بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) شیراز

بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) شیراز

دسته بندی
دستگاه های ساخت بتن
تعداد ارائه دهنده ها
۱۰ ارائه دهنده
بازه قیمت
از ۱۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان تا ۱۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان
توضیحات قیمت
در عمران مدرن امکان خرید و فروش خلاطه شیراز در ظرفیت ها و برندهای مختلف فراهم شده است. فروش خلاطه شیراز در دو نوع دنده زیر و دنده کمر انجام می شود که بر این اساس قیمت میکسر بتن با یکدیگر متفاوت است. عمران مدرن ارائه دهنده بهینه ترین قیمت بتونیر با بالاترین کیفیت می باشد.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر
شیراز x

میکسر بتن ۳۵۰ لیتری برقی تک فاز

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

شیراز

میکسر بتن ۳۵۰ لیتری برقی سه فاز

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

شیراز

میکسر بتن ۳۵۰ لیتری دیزلی

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

شیراز

میکسر بتن ۳۵۰ لیتری بنزینی

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

شیراز

میکسر بتن ۵۰۰ لیتری برقی تک فاز

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

شیراز

میکسر بتن آزمایشگاهی ۱۲۰ لیتری

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

شیراز

میکسر بتن ۵۰۰ لیتری بنزینی

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

شیراز

میکسر بتن ۵۰۰ لیتری دیزلی

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

شیراز

میکسر بتن ۵۰۰ لیتری برقی سه فاز

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

شیراز

میکسر بتن 1000 لیتری

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

شیراز

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در شیراز

بتونیر که با نام های میکسر بتن و خلاطه بتن نیز شناخته می شود، وسیله ای است که برای هم زدن، مخلوط کردن و تهیه بتن مورد استفاده قرار می گیرد. ميكسر بتن در حجم های مختلفی تولید و عرضه می گردد که از عوامل موثر بر قیمت بتونیر می باشد. این دستگاه موجب مخلوط شدن سیمان، ماسه، آب و سایر افزودنی ها شده و ترکیبی همگن را تولید می کند. به محفظه مدوری که اجزای تشکیل دهنده بتن در آن ریخته می شود، جام می گویند.

 

بتونیر
بتونیر

 

خرید بتونیر و استفاده از آن باعث جلوگیری از هدر رفت زمان می گردد. این دستگاه را می توان به مکان های مختلف انتقال داد و در پروژه های مختلف از آن استفاده کرد. بتن ساخته شده در میکسر بتن کیفیت بالاتری نسبت به بتن ساخته شده به روش دستی دارد. همچنین موجب صرفه جویی در هزینه ها هم می شود. برای کار با میکسر بتن باید توجه داشت که ظرفیت دستگاه به طور کامل پر نشود. در واقع حجم های نامگذاری شده برای خلاطه بتن، ظرفیت اسمی آنها می باشد. خلاطه بتن نباید در حالت روشن جا به جا گردد، زیرا علاوه بر امکان بیرون ریختن بتن از دیگ، موتور آن نیز آسیب می بیند.

 

قیمت بتونیر
تهیه بتن با خلاطه

 

قیمت فروش خلاطه شیراز

بتونیر در ظرفیت های مختلفی تولید می شود. قیمت خرید بتونیر با تغییر ظرفیت آن، تغییر می یابد، به طوری که با افزایش ظرفیت میکسر بتن ، قیمت خلاطه بتن نیز بیشتر خواهد شد. دنده زیر و یا دنده کمر بودن ميكسر بتن ، عامل دیگر تاثیرگذار بر روی قیمت آن است. قیمت خلاطه دنده زیر بیشتر از دنده کمر است. نوع موتور از نظر دیزلی، برقی و یا بنزینی بودن، تعیین کننده قیمت فروش خلاطه شیراز می باشد. به طور کلی قیمت بتونیر دیزلی بیشتر از دو نوع دیگر است.

 

لیست قیمت بتونیر
میکسر بتن ۲۵۰ لیتری

 

تعداد چرخ ها، بر قیمت فروش خلاطه شیراز موثر است. به طوری که قیمت خلاطه بتن چهار چرخ بیشتر از دو چرخ می باشد. آهن نقشی اساسی در ساخت خلاطه بتن دارد. بنابراین با تغییر قیمت آهن، قیمت روز بتونیر نیز تغییر می یابد. با استعلام لیست قیمت بتونیر مشاهده می گردد که قیمت برندهای مختلف آن با یکدیگر متفاوت است. دلیل این امر علاوه بر موارد ذکر شده، تفاوت در کیفیت آنها می باشد. لازم به ذکر است که خرید بتونیر به دو صورت نو و یا دست دوم امکان پذیر است. قیمت خلاطه دست دوم کمتر از نو است.

 

قیمت خلاطه دست دوم
خلاطه دست دوم

 

قیمت میکسر بتن در شیراز

خرید میکسر بتن هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی امکان پذیر است. از جمله مزایای خرید آنلاین بتونیر ، امکان مشاهده انواع مختلف بتونیر و امکان مقایسه قیمت میکسر بتن با یکدیگر می باشد. به عبارتی به راحتی می توان قیمت میکسر بتن را به همراه شرایط و ویژگی های آن مشاهده کرده و اقدام به خرید بهترین و مناسب ترین نوع بتونیر نمود. لازم به ذکر است که در حال حاضر به دلیل نوسانات بازار، قیمت ها دستخوش تغییر شده و باید پیش از خرید اقدام به استعلام قیمت روز میکسر بتن نمود.

 

خرید بتونیر در شیراز

پیش از اقدام به خرید بتونیر باید ویژگی های آن با توجه به مشخصات و ملزومات پروژه تعیین گردد. یکی از مهم ترین موارد در خرید بتونیر ، ظرفیت آن است که با توجه به حجم پروژه مشخص می شود. محل پروژه و شرایط آن از نظر امکان یا عدم امکان تامین برق، باید مدنظر قرار گیرد. در صورت عدم دسترسی به برق، باید اقدام به خرید بتونیر دیزلی و یا بنزینی نمود. با بودجه در نظر گرفته شده می توان نوع ميكسر بتن را از نظر دنده زیر یا دنده کمر بودن نیز تعیین کرد.

در خرید بتونیر باید به ضخامت دستگاه نیز توجه نمود. زیرا برخی از کارخانه ها، برای کاهش قیمت از ورق های نازک تر استفاده می کنند. این موضوع اگر چه موجب کاهش قیمت می گردد، اما ممکن است برای پروژه های بزرگتر پاسخگو نباشد. با تعیین تمامی مشخصات و ویژگی های میسکر بتن می توان اقدام به استعلام لیست قیمت بتونیر کرده و بهترین میکسر بتن را خریداری نمود.

 

انواع میکسر بتن در شیراز

بتونیر از نظر ظرفیت دارای انواع متنوعی می باشد. بتونیر ۱۲۰ لیتری، ۲۵۰ لیتری، ۳۵۰ لیتری، ۴۰۰ لیتری، ۵۰۰ لیتری، ۷۵۰ لیتری و ۱۰۰۰ لیتری نمونه هایی از میکسر بتن است. از نظر نوع موتور به انواع دیزلی ، برقی و بنزینی دسته بندی می گردند. قدرت موتور هم متفاوت بوده و با قدرت ۳ تا ۱۰ اسب بخار تولید می شوند. علاوه بر این، ميكسر بتن به انواع دنده زیر و دنده کمر تقسیم بندی می شود. بارگیری مصالح در میكسر بتن به دو صورت دستی و یا با باکت هیدرولیکی امکان پذیر است. میکسر بتن در دو نوع دو چرخ و چهار چرخ به فروش می رسد.

 

قیمت بتونیر
میکسر بتن چهار چرخ

 

بتونیر دیزلی در شیراز

از بتونیر دیزلی می توان در مکان هایی که به برق دسترسی ندارند، استفاده کرد. موتور دیزلی قدرت و راندمان بالایی دارد و برای استفاده در پروژه های با شرایط سخت، بهترین گزینه می باشد. موتور میکسر بتن دیزلی ، از موتور برقی و بنزینی قوی تر است. بتونير دیزلی تا چندین ساعت و بدون نیاز به خاموشی، قابل استفاده می باشد. سوخت مورد استفاده برای بتونیر دیزلی گازوئیل است که ارزان تر از نوع بنزینی می باشد. هزینه تعمیر و نگهداری آن نیز کمتر از نوع برقی است. اما استفاده از آن در نقاط شهری با محدودیت هایی رو به رو است. یکی از مشکلات خلاطه بتن دیزلی ، سر و صدای زیاد آن می باشد.

 

بتونیر بنزینی در شیراز

سوخت این نوع از میکسر بتن ، بنزین است. بتونیر بنزینی نیز همچون نوع دیزلی، انتخاب مناسبی برای استفاده در پروژه هایی می باشد که به برق دسترسی نداشته و یا دسترسی دشواری دارند. نسبت به نوع دیزلی، آلودگی و سر و صدای آن کمتر بوده و می توان در مناطق شهری نیز از آن استفاده کرد. بتونیر بنزینی غالبا با موتورهای با قدرت بیشتر از ۵ اسب بخار عرضه می گردد. میکسر بتن بنزینی از ارزان ترین انواع بتونیر موجود در بازار می باشد.

 

قیمت میکسر بتن
میکسر بتن دو چرخ

 

بتونیر برقی در شیراز

همان طور که از نام این نوع میکسر بتن بر می آید، با نیروی برق کار می کند. میکسر بتن برقی دارای انواع تک فاز و سه فاز می باشد. در صورت در دسترس بودن برق تک فاز و یا سه فاز، می توان از بتونیر برقی برای تهیه بتن استفاده کرد. قیمت بتونیر برقی از نوع دیزلی کمتر است. بر خلاف نوع دیزلی، این نوع خلاطه بتن ،‌ هیچ آلودگی ایجاد نمی کند.

 

میکسر بتن دنده کمر در شیراز

این نوع از متداول ترین انواع بتونیر می باشد. نحوه عملکرد آن بدین صورت است که انتقال دور از موتور به دیگ، توسط دنده های تعبیه شده در دور دیگ انجام می شود. این دنده ها با محور گیربکس درگیر است. به بتونیر دنده کمر ، دنده دور نیز گفته می شود.

 

خرید بتونیر
ميكسر بتن ۷۵۰ لیتری

 

میکسر بتن دنده زیر در شیراز

در این نوع، انتقال دور از موتور به دیگ، توسط دنده های تعبیه شده در زیر دستگاه صورت می پذیرد. غالبا از این سیستم برای چرخش دیگ میکسرهایی با حجم کمتر،‌ همچون بتونیر ۱۲۰، ۲۵۰ و ۳۵۰ لیتری استفاده می شود. خلاطه بتن دنده زیر، سر و صدای کمتری نسبت به دنده دور دارد.

بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در شیراز، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در شیراز - ارژن، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در شیراز - زرقان، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در شیراز - صدرا، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در شیراز - کربال، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در شیراز - کوار، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در آباده، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در ارسنجان، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در استهبان، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در استهبان - رونیز، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در اقلید، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در اقلید - حسن آباد، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در اقلید - سده، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در بوانات، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در بوانات - سرچهان، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در بوانات - مزایجان، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در پاسارگاد، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در پاسارگاد - پاسارگاد، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در جهرم، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در جهرم - خفر، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در جهرم - سیمکان، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در جهرم - کردیان، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در خرم بید، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در خرم بید - مشهد مرغاب، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در خنج، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در خنج - محمله، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در داراب، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در داراب - جنت، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در داراب - رستاق، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در داراب - فورگ، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در رستم، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در رستم - سورنا، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در زرین دشت، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در زرین دشت - ایزدخواست، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در سپیدان، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در سپیدان - بیضا، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در سپیدان - همایجان، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در سروستان، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در سروستان - کوهنجان، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در فراشبند، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در فراشبند - دهرم، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در فسا، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در فسا - ششده و قره بلاغ، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در فسا - شیبکوه، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در فسا - نوبندگان، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در فیروزآباد، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در فیروزآباد - میمند، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در قیروکارزین، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در قیروکارزین - افزر، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در کازرون، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در کازرون - جره و بالاده، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در کازرون - چنار شاهیجان، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در کازرون - خشت، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در کازرون - کنارتخته و کمارج، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در کازرون - کوهمره، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در گراش، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در گراش - ارد، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در لارستان، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در لارستان - اوز، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در لارستان - بنارویه، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در لارستان - بیرم، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در لارستان - جویم، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در لارستان - صحرای باغ، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در لامرد، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در لامرد - اشکنان، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در لامرد - علامرودشت، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در مرودشت، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در مرودشت - درودزن، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در مرودشت - سیدان، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در مرودشت - کامفیروز، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در مرودشت - کر، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در ممسنی، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در ممسنی - دشمن زیاری، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در ممسنی - ماهور میلانی، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در مهر، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در مهر - اسیر، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در مهر - گله دار، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در مهر - وراوی، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در نی ریز، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در نی ریز - آباده طشک، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در نی ریز - پشتکوه، بتونیر (میکسر بتن، خلاطه) در نی ریز - قطرویه.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما