آردواز در ارومیه

آردواز در ارومیه

تعداد ارائه دهنده ها

۱ ارائه دهنده

بازه قیمت

از ۳۰,۰۰۰ تومان تا ۱۱۵,۰۰۰ تومان

توضیحات قیمت

قیمت آردواز در ارومیه به ضخامت آن بستگی دارد. ابعاد آردواز در ارومیه 30*60 بوده و ضخامت از 20 میلیمتر تا 40 میلیمتر متغیر است. قیمت برای هر عدد 20 میلیمتر حدود 34000 تومان و برای 40 میلیمتر حدود 115000 تومان می باشد. ضمنا زیرسازی هم هزینه جداگانه ای دارد. نحوه محاسبه لیست قیمت آردواز در ارومیه سقف شیروانی به صورت متر مربعی یا دانه ای است. در هر مترمربع 17 عدد بلوک آردواز در ارومیه جا میگیرد. برای مشاوره و اطلاع از لیست قیمت اردواز با همکاران ما در عمران مدرن در تماس باشید.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

ارومیه x

cctv_banner

آردواز

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

ارومیه

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

آردواز در ارومیه

آردواز نوعی از مصالح ساختمانی است که برای پوشش سقف به کار می رود. انواع آردواز در مدل ها و رنگ های مختلف هم برای سقف های شیروانی و هم ساده تولید می شود. متریال اصلی اردواز شامل سیمان، آزبست، الیاف معدنی و مصنوعی و آب می باشد. از آردواز سقف یا آردواز شیروانی در پروژه های بام سازی استفاده می کنند. قیمت اردواز شیروانی نیز با توجه به نوع متریال اولیه و کیفیت آن و همچنین شیوه های نصب و تولید تغییر می کند. انواع آردواز سقف شیروانی در جنس های مختلف فلزی، پلاستیکی، سیمانی و سفالی به فروش می رسد. در ادامه با عوامل موثر بر تعیین قیمت آردواز و انواع ارداواز آشنا خواهید شد.

آردواز سقف
آردواز سقف شیروانی سردرب

قیمت بالابر ساختمانی                                                                                                                      بلوک هبلکس                                                                                        قیمت میلگرد ۱۰ ساده

قیمت هر متر آردواز در ارومیه

قیمت هر متر آردواز به ضخامت آن بستگی دارد. آدرواز در ضخامت‌های 20 الی 40 میلی‌متر تولید می شود که قیمت در ضخامت‌های بالاتر، بیشتر است. ابعاد استاندارد بلوک آردواز 30 در 60 میلی متر می باشد. برای پوشاندن هر یک متر مربع به 17 بلوک آردواز نیاز است.

قیمت هر متر آردواز در نیمه اول سال 1403 برابر با 574000 تومان الی 1955000 تومان با توجه به ضخامت و برای هر متر مربع می باشد. 

لیست قیمت آردواز در ارومیه

نحوه محاسبه لیست قیمت آردواز به صورت متر مربعی است. سطح کار یا ورق ها در هزینه پایه که متغیر می باشد ضرب شده و قیمت اردواز شیروانی نهایی به دست می آید. از دیگر عوامل موثر بر لیست قیمت آردواز ، نوع متریال اولیه و کیفیت آن است. در تولید آردواز هر چه از متریال و مصالح بهتر و با کیفیت بیشتری استفاده شود، قیمت هر متر آردواز بیشتر خواهد شد. هزینه های نصب و اجرای سقف آردواز نیز از دیگر عوامل موثر بر تعیین قیمت سقف آردواز است که باید هنگام برآورد هزینه های نصب آردواز در نظر گرفت. در کل با توجه به مزایا و ویژگی های این محصول، آردواز قیمت مناسبی داشته و خرید آن از لحاظ اقتصادی به صرفه است. برای مشاوره و اطلاع از لیست قیمت آردواز با همکاران ما در عمران مدرن در تماس باشید.

آردواز
اردواز سقف شیبدار

انواع آردواز در ارومیه

امروزه استقبال مردم از سقف آردواز بیشتر شده و از انواع آن برای نصب سردرب حیاط، سایبان پنجره ها، بالکن و ... استفاده می شود. بیشترین استفاده از اردواز ساختمان در مناطق پر باران و شمال کشور می باشد. از انواع آردواز می توان به نوع سیمانی آن که ترکیب سیمان فشرده با الیاف طبیعی و مصنوعی است یا مدل فلزی که از جنس گالوانیزه گرم بوده و عمر بالا و رنگ بندی متنوعی دارد، اشاره نمود. سقف آردواز فلزی از نوع مصنوعی سبک تر است و در طول زمان آسیب کمتری دیده و مقاومت بیشتری دارد. قیمت آردواز upvc از قیمت سقف آردواز فلزی بیشتر است. با این وجود، قیمت آردواز فلزی نسبت به سایر پوشش های سقفی مناسب تر است.

آردواز سقف شیروانی
تاثیر آردواز سقف بر زیبایی نما

آردواز شیروانی

یکی از انواع آردواز ها، آردواز سقف شیروانی است که برای پوشش سقف های شیب دار به کار می رود. ورقه های اردواز ساختمان به صورت ورقه ای تولید می شوند و هنگام نصب نیز به صورت پله ای روی هم اجرا می شوند. ورقه های آردواز شیروانی قابلیت رنگ پذیری دارد. اجرای آردواز یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین پوشش ها برای سقف های شیبدار محسوب می شود. ورقه های آرداواز را به صورت پله ای و با شیب های متفاوت در سطوح بالایی ساختمان بر روی نمای اصلی ساختمان،بالای پنجره ها، سقف ساختمان های ویلایی، پوشش آلاچیق، اتاقک ‌های کلبه‌ ای، سردر ورودی مجتمع ها و… نصب می‌گردد. صفحه های آردواز از پیش رنگ شده نیست و ظاهر آن رنگ بتن را تدائی می‌کند. قابلیت رنگ پذیری دارند. برای استعلام قیمت هر متر آردواز شیروانی با شرکت عمران مدرن تماس بگیرید.

اردواز
تولید اردواز در انواع رنگ ها

مشخصات فنی اردواز  در ارومیه

برای شناخت بهتر آردواز سقف شیروانی ، لازم است با ویژگی ها و مشخصات فنی آن نیز تا حدودی آشنا شوید. آردواز شیروانی از نوع سیمانی برای تولید در فشار ۱۰۰ تا ۱۵۰ کیلوگرم بر سانتیمتر مربع قرار گرفته و به صورت کامل فشرده می شود. ورق های اردواز ساختمان معمولا در ابعاد ۶۰ در ۳۰ سانتی متر برش می خورد و در بسته بندی های ۱۰ تا ۱۷ تایی به بازار عرضه می شوند. قیمت اردواز شیروانی نیز تا حدی به ابعاد ورق ها بستگی دارد. اما قیمت هر متر آردواز ، به متریال به کار رفته و رنگ آن نیز بستگی دارد. سقف آردواز می تواند در مدل های ساده یا طرح دار خریداری شود.

آردواز
اردواز سردرب حیاط

کاربرد آردواز سقف در ارومیه

از پوشش سقف اردواز در نمای اصلی ساختمان ها، بالای پنجره ها، سقف بالکن، آردواز سقف شیروانی خانه های ویلایی، پوشش سقف آلاچیق ها، اتاقک های کلبه ای، سردر ورودی مجتمع ها، سقف پارکینگ ها، استراحتگاه ها، سایبان کولر و ... استفاده می شود. یکی از مواردی که پیش از خرید آردواز باید در نظر داشته باشید، هزینه های نگهداری و نصب آن است. برای محاسبه هزینه های هرگونه مصالح ساختمانی لازم است هزینه های نگهداری آن در طول زمان را نیز در نظر داشته باشید. برای سقف آردواز آلاچیق ها و استراحتگاه ها معمولا از نوع سیمانی استفاده کرده و انواع آردواز فلزی برای سقف آلاچیق کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. نصب آردواز فلزی برای پوشش درب حیاط، نمای ساختمان و … انجام می شود.

انواع آردواز
استفاده از اردواز برای سقف آلاچیق ها

خرید آردواز شیروانی در ارومیه

از آن جایی که انواع آردواز در مدل ها و طرح ها و رنگ های مختلف تولید می شود، لازم است پیش از خرید به نوع بنا و ساختمان مورد نظر توجه زیادی داشته باشید. سقف های شیبدار از لحاظ نوع شیب در مدل های مختلف یک طرفه، دو طرفه و ... هستند. هنگام خرید اردواز باید به این نکته نیز تا حد امکان توجه داشت. اردواز ساختمان باید با رنگ نما، متریال نما، دیگر انواع پوشش های سقف و ... هماهنگی و همخوانی داشته باشد تا بهترین ترکیب به وجود بیاید. در واقع استفاده از آردواز شیروانی باید در راستای زیبا سازی نما باشد؛ به همین منظور هنگام خرید آردواز شیروانی و آردواز سقف دقت کافی را داشته باشید.

آردواز سقف شیروانی
آردواز برای سردر ساختمان

مزایای آردواز سقف در ارومیه

خواص اردواز تا حدودی مشابه سنگ طبیعی می باشد. مقاومت بالای این محصول و عدم نفوذپذیری، آن را به کالایی بسیار مناسب برای پوشش سقف تبدیل کرده است. ارداواز از عمر طولانی، استحکام و زیبایی بالایی برخوردار بوده و برای استفاده در سقف های شیبدار و مسطح مناسب است. همچنین انواع آردواز در برابر تغییرات شدید آب و هوایی، خوردگی ها و ... نیز بسیار مقاوم است. آردواز سقف شیروانی اجازه ورود آب به سازه را نمی دهد و جزو مقاوم ترین پوشش ها در برابر باران و بخصوص باران های اسیدی و برف به شمار می آید. طرح ها و مدل های متنوع در ساخت و تولید آردواز سقف به کار می رود که برای کاربرد های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. در مورد قیمت اردواز شیروانی نیز باید گفت ممکن است در ابتدا به دلیل هزینه های نصب و اجرا این محصول پرخرج به نظر بیاید ولی به دلیل عمر بالای آن در طولانی مدت کالای به صرفه و اقتصادی به شمار می رود.

آردواز در ارومیه در ارومیه، آردواز در ارومیه در انزل، آردواز در ارومیه در سیلوانه، آردواز در ارومیه در صومای برادوست، آردواز در ارومیه در نازلو، آردواز در ارومیه در اشنویه، آردواز در ارومیه در نالوس، آردواز در ارومیه در بوکان، آردواز در ارومیه در سیمینه، آردواز در ارومیه در پلدشت، آردواز در ارومیه در ارس، آردواز در ارومیه در پیرانشهر، آردواز در ارومیه در لاجان، آردواز در ارومیه در تکاب، آردواز در ارومیه در تخت سلیمان، آردواز در ارومیه در چالدران، آردواز در ارومیه در دشتک، آردواز در ارومیه در چایپاره، آردواز در ارومیه در حاجیلار، آردواز در ارومیه در خوی، آردواز در ارومیه در ایواوغلی، آردواز در ارومیه در صفائیه، آردواز در ارومیه در قطور، آردواز در ارومیه در سردشت، آردواز در ارومیه در وزینه، آردواز در ارومیه در سلماس، آردواز در ارومیه در کوهسار، آردواز در ارومیه در شاهین دژ، آردواز در ارومیه در کشاورز، آردواز در ارومیه در شوط، آردواز در ارومیه در قره قویون، آردواز در ارومیه در ماکو، آردواز در ارومیه در بازرگان، آردواز در ارومیه در مهاباد، آردواز در ارومیه در خلیفان، آردواز در ارومیه در میاندوآب، آردواز در ارومیه در باروق، آردواز در ارومیه در مرحمت آباد، آردواز در ارومیه در نقده، آردواز در ارومیه در محمدیار.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۳.۸ از ۵ - از مجموع ۶ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما