آردواز در تبریز

آردواز در تبریز

تعداد ارائه دهنده ها
۱ ارائه دهنده
توضیحات قیمت
قیمت آردواز در تبریز شیروانی با توجه به نوع متریال اولیه و کیفیت آن و همچنین شیوه های نصب و تولید تغییر می کند. نحوه محاسبه لیست قیمت آردواز در تبریز سقف شیروانی به صورت متر مربعی است. با توجه به مزایا و ویژگی های این محصول، آردواز در تبریز قیمت مناسبی داشته و خرید آن از لحاظ اقتصادی به صرفه است. برای مشاوره و اطلاع از لیست قیمت اردواز با همکاران ما در عمران مدرن در تماس باشید.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر
تبریز x

cctv_banner

آردواز

فروشندهمحلشماره تماس

عمران مدرن

۵

location

تبریز

ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

آردواز در تبریز

آردواز نوعی از مصالح ساختمانی است که برای پوشش سقف به کار می رود. انواع آردواز در مدل ها و رنگ های مختلف هم برای سقف های شیروانی و هم ساده تولید می شود. متریال اصلی اردواز شامل سیمان، آزبست، الیاف معدنی و مصنوعی و آب می باشد. از آردواز سقف یا آردواز شیروانی در پروژه های بام سازی استفاده می کنند. قیمت اردواز شیروانی نیز با توجه به نوع متریال اولیه و کیفیت آن و همچنین شیوه های نصب و تولید تغییر می کند. انواع آردواز سقف شیروانی در جنس های مختلف فلزی، پلاستیکی، سیمانی و سفالی به فروش می رسد. در ادامه با عوامل موثر بر تعیین قیمت آردواز و انواع ارداواز آشنا خواهید شد.

 

آردواز سقف
آردواز سقف سردرب

قیمت بالابر ساختمانی                                                                                                                      بلوک هبلکس                                                                                        قیمت میلگرد ۱۰ ساده

لیست قیمت آردواز در تبریز

نحوه محاسبه لیست قیمت آردواز به صورت متر مربعی است. سطح کار یا ورق ها در هزینه پایه که متغیر می باشد ضرب شده و قیمت اردواز شیروانی نهایی به دست می آید. از دیگر عوامل موثر بر لیست قیمت آردواز ، نوع متریال اولیه و کیفیت آن است. در تولید آردواز هر چه از متریال و مصالح بهتر و با کیفیت بیشتری استفاده شود، قیمت بیشتری خواهد داشت. هزینه های نصب و اجرا نیز از دیگر عوامل موثر بر تعیین قیمت اردواز شیروانی است که باید هنگام برآورد هزینه ها در نظر گرفت. در کل با توجه به مزایا و ویژگی های این محصول، آردواز قیمت مناسبی داشته و خرید آن از لحاظ اقتصادی به صرفه است. برای مشاوره و اطلاع از لیست قیمت آردواز با همکاران ما در عمران مدرن در تماس باشید.

 

آردواز
اردواز سقف شیبدار

 

انواع آردواز در تبریز

امروزه استقبال مردم از سقف آردواز بیشتر شده و از انواع آن برای نصب سردرب حیاط، سایبان پنجره ها، بالکن و ... استفاده می شود. بیشترین استفاده از اردواز ساختمان در مناطق پر باران و شمال کشور می باشد. از انواع آردواز می توان به نوع سیمانی آن که ترکیب سیمان فشرده با الیاف طبیعی و مصنوعی است یا مدل فلزی که از جنس گالوانیزه گرم بوده و عمر بالا و رنگ بندی متنوعی دارد، اشاره نمود. سقف آردواز فلزی از نوع مصنوعی سبک تر است و در طول زمان آسیب کمتری دیده و مقاومت بیشتری دارد. 

 

آردواز سقف شیروانی
تاثیر آردواز سقف بر زیبایی نما

 

آردواز شیروانی

یکی از انواع آردواز ها، آردواز سقف شیروانی است که برای پوشش سقف های شیب دار به کار می رود. ورقه های اردواز ساختمان به صورت ورقه ای تولید می شوند و هنگام نصب نیز به صورت پله ای روی هم اجرا می شوند. ورقه های آردواز شیروانی قابلیت رنگ پذیری دارد. اجرای آردواز یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین پوشش ها برای سقف های شیبدار محسوب می شود. ورقه های آرداواز را به صورت پله ای و با شیب های متفاوت در سطوح بالایی ساختمان بر روی نمای اصلی ساختمان،بالای پنجره ها، سقف ساختمان های ویلایی، پوشش آلاچیق، اتاقک ‌های کلبه‌ ای، سردر ورودی مجتمع ها و… نصب می‌گردد. صفحه های آردواز از پیش رنگ شده نیست و ظاهر آن رنگ بتن را تدائی می‌کند. قابلیت رنگ پذیری دارند.

 

اردواز
تولید اردواز در انواع رنگ ها

 

مشخصات فنی اردواز  در تبریز

برای شناخت بهتر آردواز سقف ، لازم است با ویژگی ها و مشخصات فنی آن نیز تا حدودی آشنا شوید. آردواز شیروانی از نوع سیمانی برای تولید در فشار ۱۰۰ تا ۱۵۰ کیلوگرم بر سانتیمتر مربع قرار گرفته و به صورت کامل فشرده می شود. ورق های اردواز ساختمان معمولا در ابعاد ۶۰ در ۳۰ سانتی متر برش می خورد و در بسته بندی های ۱۰ تا ۱۷ تایی به بازار عرضه می شوند. قیمت اردواز شیروانی نیز تا حدی به ابعاد ورق ها بستگی دارد. سقف آردواز می تواند در مدل های ساده یا طرح دار خریداری شود.

 

آردواز
اردواز سردرب حیاط

 

کاربرد آردواز سقف در تبریز

از پوشش سقف اردواز در نمای اصلی ساختمان ها، بالای پنجره ها، سقف بالکن، آردواز سقف شیروانی خانه های ویلایی، پوشش سقف آلاچیق ها، اتاقک های کلبه ای، سردر ورودی مجتمع ها، سقف پارکینگ ها، استراحتگاه ها، سایبان کولر و ... استفاده می شود. یکی از مواردی که پیش از خرید آردواز باید در نظر داشته باشید، هزینه های نگهداری و نصب آن است. برای محاسبه هزینه های هرگونه مصالح ساختمانی لازم است هزین های نگهداری آن در طول زمان را نیز در نظر داشته باشید. برای سقف آردواز آلاچیق ها و استراحتگاه ها معمولا از نوع سیمانی استفاده کرده و استفاده از انواع فلزی اردواز برای سقف آلاچیق کمتری مورد استفاده قرار می گیرد. آردواز فلزی برای پوشش درب حیاط، نمای ساختمان و ... اجرا و نصب می شود.

 

انواع آردواز
استفاده از اردواز برای سقف آلاچیق ها

 

خرید آردواز شیروانی در تبریز

از آن جایی که انواع آردواز در مدل ها و طرح ها و رنگ های مختلف تولید می شود، لازم است پیش از خرید به نوع بنا و ساختمان مورد نظر توجه زیادی داشته باشید. سقف های شیبدار از لحاظ نوع شیب در مدل های مختلف یک طرفه، دو طرفه و ... هستند. هنگام خرید اردواز باید به این نکته نیز تا حد امکان توجه داشت. اردواز ساختمان باید با رنگ نما، متریال نما، دیگر انواع پوشش های سقف و ... هماهنگی و همخوانی داشته باشد تا بهترین ترکیب به وجود بیاید. در واقع استفاده از آردواز شیروانی باید در راستای زیباسازی نما و در راستای آن باشد؛ به همین منظور هنگام خرید آردواز شیروانی و آردواز سقف دقت کافی را داشته باشید.

 

آردواز سقف شیروانی
آردواز برای سردر ساختمان

 

مزایای آردواز سقف در تبریز

خواص اردواز تا حدودی مشابه سنگ طبیعی می باشد. مقاومت بالای این محصول و عدم نفوذپذیری، آن را به کالایی بسیار مناسب برای پوشش سقف تبدیل کرده است. ارداواز از عمر طولانی، استحکام و زیبایی بالایی برخوردار بوده و برای استفاده در سقف های شیبدار و مسطح مناسب است. همچنین انواع آردواز در برابر تغییرات شدید آب و هوایی، خوردگی ها و ... نیز بسیار مقاوم است. آردواز سقف اجازه ورود آب به سازه را نمی دهد و جزو مقاوم ترین پوشش ها در برابر باران و بخصوص باران های اسیدی و برف  به شمار می آید. طرح ها و مدل های متنوع در ساخت و تولید آردواز سقف به کار می رود که برای کاربرد های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. در مورد قیمت اردواز شیروانی نیز باید گفت ممکن است در ابتدا به دلیل هزینه های نصب و اجرا این محصول پرخرج به نظر بیاید ولی به دلیل عمر بالای آن در طولانی مدت کالای به صرفه و اقتصادی به شمار می رود.

آردواز در تبریز در تبریز، آردواز در تبریز در خسروشهر، آردواز در تبریز در اسکو، آردواز در تبریز در ایلخچی، آردواز در تبریز در سهند، آردواز در تبریز در اهر، آردواز در تبریز در هوراند، آردواز در تبریز در بستان آباد، آردواز در تبریز در تیکمه داش، آردواز در تبریز در بناب، آردواز در تبریز در جلفا، آردواز در تبریز در سیه رود، آردواز در تبریز در چاراویماق، آردواز در تبریز در شادیان، آردواز در تبریز در سراب، آردواز در تبریز در مهربان، آردواز در تبریز در شبستر، آردواز در تبریز در تسوج، آردواز در تبریز در صوفیان، آردواز در تبریز در عجب شیر، آردواز در تبریز در قلعه چای، آردواز در تبریز در کلیبر، آردواز در تبریز در آبش احمد، آردواز در تبریز در خدا آفرین، آردواز در تبریز در مراغه، آردواز در تبریز در سراجو، آردواز در تبریز در مرند، آردواز در تبریز در یامچی، آردواز در تبریز در ملکان، آردواز در تبریز در لیلان، آردواز در تبریز در ممقان، آردواز در تبریز در حومه، آردواز در تبریز در گوگان، آردواز در تبریز در میانه، آردواز در تبریز در ترکمانچای، آردواز در تبریز در کاغذکنان، آردواز در تبریز در کندوان، آردواز در تبریز در ورزقان، آردواز در تبریز در خاروانا، آردواز در تبریز در هریس، آردواز در تبریز در خواجه، آردواز در تبریز در هشترود، آردواز در تبریز در نظر کهریزی.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۳ از ۵ - از مجموع ۴ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما