آجر فشاری در شیراز

آجر فشاری در شیراز

تعداد ارائه دهنده ها

۱ ارائه دهنده

توضیحات قیمت

در عمران مدرن امکان خرید آجر فشاری (گری، زبره) به صورت عمده و خرد فراهم شده است. فروش آجر گری در انواع ماشینی و دستی و در رنگ های مختلف همچون آجر فشاری قرمز ، زرد و کرم انجام می شود. قیمت آجر گری شیراز به کیفیت ساخت، روش تولید آجر ماشینی ، حجم خرید و ... وابسته است. قیمت هر تن آجر گری شیراز و قیمت هر عدد آجر فشاری شیراز ، بروز و آنلاین ارائه می گردد. عمران مدرن ارائه دهنده بهینه ترین قیمت آجر فشاری با بالاترین کیفیت می باشد.
intro
comment
bookmark
share

filterفیلتر کردن پیشنهادات


شهر

شیراز x

heblex_banner

آجر فشاری (گری)

فروشندهمحلشماره تماس
عمران مدرن

عمران مدرن

۵

location

شیراز

ابتدا
۱
انتها

معرفی کالا

نظرات کاربران

آجر فشاری در شیراز

آجر فشاری را با نام آجر زبره ، آجر گری ، آجر توپر ، آجر دستی ، آجر معمولی و در سال‎‌های اخیر نیز با نام آجر پرسی می شناسند. برای تولید این آجر ، کارگران با فشار انگشتان خود گوشه های قالب را از گل پر می کنند، به همین دلیل به آن اجر فشاری گفته می شود. برای تولید آجر فشاری مرغوب باید از خاک رس الک شده استفاده گردد. آجر در نهایت با پخت خاک رس تولید می شود. باید گل خاک رس را قالب زنی یا اصطلاحا خشت زنی کرد. در نهایت به کوره منتقل می‌شود و پخت آجر آغاز می شود.

قیمت میلگرد ۱۰                                                                                                      قیمت میلگرد ۱۲                                                                                                           وزن میلگرد ۸

آجر فشاری
آجر فشاری

 

پیش از پخت، باید ابتدا در دمای ۲۰۰ درجه آجر را خشک کرد. سپس دما تا ۶۵۰ درجه بالا می رود. آجر آب تبلور خود را از دست می دهد و فرآیند استحکام آغاز می شود. هر چه دما بالاتر برود، چسبندگی مواد به هم و استحکام افزایش می یابد. قیمت آجر فشاری با توجه به کیفیت متریال و مراحل ساخت آن متغیر است. برای اطلاع از به روز ترین لیست قیمت آجر گری می توانید با همکاران ما در عمران مدرن تماس بگیرید.

 

قیمت آجر گری شیراز

آجر فشاری قیمت متفاوتی دارد. قیمت آجر گری شیراز معمولا به صورت تن ارائه می شود. البته می توان قیمت هر عدد آجر فشاری را هم استعلام کرد و اقدام به خرید نمود. باید توجه داشت که قیمت آجرفشاری شیراز به صورت عددی با قیمت تنی آن فرق دارد. هر تن آجر فشاری ، در حدود ۴۵۰ تا ۵۰۰ عدد آجر است. برای محاسبه قیمت هر عدد آجر فشاری در صورت خرید آجر گری به صورت تنی، در ابتدا باید مقدار خریداری شده را بر وزن هر عدد آجر فشاری تقسیم کرد تا تعداد آجر بدست آید. سپس قیمت هر تن آجر گری کوار را بر تعداد آجر به دست آمده تقسیم می کنند. به این ترتیب قیمت هر عدد آجر فشاری محاسبه می گردد. قیمت اجر فشاری در شیراز ۱۴۰۳ به طور متوسط در حدود ۴۵۰ تا ۵۰۰ هزار تومان به ازای هر تن می باشد.

 

آجر زبره
آجر زبره

 

همچنین قیمت آجر فشاری به صورت عمده فروشی و خرده فروشی نیز با یکدیگر متفاوت است. به طور کلی قیمت آجر فشاری به صورت خرده فروشی بیشتر از قیمت عمده فروشی آن می باشد. باید توجه داشت که ممکن است قیمت آجر گری در فصول مختلف سال و یا بر اساس تقاضای بازار تغییر یابد. بالا بودن وزن آجر گری از ویژگی های بارز آن است. برای محاسبه قیمت آجر معمولی ابتدا باید به نوع مواد اولیه و کیفیت آن ها توجه نمود. هر چه مواد اولیه با کیفیت بهتری تهیه شوند، قیمت آجر معمولی نیز بالاتر می رود. هم چنین روش های تولید نیز از دیگر عوامل تاثیرگذار بر تعیین قیمت آجر معمولی یا فشاری است.

آجر گری معمولا در سه درجه کیفی یک، دو و سه تولید و عرضه می شود. این موضوع بر روی قيمت آجر فشاري تاثیرگذار است. با افزایش کیفیت محصول، قیمت آجر زبره نیز افزایش می یابد. همان طور که پیش تر نیز ذکر گردید، آجر زبره به دو صورت دستی و ماشینی تولید می شود. برای تعیین قیمت آجر فشاری یا قیمت آجر معمولی امروز باید این موضوع را نیز مدنظر قرار داد. در برآورد قیمت آجر گری شیراز، هزینه حمل نیز باید در نظر گرفته شود. نیسان قابلیت حمل حدود ۲ تن آجر زبره و خاور و بادستان هم به ترتیب قابلیت حمل حدود ۵ تن و ۸ تن آجر زبره را دارد. به طور کلی قیمت آجر گری امروزه ارزان تر از سایر انواع آجرها می باشد.

 

فروش آجر فشاری در شیراز

امروزه برندها و کارخانه های مختلفی اقدام به فروش آجر فشاری می نمایند. فروش آجر فشاری در درجه کیفی های مختلفی صورت می پذیرد. امروزه خرید و فروش آجر فشاری علاوه بر خرید حضوری از کارخانه اجر فشاری ، به صورت اینترنتی نیز قابل انجام است. از جمله مزایای خرید آجر فشاری به صورت اینترنتی، صرفه جویی در زمان و امکان مقایسه راحت تر قیمت ها و سهولت در خرید می باشد.

 

آجر فشاری قرمز
آجر گری

 

خرید آجر فشاری در شیراز

تعداد زیادی کوره آجرپزی در ایران وجود دارد. آجرهای تولید شده در ایران معمولا با نام کوره ای شناخته می شود که پخت آجر در آن انجام گرفته است. برای خريد آجر فشاری می توان پس از بررسی پارامترهای مورد نیاز، اقدام به تهیه آجر از هر یک از این برندها نمود. از مهم ترین اقدامات لازم پیش از خرید آجر فشاری ، محاسبه مقدار مورد نیاز آجر می باشد. برای احجام بالا (معمولا بیشتر از ۹ تن) بهتر است خرید آجر فشاری به صورت عمده صورت گیرد تا از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر باشد. زیرا همان طور که پیشتر نیز بیان گردید، قيمت آجر فشاري به صورت عمده ارزان تر است.

استعلام قیمت روز آجر فشاری از دیگر نکات ضروری و لازم برای اقدام به خرید آجر فشاری می باشد. در خرید آجر گری باید دقت نمود که محصول فاقد ترک خوردگی، شوره و لب پریدگی باشد.

 

تولید آجر فشاری در شیراز

تولید آجر فشاری دستی در ابعاد مختلفی صورت می پذیرد. ابعاد ۵×۱۱×۲۲، ۵/۵×۱۱×۲۲، ۵×۱۰×۲۲ و ۵/۵×۱۰×۲۲، از متداول ترین ابعاد آجر فشاری می باشد. وزن آجر فشاری معمولا حدود ۲ تا ۲/۳ کیلوگرم است. برای تولید این آجر در ابتدا نیاز به استخراج خاک رس می باشد. بدین منظور باید خاک سطحی (خاک نباتی) را کنار زده و ریشه گیاهان و مواردی از این قبیل را از خاک جدا کنند. به این دلیل که این مواد در کوره سوخته و جای آنها در آجر خالی می ماند. درنتیجه آجر پوک می شود. به طور کلی اجر فشاری به دو صورت دستی و ماشینی قابل تولید است. 

 

اجر فشاری
کاربرد اجر فشاری

 

 

آجر فشاری در شیراز، آجر فشاری (گری) در ارژن، آجر فشاری (گری) در زرقان، آجر فشاری (گری) در صدرا، آجر فشاری (گری) در کربال، آجر فشاری (گری) در کوار، آجر فشاری (گری) در آباده، آجر فشاری (گری) در ارسنجان، آجر فشاری (گری) در استهبان، آجر فشاری (گری) در رونیز، آجر فشاری (گری) در اقلید، آجر فشاری (گری) در حسن آباد، آجر فشاری (گری) در سده، آجر فشاری (گری) در بوانات، آجر فشاری (گری) در سرچهان، آجر فشاری (گری) در مزایجان، آجر فشاری (گری) در پاسارگاد، آجر فشاری (گری) در پاسارگاد، آجر فشاری (گری) در جهرم، آجر فشاری (گری) در خفر، آجر فشاری (گری) در سیمکان، آجر فشاری (گری) در کردیان، آجر فشاری (گری) در خرم بید، آجر فشاری (گری) در مشهد مرغاب، آجر فشاری (گری) در خنج، آجر فشاری (گری) در محمله، آجر فشاری (گری) در داراب، آجر فشاری (گری) در جنت، آجر فشاری (گری) در رستاق، آجر فشاری (گری) در فورگ، آجر فشاری (گری) در رستم، آجر فشاری (گری) در سورنا، آجر فشاری (گری) در زرین دشت، آجر فشاری (گری) در ایزدخواست، آجر فشاری (گری) در سپیدان، آجر فشاری (گری) در بیضا، آجر فشاری (گری) در همایجان، آجر فشاری (گری) در سروستان، آجر فشاری (گری) در کوهنجان، آجر فشاری (گری) در فراشبند، آجر فشاری (گری) در دهرم، آجر فشاری (گری) در فسا، آجر فشاری (گری) در ششده و قره بلاغ، آجر فشاری (گری) در شیبکوه، آجر فشاری (گری) در نوبندگان، آجر فشاری (گری) در فیروزآباد، آجر فشاری (گری) در میمند، آجر فشاری (گری) در قیروکارزین، آجر فشاری (گری) در افزر، آجر فشاری (گری) در کازرون، آجر فشاری (گری) در جره و بالاده، آجر فشاری (گری) در چنار شاهیجان، آجر فشاری (گری) در خشت، آجر فشاری (گری) در کنارتخته و کمارج، آجر فشاری (گری) در کوهمره، آجر فشاری (گری) در گراش، آجر فشاری (گری) در ارد، آجر فشاری (گری) در لارستان، آجر فشاری (گری) در اوز، آجر فشاری (گری) در بنارویه، آجر فشاری (گری) در بیرم، آجر فشاری (گری) در جویم، آجر فشاری (گری) در صحرای باغ، آجر فشاری (گری) در لامرد، آجر فشاری (گری) در اشکنان، آجر فشاری (گری) در علامرودشت، آجر فشاری (گری) در مرودشت، آجر فشاری (گری) در درودزن، آجر فشاری (گری) در سیدان، آجر فشاری (گری) در کامفیروز، آجر فشاری (گری) در کر، آجر فشاری (گری) در ممسنی، آجر فشاری (گری) در دشمن زیاری، آجر فشاری (گری) در ماهور میلانی، آجر فشاری (گری) در مهر، آجر فشاری (گری) در اسیر، آجر فشاری (گری) در گله دار، آجر فشاری (گری) در وراوی، آجر فشاری (گری) در نی ریز، آجر فشاری (گری) در آباده طشک، آجر فشاری (گری) در پشتکوه، آجر فشاری (گری) در قطرویه.

امتیاز این مطلب:

امتیاز ۴.۶ از ۵ - از مجموع ۲۶ رای

نظرات کاربران

نام
نام خانوادگی
دیدگاه شما