بالابر ساختمانی 500 کیلویی در کیش

بالابر ساختمانی 500 کیلویی در کیش

دسته بندی
بالابر ساختمانی
شماره تماس جهت خرید

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

بازه قیمت
از ۱۴۰۰۰۰۰۰ تومان تا ۱۶۰۰۰۰۰۰ تومان
توضیحات قیمت
قیمت بالابر ساختمانی 500 کیلویی در کیش تک فاز و سه فاز بر اساس برند و توان موتور آن تعیین می شود. بالابرهای 500 کیلویی موتوژن و الکو آسیا و بالابرهای وارداتی چینی در ایران موجود است. بالابرهای 500 کیلویی یوگوسلاوی و اسلوونی نو در ایران به ندرت پیدا می شود و از همه گران تر است. عمران مدرن ارائه دهنده انواع بالابر با بالاترین کیفیت و بهینه ترین قیمت بالابر ۵۰۰ کیلویی می باشد.
intro
comment
bookmark
share
شهر
کیش x

کالاهای مرتبط در عمران مدرن

related-0دستگاه های ساخت بتن

بالابر ساختمانی سه فاز ۵۰۰

عمران مدرن

قیمت :

۱۶,۰۵۰,۰۰۰ تومان

شماره تماس جهت خرید

۰۲۱-۰۱۹۱۰۵۳۲

بالابر ساختمانی چینی ۵۰۰ سه فاز

عمران مدرن

قیمت :

۱۴,۱۰۰,۰۰۰ تومان

شماره تماس جهت خرید

۰۲۱-۰۱۹۱۰۵۳۲

بالابر ساختمانی موتوژن ۵۰۰ تک فاز

عمران مدرن

قیمت :

تومان

شماره تماس جهت خرید

۰۲۱-۰۱۹۱۰۵۳۲

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

بالابر ساختمانی 500 کیلویی در کیش

بالابر ساختمانی 500 کیلویی جهت حمل بار در ساختمان هایی با ارتفاع بیشتر از ۲۰ متر استفاده می شود. همچنین زمانی که نیاز است بارهایی بیشتر از ۲۵۰ کیلوگرم در ساختمان حمل شود، از بالابر ساختمانی 500 کیلویی استفاده می شود. این دستگاه را می توان پراستفاده ترین نوع بالابر در ساختمان های دارای برق سه فاز دانست. بالابر ساختمانی ۵۰۰ کیلویی دارای ظرفیت و قدرت بیشتری نسبت به نوع ۳۵۰ کیلویی بوده، اسکلت آن محکم تر و جوش های آن مستحکم تر است. همچنین گیربکس بالابر با ظرفیت بیشتر قدرتمندتر است. قیمت بالابر ساختمانی 500 کیلویی نیز از نوع ۳۵۰ کیلویی بیشتر است.

 

بالابر ساختمانی 500 کیلویی
بالابر ساختمانی 500 کیلویی

 

قیمت بالابر ساختمانی 500 کیلویی در کیش

قیمت بالابر ساختمانی 500 کیلویی به عوامل متعددی وابسته است. یکی از این عوامل تک فاز یا سه فاز بودن بالابر است. همچنین قیمت بالابر بستگی به ظرفیت و برند بالابر دارد. قیمت بالابر 500 کیلویی به طور قابل توجهی بیشتر از قیمت بالابر ۲۵۰ کیلویی است. قیمت بالابر تک فاز ۲۵۰ کیلویی با توجه به وزن کمتری که تحمل خواهد کرد پایین تر از انواع بالابر ساختمان تک فاز و سه فاز است.

 

خرید بالابر ساختمانی 500 کیلویی در کیش

در خرید بالابر ساختمانی 500 کیلویی در نظر داشته باشید که ظرفیت اسمی و واقعی بالابر ساختمانی متفاوت است. بنابراین با توجه به نیاز خود و ظرفیت واقعی بالابر اقدام به خرید بالابر ساختمانی نمایید. بالابر ساختمانی 500 کیلویی در برندهای گوناگون در ایران موجود است. برندهای یوگوسلاوی و اسلوونی و ایتالیایی از بهترین برندهای وارداتی در ایران است که کیفیت و قیمت نسبتا بالایی دارند. بالابرهای ایرانی برند موتوژن و مهرژن و الکو آسیا از بهترین برندهای ایرانی بالابر هستند. بالابرهای چینی نیز در بازار ایران موجود است که قیمت پایین تری از سایر برندها دارند.

 

بالابر ساختمانی 500 کیلویی
خرید بالابر ساختمانی 500 کیلویی

 

قیمت بالابر ۵۰۰ کیلویی در کیش

استعلام قیمت بالابر ۵۰۰ کیلویی برای خرید آن بسیار مهم و حائز اهمیت است. در واقع از اصلی ترین موضوعات در خرید، قیمت آن می باشد. اما باید توجه داشت که قیمت بالابر ۵۰۰ کیلویی در کنار کیفیت آن باید مدنظر قرار گیرد. به عبارتی نباید کیفیت را فدای قیمت بالابر ۵۰۰ کیلویی کرد. به هنگام خرید هم باید به کیفیت محصول و هم قیمت آن توجه نمود.

 

ابعاد بالابر ساختمانی 500 کیلویی در کیش

ابعاد بالابر ساختمانی 500 کیلویی بر اساس پایه آن تعیین می شود. ابعاد پایه بزرگ دارای عرض پایین ۱۴۰ سانت و عرض بالای ۶۵ سانت است. ارتفاع ۲۲۰ سانت نیز برای بالابر در نظر گرفته می شود. برای پایه های کوچکتر عرض پایین ۱۰۰ سانت و عرض بالا ۶۰ سانت است. ارتفاع نیز ۱۱۰ سانتی متر در نظر گرفته می شود. ابعاد پایه بالابر ساختمانی ۵۰۰ کیلویی و ریل آن با بالابر 250 کیلویی یکسان است. تفاوت بالابر های ساختمانی ۲۵۰ و ۵۰۰ در گیربکس و الکتروموتور است و جعبه بالابر مصالح که باید بتواند وزن بیشتری را در خود جای دهد.

 

قیمت بالابر ساختمانی 500 کیلویی
پایه بالابر ساختمانی 500 کیلویی

 

بالابر ساختمانی 500 کیلویی سه فاز در کیش

بالابر ساختمانی 500 کیلویی سه فاز نیاز به برق فشار قوی یا سه فاز دارد. این نوع از بالابر نسبت به نوع تک فاز قدرت بیشتری داشته و می توان مصالح سنگین تری را با آن جابجا نمود. این نوع بالابر باید از گیربکس قوی برخوردار باشد. بالابر ساختمانی 500 کیلویی سه فاز از موتور سه فاز با حداقل توان ۵/۵ اسب بخار ساخته می شود. سایز گیربکس آن حداقل ۱۱۰ است. نمره سیم بکسل مورد استفاده برای جابجایی بار نیم تنی نیز حداقل ۱۰ است. شرایط لازم برای استفاده از بالابر ساختمانی 500 کیلویی فراهم بودن برق سه فاز در کارگاه است. موتور سه فاز توان بیشتری دارد، برق کمتری مصرف می کند و بار بیشتری نیز در یک نوبت حمل می کند. بنابراین در صورتی که برق سه فاز در کارگاه فراهم شود، بهترین گزینه استفاده از بالابر ساختمانی ۵۰۰ کیلویی سه فاز است.

 

بالابر ساختمانی 500 کیلویی سه فاز
بالابر ساختمانی 500 کیلویی سه فاز

 

بالابر ساختمانی 500 کیلویی تک فاز در کیش

بالابر ساختمانی 500 کیلویی تک فاز در شرایط خاصی استفاده می شود که امکان تامین برق سه فاز در کارگاه ممکن نباشد. در این صورت از موتور تک فاز 3 اسب با گیربکس قوی تر استفاده می شود و بالابر با ظرفیت حداکثر 400 کیلو حاصل می شود. موتور بالابر با ظرفیت 500 کیلویی باید با برق سه فاز راه اندازی شود اما در صورتی که به هیچ عنوان امکان تامین برق سه فاز نباشد، چاره ای جز استفاده از موتور بالابر تک فاز با ظرفیت کمتر از 500 کیلوگرم نیست.

 

قیمت بالابر ساختمانی 500 کیلویی تک فاز
بالابر ساختمانی 500 کیلویی تک فاز

 

قیمت بالابر ساختمانی 500 کیلویی تک فاز در کیش

یکی از مهم ترین عوامل در خرید این بالابرها، قیمت بالابر ساختمانی 500 کیلویی تک فاز است. به طور کلی بودجه و قیمت تعیین کننده نوع کالای قابل خرید می باشد. قیمت بالابر ساختمانی 500 کیلویی تک فاز در درجه اول به برند موتور آن وابسته است. برندهای چینی و ایرانی از پراستفاده ترین انواع بالابر در بازار ایران می باشند. در عمران مدرن می توانید لیست قیمت بالابر ساختمانی 500 کیلویی تک فاز و سه فاز برندهای مختلف را به صورت بروز و آنلاین استعلام نمایید. به طور معمول قیمت بالابر ساختمانی 500 کیلویی تک فاز از شانزده میلیون تومان شروع می شود. این بالابرها نسبت به بالابرهای با ظرفیت کمتر، اسکلت و جوشکاری و گیربکس قوی تری دارند، از این رو قیمت بالابر ساختمانی 500 کیلویی تک فاز از سایر انواع کوچکتر،‌ بیشتر می باشد.

بالابر ساختمانی 500 کیلویی در بندرعباس، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در تخت، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در فین، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در قلعه قاضی، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در ابوموسی، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در تنب، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در بستک، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در جناح، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در کوخرد، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در بشاگرد، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در گافروپارمون، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در گوهران، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در بندرلنگه، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در شیبکوه، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در کیش، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در پارسیان، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در کوشکنار، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در جاسک، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در لیردف، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در حاجی آباد، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در احمدی، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در فارغان، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در خمیر، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در رویدر، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در رودان، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در بیکاه، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در جغین، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در رودخانه، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در سیریک، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در بمانی، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در قشم، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در شهاب، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در هرمز، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در میناب، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در بندزرک، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در توکهور، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در سندرک.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۴ از ۵ - از مجموع ۵ رای

سوالات متداول:

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما