بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در کیش

بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در کیش

دسته بندی
دستگاه های ساخت بتن
تعداد ارائه دهنده ها
۱۰ ارائه دهنده
بازه قیمت
از ۱۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان تا ۱۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان
توضیحات قیمت
در عمران مدرن امکان خرید بتونیر (میکسر بتن یا خلاطه) در ظرفیت ها و برندهای مختلف فراهم شده است. فروش بتونیر در دو نوع دنده زیر و دنده کمر انجام می شود که بر این اساس قیمت میکسر بتن با یکدیگر متفاوت است. عمران مدرن ارائه دهنده بهینه ترین قیمت بتونیر با بالاترین کیفیت می باشد.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر
کیش x

میکسر بتن ۳۵۰ لیتری برقی تک فاز

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

کیش

میکسر بتن ۳۵۰ لیتری برقی سه فاز

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

کیش

میکسر بتن ۳۵۰ لیتری دیزلی

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

کیش

میکسر بتن ۳۵۰ لیتری بنزینی

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

کیش

میکسر بتن ۵۰۰ لیتری برقی تک فاز

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

کیش

میکسر بتن آزمایشگاهی ۱۲۰ لیتری

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

کیش

میکسر بتن ۵۰۰ لیتری بنزینی

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

کیش

میکسر بتن ۵۰۰ لیتری دیزلی

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

کیش

میکسر بتن ۵۰۰ لیتری برقی سه فاز

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

کیش

میکسر بتن 1000 لیتری

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

کیش

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

میکسر بتن در کیش

بتونیر که با نام های میکسر بتن و خلاطه بتن نیز شناخته می شود، وسیله ای است که برای هم زدن، مخلوط کردن و تهیه بتن مورد استفاده قرار می گیرد. ميكسر بتن در حجم های مختلفی تولید و عرضه می گردد که از عوامل موثر بر قیمت بتونیر می باشد. این دستگاه موجب مخلوط شدن سیمان، ماسه، آب و سایر افزودنی ها شده و ترکیبی همگن را تولید می کند. به محفظه مدوری که اجزای تشکیل دهنده بتن در آن ریخته می شود، جام می گویند.

 

بتونیر
بتونیر

 

خرید بتونیر و استفاده از آن باعث جلوگیری از هدر رفت زمان می گردد. این دستگاه را می توان به مکان های مختلف انتقال داد و در پروژه های مختلف از آن استفاده کرد. بتن ساخته شده در میکسر بتن کیفیت بالاتری نسبت به بتن ساخته شده به روش دستی دارد. همچنین موجب صرفه جویی در هزینه ها هم می شود. برای کار با میکسر بتن باید توجه داشت که ظرفیت دستگاه به طور کامل پر نشود. در واقع حجم های نامگذاری شده برای خلاطه بتن، ظرفیت اسمی آنها می باشد. خلاطه بتن نباید در حالت روشن جا به جا گردد، زیرا علاوه بر امکان بیرون ریختن بتن از دیگ، موتور آن نیز آسیب می بیند.

 

قیمت بتونیر
تهیه بتن با خلاطه

 

قیمت بتونیر در کیش

بتونیر در ظرفیت های مختلفی تولید می شود. قیمت بتونیر با تغییر ظرفیت آن، تغییر می یابد، به طوری که با افزایش ظرفیت میکسر بتن ، قیمت خلاطه بتن نیز بیشتر خواهد شد. دنده زیر و یا دنده کمر بودن ميكسر بتن ، عامل دیگر تاثیرگذار بر روی قیمت آن است. قیمت خلاطه دنده زیر بیشتر از دنده کمر است. نوع موتور از نظر دیزلی، برقی و یا بنزینی بودن، تعیین کننده قیمت میکسر بتن می باشد. به طور کلی قیمت بتونیر دیزلی بیشتر از دو نوع دیگر است.

 

لیست قیمت بتونیر
میکسر بتن ۲۵۰ لیتری

 

تعداد چرخ ها، بر قیمت بتونیر موثر است. به طوری که قیمت خلاطه بتن چهار چرخ بیشتر از دو چرخ می باشد. آهن نقشی اساسی در ساخت خلاطه بتن دارد. بنابراین با تغییر قیمت آهن، قیمت روز بتونیر نیز تغییر می یابد. با استعلام لیست قیمت بتونیر مشاهده می گردد که قیمت برندهای مختلف آن با یکدیگر متفاوت است. دلیل این امر علاوه بر موارد ذکر شده، تفاوت در کیفیت آنها می باشد. لازم به ذکر است که خرید بتونیر به دو صورت نو و یا دست دوم امکان پذیر است. قیمت خلاطه دست دوم کمتر از نو است.

 

قیمت خلاطه دست دوم
خلاطه دست دوم

 

قیمت میکسر بتن در کیش

خرید میکسر بتن هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی امکان پذیر است. از جمله مزایای خرید آنلاین بتونیر ، امکان مشاهده انواع مختلف بتونیر و امکان مقایسه قیمت میکسر بتن با یکدیگر می باشد. به عبارتی به راحتی می توان قیمت میکسر بتن را به همراه شرایط و ویژگی های آن مشاهده کرده و اقدام به خرید بهترین و مناسب ترین نوع بتونیر نمود. لازم به ذکر است که در حال حاضر به دلیل نوسانات بازار، قیمت ها دستخوش تغییر شده و باید پیش از خرید اقدام به استعلام قیمت روز میکسر بتن نمود.

 

تاثیر مکانیزم بارگیری بر قیمت انواع بتونیر در کیش

بارگیری به دو صورت دستی و هیدرولیکی انجام می شود. بارگیری بتونیرهای کوچک تر به صورت دستی انجام می شود. اما برای انواع میکسر بتن بزرگ، بارگیری دستی امکان پذیر نبوده و بارگیری به صورت هیدرولیکی انجام می شود. بتونیرها با ظرفیت متوسط نیز قابلیت تولید با مکانیزم بارگیری دستی و یا به صورت هیدرولیکی را دارا می باشند. قیمت انواع خلاطه بتن ریزی با سیستم بارگیری هیدرولیکی، از قیمت انواع بتونیر با بارگیری دستی، بیشتر است.

 

خرید بتونیر در کیش

پیش از اقدام به خرید بتونیر باید ویژگی های آن با توجه به مشخصات و ملزومات پروژه تعیین گردد. یکی از مهم ترین موارد در خرید بتونیر ، ظرفیت آن است که با توجه به حجم پروژه مشخص می شود. محل پروژه و شرایط آن از نظر امکان یا عدم امکان تامین برق، باید مدنظر قرار گیرد. در صورت عدم دسترسی به برق، باید اقدام به خرید بتونیر دیزلی و یا بنزینی نمود. با بودجه در نظر گرفته شده می توان نوع ميكسر بتن را از نظر دنده زیر یا دنده کمر بودن نیز تعیین کرد.

 

قیمت میکسر بتن
میکسر بتن دو چرخ

 

در خرید بتونیر باید به ضخامت دستگاه نیز توجه نمود. زیرا برخی از کارخانه ها، برای کاهش قیمت از ورق های نازک تر استفاده می کنند. این موضوع اگر چه موجب کاهش قیمت می گردد، اما ممکن است برای پروژه های بزرگتر پاسخگو نباشد. با تعیین تمامی مشخصات و ویژگی های میسکر بتن می توان اقدام به استعلام لیست قیمت بتونیر کرده و بهترین میکسر بتن را خریداری نمود.

 

انواع میکسر بتن در کیش

بتونیر از نظر ظرفیت دارای انواع متنوعی می باشد. بتونیر ۱۲۰ لیتری، ۲۵۰ لیتری، ۳۵۰ لیتری، ۴۰۰ لیتری، ۵۰۰ لیتری، ۷۵۰ لیتری و ۱۰۰۰ لیتری نمونه هایی از میکسر بتن است. از نظر نوع موتور به انواع دیزلی ، برقی و بنزینی دسته بندی می گردند. قدرت موتور هم متفاوت بوده و با قدرت ۳ تا ۱۰ اسب بخار تولید می شوند. علاوه بر این، ميكسر بتن به انواع دنده زیر و دنده کمر تقسیم بندی می شود. بارگیری مصالح در میكسر بتن به دو صورت دستی و یا با باکت هیدرولیکی امکان پذیر است. میکسر بتن در دو نوع دو چرخ و چهار چرخ به فروش می رسد.

 

قیمت بتونیر
میکسر بتن چهار چرخ

 

میکسر بتن دنده کمر در کیش

این نوع از متداول ترین انواع بتونیر می باشد. نحوه عملکرد آن بدین صورت است که انتقال دور از موتور به دیگ، توسط دنده های تعبیه شده در دور دیگ انجام می شود. این دنده ها با محور گیربکس درگیر است. به بتونیر دنده کمر ، دنده دور نیز گفته می شود.

 

خرید بتونیر
ميكسر بتن ۷۵۰ لیتری

 

میکسر بتن دنده زیر در کیش

در این نوع، انتقال دور از موتور به دیگ، توسط دنده های تعبیه شده در زیر دستگاه صورت می پذیرد. غالبا از این سیستم برای چرخش دیگ میکسرهایی با حجم کمتر،‌ همچون بتونیر ۱۲۰، ۲۵۰ و ۳۵۰ لیتری استفاده می شود. خلاطه بتن دنده زیر، سر و صدای کمتری نسبت به دنده دور دارد.

 

انواع بتونیر بر اساس نوع موتور در کیش

انواع بتونیر بر اساس نوع موتور به سه دسته برقي، ديزلی و بنزینی تقسیم بندی می شود. بتونير برقي سر و صدا و آلودگی صوتی کمتری ایجاد می نماید. در مناطق و پروژه هایی که دسترسی به برق امکان پذیر است، بهتر است که از این نوع بتونیر استفاده شود. بر اساس الکتروموتور تعبیه شده برای انواع بتونیر برقي، می توان آن را به دو نوع تک فاز و سه فاز دسته بندی کرد. انواع میکسر بتن برقي تک فاز، قابلیت راه اندازی با برق شهری را دارند. راحتی در تامین سوخت این دستگاه، از مزایای بتونير برقي تک فاز است. اما انواع سه فاز با برق صنعتی قابل استفاده می باشند.

از انواع بتونیر ديزلی و بنزینی غالبا در پروژه هایی استفاده می شود که دسترسی به برق ندارند. چون هم قیمت بالاتری دارند و هم اینکه سر و صدا و آلودگی زیست محیطی آنها بیشتر است. سوخت مورد استفاده در انواع میکسر بتن ديزلی، گازوئیل است. قیمت انواع خلاطه بتن ریزی ديزلی بیشتر از انواع برقي و بنزينی می باشد.

 

خلاطه
استفاده از میکسر بتن

 

انواع میکسر بتن از نظر نحوه جابجایی و انتقال در کیش

برای راحتی در جابجایی بتونیرها برای آنها چرخ تعبیه می شود. برخی از انواع بتونیر به صورت دو چرخ و برخی نیز به صورت چهار چرخ تولید می گردند. اکثر بتونیرهای کوچک با دو چرخ تولید می شوند. زیرا وزن کمتری داشته و جابجایی آنها با دو چرخ به راحتی امکان پذیر است. بتونیرهای بزرگ و برخی از انواع بتونیرهای با ظرفیت متوسط، با چهار چرخ تولید می شوند تا جابجایی آنها راحت تر باشد. در صورتی که نیاز به جابجایی و انتقال بتونیر در پروژه زیاد باشد، بهتر است از انواع میکسر بتن چهار چرخ استفاده گردد.

 

انواع بتونیر بر اساس مکانیزم گردش دیگ در کیش

بر اساس مکانیزم گردش دیگ، انواع میکسر بتن به سه نوع دنده زیر، دنده کمر و رول لاستیکی دسته بندی می شوند. در نوع اول، دنده هایی در زیر دیگ دستگاه تعبیه شده است. انواع بتونیر دنده زیر نسبت به دنده کمر، نرم تر کار کرده و سر و صدای کمتری تولید می کنند. احتمال شکستگی دنده های آن نیز کمتر است. در انواع دنده دور که به آن دنده کمر نیز گفته می شود، دنده های مورد نیاز برای چرخش دیگ در گرداگرد آن تعبیه شده است.

نوع دیگری از مکانیزم گردش که به آن رول لاستیکی گفته می شود، برای بتونیرهای بزرگ (غالبا با ظرفیت بیشتر از ۷۵۰ لیتر) استفاده می گردد. در این میکسرها، امکان انتقال نیروی محرک به دیگ، از طریق دنده ها وجود ندارد. بنابراین از چهار غلتک لاستیکی فشرده استفاده می شود. این غلتک ها در زیر رول محکمی که در دور دیگ قرار دارند، نصب می گردند.

 

قیمت بتونیر
بتونیر دنده دور

 

انواع میکسر بتن بر اساس ظرفیت در کیش

همان طور که پیشتر نیز بیان شد، بر اساس ظرفیت، میکسر بتن به انواع ۱۲۰، ۲۵۰، ۳۵۰، ۴۰۰، ۵۰۰، ۷۵۰ و ۱۰۰۰ لیتری تقسیم بندی می شود. بتونیر ۱۲۰ لیتری غالبا به صورت برقي و تک فاز تولید می گردد. انواع بتونير ۲۵۰ لیتری معمولا در کارگاه های ساختمانی کوچک مورد استفاده قرار می گیرند. حجم بتن تولیدی با این دستگاه در هر بار کار دستگاه، در حدود یک تا یک و نیم فرغون می باشد.

بتونيرهای ۳۵۰ لیتری از پرکاربردترین انواع میکسر بتن می باشند. این بتونیرها قابلیت تولید با انواع موتور، به صورت دو چرخ یا چهار چرخ و مکانیزم گردش دنده زیر یا دنده کمر را دارا می باشند. با کمک انواع بتونیر ۴۰۰ لیتری می توان در حدود دو تا دو و نیم فرغون بتن ساخت. از این نوع بتونیر در کارگاه های ساختمانی کوچک و متوسط استفاده می شود. بتونيرهای ۵۰۰ لیتری غالبا به صورت چهار چرخ و با ظرفیت مفید ۴۵۰ لیتر تولید می گردند. مکانیزم بارگیری آن می تواند به صورت دستی و یا به صورت هیدرولیکی باشد.

انواع میکسر بتن ۷۵۰ و ۱۰۰۰ لیتری جزو بتونیرهای بزرگ بوده و با باکت هیدرولیکی عرضه می گردند. این بتونیرها می توانند مجهز به شیر هیدرولیک، تانک آب، جک و پمپ باشند. در هنگام خرید باید توجه داشت که ظرفیت واقعی و مفید انواع میکسر بتن ، کمتر از ظرفیت اسمی آن می باشد.

 

انواع بتونیر بر اساس مکانیزم تخلیه و بارگیری در کیش

بارگیری دستگاه به دو صورت دستی و هیدرولیکی و مکانیزم تخلیه آن به صورت اهرمی (ساده) یا گیربکسی امکان پذیر است. بتونیرها با مکانیزم تخلیه گیربکسی به این صورت عمل می کنند که گیربکس با کاهش دور و افزایش قدرت و نیرو، موجب سهولت و تخلیه آسان ملات می گردد. انواع اهرمی برای میکسرهای کوچک تر استفاده می شود. بارگیری انواع میکسر بتن کوچک نیز به صورت دستی امکان پذیر است. اما برای میکسرهای بزرگ از سیستم بارگیری هیدرولیکی استفاده می گردد.

بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در بندرعباس، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در تخت، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در فین، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در قلعه قاضی، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در ابوموسی، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در تنب، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در بستک، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در جناح، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در کوخرد، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در بشاگرد، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در گافروپارمون، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در گوهران، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در بندرلنگه، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در شیبکوه، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در کیش، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در پارسیان، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در کوشکنار، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در جاسک، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در لیردف، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در حاجی آباد، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در احمدی، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در فارغان، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در خمیر، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در رویدر، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در رودان، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در بیکاه، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در جغین، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در رودخانه، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در سیریک، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در بمانی، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در قشم، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در شهاب، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در هرمز، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در میناب، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در بندزرک، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در توکهور، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در سندرک.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما