ایزوگام پلیمری (BPP)

ایزوگام پلیمری (BPP)

ایزوگام پلیمری (BPP)

دسته بندی
ایزوگام پلیمری
تعداد ارائه دهنده ها
۹ ارائه دهنده

introمعرفی کالا
commentنظرات و سوالات
bookmarkافزودن به علاقه مندی
shareاشتراک گذاری
شهر

filterفیلتر کردن پیشنهادات


ایزوگام پلیمری (BPP)

فروشندهمحلشماره تماس

۵

location

تهران

phone۰۲۱۷۷۸۹۶۶۲۵

۳

location

تهران

phone

******۰۹۲۰۱

۴

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۵

۳

location

تهران

phone

******۰۲۱۴۶

۳

location

تهران

phone

******۰۹۱۲۰

۳

location

تهران

phone

******۰۹۱۰۲

۳

location

تهران

phone

******۰۲۱۵۶

۳

location

تهران

phone

******۰۲۱۷۷

۳

location

تهران

phone

******۰۹۳۹۱

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

ایزوگام پلیمری (BPP)

ایزوگام پلیمری (BPP) ایزوگامی است که در ساخت آن از قیر گرید ۶۰/۷۰ که یک نوع قیر درجه یک است، استفاده می شود. ایزوگام BPP به دلیل استفاده از قیر با کیفیت در تولید آن، از دوام و طول عمر بالایی برخوردار است. این قیرها از پالایش نفت خام تولید می شوند. علاوه بر قیر خالص، در ساخت ایزوگام پلیمری از موادی همچون فویل آلومینیومی، تیشو، پلی استر، اسپانباند، پوشال گونی پلاستیکی و پودر تالک استفاده می گردد.

 

ایزوگام پلیمری

 ایزوگام پلیمری

 

ایزوگام از جمله محصولاتی است که به عنوان عایق رطوبتی مورد استفاده قرار می گیرد. از ایزوگام پلیمری می توان در مصارف مختلفی همچون عایق کاری بام استفاده کرد. به منظور نصب ایزوگام BPP در گام اول باید سطح مورد نظر را از هر گونه آلودگی همچون چربی و گرد و غبار تمیز نمود. در گام بعدی ترک های موجود را به روش مناسب پر کرده و تسطیح می کنند. با توجه به محل اجرای ایزوگام پلیمری ، ممکن است نیاز به اجرای یک یا دو لایه اولیه در محل هایی همچون کنار ناودانی ها، چاه های آبرو و ... باشد.

در ادامه رول های ایزوگام پلیمری را باز کرده و در طول های مورد نیاز با استفاده از کاتر برش می زنند. پس از آن ایزوگام ها را به صورت چپ و راستی و با رعایت همپوشانی مورد نیاز، نصب می کنند.

 

تفاوت ایزوگام BPP و BOF در تهران

تفاوت اصلی ایزوگام BPP و ایزوگام BOF در قیر مورد استفاده در ساخت آنها می باشد. همان طور که ذکر گردید در تولید ایزوگام پلیمری از قیر پالایشگاهی استفاده می گردد. این در حالی است که در ساخت ایزوگام BOF از قیر دمیده (اکسید شده) استفاده می شود. از این رو به ایزوگام BOF ، ایزوگام دمیده یا ایزوگام اکسیده نیز گفته می شود. دیگر تفاوت ایزوگام BPP و BOF ، مقاومت، کشش و کیفیت بالاتر ایزوگام BPP نسبت به ایزوگام دمیده است. عمر ایزوگام دمیده در مقایسه با ایزوگام پلیمری کمتر است. این نوع ایزوگام درجه نرمی بالایی دارد و می توان از آن برای اندودکاری و عایق کاری بام استفاده کرد.

 

BOF و BPP تفاوت ایزوگام

 تفاوت ایزوگام BPP و BOF

 

مزایای ایزوگام پلیمری

از بارزترین مزیت های ایزوگام پلیمری ، کیفیت، دوام و طول عمر بالای آن می باشد. همچنین در برابر سرما و یخبندان مقاومت بالایی دارد. ضخامت ایزوگام BPP کمتر بوده و از این رو بار اضافی کمتری به سقف وارد می کند. این ایزوگام بر اساس استاندارهای ملی ساخته شده و در گروه عایق رطوبتی نوع A قرار می گیرد. ایزوگام پلیمری از انعطاف پذیری مناسبی در محدوده دمایی ۵- درجه سانتی گراددر فصل سرما تا ۱۰۰ درجه سانتی گراد در فصل گرما برخوردار است.

 

ایزوگام پلیمری چیست

نصب ایزوگام

 

قیمت ایزوگام پلیمری

در تعیین قیمت ایزوگام پلیمری عواملی همچون وزن، ضخامت رول ها، جنس پلی استر و تیشو موثر است. به طور کلی قیمت ایزوگام BPP به دلیل استفاده از مواد با کیفیت تر در ساخت آن، در مقایسه با ایزوگام دمیده بیشتر است. در هنگام خرید ایزوگام پلیمری باید توجه داشت که ایزوگام دارای حداقل وزن و حداقل ضخامت استاندارد باشد. همچنین وزن ایزوگام باید با ضخامت آن متناسب باشد. اطلاعات محصول باید بر روی لیبل و بدنه ایزوگام نوشته شده باشد.

ایزوگام پلیمری (BPP) در تهران، ایزوگام پلیمری (BPP) در تهران - آفتاب، ایزوگام پلیمری (BPP) در تهران - بومهن، ایزوگام پلیمری (BPP) در تهران - پردیس، ایزوگام پلیمری (BPP) در تهران - کن، ایزوگام پلیمری (BPP) در اسلام شهر، ایزوگام پلیمری (BPP) در اسلام شهر - چهاردانگه، ایزوگام پلیمری (BPP) در پاکدشت، ایزوگام پلیمری (BPP) در پاکدشت - شریف آباد، ایزوگام پلیمری (BPP) در دماوند، ایزوگام پلیمری (BPP) در دماوند - رودهن، ایزوگام پلیمری (BPP) در رباط کریم، ایزوگام پلیمری (BPP) در رباط کریم - بوستان، ایزوگام پلیمری (BPP) در رباط کریم - پرند، ایزوگام پلیمری (BPP) در رباط کریم - صالح آباد، ایزوگام پلیمری (BPP) در رباط کریم - گلستان، ایزوگام پلیمری (BPP) در رباط کریم - نصیرآباد، ایزوگام پلیمری (BPP) در ری، ایزوگام پلیمری (BPP) در ری - حسن آباد، ایزوگام پلیمری (BPP) در ری - خاوران، ایزوگام پلیمری (BPP) در ری - کهریزک، ایزوگام پلیمری (BPP) در شهریار، ایزوگام پلیمری (BPP) در شهریار - اندیشه، ایزوگام پلیمری (BPP) در فيروزکوه، ایزوگام پلیمری (BPP) در فيروزکوه - ارجمند، ایزوگام پلیمری (BPP) در قدس، ایزوگام پلیمری (BPP) در لواسان، ایزوگام پلیمری (BPP) در لواسان - فشم، ایزوگام پلیمری (BPP) در ملارد، ایزوگام پلیمری (BPP) در ملارد - صفا دشت، ایزوگام پلیمری (BPP) در ورامین، ایزوگام پلیمری (BPP) در ورامین - پیشوا، ایزوگام پلیمری (BPP) در ورامین - جوادآباد، ایزوگام پلیمری (BPP) در ورامین - قرچک.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما