بلوک فوق سبک

بلوک فوق سبک

دسته بندی
بلوک دیواری
تعداد ارائه دهنده ها
۱ ارائه دهنده
توضیحات قیمت
قیمت بلوک فوق سبک به کیفیت و روش های تولید آن، نوع مواد اولیه و مواد افزودنی برای ساخت بلوکهای فوق سبک ساختمانی بستگی دارد. مهم ترین ویژگی بلوک فوق سبک ساختمانی تخلخل آن و در نتیجه وزن پایین و خاصیت عایق حرارت و صوت آن ها می باشد. عمران مدرن ارائه دهنده خدمات فروش بلوک فوق سبک با بهترین کیفیت می باشد.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر
شهر را مشخص کنید

heblex_banner

بلوک فوق سبک

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

تهران

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

بلوک فوق سبک

بلوک فوق سبک انواع مختلفی دارد که استفاده از آن ها در سبک سازی ساختمان و کاهش آسیب های وارده به سازه ناشی از زلزله، بسیار موثر است. بلوکهای فوق سبک ساختمانی به صورت کارخانه ای تولید می شوند و در بازار عرضه می گردند. بلوک فوق سبک ساختمانی از پر مصرف ترین انواع آجر و بلوک مورد استفاده در ساختمان سازی است که برای کاهش هزینه های حمل و نقل و بار مرده ساختمان بهترین گزینه است. بلوک فوق سبک در عین آن که سبک و کم وزن است، خاصیت عایق حرارتی و صوتی بسیار بالایی دارد. قیمت بلوک فوق سبک نیز نسبت به دیگر انواع بلوک ها بسیار مناسب بوده و خرید آن به صرفه می باشد. 

 

بلوکهای فوق سبک ساختمانی
بلوکهای فوق سبک ساختمانی

 

قیمت بلوک فوق سبک

برای تهیه و ساخت بلوک فوق سبک از الیاف به خصوصی استفاده می کنند تا بلوک ها مسلح شده و مقاومت آن ها در برابر ضربه و فشار افزایش یابد. قیمت بلوک فوق سبک نیز تا حد زیادی به جنس این الیاف و مقدار به کار رفته در ساخت آن ها می باشد. 

 

انواع بلوک فوق سبک 

در بررسی مشخصات فنی بلوک فوق سبک می توان گفت بلوکهای فوق سبک ساختمانی در کل به بلوک هایی می گویند که حداکثر چگالی آن ها 1700 کیلوگرم بر متر مکعب باشد. انواع بلوک فوق سبک از سیمان، ماسه، آب و سبک دانه های طبیعی یا صنعتی تهیه می شود. 

 

تولید بلوکهای فوق سبک ساختمانی

برای تولید بلوک فوق سبک از الیاف به خصوصی استفاده می کنند تا چگالی این محصول تا حد امکان پایین بیاید. این الیاف می توانند از نوع نسوز، شیشه ای، فلزی و یا پلیمری باشند. با توجه به کاربرد و نوع استفاده از این نوع بلوک ها، از طرح اختلاط های مختلفی برای تولیدشان استفاده می کنند. نکته ای که در تولید بلوک فوق سبک مورد توجه قرار می گیرد، عدم استفاده از الیاف آزبست می باشد. الیاف آزبست خطرات زیادی برای محیط زیست و انسان ها ایجاد می کنند، به همین دلیل الیاف نسوز جایگزین آن ها در ساخت بلوکهای فوق سبک ساختمانی است. 

 

بلوک فوق سبک
بلوک متخلخل فوق سبک

 

خرید بلوک فوق سبک

بلوک فوق سبک معمولا در ابعاد و مدل های مختلفی تولید می شود. بلوک فوق سبک تو خالی، توپر و ... از انواع بلوکهای فوق سبک ساختمانی هستند. معمولا ساختمان ساز ها و افرادی که به دنبال ساخت دیوار با بلوک هستند به سراغ بلوک فوق سبک نیستند. مهم ترین ویژگی این محصول، تخلخل آن و در نتیجه داشتن خاصیت عایق مناسب صوت و حرارت است. بیشترین استفاده از انواع بلوک فوق سبک در ساخت دیوار ها یا تیغه های داخلی است که به دنبال حذف صداهای مزاحم و آلودگی های صوتی یا حفظ انرژی می باشند. بلوکهای فوق سبک ساختمانی در کاهش هدررفت انرژی بسیار موثر هستند و هزینه ها را بسیار کاهش می دهند. قیمت بلوک فوق سبک بسیار مناسب بوده و استفاده از آن در کاهش هزینه های بعدی مانند انرژی و ... در ساختمان ها بسیار موثر است.

 

بلوکهای فوق سبک ساختمانی
بلوکهای فوق سبک

 

کاربرد بلوک فوق سبک

از بلوک فوق سبک می توان در ساخت سازه های مرتفع، ساخت کف اضافی در بالای سازه قدیمی، ساخت پل یا عرشه، تیرچه و اسلکه، سازه‌ پیش ساخته با کمک بلوک فوق سبک ، ساختمان بلند مرتبه با تراکم کاهش یافته و ... استفاده کرد. این بلوکهای فوق سبک ساختمانی اگر چه متخلخل هستند اما به علت مسلح بودن آن ها، مقاومت بالایی در برابر فشار و ضربه دارند.

 

بلوک فوق سبک
بلوک ساختمانی فوق سبک

 

مزایای بلوک فوق سبک

 • مقاومت بالا به دلیل وجود الیاف مقاوم در برابر کشش و ضربه
 • مقاومت بالا در برابر حرارت و آتش سوزی
 • جذب رطوبت و آب بسیار پایین
 • مقاومت بسیار بالا در برابر سایش و پوسیده شدن
 • یکپارچگی بالای بلوک فوق سبک 
 • ایجاد کمترین آسیب به ساکنین در هنگام زلزله
 • بالا بودن مقاومت کششی و خمشی بلوکهای فوق سبک ساختمانی
 • عدم تغییر تحمل باربری بلوک فوق سبک بعد از ترک های احتمالی
 • مناسب بودن قیمت بلوک فوق سبک در برابر دیگر انواع بلوک دیواری
 • کاهش هزینه های اجرا به دلیل حمل آسان تر و اجرای سریع تر
 • دوستدار محیط زیست بودن به علت عدم تولید دی اکسید کربن در مراحل تولید بلوک فوق سبک ساختمانی

اگر هنوز در مورد هبلکس چیست سوالی دارید، این متن را مطالعه نمایید.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما