میلگرد ۱۶ ساده خلیج فارس (آتیه خاورمیانه)

میلگرد ۱۶ ساده خلیج فارس (آتیه خاورمیانه)

تعداد ارایه دهنده : 2

میلگرد ۱۶ ساده خلیج فارس (آتیه خاورمیانه)

فروشندهشماره تماستحویلواحدقیمت(تومان)بروزرسانی

۵

phonelocation

کارخانه

کیلوگرم

۲۵,۷۰۰

-۱ روز پیش

۴

phone

******۰۲۱۴۵

location

بنگاه تهران

كيلوگرم

۲۵,۸۰۰

۴ روز پیش

قیمت میلگرد 16 آتیه خلیج فارس

جدول قیمت میلگرد ساده 16 آتیه خلیج فارس امروز از تمامی فروشگاه‌های آنلاین سراسر کشور در اختیار خریداران قرار گرفته است. این میلگرد را با نام میلگرد ۱۶ خلیج اهواز نیز می‌شناسند. به دلیل نوسانات شدید نرخ میلگرد و تلاطم بازار پیش از خرید میلگرد 16 آتیه خلیج فارس لازم است تا آنالیز قیمت لحظه ای میلگرد 16 آتیه خلیج فارس به همراه اطلاعات دقیق از محل کارخانه ، محل بارگیری و وزن و مشخصات میلگرد در اختیار خریدار قرار گیرد . در لیست پیش رو اطلاعات دقیق آخرین قیمت میلگرد 16 آتیه خلیج فارس از تمامی بنگاه های فروش میلگرد به همراه تاریخ به روزرسانی و محل بارگیری ارائه شده است. در ادامه، علاوه بر وزن میلگرد 16 آتیه خلیج فارس ، تمامی مشخصات فیزیکی، شیمیایی و فنی بررسی شده و با توجه به اعلام وزن هر شاخه، قیمت هر شاخه میلگرد 16 آتیه خلیج فارس و قیمت هر بندیل و هر تریلی نیز به صورت مجزا اعلام شده است. با دریافت اطلاعات دقیق در مورد کیفیت و مقایسه قیمت های میلگرد در بازار ، می‌توان خریدی هوشمندانه و به صرفه را تجربه کرد.

قیمت میلگرد ساده 16 آتیه خلیج فارس امروز

با توجه به رقابت میان فروشندگان ، معمولا قیمت میلگرد ساده 16 آتیه خلیج فارس به روز رسانی می‌شود تا خریداران از آخرین قیمت‌ها آگاه شوند. با توجه به عدم یکپارچگی در اعلام نرخ واحد، خریداران بازار آهن به دنبال راهی برای دریافت کمترین قيمت ميلگرد 16 آتيه خليج فارس زمان زیادی را بین وب سایت‌های فروش آنلاین آهن‌الات صرف می‌کنند. آنچه پیش روی خریداران قرار گرفته، جزئیات فروش به همراه آخرین قیمت اعلامی بنگاه‌هاست تا بدون هدر دادن وقت و انرژی، ارزان‎‌ ترین میلگرد مورد نیاز خود را خریداری کنند.  

قیمت میلگرد 16 خلیج اهواز

قیمت میلگرد ساده 16 آتیه خلیج فارس امروز از برند خلیج اهواز و بر اساس قیمت مصوب بازار بورس تهران و شرایط بازار تعیین می‌شود. قیمت میلگرد 16 آتیه خلیج فارس برای هر شاخه نیز به استاندارد وزن تولیدی کارخانه بستگی دارد. وزن میلگرد 16 آتیه خلیج فارس برابر است با 18.5 کیلوگرم که بر اساس قیمت روز هر کیلو ، قیمت هر شاخه محاسبه خواهد شد.

قیمت لحظه ای میلگرد 16 آتیه خلیج فارس

در اختیار داشتن قیمت میلگرد ساده 16 آتیه خلیج فارس امروز و به صورت لحظه ای ، الگوی مناسبی برای انتخاب زمان و فروشگاه مناسب را پیش روی خریداران قرار خواهد داد. از این میلگرد در صنایع و ساختمان سازی استفاده‌های گسترده‌ای می‌کنند. برخی کاربردهای این میلگرد در ادامه بررسی شده است:

کاربرد میلگرد 16 ساده

کاربرد میلگرد۱۶ خلیج اهواز آج۲۴۰ در ساختمان سازی محدود است و بیشتر در صنایع کاربرد دارد. آیین نامه ساختمان اجازه استفاده از میلگرد ساده را در بسیاری از موارد نمی‌دهد. میلگرد۱۶ خلیج اهواز آج۲۴۰ را میتوان به عنوان دورپیچ ستون مورد استفاده قرار داد. نکته‌ی مهم در مورد میلگرد۱۶  انعطاف پذیری بالا و قابلیت جوش پذیری است. در صورتی که نیاز به جوشکاری میلگرد وجود داشته باشد، میلگرد ساده گزینه مناسب‌تری است.

کمترین قطر میلگرد طولی در کلاف های افقی بتن آرمه در مورد میلگردهای ساده ۱۲ میلیمتر است. در صورتی میلگردهای ساده برای این منظور استفاده شود باید انتهای میلگردها را در محل وصلهها و در محل انتخای میلگردها به قاب ۱۸۰ درجه‌ای انتهایی متصل کند

از میلگرد ساده 16 در رابیتس کاری نیز استفاده می‎شود. علاوه بر این، در موارد بسیاری در صنایع و ساخت و ساز، این میلگردها به دلیل انعطاف پذیری بالاتر و قابلیت جوش‌پذیری و وزن سبک‌تر و قیمت مناسب‌تر از نمونه مشابه سایر استانداردها، انتخاب اول مهندسان است.

آخرین قیمت میلگرد ساده 16 آتیه خلیج فارس

آخرین قیمت میلگرد 16 آتیه خاورمیانه توسط فروشندگان کلان بازار تعیین می‌شود. بسیاری از نرخ‌هایی که برای قیمت روز میلگرد 16 خلیج اهواز اعلام می‌شود به روزرسانی نشده است و خریداران را گمراه می‌کند. لیستی که در اختیار خریداران قرار گرفته، جزئیات به روزرسانی قیمت‌ها را برای هر محصول در نظر گرفته است. استفاده گسترده از میلگرد۱۶ باعث شده تا نوسان در عرضه و تقاضا، نرخ بازار را به صورت روزانه تغییر دهد.

قیمت هر شاخه میلگرد 16 آتیه خلیج فارس

ماه تیر  سال ۱۴۰۲ قیمت لحظه ای میلگرد 16 آتیه خلیج فارس برای هر کیلو بعد از نوسانات بازار روی قیمت با 19500 تومان ایستاد. اگر برای محاسبه قیمت میلگرد 16 آتیه خلیج فارس برای هر شاخه و هر بندیل و قیمت یک تریلی میلگرد نمره ۱۶ خلیج اهواز ، مبنا را قیمت تیرماه ۱۴۰۲ در نظر بگیریم ، برای محاسبه قیمت به روز میلگرد 16 آتیه خلیج فارس در بازار نیاز به وزن‌ هر شاخه خواهیم داشت. در بسیاری از موارد تفاوت وزن کارخانه‌ها تاثیر قابل توجهی در حجم بالا خواهد داشت.

قیمت میلگرد ساده 16 آتیه خلیج فارس شاخه ای

برای محاسبه قیمت هر شاخه میلگرد 16 آتیه خلیج فارس نیاز به دانستن وزن میلگرد 16 آتیه خلیج فارس خواهید داشت. وزن میلگرد بر اساس شاخه‌های 12 متری اعلام می‌شود و وزن استاندارد اشتال میلگرد 4.74 کیلوگرم است.

·         وزن میلگرد 16 آتیه خلیج فارس در هر شاخه ۱۲ متری  کیلوگرم اندازه گیری شده

·         قیمت میلگرد 16 آتیه خلیج فارس شاخه ای در بازار بر اساس قیمت اعلامی تیر ۱۴۰۲: 360750 تومان خواهد بود

قیمت روز میلگرد 16 آتیه خلیج فارس هر بندیل

برای محاسبه قیمت میلگرد 16 آتیه خلیج فارس در هر برندیل نیاز است جزئیات وزن هر کارخانه بررسی شود. هر بندیل میلگرد در اغلب کارخانه‌ها ۲ تن در نظر گرفته شده است. البته در دو کارخانه کاشان و اصفهان این مقدار بالاتر است. در واقع داخل هر بندیل میلگرد16آتیه خلیج فارس ،108 عدد میلگرد 16 وجود خواهد داشت.

بر اساس نرخ اعلام شده در تیر ماه 1402 قیمت هر بندیل میلگرد۱۶ خلیج اهواز آج۲۴۰ برابر با 39000000 تومان خواهد بود.

قیمت میلگرد 16 خلیج اهواز هر تریلی

کامیون و کامیونت توانایی انتقال شاخه‌های ۱۲ متری میلگرد را ندارد و برای انتقال بار میلگرد از تریلی ۱۸ چرخ استفاده می‌کنند. تریلی ۱۸ چرخ توانایی حمل ۲۰ تن بار را خواهد داشت. در واقع ۱۰ بندیل استاندارد توسط تریلی جابجا می‎شود. قیمت میلگرد 16 آتیه خلیج فارس و وزن بار هر تریلی به شرح زیر است:

·         تعداد میلگرد ساده 16 آتیه خاورمیانه در هر تریلی :1189 عدد

·         قیمت میلگرد ساده آتیه خلیج فارس 16 مربوط به هر بار تریلی ۱۸ چرخ : 429000000 تومان خواهد بود.

قیمت آنلاین میلگرد 16 آتیه خلیج فارس

تفاوت قيمت ميلگرد 16 آتيه خليج فارس که توسط فروشندگان آنلاین اعلام می‌شود نشان می‌دهد که پیش از خرید اینترنتی نیاز به بررسی لیست کامل قیمت میلگرد ساده آتیه خلیج فارس 16 بنگاه‎‌های فروش آنلاین خواهد بود تا ارزان ترین نرخ و نزدیک‌ترین محل تحویل انتخاب شود. جزئیات فنی میلگرد به همراه اطلاعات کارخانه در ادامه مرور شده است.

میلگرد 16 آتیه خلیج فارس

میلگرد۱۶ خلیج اهواز آج۲۴۰ با علامت اختصاری ( AKS ) شناخته می‌شود. برای نام گذاری میلگرد 8 ابهر آج جناقی به نوع آج، میزان تنش تسلیم هر استاندارد و شیوه تولید نیاز خواهید داشت. قیمت میلگرد 16 آتیه خلیج فارس بر اساس نوع آج و استاندارد متفاوت است. جداول زیر راهنمایی در زمینه نامگذاری ارائه می‌کند:

نام گذاری بر اساس شیوه‌ی تولید

علامت اختصاری

فرآیند تولید میلگرد

T

میلگرد تولید شده به روش ترمکس یا خنک کاری شده

U

میلگرد تولید شده به روش آلیاژ سازی

A

میلگرد تولید شده به روش استاندارد موجود در شناسنامه محصول

 

پیش از خرید و استعلام قیمت لحظه‌ای میلگرد 16خلیج اهواز باید بر اساس نوع آج و شیوه تولید با نام گذاری آشنا شوید. برای مثال میلگرد آج ۴۰۰ که به روش ترمکس نامگذاری شده باشد با علامت CT و نام کارخانه مشخص خواهد شد.

نام میلگرد۱۶ خلیج اهواز آج۲۴۰ که روی میلگرد حکاکی می‌شود:

AKS

 

مشخصات فنی قیمت میلگرد 16 آتیه خلیج فارس

مشخصات فنی میلگرد ۱۶آتیه خلیج فارس س ۲۴۰ و ۲۶۰ میلگرد بدون آج را از اطلاعات جداول زیر به دست می آید. پیش از خرید و مقایسه قیمت میلگرد 16 آتیه خلیج فارس لازم است جزئیات تنش تسلیم و تنش نهایی و ازدیاد طول میلگردها مورد بررسی قرار گیرد.

ویژگی کششی میلگرد های ساده

ازدیاد طول٪

استحکام کششی

تنش تسلیم  N/mm2

نوع میلگرد

Agt

A10

A5

N/mm2

حداکثر

حداقل

علامت مشخصه

نام میلگرد

18

25

360

240

س ۲۴۰

میلگرد ساده

 

·         مقاومت تسلیم (Fy) میلگرد 16آتیه خلیج فارس :  تنش تسلیم 240 - 260 (تنش جاری شدن مگا پاسکال)

·         تنش نهایی فولاد (Fu) استحکام نهایی (گسیختگی) قیمت میلگرد 16 آتیه خلیج فارس مقاومت کششی میلگرد s240 بر حسب مگا پاسکال  برابر با : 360

·         استاندارد درصد ازدیاد طول نسبی (طول مبنا ۱۰ برابر قطر اسمی) میلگرد ساده 16  برابر با: 18%

·         استاندارد درصد ازدیاد طول نسبی (طول مبنا ۵ برابر قطر اسمی) میلگرد نمره ۱۶ برابر با: 25%

 

مشخصات شیمیایی میلگرد 16 ساده آتیه خلیج فارس

ترکیبات شیمیایی میلگردها نقش تعیین کننده‌ای در استحکام و میزان جوش پذیری خواهد داشت و قیمت میلگرد 16 آتیه خلیج فارس بر اساس ترکیبات به کار رفته در شمش مورد استفاده برای تولید آن تعیین می‌شود. به طور کلی قیمت لحظه‌ای میلگرد 16خلیج اهواز نسبت به میلگردهایی با قطر بالاتر بر اساس هر کیلو گران‌تر خواهد بود و این تفاوت قیمت به دلیل شمش مورد استفاده در تولید است. 

 

نیتروژن

گوگرد

فسفر

منگنز

سیلسیم

کربن

علامت مشخصه

طبقه بندی

0.05

0.05

0.75

0.55

0.22

س ۲۴۰

میلگرد ساده

 

مشخصات هندسی میلگرد ۱۶آتیه خاورمیانه

وزن هر شاخه بر اساس طول ۱۲ متری محاسبه می شود. در صورتی که شاخه میلگرد کوتاه تر باشد پیش از محاسبه ی قیمت لحظه‌ای میلگرد 16خلیج اهواز به مشخصات هندسی میلگرد ساده 16 خلیج اهواز در جدول زیر نیاز خواهید داشت :

مشخصات هندسی میلگرد آجدار

قطر اسمی

سطح مقطع اسمی (mm2)

وزن واحد طول (kg/m)

میزان رواداری میلگرد آجدار

6

28.3

0.222

8

8

50.3

0.395

8

10

7835

0.616

6

12

111

0.888

6

14

154

1.21

5

16

201

1.58

5

18

254

2

5

20

314

2.47

5

22

380

2.98

4

25

491

3.85

4

28

616

4.83

4

32

804

6.31

4

36

1018

7.99

4

40

1257

9.87

4

50

1964

15.43

4

 

وزن میلگرد 16 آتیه خلیج فارس

وزن میلگرد کارخانه‌های مختلف با هم تفاوت دارد. طول هر شاخه میلگرد ۱۲ متر است و قیمت میلگرد 16 خلیج اهواز همانند سایر کارخانه‌ها به صورت کیلویی اعلام می‌شود اما فروش به صورت شاخه‌ای انجام خواهد شد. مشخصات میلگرد نمره ۱۶ کارخانه آتیه خاورمیانه به شرح زیر است:

مشخصات ظاهری میلگرد 16آتیه خلیج فارس

وزن میلگرد 16 آتیه خلیج فارس

 

سطح مقطع میلگرد 16 آتیه خلیج فارس

0.5 (سانتی متر مربع)

قطر خارجی میلگرد16 آتیه خلیج فارس

9 (میلیمتر)

قطر زمینه میلگرد۱۶ خلیج اهواز

7.5 (میلیمتر)

قطر اسمی میلگرد۱۶ خلیج اهواز

8 (میلیمتر)

 

اطلاعات فنی میلگرد نمره ۱۶ آتیه خلیج فارس

اطلاعات فنی زیر بر اساس آخرین تغییرات آیین‌نامه‌های ملی ساختمان در زمینه آرماتور بندی، طول مهاری میلگرد قلابدار ، طول مهاری میلگرد مستقیم و طول همپوشانی و کمترین بعد ستون را بررسی کرده است.

میلگرد ۱۶ کارخانه خلیج اهواز

کارخانه میلگرد آتیه خلیج فارس که با نام کارخانه میلگرد خلیج اهواز و کارخانه میلگرد آتیه خاورمیانه نیز شناخته می‌شود و علاوه بر میلگرد۱۶ A1 ، محصولات خود را شامل انواع میلگرد روانه بازار کرده است. این کارخانه میلگرد در منطقه خوزستان / اهواز واقع شده است. قیمت میلگرد 16 آتیه خلیج فارس بر اساس نوسانات بازار بورس و میزان عرضه و تقاضای بازار و شرایط کلان اقتصادی تعیین می‌شود.

آدرس کارخانه میلگرد نمره ۱۶ آتیه خلیج فارس

اهواز- ابتدای بزرگراه خلیج فارس به بندر امام خمینی (ره) شهرک صنعتی شماره ۵ اهواز

آدرس وب سایت کارخانه میلگرد ساده 16 خلیج اهواز

https://atiehsteel.com/

قیمت میلگرد