آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) نما در سنندج

آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) نما در سنندج

دسته بندی
آجر قزاقی نما
تعداد ارائه دهنده ها
۴ ارائه دهنده
توضیحات قیمت
قیمت آجر قزاقی پوست پیازی با توجه به تغییر فاکتور های مختلف مانند رنگ و ابعاد آجر، متراژ پروژه، هزینه های حمل تا محل و ... متغیر است. عمران مدرن ارائه دهنده بهترین خدمات فروش آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) نما در سنندج با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می باشد.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر
سنندج x

آجر نما قزاقی گلبهی پوست پیازی امیران نما

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

نام:
طرح:
ابعاد:
https://omranmodern.com/files/products/rzwDH6vSNeHPESSKQD65zLSmlhT9fjjG.jpg

آجر نما قزاقی گلبهی رستیک امیران نما

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

نام:
G۶۱۱
طرح:
پلاک
ابعاد:
۲۰۰x۵۵x۳۰

آجر قزاقی سنتی مربعی گلبهی امیران نما

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

نام:
طرح:
مربعی
ابعاد:

آجر نما قزاقی پوست پیازی (گلبهی) پارس

۰۹۱۰۱۹۱۰۵۳۲

طرح:
ابعاد:
ابتدا
۱
انتها
معرفی کالا
نظرات کاربران

آجر قزاقی پوست پیازی  در سنندج

از قدیمی ترین انواع آجر ، آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) یا آجر سنتی قزاقی است. به جرات می توان گفت آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) از پر طرفدار ترین انواع آجر برای استفاده در نمای ساختمان ها می باشد. این نوع آجر جزو اولین آجر های به کار رفته در نما می باشد که در رنگ های مختلفی تولید شده و ابعاد متفاوتی نیز دارد. آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) نما از این رو به این نام نامگذاری شده است که در زمان قزاق ها وارد ایران شده و از همان دوره استفاده از آن رایج شده است. تولید آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) به همان روش سنتی و یا دستی در گذشته صورت می گرفته است، اما امروزه برای خشک کردن آن ها از کوره های آجر پزی استفاده می شود و دیگر با نور آفتاب خشک نمی شوند.

 

آجر قزاقی نما گلبهی پوست پیازی
آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی)

 

از آجر قزاقی نما پوست پیازی نه تنها در نمای بیرونی ساختمان بلکه در ساخت تیغه های آجری نیز استفاده می شود. جالب است بدانید آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) مورد تایید سازمان میراث فرهنگی بوده و اگر برای ساخت نمای ساختمان مورد نظر خود به تاییدیه سازمان میراث فرهنگی نیاز دارید، می توانید از آجر نما سنتی قزاقی استفاده کنید. برای اطلاع از لیست قیمت آجر قزاقی پوست پیازی می توانید  با همکاران ما در عمران مدرن تماس بگیرید.

 

قیمت آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) در سنندج

لیست قیمت آجر قزاقی پوست پیازی با توجه به تغییر فاکتور های مختلف مانند رنگ و ابعاد آجر، متراژ پروژه، هزینه های حمل تا محل و ... ثابت نیست و برای هر پروژه باید به صورت جدا برآورد قیمت آجر قزاقی پوست پیازی صورت گیرد. از مواد اصلی و اولیه آجر قزاقی سنتی می توان به خاک رس اشاره نمود. کیفیت خاک رس استفاده شده تاثیر زیادی در برآورد لیست قیمت آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) داشته و در تعیین کیفیت آجر نما قزاقی موثر است، از همین رو باید پیش از خرید آجر قزاقی پوست پیازی به درجه کیفی آن توجه نمود و بهترین را انتخاب کرد. 

 

آجر قزاقی نما گلبهی پوست پیازی
ساختمان مسکونی با آجرگلبهی پوست پیازی

 

در تولید آجر قزاقی پوست پیازی از ترکیباتی مانند اکسید منیزیم و سیلیسیم دی اکسید استفاده می کنند که اکسید کروم و اکسید آهن نیز در صورت افزایش مقاومت گرمایی به فرمولاسیون آن اضافه می شود. قیمت آجر قزاقی نما پوست پیازی نیز به نوع فرمولاسیون و کیفیت مواد به کار رفته در آن بستگی دارد. در یک جمع بندی کلی می توان گفت برای برآورد کلی قیمت، باید ابتدا متراژ نما و پروژه را تعیین کرده سپس نوع آجر قزاقی نما پوست پیازی را انتخاب کنید. هزینه های بالاسری مانند حمل تا محل و ... نیز در تعیین قیمت آجر قزاقی پوست پیازی موثر هستند.

 

انواع آجر قزاقی پوست پیازی در سنندج

آجر قزاقی پوست پیازی در انواع مدل ها و رنگ ها گوناگون تولید می شود. برای دسته بندی این محصول هم می توان به فرم و طرح های آن و هم دسته بندی رنگ آجر سنتی قزاقی اشاره نمود. چینش آجر قزاقی پوست پیازی از مهم ترین مراحل ساخت نما با این نوع آجر می باشد و از آن جایی که به عنوان یک متریال سنتی شناخته می شود می توان از الگوهای سنتی نیز برای چینش آن استفاده کرد. برای آشنایی بیشتر شما با آجر قزاقی پوست پیازی در ادامه به بررسی دسته بندی این محصول پرداخته ایم.

 

آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی)

 

 انواع طیف رنگی آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی)

آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) طیف های رنگی متفاوتی دارد که بر حسب حرارت وارد شده به آن ها و نوع خاک منطقه به دست می آید. هم چنین پودر های بندکشی که برای اجرای آجر قزاقی پوست پیازی مورد استفاده قرار می گیرد نیز در رنگ های مختلفی تولید می شوند.

 

انواع آجر قزاقی پوست پیازی بر حسب شکل

آجر قزاقی پوست پیازی بر حسب اندازه و شکل اصلی در سه فرم کلی پلاک ، نیمه و کامل ساخته می شود. اما به جز این سه طرح کلی طرح های متنوع دیگری نیز مانند چهارگوش، دور ستون، ال لب تیز، طرح گلدار و ... به جز نما نیز تولید می شوند. رایج ترین فرم های مورد استفاده در اجرای نما با آجر قزاقي ، آجر پلاک، کامل و نیمه می باشد. از آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) کامل نیز بیشتر برای دیوارچینی و آجر های نیمه نیز برای اجرای نمای ظاهری مورد استفاده قرار می گیرند.

 

تولید آجر قزاقی پوست پیازی در سنندج

مواد اصلی در تولید آجر نما قزاقی نما گلبهی پوست پیازی ، خاک خالص رس است، این نوع خاک نباید با هر خاکی ترکیب شود و در تولید نوع استاندارد آجر قزاقی پوست پیازی ، بعد از آسیاب شدن با افزودن آب به آن مرطوب شده و با دست قالب گرفته می شود و یا در هوای آزاد و یا در کوره های آجر پزی قرار داده شده تا پخته شوند و به استحکام کافی برسند. برای پخت کامل آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) به دمای 800 درجه کوره نیاز است. 

 

ابعاد آجر قزاقی پوست پیازی در سنندج

آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) در ابعاد مختلفی قابل تولید است و ضخامت های آن نیز بر حسب درخواست مشتری می تواند تغییر کند. متداول ترین نوع آجر قزاقی پوست پیازی به صورت مکعب مستطیل توپر است که اندازه معمول آن 20 در 5.5 بوده و در ضخامت های مختلف 10 ، 5.5 و 3.5 سانتی متر تولید می شود.

 

کاربرد آجر قزاقی پوست پیازی در سنندج

از مهم ترین سازه های ایرانی که در گذشته با آجر قزاقی نما طراحی و ساخته شده است می توان به طاق کسری ، گنبد کاووس ، مسجد جامع اصفهان و یزد و ... اشاره نمود. عظمت این سازه ها خود بیانگر زیبایی و کاربردی بودن آجر سنتی قزاقی است. از آجر قزاقی پوست پیازی برای ساخت نمای ساختمان ها در هر نوع آب و هوایی می توان استفاده کرد. آجر قزاقی گلبهی پوست پیازی رنگ برای اجرای کف پیاده رو ها و حیاط ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) در نمای داخلی نیز رایج بوده و بیشتر حالت دکوراتیو دارد.

 

فروش آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) در سنندج

فروش آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) در انواع مدل ها با توجه به در خواست و نیاز مشتری قابل ارائه می باشد. قیمت آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) ، مدل و کاربرد از مهم ترین عوامل موثر برای تصمیم گیری در خرید آن ها هستند. اگر به دنبال ایجاد نمایی سنتی با حال و هوای معماری قدیمی ایرانی و در عین حال گیرا و جذاب هستید می توانید به گزینه آجر قزاقی پوست پیازی فکر کنید. خرید آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) در عین حال که به صرفه می باشد، دست شما را در انتخاب انواع طرح ها و مدل ها باز گذاشته و برای اجرای نمایی زیبا و جذاب کمک کننده است.

 

آجر  قزاقی گوشه گلبهی

 

مزایای آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) در سنندج

از جمله مزایای آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) ، می توان به عدم شوره، رنگ ثابت و مقاومت در برابر سرما و گرما و تغییرات آب و هوایی اشاره نمود. استفاده از آجر قزاقیپوست پیازی دکوراتیو برای فضای داخلی هزینه بیشتری نسبت به استفاده از آن در نمای بیرونی خواهد داشت، اما استفاده از آن می تواند خاصیت عایق سرمایشی برای دیوار ایجاد کرده و در جلوگیری از اتلاف انرژی موثر باشد. استفاده از آجر قزاقی پوست پیازی حس آرامش و سنتی به خصوصی را ایجاد می کند که یادآور آثار ارزشمند ایرانی در گذشته ها است. در ادامه به تعدادی از ویژگی های آجر قزاقی پوست پیازی اشاره شده است.

  • نگهداری ساده آجر قزاقی پوست پیازی بدون نیاز به تمیز کردن، رنگ زدن یا پر کردن
  • عایق مناسب سرما و گرما و کاهش هزینه های انرژی
  • مناسب بودن قیمت آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی)
  • بالا رفتن ارزش فروش خانه بعد از استفاده از آجر قزاقی پوست پیازی
  • آجر قزاقی پوست پیازی مصداقی از نمای سنتی ایرانی

آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) نما در سنندج در سنندج، آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) نما در سنندج در کلاترزان، آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) نما در سنندج در بانه، آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) نما در سنندج در آرمرده، آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) نما در سنندج در نمشیر، آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) نما در سنندج در ننور، آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) نما در سنندج در بیجار، آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) نما در سنندج در چنگ الماس، آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) نما در سنندج در کرانی، آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) نما در سنندج در دهگلان، آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) نما در سنندج در بلبان آباد، آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) نما در سنندج در دیواندره، آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) نما در سنندج در سارال، آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) نما در سنندج در کرفتو، آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) نما در سنندج در سروآباد، آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) نما در سنندج در اورامان، آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) نما در سنندج در سقز، آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) نما در سنندج در زیویه، آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) نما در سنندج در سرشیو سقز، آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) نما در سنندج در قروه، آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) نما در سنندج در چهاردولی، آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) نما در سنندج در سریش آباد، آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) نما در سنندج در کامیاران، آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) نما در سنندج در موچش، آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) نما در سنندج در مریوان، آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) نما در سنندج در خاوومیرآباد، آجر قزاقی پوست پیازی (گلبهی) نما در سنندج در سرشیو.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۰ از ۵ - از مجموع ۳ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما