بلوک هبلکس در الوار گرمسیری، بلوک هبلکس در ایذه، بلوک هبلکس در دهدز، بلوک هبلکس در سوسن، بلوک هبلکس در باغ ملک، بلوک هبلکس در صیدون، بلوک هبلکس در میداود، بلوک هبلکس در باوی، بلوک هبلکس در ویس، بلوک هبلکس در بندر ماهشهر، بلوک هبلکس در بندر امام خمینی، بلوک هبلکس در بهبهان، بلوک هبلکس در آغاجاری، بلوک هبلکس در تشان، بلوک هبلکس در زیدون، بلوک هبلکس در خرمشهر، بلوک هبلکس در مینو، بلوک هبلکس در دزفول، بلوک هبلکس در چغامیش، بلوک هبلکس در سردشت، بلوک هبلکس در شهیون، بلوک هبلکس در دشت آزادگان، بلوک هبلکس در بستان، بلوک هبلکس در رامشیر، بلوک هبلکس در مشراگه، بلوک هبلکس در رامهرمز، بلوک هبلکس در شادگان، بلوک هبلکس در خنافره، بلوک هبلکس در شوش، بلوک هبلکس در شاوور، بلوک هبلکس در فتح المبین، بلوک هبلکس در شوشتر، بلوک هبلکس در شعیبیه، بلوک هبلکس در گتوند، بلوک هبلکس در عقیلی، بلوک هبلکس در لالی، بلوک هبلکس در حتی، بلوک هبلکس در مسجدسلیمان، بلوک هبلکس در گلگیر، بلوک هبلکس در هفتگل، بلوک هبلکس در رغیوه، بلوک هبلکس در هندیجان، بلوک هبلکس در چم خلف عیسی، بلوک هبلکس در هویزه، بلوک هبلکس در نیسان.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۴ از ۵ - از مجموع ۵ رای

سوالات متداول:

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما