بتونیر برقی

بتونیر برقی

تعداد ارائه دهنده ها
۴ ارائه دهنده
توضیحات قیمت
قیمت بتونیر برقی با توجه به دنده زیر یا دنده کمر بودن آن متفاوت است. خلاطه برقی برای مناطق شهری که به برق دسترسی دارند گزینه بسیار مناسبی می باشد. ضخامت دیگر میکسر، تعداد چرخ ها، تک فاز یا سه فاز بودن میکسر بتن برقی ، ظرفیت و حجم از دیگر عوامل موثر بر قیمت خلاطه برقی می باشند. عمران مدرن ارائه دهنده انواع بتونیر برقی با بهترین کیفیت و بهینه ترین قیمت می باشد.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر
شهر را مشخص کنید

نوع دنده
نوع دنده را مشخص کنید
قدرت موتور
قدرت موتور را مشخص کنید
حجم اسمی (لیتر)
حجم اسمی (لیتر) را مشخص کنید
برق موتور
برق موتور را مشخص کنید
نوع موتور
برقی x
https://omranmodern.com/files/products/5r0PxCTwLV1cNQOihw8LQQyW42Igm1Uc.jpg

میکسر بتن برقی ۲۵۰ - ۳۵۰ تک فاز

۰۲۱۵۴۴۰۶۰۱۲

۲۱,۷۴۰,۰۰۰ تومان

برند:
چینی
نوع دنده:
قدرت موتور:
ضخامت کف و بدنه (میلیمتر):
توضیحات:
قیمت درب کارگاه . برای اطمینان از بروزرسانی قیمت ها، خرید تعداد بالا و یا میکسر(بتونیر) سفارشی تماس بگیرید.
https://omranmodern.com/files/products/5r0PxCTwLV1cNQOihw8LQQyW42Igm1Uc.jpg

میکسر بتن برقی ۲۵۰ - ۳۵۰ سه فاز

۰۲۱۵۴۴۰۶۰۱۲

۲۰,۹۷۰,۰۰۰ تومان

برند:
چینی
نوع دنده:
قدرت موتور:
ضخامت کف و بدنه (میلیمتر):
۳.۲
توضیحات:
قیمت درب کارگاه . برای اطمینان از بروزرسانی قیمت ها، خرید تعداد بالا و یا میکسر(بتونیر) سفارشی تماس بگیرید.
https://omranmodern.com/files/products/5r0PxCTwLV1cNQOihw8LQQyW42Igm1Uc.jpg

میکسر بتن برقی آزمایشگاهی - تک فاز

۰۲۱۵۴۴۰۶۰۱۲

۱۱,۶۷۰,۰۰۰ تومان

برند:
چینی
نوع دنده:
قدرت موتور:
۰.۷۵ اسب
ضخامت کف و بدنه (میلیمتر):
۲.۲
توضیحات:
قیمت درب کارگاه . برای اطمینان از بروزرسانی قیمت ها، خرید تعداد بالا و یا میکسر(بتونیر) سفارشی تماس بگیرید.
https://omranmodern.com/files/products/5r0PxCTwLV1cNQOihw8LQQyW42Igm1Uc.jpg

میکسر بتن برقی ۴۰۰ - ۵۰۰ لیتری

۰۲۱۵۴۴۰۶۰۱۲

نوع دنده:
توضیحات:
قیمت درب کارگاه . برای اطمینان از بروزرسانی قیمت ها، خرید تعداد بالا و یا میکسر(بتونیر) سفارشی تماس بگیرید.
ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

بتونیر برقی

بتونیر برقی از پرکاربردترین انواع بتونیر در پروژه هایی که به برق دسترسی دارند، می باشد. به دلیل مقرون بصرفه بودن قیمت میکسر بتن برقی و سهولت تامین انرژی برق در مناطق شهری، از این نوع بتونیر استفاده می گردد. با توجه به حجم بتن ریزی، ظرفیت و نوع خلاطه برقی تعیین می گردد. میکسر برقی بتن دارای یک الکتروموتور تک فاز یا سه فاز می باشد. الکتروموتور امکان چرخش مخزن بتونیر را فراهم می نماید.

 

بتونیر برقی
بتونیر برقی

 

قیمت میکسر بتن برقی و ظرفیت آن

حجم و ظرفیت بتونیر، تعیین کننده قیمت آن می باشد. قیمت میکسر بتن برقی با ظرفیت بالا از قیمت بتونیرهای کوچک بیشتر است. یکی از دلایل این موضوع نیاز به موتورهای قوی تر برای تامین نیرو می باشد. قیمت موتورهای با قدرت بالاتر بیشتر بوده و در نتیجه قیمت خلاطه برقی نیز افزایش می یابد. دلیل دیگر بیشتر بودن قیمت بتونیر برقی بزرگ، متریال مصرفی در ساخت آن است. مقدار آهن آلات مورد نیاز برای ساخت بتونیرهای بزرگ بیشتر بوده و علاوه بر این به ورق های ضخیم تری برای ساخت آن نیاز است.

 

قیمت خلاطه برقی و مکانیزم گردش دیگ

نوع سیستم حرکتی دیگ که دنده زیر باشد یا دنده کمر، بر روی قیمت خلاطه برقی تاثیرگذار می باشد. به طور کلی قیمت انواع خلاطه برقی دنده زیر بیشتر از نوع دنده کمر است. در میکسر بتن برقی دنده زیر، از طریق دندانه های زیر دیگ نیروی محرک به دستگاه منتقل می گردد.

 

قیمت میکسر برقی بتن و تعداد چرخ های آن

برای سهولت جابجایی بتونیر برای آن چرخ تعبیه می گردد. بتونیرها در انواع دو چرخ و چهار چرخ به فروش می رسند که این عامل نیز بر روی قیمت میکسر برقی بتن موثر است. اکثر بتونیرهای با ظرفیت بالا به صورت چهار چرخ و بتونیرهای کوچک به صورت دو چرخ تولید می شوند. قیمت میکسر بتن برقی چهار چرخ از دو چرخ بیشتر است.

 

قیمت خلاطه برقی و کیفیت آن

عامل دیگر تعیین کننده قیمت خلاطه برقی ، برند و کیفیت آن می باشد. با افزایش کیفیت، قیمت میکسر برقی بتن نیز افزایش می یابد. اما در عین حال از دوام و طول عمر بالاتری برخوردار است. بنابراین برای خرید میکسر بتن برقی در ابتدا باید کیفیت محصول و سپس قیمت آن مدنظر قرار گیرد. به طور کلی قیمت بتونیر برقی از انواع دیزلی و بنزینی مقرون بصرفه تر است.

 

قیمت خلاطه برقی

فرمان دستگاه برای تخلیه ملات دارای دو نوع اهرمی و گیربکسی می باشد که این عامل هم می تواند بر قیمت بتونیر تاثیرگذار باشد. البته برای بتونیرهای بزرگ عملا استفاده از فرمان اهرمی غیر ممکن بوده و نمی توان با نیروی دست و اهرم، ملات درون دیگ را خالی کرد. بتونیرهای برقی در انواع تک فاز و سه فاز به فروش می رسند. برق مورد نیاز برای راه اندازی انواع تک فاز، برق شهری می باشد. بتونیرهای کوچک با برق تک فاز و بتونیرهای بزرگ با برق سه فاز قابلیت راه اندازی دارند. تک فاز یا سه فاز بودن، تعیین کننده قیمت خلاطه برقی می باشد.

 

قیمت بتونیر برقی
بتونیر برقی دنده زیر

 

خرید بتونیر برقی

یکی از عوامل مهم در خرید بتونیر برقی ، توجه به تک فاز یا سه فاز بودن آن و قابلیت تامین منبع برق آن می باشد. برای خرید باید به حجم پروژه و بتن ریزی دقت نمود و خریدی متناسب با آن انجام داد. البته لازم به ذکر است که ظرفیت واقعی بتونیرها کمتر از ظرفیت اسمی آنها می باشد که باید این موضوع نیز در خرید میکسر برقی بتن مدنظر قرار گیرد. برای اطمینان از کیفیت محصول و همین طور سهولت تامین قطعات یدکی در صورت نیاز، بهتر است اقدام به خرید برندهای برتر و شناخته شده بازار نمود.

در حال حاضر در کنار فروش حضوری، امکان فروش بتونیر برقی به صورت آنلاین نیز امکان پذیر گردیده است. خرید آنلاین بتونیر برقی نسبت به خرید حضوری دارای مزیت هایی می باشد. از جمله اینکه موجب صرفه جویی در زمان و هزینه می گردد. با خرید آنلاین می توان ویژگی ها و قیمت انواع خلاطه برقی را با یکدیگر مقایسه نمود و در نهایت مناسب ترین و بهترین نوع را خریداری کرد.

 

انواع بتونیر برقی

بتونیرهای برقی از نظر ظرفیت به انواع ۱۲۰ لیتری، ۲۵۰ لیتری، ۳۵۰ لیتری، ۴۰۰ لیتری، ۵۰۰ لیتری، ۷۵۰ لیتری و ۱۰۰۰ لیتری تقسیم بندی می شوند. می باشد. بتونیر برقی در دو نوع دنده زیر و دنده کمر به فروش می رسد. از نظر مکانیزم تخلیه نیز دارای دو نوع معمولی و گیربکسی می باشند. از نظر تعداد چرخ به دو نوع دو چرخ و چهار چرخ و از نظر موتور به انواع تک فاز و سه فاز دسته بندی می گردند.

 

خلاطه برقی
خلاطه برقی دو چرخ

 

بتونير برقي ۱۲۰ لیتری

بتونیر برقی ۱۲۰ لیتری که به آن بتونير آزمایشگاهی یا بتونیر کوچک نیز گفته می شود، دارای ظرفیت واقعی ۹۰ لیتر است. این دستگاه از کاربردی ترین دستگاه های مورد استفاده در آزمایشگاه هایی همچون بتن و خاک می باشد. این تونیر غالبا دارای موتور یک اسب و قابل راه اندازی با برق تک فاز می باشد.

خلاطه برقی ۲۵۰ لیتری

این بتونیر جزو بتونیرهای برقی کوچک می باشد. حجم ملات تولیدی با این بتونیر کم بوده و برای پروژه های کوچک بسیار مناسب است. موتور تک فاز پاسخگوی آن بوده و به راحتی با برق شهری قابل استفاده است. بتونیر برقی ۲۵۰ لیتری از پرکاربردترین انواع می باشد که دارای ظرفیت واقعی حدودی ۲۲۰ لیتر می باشد.

بتونير برقي ۳۵۰ لیتری

این نوع بتونیر که با عنوان خلاطه برقی ۳۰۰ لیتری و ۲۵۰ لیتری نیز به فروش می رسد، دارای ظرفیت واقعی ۲۵۰ لیتر می باشد. از مزیت های این نوع بتونیر که در دسته بتونیرهای کوچک قرار می گیرد، امکان جابجایی آسان آن است. از بتونیر برقی ۳۰۰ لیتری در پروژه ها و کارگاه های ساختمانی کوچک استفاده می گردد. میکسر بتن برقی ۳۵۰ لیتری تک فاز با برق استاندارد ۲۲۰ ولت شهری قابلیت راه اندازی دارد.

بتونیر برقی ۴۰۰ لیتری

ظرفیت واقعی بتونير برقي ۴۰۰ لیتری برندهای مختلف بین ۳۰۰ تا ۳۵۰ لیتر است. این نوع بتونیر در انواع دنده زیر و دنده کمر و به صورت دو چرخ یا چهار چرخ عرضه می گردد. قیمت بتونیر ۴۰۰ لیتری چهار چرخ بیشتر از دو چرخ است. همچنین قیمت میکسر بتن برقی ۴۰۰ لیتری دنده زیر بیشتر از دنده کمر می باشد. 

خلاطه برقی ۵۰۰ لیتری

حداکثر ظرفیت واقعی و مفید بتونیر برقی ۵۰۰ لیتری ، برابر ۴۵۰ لیتر است. به طور کلی برای ساخت بتونیرهای بزرگ تر نیاز به ورق های با ضخامت بیشتر می باشد. از این رو غالبا برای ساخت آن از ورق های ۴ یا ۵ میل استفاده می شود.

بتونیر برقی ۷۵۰ لیتری

حداکثر ظرفیت واقعی این نوع بتونیر، ۶۵۰ لیتر می باشد. برای سهولت جابجایی، غالبا بتونیر برقی ۷۵۰ لیتری را در انواع چهار چرخ تولید می کنند. مکانیزم بارگیری آن نیز غالبا با باکت هیدرولیکی نصب شده بر روی دستگاه می باشد.

بتونیر برقی ۱۰۰۰ لیتری

ظرفیت واقعی این نوع بتونیر حدود ۹۰۰ لیتر است. به طور کلی استفاده از بتونیر برقی ۱۰۰۰ لیتری کمتر از سایر انواع می باشد. جابجایی دستگاه توسط چهار چرخ و توسط مالبند صورت می پذیرد. راه اندازی این دستگاه تنها با برق سه فاز امکان پذیر است.

 

بتونیر برقی
بتونیر برقی ۱۲۰ لیتری

 

بتونیر برقی دنده زیر

همان طور که پیشتر نیز بیان شد، بتونیرها در دو نوع دنده زیر و دنده کمر به فروش می رسند. انواع دنده زیر از کیفیت و قیمت بالاتری برخوردار می باشند. همچنین سر و صدای کمتری هم تولید می کنند. بتونیر برقی دنده زیر دارای دندانه هایی در زیر بتونیر می باشد که موجب حرکت دیگ می شوند.

 

خلاطه برقی دنده کمر

قیمت بتونیر دنده کمر نسبت به نوع دنده زیر مقرون به صرفه تر می باشد. بتونیر دنده کمر یا دنده دور دارای دندانه هایی در دور تا دور دیگ می باشد. سر و صدای ایجاد شده حین کار کردن با این دستگاه بیشتر است.

 

مزایا

ساختار بتونیر برقی چندان پیچیده نبوده و در صورت خرابی، تعمیرات آن راحت تر از انواعی همچون ديزلي می باشد. این بتونیرها آلودگی کمتری ایجاد کرده و سر و صدای کمتری هم دارند. از دیگر مزایای آن، قیمت کمتر نسبت به سایر انواع بتونیر می باشد. به طور کلی بتونیرها موجب سهولت و سرعت تهیه ملات می گردند.

 

قیمت خلاطه برقی
تهیه بتن با بتونیر

 

نحوه نگهداری

بتونیرهای برقی برای کارکرد صحیح و افزایش طول عمر نیاز به نگهداری دارند. بتونیرهایی که به فروش می رسند دارای یک ظرفیت واقعی و یک ظرفیت اسمی می باشند که برای تهیه بتن ظرفیت واقعی بتونیر مهم است. پر کردن بیش از اندازه دستگاه موجب خرابی آن می شود. در حین کار و روشن بودن دستگاه نباید آن را جابجا کرد. در غیر این صورت موتور دچار آسیب دیدگی می شود.

برای افزایش طول عمر موتور، باید به طور مرتب موتور را تمیز کرده و گرد و غبار را از روی آن پاک کرد. چرخ و دنده های بتونیر باید به طور مرتب روغن کاری شوند تا از خوردگی آنها جلوگیری شود. پس از اتمام کار و تخلیه بتن، برای جلوگیری از چسبیدن ملات به دیگ و پیش از خشک شدن آن، باید دیگ بتونیر را به خوبی شست. لازم به ذکر است که برای سرویس و نگهداری بتونیر برقی باید ابتدا آن را از برق جدا نموده و سوئیچ ایمنی را در حالت خاموش قرار داد.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۳ از ۵ - از مجموع ۴ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما