بلوک سیپورکس

بلوک سیپورکس

دسته بندی

بلوک دیواری

توضیحات قیمت

بلوک سیپورکس نوعی بلوک سبک است که در ساخت دیوارهای غیرباربر مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت بلوک سیپورکس به کیفیت، ابعاد، نوع و ... وابسته است. بلوک سبک سیپورکس دارای مزایای بیشماری می باشد که خرید آن را مقرون بصرفه می نماید.

بلوک سیپورکس

دسته بندی
بلوک دیواری
تعداد ارائه دهنده ها
۵ ارائه دهنده
توضیحات قیمت
بلوک سیپورکس نوعی بلوک سبک است که در ساخت دیوارهای غیرباربر مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت بلوک سیپورکس به کیفیت، ابعاد، نوع و ... وابسته است. بلوک سبک سیپورکس دارای مزایای بیشماری می باشد که خرید آن را مقرون بصرفه می نماید.

introمعرفی کالا
commentنظرات و سوالات
bookmarkافزودن به علاقه مندی
shareاشتراک گذاری

filterفیلتر کردن پیشنهادات


بلوک سیپورکس

فروشندهمحلشماره تماس

۳

location

تهران

phone

******۰۲۱۸۸

۳

location

تهران

phone

******۰۹۱۰۶

۳

location

تهران

phone

******۰۲۱۳۳

۳

location

تهران

phone

******۰۲۱۳۶

۳

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۰

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

بلوک سیپورکس

بلوک سیپورکس نوعی بلوک متخلخل است که وزن سبکی دارد. سیپورکس ترکیبی از سیلیس، سیمان، آهک و پودر آلومینیوم است. بلوک های سیپورکس نسبت به بلوک های پایه سیمانی ابعاد بزرگتری دارند. این بلوک ها با عناوینی همچون بلوک سبک نیز شناخته می شوند. بلوک سبک سیپورکس در دو نوع اتوکلاو شده (aac) و غیر اتوکلاو (naac) به فروش می رسد. سیپورکس اتوکلاو شده به دلیل قرارگیری بلوک سیپورکس تحت فشار بالا، مقاومت بیشتری دارد.

 

بلوک سیپورکس
بلوک سیپورکس

 

قیمت بلوک سیپورکس در تهران

کیفیت محصول عامل دیگر تعیین کننده قیمت بلوک سیپورکس است. با افزایش کیفیت، قیمت سیپورکس نیز افزایش خواهد یافت. قیمت بلوک سیپورکس از بلوک های معمولی بیشتر است اما مزایای بیشماری دارد که خرید بلوک سیپورکس را مقرون بصرفه می نماید. قیمت بلوک سیپورکس سفارشی به دلیل تغییر در خط برش و تغییرات مورد نیاز برای تولید، بیشتر از انواع معمول عرضه شده در بازار می باشد. در برآورد هزینه ها باید، هزینه حمل تا محل پروژه نیز مدنظر قرار گیرد.

 

خرید بلوک سیپورکس

خرید بلوک سیپورکس به صورت مترمکعب انجام می شود. بنابراین لازم است که ابتدا میزان دیوارچینی بر اساس مترمکعب تعیین گردد. سپس بر اساس حجم محاسبه شده اقدام به خرید سیپورکس مصالح ساختمانی می نمایند. میزان مترمکعب خریداری شده وابسته به سایز و ابعاد بلوک می باشد. به عبارتی مقدار خرید بلوک سیپورکس ۱۰ با سیپورکس ۲۰ برای حجم یکسانی از دیوارچینی متفاوت است.

 

بلوک سبک سیپورکس
کاربرد بلوک سیپورکس

 

فروش بلوک سبک سیپورکس

سیپورکس در ابعاد و اندازه های مختلفی به فروش می رسد. خرید بلوک سیپورکس باید با توجه به نیاز پروژه انجام شود. در صورت نیاز به سایزی غیر از سایزهای عرضه شده در بازار، به راحتی می توان آن را برش داده و مورد استفاده قرار داد. فروش بلوک سیپورکس به دو صورت حضوری و اینترنتی امکان پذیر است. اما خرید اینترنتی سیپورکس موجب صرفه جویی در زمان شده و امکان مشاهده و مقایسه ویژگی ها و قیمت بلوک سیپورکس را فراهم می نماید.

 

تولید بلوک سیپورکس

همان طور که پیشتر بیان شد برای تولید بلوک سیپورکس به سیلیس، آب، سیمان، آهک و پودر آلومینیوم نیاز است. پس از مخلوط کردن این مواد، مرحله بعدی قالب گیری است. بدین منظور قالب ها را تا نیمه از مخلوط تهیه شده پر کرده و هوادهی می کنند. در اثر فعل و انفعالات شیمیایی، حباب هوا در مخلوط ایجاد می شود. لازم است که با استفاده از روش ها و تجهیزات مناسب از صعود حباب هوا به سطح مخلوط جلوگیری به عمل آید. پس از تولید آن را در ابعاد مناسب برش می زنند. از بلوک سبک سیپورکس در ساخت دیوارهای غیر باربر استفاده می شود.

 

سیپورکس
تولید بلوک سیپورکس

 

ابعاد بلوک سبک سیپورکس

از متداول ترین ابعاد بلوک سبک سیپورکس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بلوک سبک سیپورکس ۲۰×۲۰×۶۰
  • بلوک سبک سیپورکس ۲۰×۲۵×۶۰
  • بلوک سبک سیپورکس ۱۵×۲۵×۶۰
  • بلوک سبک سیپورکس ۱۰×۲۵×۶۰
  • بلوک سبک سیپورکس ۸×۲۵×۶۰

 

بلوک سیپورکس
دیوارچینی با بلوک سبک سیپورکس

 

مزایای سیپورکس

بلوک سبک سیپورکس عایق سرما و گرما است و موجب کاهش هزینه انرژی می گردد. همچنین عایق صوتی نیز می باشد. سبک بودن این بلوک ها سبب می گردد که وزن سازه کاهش یافته و این موضوع به هنگام وقوع زلزله بسیار حائز اهمیت است. علاوه بر این، کاهش وزن سازه سبب کاهش مصرف آهن آلات، میلگرد و بتن شده و از این نظر قیمت بلوک سیپورکس کاملا مقرون بصرفه می باشد. این بلوک ها سبک بوده و حمل و نقل و نصب آن بسیار آسان است. سپورکس در برابر رطوبت مقاوم می باشد. سطح صاف بلوک سبک سیپورکس موجب حذف مرحله گچ و خاک شده و درنتیجه بار مرده ساختمان کاهش می یابد.

استفاده از بلوک سبک سیپورکس در دیوارچینی موجب افزایش سرعت ساخت و ساز و کاهش هزینه های نیروی اجرایی می شود. سیپورکس به راحتی قابل برش بوده و سبب افزایش سهولت نصب در و پنجره و انجام عملیاتی همچون سیم کشی ساختمان می گردد. از آنجایی که در ساخت سیپورکس مصالح ساختمانی از سیلیس استفاده می شود، این بلوک در برابر آتش مقاوم است. زیرا سیلیس دمای ذوب بسیار بالایی دارد. نفوذناپذیری در برابر حشرات موذی، سازگاری با محیط زیست و ماندگاری از دیگر ویژگی های بلوک سیپورکس می باشد. امکان رشد میکروارگانیزم ها و کپک در بافت آن وجود ندارد.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما