بالابر ساختمانی 500 کیلویی در اصفهان

بالابر ساختمانی 500 کیلویی در اصفهان

دسته بندی
بالابر ساختمانی
شماره تماس جهت خرید

۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲

بازه قیمت
از ۱۴۰۰۰۰۰۰ تومان تا ۱۶۰۰۰۰۰۰ تومان
توضیحات قیمت
قیمت بالابر ساختمانی 500 کیلویی در اصفهان تک فاز و سه فاز بر اساس برند و توان موتور آن تعیین می شود. بالابرهای 500 کیلویی موتوژن و الکو آسیا و بالابرهای وارداتی چینی در ایران موجود است. بالابرهای 500 کیلویی یوگوسلاوی و اسلوونی نو در ایران به ندرت پیدا می شود و از همه گران تر است.
intro
comment
bookmark
share
شهر
اصفهان x

کالاهای مرتبط در عمران مدرن

related-0دستگاه های ساخت بتن

بالابر ساختمانی سه فاز ۵۰۰

عمران مدرن

قیمت :

۱۶,۰۵۰,۰۰۰ تومان

شماره تماس جهت خرید

۰۲۱-۰۱۹۱۰۵۳۲

بالابر ساختمانی چینی ۵۰۰ سه فاز

عمران مدرن

قیمت :

۱۴,۱۰۰,۰۰۰ تومان

شماره تماس جهت خرید

۰۲۱-۰۱۹۱۰۵۳۲

بالابر ساختمانی موتوژن ۵۰۰ تک فاز

عمران مدرن

قیمت :

تومان

شماره تماس جهت خرید

۰۲۱-۰۱۹۱۰۵۳۲

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

بالابر ساختمانی 500 کیلویی در اصفهان

بالابر ساختمانی 500 کیلویی جهت حمل بار در ساختمان هایی با ارتفاع بیشتر از ۲۰ متر استفاده می شود. همچنین زمانی که نیاز است بارهایی بیشتر از ۲۵۰ کیلوگرم در ساختمان حمل شود، از بالابر ساختمانی 500 کیلویی استفاده می شود. این دستگاه را می توان پراستفاده ترین نوع بالابر در ساختمان های دارای برق سه فاز دانست. بالابر ساختمانی ۵۰۰ کیلویی دارای ظرفیت و قدرت بیشتری نسبت به نوع ۳۵۰ کیلویی بوده، اسکلت آن محکم تر و جوش های آن مستحکم تر است. همچنین گیربکس بالابر با ظرفیت بیشتر قدرتمندتر است. قیمت بالابر ساختمانی 500 کیلویی نیز از نوع ۳۵۰ کیلویی بیشتر است.

 

بالابر ساختمانی 500 کیلویی
بالابر ساختمانی 500 کیلویی

 

خرید بالابر ساختمانی 500 کیلویی در اصفهان

در خرید بالابر ساختمانی 500 کیلویی در نظر داشته باشید که ظرفیت اسمی و واقعی بالابر ساختمانی متفاوت است. بنابراین با توجه به نیاز خود و ظرفیت واقعی بالابر اقدام به خرید بالابر ساختمانی نمایید. بالابر ساختمانی 500 کیلویی در برندهای گوناگون در ایران موجود است. برندهای یوگوسلاوی و اسلوونی و ایتالیایی از بهترین برندهای وارداتی در ایران است که کیفیت و قیمت نسبتا بالایی دارند. بالابرهای ایرانی برند موتوژن و مهرژن و الکو آسیا از بهترین برندهای ایرانی بالابر هستند. بالابرهای چینی نیز در بازار ایران موجود است که قیمت پایین تری از سایر برندها دارند.

 

بالابر ساختمانی 500 کیلویی
خرید بالابر ساختمانی 500 کیلویی

 

ابعاد بالابر ساختمانی 500 کیلویی در اصفهان

ابعاد بالابر ساختمانی 500 کیلویی بر اساس پایه آن تعیین می شود. ابعاد پایه بزرگ دارای عرض پایین ۱۴۰ سانت و عرض بالای ۶۵ سانت است. ارتفاع ۲۲۰ سانت نیز برای بالابر در نظر گرفته می شود. برای پایه های کوچکتر عرض پایین ۱۰۰ سانت و عرض بالا ۶۰ سانت است. ارتفاع نیز ۱۱۰ سانتی متر در نظر گرفته می شود. ابعاد پایه بالابر ساختمانی ۵۰۰ کیلویی و ریل آن با بالابر 250 کیلویی یکسان است. تفاوت بالابر های ساختمانی ۲۵۰ و ۵۰۰ در گیربکس و الکتروموتور است و جعبه بالابر مصالح که باید بتواند وزن بیشتری را در خود جای دهد.

 

قیمت بالابر ساختمانی 500 کیلویی
پایه بالابر ساختمانی 500 کیلویی

 

بالابر ساختمانی 500 کیلویی سه فاز در اصفهان

بالابر ساختمانی 500 کیلویی سه فاز نیاز به برق فشار قوی یا سه فاز دارد. این نوع از بالابر نسبت به نوع تک فاز قدرت بیشتری داشته و می توان مصالح سنگین تری را با آن جابجا نمود. این نوع بالابر باید از گیربکس قوی برخوردار باشد. بالابر ساختمانی 500 کیلویی سه فاز از موتور سه فاز با حداقل توان ۵/۵ اسب بخار ساخته می شود. سایز گیربکس آن حداقل ۱۱۰ است. نمره سیم بکسل مورد استفاده برای جابجایی بار نیم تنی نیز حداقل ۱۰ است. شرایط لازم برای استفاده از بالابر ساختمانی 500 کیلویی فراهم بودن برق سه فاز در کارگاه است. موتور سه فاز توان بیشتری دارد، برق کمتری مصرف می کند و بار بیشتری نیز در یک نوبت حمل می کند. بنابراین در صورتی که برق سه فاز در کارگاه فراهم شود، بهترین گزینه استفاده از بالابر ساختمانی ۵۰۰ کیلویی سه فاز است.

 

بالابر ساختمانی 500 کیلویی سه فاز
بالابر ساختمانی 500 کیلویی سه فاز

 

بالابر ساختمانی 500 کیلویی تک فاز در اصفهان

بالابر ساختمانی 500 کیلویی تک فاز در شرایط خاصی استفاده می شود که امکان تامین برق سه فاز در کارگاه ممکن نباشد. در این صورت از موتور تک فاز 3 اسب با گیربکس قوی تر استفاده می شود و بالابر با ظرفیت حداکثر 400 کیلو حاصل می شود. موتور بالابر با ظرفیت 500 کیلویی باید با برق سه فاز راه اندازی شود اما در صورتی که به هیچ عنوان امکان تامین برق سه فاز نباشد، چاره ای جز استفاده از موتور بالابر تک فاز با ظرفیت کمتر از 500 کیلوگرم نیست.

 

قیمت بالابر ساختمانی 500 کیلویی تک فاز
بالابر ساختمانی 500 کیلویی تک فاز

 

قیمت بالابر ساختمانی 500 کیلویی در اصفهان

قیمت بالابر ساختمانی 500 کیلویی به عوامل متعددی وابسته است. یکی از این عوامل تک فاز یا سه فاز بودن بالابر است. همچنین قیمت بالابر بستگی به ظرفیت و برند بالابر دارد. قیمت بالابر 500 کیلویی به طور قابل توجهی بیشتر از قیمت بالابر ۲۵۰ کیلویی است. قیمت بالابر تک فاز ۲۵۰ کیلویی با توجه به وزن کمتری که تحمل خواهد کرد پایین تر از انواع بالابر ساختمان تک فاز و سه فاز است.

بالابر ساختمانی 500 کیلویی در اصفهان، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در بن رود، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در بهارستان، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در جرقویه سفلی، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در جرقویه علیا، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در جلگه، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در سپاهان شهر، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در قهجاورستان، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در کوهپایه، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در آران و بیدگل، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در کویرات، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در اردستان، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در زواره، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در برخوار، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در حبیب آباد، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در تیران و کرون، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در کرون، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در چادگان، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در چنارود، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در خمینی شهر، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در خوانسار، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در خور و بیابانک، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در دهاقان، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در سمیرم، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در پادنا، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در شاهین شهر، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در میمه، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در شهرضا، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در فریدن، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در بوئین و میاندشت، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در فریدونشهر، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در فلاورجان، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در پیربکران، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در کاشان، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در برزک، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در قمصر، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در نیاسر، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در گلپایگان، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در لنجان، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در باغ بهادران، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در فولادشهر، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در مبارکه، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در گرکن جنوبی، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در نائین، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در انارک، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در نجف آباد، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در مهردشت، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در نطنز، بالابر ساختمانی 500 کیلویی در امام زاده.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۴ از ۵ - از مجموع ۵ رای

سوالات متداول:

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما