بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) مشهد

بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) مشهد

بازه قیمت

از ۱۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان تا ۱۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان

توضیحات قیمت

در عمران مدرن امکان خرید بتونیر (میکسر بتن یا خلاطه) در ظرفیت ها و برندهای مختلف فراهم شده است. فروش بتونیر در دو نوع دنده زیر و دنده کمر انجام می شود که بر این اساس قیمت میکسر بتن با یکدیگر متفاوت است. عمران مدرن ارائه دهنده بهینه ترین قیمت بتونیر با بالاترین کیفیت می باشد.

بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) مشهد

دسته بندی
دستگاه های ساخت بتن
تعداد ارائه دهنده ها
۱ ارائه دهنده
بازه قیمت
از ۱۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان تا ۱۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان
توضیحات قیمت
در عمران مدرن امکان خرید بتونیر (میکسر بتن یا خلاطه) در ظرفیت ها و برندهای مختلف فراهم شده است. فروش بتونیر در دو نوع دنده زیر و دنده کمر انجام می شود که بر این اساس قیمت میکسر بتن با یکدیگر متفاوت است. عمران مدرن ارائه دهنده بهینه ترین قیمت بتونیر با بالاترین کیفیت می باشد.

introمعرفی کالا
commentنظرات و سوالات
bookmarkافزودن به علاقه مندی
shareاشتراک گذاری
شهر
مشهد x

بتونیر

فروشندهمحلشماره تماس

۵

location

مشهد

phone۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲
ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در مشهد

بتونیر که با نام های میکسر بتن و خلاطه بتن نیز شناخته می شود، وسیله ای است که برای هم زدن، مخلوط کردن و تهیه بتن مورد استفاده قرار می گیرد. ميكسر بتن در حجم های مختلفی تولید و عرضه می گردد که از عوامل موثر بر قیمت بتونیر می باشد. این دستگاه موجب مخلوط شدن سیمان، ماسه، آب و سایر افزودنی ها شده و ترکیبی همگن را تولید می کند. به محفظه مدوری که اجزای تشکیل دهنده بتن در آن ریخته می شود، جام می گویند.

 

بتونیر
بتونیر

 

خرید بتونیر و استفاده از آن باعث جلوگیری از هدر رفت زمان می گردد. این دستگاه را می توان به مکان های مختلف انتقال داد و در پروژه های مختلف از آن استفاده کرد. بتن ساخته شده در میکسر بتن کیفیت بالاتری نسبت به بتن ساخته شده به روش دستی دارد. همچنین موجب صرفه جویی در هزینه ها هم می شود. برای کار با میکسر بتن باید توجه داشت که ظرفیت دستگاه به طور کامل پر نشود. در واقع حجم های نامگذاری شده برای خلاطه بتن، ظرفیت اسمی آنها می باشد. خلاطه بتن نباید در حالت روشن جا به جا گردد، زیرا علاوه بر امکان بیرون ریختن بتن از دیگ، موتور آن نیز آسیب می بیند.

 

قیمت بتونیر
تهیه بتن با خلاطه

 

قیمت بتونیر (قیمت میکسر بتن) در مشهد

بتونیر در ظرفیت های مختلفی تولید می شود. قیمت خرید بتونیر با تغییر ظرفیت آن، تغییر می یابد، به طوری که با افزایش ظرفیت میکسر بتن ، قیمت خلاطه بتن نیز بیشتر خواهد شد. دنده زیر و یا دنده کمر بودن ميكسر بتن ، عامل دیگر تاثیرگذار بر روی قیمت آن است. قیمت خلاطه دنده زیر بیشتر از دنده کمر است. نوع موتور از نظر دیزلی، برقی و یا بنزینی بودن، تعیین کننده قیمت میکسر بتن می باشد. به طور کلی قیمت بتونیر دیزلی بیشتر از دو نوع دیگر است.

 

لیست قیمت بتونیر
میکسر بتن ۲۵۰ لیتری

 

تعداد چرخ ها، بر قیمت بتونیر موثر است. به طوری که قیمت خلاطه بتن چهار چرخ بیشتر از دو چرخ می باشد. آهن نقشی اساسی در ساخت خلاطه بتن دارد. بنابراین با تغییر قیمت آهن، قیمت روز بتونیر نیز تغییر می یابد. با استعلام لیست قیمت بتونیر مشاهده می گردد که قیمت برندهای مختلف آن با یکدیگر متفاوت است. دلیل این امر علاوه بر موارد ذکر شده، تفاوت در کیفیت آنها می باشد. لازم به ذکر است که خرید بتونیر به دو صورت نو و یا دست دوم امکان پذیر است. قیمت خلاطه دست دوم کمتر از نو است.

 

قیمت خلاطه دست دوم
خلاطه دست دوم

 

قیمت میکسر بتن در مشهد

خرید میکسر بتن هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی امکان پذیر است. از جمله مزایای خرید آنلاین بتونیر ، امکان مشاهده انواع مختلف بتونیر و امکان مقایسه قیمت میکسر بتن با یکدیگر می باشد. به عبارتی به راحتی می توان قیمت میکسر بتن را به همراه شرایط و ویژگی های آن مشاهده کرده و اقدام به خرید بهترین و مناسب ترین نوع بتونیر نمود. لازم به ذکر است که در حال حاضر به دلیل نوسانات بازار، قیمت ها دستخوش تغییر شده و باید پیش از خرید اقدام به استعلام قیمت روز میکسر بتن نمود.

 

خرید بتونیر در مشهد

پیش از اقدام به خرید بتونیر باید ویژگی های آن با توجه به مشخصات و ملزومات پروژه تعیین گردد. یکی از مهم ترین موارد در خرید بتونیر ، ظرفیت آن است که با توجه به حجم پروژه مشخص می شود. محل پروژه و شرایط آن از نظر امکان یا عدم امکان تامین برق، باید مدنظر قرار گیرد. در صورت عدم دسترسی به برق، باید اقدام به خرید بتونیر دیزلی و یا بنزینی نمود. با بودجه در نظر گرفته شده می توان نوع ميكسر بتن را از نظر دنده زیر یا دنده کمر بودن نیز تعیین کرد.

در خرید بتونیر باید به ضخامت دستگاه نیز توجه نمود. زیرا برخی از کارخانه ها، برای کاهش قیمت از ورق های نازک تر استفاده می کنند. این موضوع اگر چه موجب کاهش قیمت می گردد، اما ممکن است برای پروژه های بزرگتر پاسخگو نباشد. با تعیین تمامی مشخصات و ویژگی های میسکر بتن می توان اقدام به استعلام لیست قیمت بتونیر کرده و بهترین میکسر بتن را خریداری نمود.

 

انواع میکسر بتن در مشهد

بتونیر از نظر ظرفیت دارای انواع متنوعی می باشد. بتونیر ۱۲۰ لیتری، ۲۵۰ لیتری، ۳۵۰ لیتری، ۴۰۰ لیتری، ۵۰۰ لیتری، ۷۵۰ لیتری و ۱۰۰۰ لیتری نمونه هایی از میکسر بتن است. از نظر نوع موتور به انواع دیزلی ، برقی و بنزینی دسته بندی می گردند. قدرت موتور هم متفاوت بوده و با قدرت ۳ تا ۱۰ اسب بخار تولید می شوند. علاوه بر این، ميكسر بتن به انواع دنده زیر و دنده کمر تقسیم بندی می شود. بارگیری مصالح در میكسر بتن به دو صورت دستی و یا با باکت هیدرولیکی امکان پذیر است. میکسر بتن در دو نوع دو چرخ و چهار چرخ به فروش می رسد.

 

قیمت بتونیر
میکسر بتن چهار چرخ

 

بتونیر دیزلی در مشهد

از بتونیر دیزلی می توان در مکان هایی که به برق دسترسی ندارند، استفاده کرد. موتور دیزلی قدرت و راندمان بالایی دارد و برای استفاده در پروژه های با شرایط سخت، بهترین گزینه می باشد. موتور میکسر بتن دیزلی ، از موتور برقی و بنزینی قوی تر است. بتونير دیزلی تا چندین ساعت و بدون نیاز به خاموشی، قابل استفاده می باشد. سوخت مورد استفاده برای بتونیر دیزلی گازوئیل است که ارزان تر از نوع بنزینی می باشد. هزینه تعمیر و نگهداری آن نیز کمتر از نوع برقی است. اما استفاده از آن در نقاط شهری با محدودیت هایی رو به رو است. یکی از مشکلات خلاطه بتن دیزلی ، سر و صدای زیاد آن می باشد.

 

بتونیر بنزینی در مشهد

سوخت این نوع از میکسر بتن ، بنزین است. بتونیر بنزینی نیز همچون نوع دیزلی، انتخاب مناسبی برای استفاده در پروژه هایی می باشد که به برق دسترسی نداشته و یا دسترسی دشواری دارند. نسبت به نوع دیزلی، آلودگی و سر و صدای آن کمتر بوده و می توان در مناطق شهری نیز از آن استفاده کرد. بتونیر بنزینی غالبا با موتورهای با قدرت بیشتر از ۵ اسب بخار عرضه می گردد. میکسر بتن بنزینی از ارزان ترین انواع بتونیر موجود در بازار می باشد.

 

قیمت میکسر بتن
میکسر بتن دو چرخ

 

بتونیر برقی در مشهد

همان طور که از نام این نوع میکسر بتن بر می آید، با نیروی برق کار می کند. میکسر بتن برقی دارای انواع تک فاز و سه فاز می باشد. در صورت در دسترس بودن برق تک فاز و یا سه فاز، می توان از بتونیر برقی برای تهیه بتن استفاده کرد. قیمت بتونیر برقی از نوع دیزلی کمتر است. بر خلاف نوع دیزلی، این نوع خلاطه بتن ،‌ هیچ آلودگی ایجاد نمی کند.

 

میکسر بتن دنده کمر در مشهد

این نوع از متداول ترین انواع بتونیر می باشد. نحوه عملکرد آن بدین صورت است که انتقال دور از موتور به دیگ، توسط دنده های تعبیه شده در دور دیگ انجام می شود. این دنده ها با محور گیربکس درگیر است. به بتونیر دنده کمر ، دنده دور نیز گفته می شود.

 

خرید بتونیر
ميكسر بتن ۷۵۰ لیتری

 

میکسر بتن دنده زیر در مشهد

در این نوع، انتقال دور از موتور به دیگ، توسط دنده های تعبیه شده در زیر دستگاه صورت می پذیرد. غالبا از این سیستم برای چرخش دیگ میکسرهایی با حجم کمتر،‌ همچون بتونیر ۱۲۰، ۲۵۰ و ۳۵۰ لیتری استفاده می شود. خلاطه بتن دنده زیر، سر و صدای کمتری نسبت به دنده دور دارد.

بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در مشهد، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در مشهد - احمد آباد، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در مشهد - رضویه، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در باخرز، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در باخرز - بالاولایت، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در بجستان، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در بجستان - یونسی، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در بردسکن، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در بردسکن - انابد، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در بردسکن - شهر آباد، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در تایباد، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در تایباد - میان ولایت، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در تخت جلگه، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در تخت جلگه - طاغنکوه، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در تربت جام، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در تربت جام - بوژگان، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در تربت جام - پائین جام، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در تربت جام - صالح آباد، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در تربت جام - نصرآباد، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در تربت حیدریه، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در تربت حیدریه - بایک، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در تربت حیدریه - جلگه رخ، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در تربت حیدریه - کدکن، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در جغتای، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در جغتای - هلالی، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در جوین، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در جوین - عطاملک، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در چناران، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در چناران - گلبهار، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در خلیل آباد، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در خلیل آباد - ششطراز، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در خواف، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در خواف - جلگه زوزن، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در خواف - سلامی، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در خواف - سنگان، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در خوشاب، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در خوشاب - مشکان، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در درگز، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در درگز - چاپشلو، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در درگز - لطف آباد، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در درگز - نوخندان، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در رشتخوار، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در رشتخوار - جنگل، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در زاوه، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در زاوه - سلیمان، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در سبزوار، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در سبزوار - داورزن، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در سبزوار - روداب، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در سبزوار - ششتمد، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در سرخس، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در سرخس - مرزداران، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در شانديز، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در شانديز - طرقبه، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در فریمان، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در فریمان - قلندرآباد، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در قوچان، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در قوچان - باجگیران، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در کاشمر، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در کاشمر - کوهسرخ، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در کلات، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در کلات - زاوین، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در گناباد، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در گناباد - کاخک، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در مه ولات، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در مه ولات - شادمهر، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در نیشابور، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در نیشابور - زبرخان، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در نیشابور - سر ولایت، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در نیشابور - میان جلگه.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

یاشار میرزایی

خیلی دنبال مارکی از بتونیر گشتم که کیفیت و دوام خوبی داشته باشه و بشه در طول چندین سال ازش استفاده کرد اما مارک مقبولی پیدا نکردم لطفا راهنمایی کنید

مهیار

هزینه اجاره بتونیر برقی چقدر است؟

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما