بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در کرمان

بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در کرمان

دسته بندی
دستگاه های ساخت بتن
تعداد ارائه دهنده ها
۱۰ ارائه دهنده
بازه قیمت
از ۱۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان تا ۱۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان
توضیحات قیمت
در عمران مدرن امکان خرید بتونیر (میکسر بتن یا خلاطه) در ظرفیت ها و برندهای مختلف فراهم شده است. فروش بتونیر در دو نوع دنده زیر و دنده کمر انجام می شود که بر این اساس قیمت میکسر بتن با یکدیگر متفاوت است. عمران مدرن ارائه دهنده بهینه ترین قیمت بتونیر با بالاترین کیفیت می باشد.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر
کرمان x

میکسر بتن ۳۵۰ لیتری برقی تک فاز

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

کرمان

میکسر بتن ۳۵۰ لیتری برقی سه فاز

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

کرمان

میکسر بتن ۳۵۰ لیتری دیزلی

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

کرمان

میکسر بتن ۳۵۰ لیتری بنزینی

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

کرمان

میکسر بتن ۵۰۰ لیتری برقی تک فاز

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

کرمان

میکسر بتن آزمایشگاهی ۱۲۰ لیتری

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

کرمان

میکسر بتن ۵۰۰ لیتری بنزینی

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

کرمان

میکسر بتن ۵۰۰ لیتری دیزلی

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

کرمان

میکسر بتن ۵۰۰ لیتری برقی سه فاز

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

کرمان

میکسر بتن 1000 لیتری

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

کرمان

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

میکسر بتن در کرمان

بتونیر که با نام های میکسر بتن و خلاطه بتن نیز شناخته می شود، وسیله ای است که برای هم زدن، مخلوط کردن و تهیه بتن مورد استفاده قرار می گیرد. ميكسر بتن در حجم های مختلفی تولید و عرضه می گردد که از عوامل موثر بر قیمت بتونیر می باشد. این دستگاه موجب مخلوط شدن سیمان، ماسه، آب و سایر افزودنی ها شده و ترکیبی همگن را تولید می کند. به محفظه مدوری که اجزای تشکیل دهنده بتن در آن ریخته می شود، جام می گویند.

 

بتونیر
بتونیر

 

خرید بتونیر و استفاده از آن باعث جلوگیری از هدر رفت زمان می گردد. این دستگاه را می توان به مکان های مختلف انتقال داد و در پروژه های مختلف از آن استفاده کرد. بتن ساخته شده در میکسر بتن کیفیت بالاتری نسبت به بتن ساخته شده به روش دستی دارد. همچنین موجب صرفه جویی در هزینه ها هم می شود. برای کار با میکسر بتن باید توجه داشت که ظرفیت دستگاه به طور کامل پر نشود. در واقع حجم های نامگذاری شده برای خلاطه بتن، ظرفیت اسمی آنها می باشد. خلاطه بتن نباید در حالت روشن جا به جا گردد، زیرا علاوه بر امکان بیرون ریختن بتن از دیگ، موتور آن نیز آسیب می بیند.

 

قیمت بتونیر
تهیه بتن با خلاطه

 

قیمت بتونیر در کرمان

بتونیر در ظرفیت های مختلفی تولید می شود. قیمت بتونیر با تغییر ظرفیت آن، تغییر می یابد، به طوری که با افزایش ظرفیت میکسر بتن ، قیمت خلاطه بتن نیز بیشتر خواهد شد. دنده زیر و یا دنده کمر بودن ميكسر بتن ، عامل دیگر تاثیرگذار بر روی قیمت آن است. قیمت خلاطه دنده زیر بیشتر از دنده کمر است. نوع موتور از نظر دیزلی، برقی و یا بنزینی بودن، تعیین کننده قیمت میکسر بتن می باشد. به طور کلی قیمت بتونیر دیزلی بیشتر از دو نوع دیگر است.

 

لیست قیمت بتونیر
میکسر بتن ۲۵۰ لیتری

 

تعداد چرخ ها، بر قیمت بتونیر موثر است. به طوری که قیمت خلاطه بتن چهار چرخ بیشتر از دو چرخ می باشد. آهن نقشی اساسی در ساخت خلاطه بتن دارد. بنابراین با تغییر قیمت آهن، قیمت روز بتونیر نیز تغییر می یابد. با استعلام لیست قیمت بتونیر مشاهده می گردد که قیمت برندهای مختلف آن با یکدیگر متفاوت است. دلیل این امر علاوه بر موارد ذکر شده، تفاوت در کیفیت آنها می باشد. لازم به ذکر است که خرید بتونیر به دو صورت نو و یا دست دوم امکان پذیر است. قیمت خلاطه دست دوم کمتر از نو است.

 

قیمت خلاطه دست دوم
خلاطه دست دوم

 

قیمت میکسر بتن در کرمان

خرید میکسر بتن هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی امکان پذیر است. از جمله مزایای خرید آنلاین بتونیر ، امکان مشاهده انواع مختلف بتونیر و امکان مقایسه قیمت میکسر بتن با یکدیگر می باشد. به عبارتی به راحتی می توان قیمت میکسر بتن را به همراه شرایط و ویژگی های آن مشاهده کرده و اقدام به خرید بهترین و مناسب ترین نوع بتونیر نمود. لازم به ذکر است که در حال حاضر به دلیل نوسانات بازار، قیمت ها دستخوش تغییر شده و باید پیش از خرید اقدام به استعلام قیمت روز میکسر بتن نمود.

 

خرید بتونیر در کرمان

پیش از اقدام به خرید بتونیر باید ویژگی های آن با توجه به مشخصات و ملزومات پروژه تعیین گردد. یکی از مهم ترین موارد در خرید بتونیر ، ظرفیت آن است که با توجه به حجم پروژه مشخص می شود. محل پروژه و شرایط آن از نظر امکان یا عدم امکان تامین برق، باید مدنظر قرار گیرد. در صورت عدم دسترسی به برق، باید اقدام به خرید بتونیر دیزلی و یا بنزینی نمود. با بودجه در نظر گرفته شده می توان نوع ميكسر بتن را از نظر دنده زیر یا دنده کمر بودن نیز تعیین کرد.

در خرید بتونیر باید به ضخامت دستگاه نیز توجه نمود. زیرا برخی از کارخانه ها، برای کاهش قیمت از ورق های نازک تر استفاده می کنند. این موضوع اگر چه موجب کاهش قیمت می گردد، اما ممکن است برای پروژه های بزرگتر پاسخگو نباشد. با تعیین تمامی مشخصات و ویژگی های میسکر بتن می توان اقدام به استعلام لیست قیمت بتونیر کرده و بهترین میکسر بتن را خریداری نمود.

 

انواع میکسر بتن در کرمان

بتونیر از نظر ظرفیت دارای انواع متنوعی می باشد. بتونیر ۱۲۰ لیتری، ۲۵۰ لیتری، ۳۵۰ لیتری، ۴۰۰ لیتری، ۵۰۰ لیتری، ۷۵۰ لیتری و ۱۰۰۰ لیتری نمونه هایی از میکسر بتن است. از نظر نوع موتور به انواع دیزلی ، برقی و بنزینی دسته بندی می گردند. قدرت موتور هم متفاوت بوده و با قدرت ۳ تا ۱۰ اسب بخار تولید می شوند. علاوه بر این، ميكسر بتن به انواع دنده زیر و دنده کمر تقسیم بندی می شود. بارگیری مصالح در میكسر بتن به دو صورت دستی و یا با باکت هیدرولیکی امکان پذیر است. میکسر بتن در دو نوع دو چرخ و چهار چرخ به فروش می رسد.

 

قیمت بتونیر
میکسر بتن چهار چرخ

 

 

قیمت میکسر بتن
میکسر بتن دو چرخ

 

 

میکسر بتن دنده کمر در کرمان

این نوع از متداول ترین انواع بتونیر می باشد. نحوه عملکرد آن بدین صورت است که انتقال دور از موتور به دیگ، توسط دنده های تعبیه شده در دور دیگ انجام می شود. این دنده ها با محور گیربکس درگیر است. به بتونیر دنده کمر ، دنده دور نیز گفته می شود.

 

خرید بتونیر
ميكسر بتن ۷۵۰ لیتری

 

میکسر بتن دنده زیر در کرمان

در این نوع، انتقال دور از موتور به دیگ، توسط دنده های تعبیه شده در زیر دستگاه صورت می پذیرد. غالبا از این سیستم برای چرخش دیگ میکسرهایی با حجم کمتر،‌ همچون بتونیر ۱۲۰، ۲۵۰ و ۳۵۰ لیتری استفاده می شود. خلاطه بتن دنده زیر، سر و صدای کمتری نسبت به دنده دور دارد.

بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در کرمان، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در چترود، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در راین، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در شهداد، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در گلباف، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در ماهان، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در انار، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در بافت، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در ارزوئیه، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در بردسیر، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در گلزار، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در لاله زار، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در نگار، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در بم، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در روداب، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در نرماشیر، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در جیرفت، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در جبالبارز، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در ساردوئیه، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در رابر، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در هنزا، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در راور، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در کوهساران، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در رفسنجان، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در فردوس، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در کشکوئیه، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در نوق، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در رودبار جنوب، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در جازموریان، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در ریگان، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در گنبکی، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در زرند، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در یزدان آباد، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در سیرجان، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در پاریز، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در زیدآباد، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در گلستان، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در شهر بابک، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در دهج، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در عنبرآباد، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در اسماعیلی، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در جبالبارز جنوبی، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در فهرج، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در نگین کویر، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در قلعه گنج، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در چاه خداداد، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در کوهبنان، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در طغرالجرد، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در کهنوج، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در فاریاب، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در منوجان، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در آسمینون.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما