بالابر ساختمانی 500 کیلویی سنندج

بالابر ساختمانی 500 کیلویی سنندج

بازه قیمت

از ۱۶۰۰۰۰۰۰ تومان تا ۱۸۰۰۰۰۰۰ تومان

توضیحات قیمت

قیمت بالابر ساختمانی 500 کیلویی در سنندج تک فاز و سه فاز بر اساس برند و توان موتور آن تعیین می شود. بالابرهای 500 کیلویی موتوژن و الکو آسیا و بالابرهای وارداتی چینی در ایران موجود است. بالابرهای 500 کیلویی یوگوسلاوی و اسلوونی نو در ایران به ندرت پیدا می شود و از همه گران تر است.

بالابر ساختمانی 500 کیلویی سنندج

دسته بندی
بالابر ساختمانی
تعداد ارائه دهنده ها
۳ ارائه دهنده
بازه قیمت
از ۱۶۰۰۰۰۰۰ تومان تا ۱۸۰۰۰۰۰۰ تومان
توضیحات قیمت
قیمت بالابر ساختمانی 500 کیلویی در سنندج تک فاز و سه فاز بر اساس برند و توان موتور آن تعیین می شود. بالابرهای 500 کیلویی موتوژن و الکو آسیا و بالابرهای وارداتی چینی در ایران موجود است. بالابرهای 500 کیلویی یوگوسلاوی و اسلوونی نو در ایران به ندرت پیدا می شود و از همه گران تر است.

introمعرفی کالا
commentنظرات و سوالات
bookmarkافزودن به علاقه مندی
shareاشتراک گذاری
شهر
سنندج x

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

بالابر ساختمانی 500 کیلویی در سنندج

بالابر ساختمانی 500 کیلویی جهت حمل بار در ساختمان هایی با ارتفاع بیشتر از ۲۰ متر استفاده می شود. همچنین زمانی که نیاز است بارهایی بیشتر از ۲۵۰ کیلوگرم در ساختمان حمل شود، از بالابر ساختمانی 500 کیلویی استفاده می شود. این دستگاه را می توان پراستفاده ترین نوع بالابر در ساختمان های دارای برق سه فاز دانست. بالابر ساختمانی ۵۰۰ کیلویی دارای ظرفیت و قدرت بیشتری نسبت به نوع ۳۵۰ کیلویی بوده، اسکلت آن محکم تر و جوش های آن مستحکم تر است. همچنین گیربکس بالابر با ظرفیت بیشتر قدرتمندتر است. قیمت بالابر ساختمانی 500 کیلویی نیز از نوع ۳۵۰ کیلویی بیشتر است.

 

بالابر ساختمانی 500 کیلویی
بالابر ساختمانی 500 کیلویی

 

خرید بالابر ساختمانی 500 کیلویی در سنندج

در خرید بالابر ساختمانی 500 کیلویی در نظر داشته باشید که ظرفیت اسمی و واقعی بالابر ساختمانی متفاوت است. بنابراین با توجه به نیاز خود و ظرفیت واقعی بالابر اقدام به خرید بالابر ساختمانی نمایید. بالابر ساختمانی 500 کیلویی در برندهای گوناگون در ایران موجود است. برندهای یوگوسلاوی و اسلوونی و ایتالیایی از بهترین برندهای وارداتی در ایران است که کیفیت و قیمت نسبتا بالایی دارند. بالابرهای ایرانی برند موتوژن و مهرژن و الکو آسیا از بهترین برندهای ایرانی بالابر هستند. بالابرهای چینی نیز در بازار ایران موجود است که قیمت پایین تری از سایر برندها دارند.

 

بالابر ساختمانی 500 کیلویی
خرید بالابر ساختمانی 500 کیلویی

 

ابعاد بالابر ساختمانی 500 کیلویی در سنندج

ابعاد بالابر ساختمانی 500 کیلویی بر اساس پایه آن تعیین می شود. ابعاد پایه بزرگ دارای عرض پایین ۱۴۰ سانت و عرض بالای ۶۵ سانت است. ارتفاع ۲۲۰ سانت نیز برای بالابر در نظر گرفته می شود. برای پایه های کوچکتر عرض پایین ۱۰۰ سانت و عرض بالا ۶۰ سانت است. ارتفاع نیز ۱۱۰ سانتی متر در نظر گرفته می شود. ابعاد پایه بالابر ساختمانی ۵۰۰ کیلویی و ریل آن با بالابر 250 کیلویی یکسان است. تفاوت بالابر های ساختمانی ۲۵۰ و ۵۰۰ در گیربکس و الکتروموتور است و جعبه بالابر مصالح که باید بتواند وزن بیشتری را در خود جای دهد.

 

قیمت بالابر ساختمانی 500 کیلویی
پایه بالابر ساختمانی 500 کیلویی

 

بالابر ساختمانی 500 کیلویی سه فاز در سنندج

بالابر ساختمانی 500 کیلویی سه فاز نیاز به برق فشار قوی یا سه فاز دارد. این نوع از بالابر نسبت به نوع تک فاز قدرت بیشتری داشته و می توان مصالح سنگین تری را با آن جابجا نمود. این نوع بالابر باید از گیربکس قوی برخوردار باشد. بالابر ساختمانی 500 کیلویی سه فاز از موتور سه فاز با حداقل توان ۵/۵ اسب بخار ساخته می شود. سایز گیربکس آن حداقل ۱۱۰ است. نمره سیم بکسل مورد استفاده برای جابجایی بار نیم تنی نیز حداقل ۱۰ است. شرایط لازم برای استفاده از بالابر ساختمانی 500 کیلویی فراهم بودن برق سه فاز در کارگاه است. موتور سه فاز توان بیشتری دارد، برق کمتری مصرف می کند و بار بیشتری نیز در یک نوبت حمل می کند. بنابراین در صورتی که برق سه فاز در کارگاه فراهم شود، بهترین گزینه استفاده از بالابر ساختمانی ۵۰۰ کیلویی سه فاز است.

 

بالابر ساختمانی 500 کیلویی سه فاز
بالابر ساختمانی 500 کیلویی سه فاز

 

بالابر ساختمانی 500 کیلویی تک فاز در سنندج

بالابر ساختمانی 500 کیلویی تک فاز در شرایط خاصی استفاده می شود که امکان تامین برق سه فاز در کارگاه ممکن نباشد. در این صورت از موتور تک فاز 3 اسب با گیربکس قوی تر استفاده می شود و بالابر با ظرفیت حداکثر 400 کیلو حاصل می شود. موتور بالابر با ظرفیت 500 کیلویی باید با برق سه فاز راه اندازی شود اما در صورتی که به هیچ عنوان امکان تامین برق سه فاز نباشد، چاره ای جز استفاده از موتور بالابر تک فاز با ظرفیت کمتر از 500 کیلوگرم نیست.

 

قیمت بالابر ساختمانی 500 کیلویی تک فاز
بالابر ساختمانی 500 کیلویی تک فاز

 

قیمت بالابر ساختمانی 500 کیلویی در سنندج

قیمت بالابر ساختمانی 500 کیلویی به عوامل متعددی وابسته است. یکی از این عوامل تک فاز یا سه فاز بودن بالابر است. همچنین قیمت بالابر بستگی به ظرفیت و برند بالابر دارد. قیمت بالابر 500 کیلویی به طور قابل توجهی بیشتر از قیمت بالابر ۲۵۰ کیلویی است. قیمت بالابر تک فاز ۲۵۰ کیلویی با توجه به وزن کمتری که تحمل خواهد کرد پایین تر از انواع بالابر ساختمان تک فاز و سه فاز است.

بالابر ساختمانی 500 کیلویی در سنندج، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در سنندج - کلاترزان، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در بانه، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در بانه - آرمرده، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در بانه - نمشیر، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در بانه - ننور، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در بیجار، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در بیجار - چنگ الماس، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در بیجار - کرانی، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در دهگلان، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در دهگلان - بلبان آباد، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در دیواندره، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در دیواندره - سارال، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در دیواندره - کرفتو، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در سروآباد، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در سروآباد - اورامان، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در سقز، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در سقز - زیویه، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در سقز - سرشیو سقز، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در قروه، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در قروه - چهاردولی، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در قروه - سریش آباد، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در کامیاران، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در کامیاران - موچش، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در مریوان، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در مریوان - خاوومیرآباد، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در مریوان - سرشیو.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۴ از ۵ - از مجموع ۵ رای

سوالات متداول:

نظرات کاربران

ایمان الهی

بهترین برند بالابر ساختمانی ۵۰۰ کیلویی کدومه و حدود قیمتش چیه؟

عمران مدرن

بهترین برندهای موجود در ایران در بالابر ساختمانی 500 کیلویی تک فاز برند الکو آسیا و بهترین بالابر 500 کیلویی سه فاز موتوژن ایرانی است. استفاده از بالابرهای سه فاز چینی نیز به دلیل کیفیت پایین توصیه نمی شود.

پارسا بخشی

بهترین بالابر ساختمانی 500 کیلویی تو بازار چیه؟ و اینکه بالابر تک فاز 500 کیلویی موجود دارید؟

عمران مدرن

بالابرهای الکو آسیا و موتوژن بهترین برندهای بالابر ساختمانی 500 کیلویی موجود در ایران هستند. برند الکو آسیا فقط بالابر 500 کیلویی تک فاز موجود دارد.

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما