استعلام قیمت
۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

کمد دیواری مدرن

کمد دیواری
عکس کمد دیواری

کمد دیواری مدرن از ضروریات آپارتمان های امروزی است. با طراحی مناسب کمد دیواری مدرن و استفاده از اجزایی مثل کشو و قفسه می توان نهایت استفاده را از این جزء مهم داشت. معمولا کمد دیواری مدرن برای هر فضا طراحی و توسط نجار اجرا و نصب می شود که قیمت آن بسته به نوع و جنس و میزان جزئیات آن تغییر می کند. اما می توان برای کم کردن هزینه ها از کمد دیواری دست دوم که معمولا متحرک هستند خرید کرد.

انواع کمد دیواری اتاق خواب
کمد دیواری شیشه ای اتاق خواب با نورپردازی

خرید کمد دیواری مدرن دست دوم ریسک های زیادی دارد به همین خاطر باید دقت بیشتری به خرج داد. بزرگترین مشکل می تواند عدم همخوانی ابعاد فضا و کمد باشد. از آن گذشته مشکلاتی مانند آسیب هنگام حمل، هزینه های نصب، وجود حشراتی مثل موریانه و … را نیز باید مدنظر قرار داد.

کمد دیواری اتاق خواب

 

انواع کمد دیواری ریلی اتاق خواب

کمد دیواریهای مدرن معمولا بر روی یکی از دیوارهای اتاق یا بین دو ستون یا مکان هایی که نمی توان از آن جا استفاده دیگری کرد، ساخته می شوند. در برخی موارد هم مکانی مخصوص برای کمد دیواری مدرن در زمان ساخت خانه ایجاد می کنند. بنابراین با اینکه فضای زیادی از اتاق را نمی گیرد ولی کاربری فراوانی دارد. به این طریق فضاهای بلا استفاده به عنوان فضای مفید مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت کمد دیواری مدرن

در انتخاب کمد دیواری مدرن ، رنگ مناسب، جادار بودن، بزرگ بودن، راحت و کاربردی بودن از مهمترین معیاری هایی است که در هنگام خرید لازم است به آن ها توجه شود.

عوامل زیادی بر قیمت کمد دیواری مدرن تاثیر می گذارند که به موارد زیر به عنوان نمونه می توان اشاره کرد:

مدل کمد دیواری mdf

 

کمد دیواری چوبی اتاق خواب
 • بدنه کمد دیواری مدرن : معمولا بدنه کمد دیواریهای مدرن و شیک از ام دی اف ساخته می شود (که قابلیت روکش دار کردن با انواع طرح ها را دارد). ام دی اف های خارجی با توجه به چگالی بالاتری که دارند مرغوب تر هستند و قیمت بالاتری دارند.
 • درب کمد دیواری مدرن : درب کمد دیواری مدرن و شیک از جنس تمام چوب (طبیعی)، ام دی اف، شیشه و آیینه و یا ترکیبی از این متریال ها تولید می شود. درب مهمترین فاکتور در تعیین قیمت کمد دیواری های چوبی است.
کمد دیواری لوکس و مدرن

 

کمد دیواری لوکس و مدرن
 • رنگ کمد دیواری مدرن : رنگ هم یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت کمد دیواریهای مدرن می باشد، وقتی بحث رنگ به میان می آید منظور نوع رنگ به کار رفته و نحوه رنگ آمیزی می باشد. البته در انتخاب رنگ باید هوشیار عمل کنید. رنگ‌های روشن به طور معمول فضای اتاق خواب را بزرگ‌تر نشان می‌دهند. رنگ‌های تیره هم باعث کوچک به نظر آمدن اتاق خواب است. تصمیم نهایی با شما است.
 • کلاس ساخت کمد دیواری مدرن : کمد دیواری مدرن و شیک لوکس با آینه کاری و انواع و اقسام مصالح تزیینی قطعا در قیمت با یک درب سراسری ساده متفاوت خواهد بود.
کمد دیواری مدرن و شیک

 

نصب و ساخت کمد دیواری مدرن
 • کمد دیواری مدرن دست دوم : خرید کمد دیواری مدرن و شیک دست دوم اگر با دقت کافی انجام شود، تناسبات ابعادی، مشکلاتی همچون حمل و نقل و نصب مجدد آن ، احتمال وجود حشرات یا پوسیدگی و نم دادگی و … در نظر گرفته شود، می تواند گزینه مقرون به صرفه ای باشد.
 • زمان نصب کمد دیواری مدرن : در هرکاری انجام فوری یک خدمت هزینه ها را بالاتر خواهد برد، مخصوصا در کارهای مربوط به ساختمان که اکثر افراد مشغول در این حرفه چند کار هم زمان داشته و به اصطلاح چند کار را زخمی می کنند و زمان بسیار بیشتری از زمان واقعی مورد نیاز طول خواهد کشید.
کمد دیواری مدرن

 

کمد دیواری قابل حمل از جنس چوب
 • نصاب و نجار حرفه ای کمد دیواری مدرن : به کارگیری افراد حرفه ای و به نام در ساخت کمد دیواری مدرن ، هزینه های شما را بالاتر خواهد برد اما شاید در این مورد زیاد هم ضرر نکنید. ریسک کالاهایی که باید ساخته و نصب شوند نسبت به کالاهایی که آماده خریداری می شوند بسیار بالاتر است. به کارگیری افراد مطمئن که کار خود را گارانتی می کنند به شما خیال راحت تری از نظر جنس و کیفیت ساخت خواهد داد. ضمنا معمولا افراد حرفه ای خوش قول تر و منظم تر کار خواهند کرد.

انواع کمد دیواری مدرن

انواع کمد دیواری مدرن براساس جنس متریال، نوع باز و بسته شدن درب ها و سبک های مختلف طراحی، تقسیم بندی می شوند. در ادامه این دسته بندی ها معرفی شده اند.

کمد دیواری ام دی اف

 

کمد دیواری ام دی اف

انواع کمد دیواری مدرن بر اساس جنس متریال

کمد دیواریهای مدرن از لحاظ جنس متریال تفاوت هایی با یکدیگر دارند؛ و در دسته های مختلفی توسط نجار ساخته می شوند. از پر کاربردترین متریال های مورد استفاده، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مدل کمد دیواری mdf

 

استفاده از کمد دیواری چوبی در آشپزخانه

کمد دیواری مدرن چوب

با سابقه ترین متریال مورد استفاده در ساخت کمد دیواری مدرن چوب است. چوب درخت گردو یکی از انواع بسیار مقاوم چوب است که در ساخت انواع مبلمان استفاده می شود. رنگ چوب گردو زیبا است و با گذشت زمان تغییر نمی کند. همچنین از چوب درخت گیلاس استفاده می شود که رنگ روشن تری دارد و چوبی مقاوم است. این چوب می تواند حال و هوایی ظریف و زیبا به اتاق بدهد. چوب درخت بلوط  نیز جنسی مقاوم دارد. درخت بلوط تنوع زیادی داشته و در تن رنگ های روشن تا تیره وجود دارد.

کمد دیواری چوبی

 

کمد دیواری چوبی

کمد دیواری مدرن ام دی اف MDF

یکی از پرکاربردترین انواع متریال در ساخت صنایع چوبی، ام دی اف است. ام دی اف از لحاظ رنگ بندی در تنوع بسیاری تولید می شوند و رنگ های تیره و روشن را شامل می شود، همچنین رنگ آنها معمولا مات است. در کشور ما نیز این مدل از کمدها نسبت به سایر جنس ها بیشتر طرفدار داشته و توانسته محبوبیت خوبی در میان مردم به دست آورد. بهترین روش برای پیاده کردن آن، ساخت همراه با بدنه کامل یا یونیت‌ سازی است.

کمد دیواری مدرن

 

کمد دیواری ام دی اف مدرن

کمد دیواری مدرن شیشه یا آیینه

درب های کمد دیواری مدرن را می توان با کمک گرفتن از مواد دیگری مانند شیشه و آیینه نیز تولید کرد. مزیت این مواد این است که اتاق را روشن تر و بزرگ تر نشان می دهد و تاثیر زیادی در مدرن بودن اتاق می گذارد. با کمک کمد دیواری مدرن آینه دار می توان در اشغال فضای اتاق نیز صرفه جویی کرد و به جای قرار دادن آینه در کنار کمد دیواری از کمد دیواری آینه دار ، استفاده نمود.

کمد دیواری شیشه ای

 

کمد دیواری شیشه ای

انواع کمد دیواری براساس نوع درب

بیشتر تفاوت‌ ها در کمد دیواری مدرن مربوط به نوع باز و بسته شدن درب ها می باشد. انتخاب درب ها از مهم ترین کارها در هنگام خرید است. برای این که درب ها هستند که نوع باز شدن کمد و استفاده از آن را برای ما مشخص می کنند. معمولا در طراحی کمد دیواری مدرن و برای ساخت آن از چندین روش متفاوت استفاده می کنند. در ادامه به انواع درب های کمد دیواری پرداخته می شود.

مدل کمد دیواری مدرن لولایی

به درب هایی که به سمت بیرون باز می شوند درب های لولایی می گویند. این مدل سنتی دسته هایی برای باز کردن درب کمد دارد. از معایب این نوع بازشو، نیاز به فضایی برای باز و بسته شدن درب است.

کمددیواری لولایی

 

کمددیواری لولایی

مدل کمد دیواری ریلی مدرن

این نوع بازشو امروزه بیشتر در ساخت انواع کمد دیواری مدرن استفاده می شود و کاربری بهتری نیز دارد. انواع کمد دیواری ریلی مدرن با کشیدن به هردو طرف باز و بسته می شوند و فضای کمتری اشغال می کنند. مدل کمد دیواری ریلی مدرن هم کاربردی تر بوده و هم استفاده از آن راحت تر است.

کمد دیواری ریلی مدرن

 

کمد دیواری ریلی مدرن

استفاده از مدل کمد دیواری ریلی مدرن بهترین گزینه برای خانه هایی است که با مشکل فضا روبرو هستند. مدل کمد دیواری ریلی مدرن برای صرفه جویی در فضا بسیار مناسب بوده و فضای بیشتری در اختیار صاحب خانه خواهد گذاشت.

کمد دیواری ریلی

 

کمد دیواری ریلی

انواع کمد دیواری بر اساس نوع طراحی

 کمد دیواری مدرن در بازار انواع مختلفی دارد که هر کدام بسته به شرایط و موقعیت در سبک های مختلفی طراحی و ساخته می شوند و بسته به محیط خانه و نوع فضایی که در آن قرار می گیرد متفاوت است.  از مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کمد دیواری مدرن

 

کمد دیواری منزل

اتاق لباس (WALK-IN CLOSET)  

گاهی در خانه های با متراژ بالا، یک اتاق از منزل به عنوان کمد در نظر گرفته می شود. از آنجایی که این نوع کمد دیواری مدرن بدون درب ساخته می شوند در هنگام استفاده و انتخاب لباس راحتی عمل بیشتری داریم. طراحی کمد دیواری اتاق به این صورت است که طبقات کفش در قسمت پایین طراحی می شوند و سپس کشوها و بعد آویز لباس ها، قسمت بالا هم برای نگهداری وسایل اضافه در باکس مخصوص ساخته می شود. انواع نورپردازی داخلی در این نوع کمد ها اهمیت بالایی دارد.

اتاق لباس

 

اتاق لباس

به طول معمول این مدل کمد دیواری در اتاق خواب‌های مستر مورد استفاده قرار می‌گیرد. در مورد مساحت آن باید به این نکته اشاره کرد که  از ۳ تا ۱۵ مترمربع به اندازه ی یک اتاق کامل می باشد. 

 کمد در دسترس (REACH-IN)

معمولا طراحی کمد دیواری مدرن در اتاق هایی با ابعاد مناسب و نسبتا بزرگ به این سمت گرایش دارد. این مدل کمد دیواری ‌ها شباهت زیادی به اتاق لباس دارد و در واقع خلاصه شده و کاهش یافته کمدهای اتاق لباس است. فضای کمتری اشغال می کند و مشخصه ی آن این است که درون دیوار قرار می گیرد و در بیشتر مواقع برای آویزان کردن لباس روی یک میله افقی طراحی می شود.

کمد اتاق خواب مدرن

 

طراحی داخلی کمد دیواری اتاق خواب

عمق مناسب برای این نوع از ۵۰ تا ۶۰ سانتیمتر است که همان ۶۰ سانتیمتر عمق ایده آلی برای آن می باشد و نباید کمتر از ۴۵ سانتیمتر باشد. طول از ۹۰ سانتی متر تا ۲۴۰ سانتی متر متغیر است. این مدل کمد دیواری مدرن معمولا چندین جا برای آویزان کردن لباس ها و همچنین قفسه های قابل تنظیم و کشو های متعدد دارد. در طراحی کمد دیواری اتاق خواب با روش در دسترس ، همان طور که از نامش پیدا است، سهولت دسترسی در اولویت قرار می گیرد. به طور معمول کمد در دسترس دارای حداقل دو کشو و چند رگال بالای کشوهاست.

مدل کمد دیواری در دسترس

 

مدل کمد دیواری در دسترس

گنجه یا کمد قابل حمل (WARDROBES) 

نوع سوم از مدل کمد دیواری مدرن ، Wardrobe And Armoires یا کمد دیواری آماده یا کمد دیواری متحرک است که در واقع نوع کلاسیک و سنتی به شمار می رود، در داخل دیوار قرار نمی گیرد و به صورت یک باکس قابل حمل در اتاق قرار می گیرد. این نوع کمد دیواری آماده می تواند دارای درب باشد یا به صورت باز و بدون درب طراحی شود.

طرح کمد دیواری جدید

 

کمد دیواری قابل حمل

در طراحی کمد دیواری مدرن به صورت باز و بدون درب اولا دسترسی به آن آسان تر است و ثانیا لباس ها به صورت واضح نمایان است و ممکن است در صورت شلخته بودن یا استفاده نامناسب ظاهر اتاق را خراب کند. کمد دیواری آماده باز ترکیبی از قفسه و آویز لباس است و فضای زیادی برای استفاده‌کنندگان ایجاد می شود. عمق آن به فضایی که موجود است بستگی دارد که از ۴۰ سانتی متر شروع و تا  ۱۰۰ سانتی متر ادامه دارد. بدنه کمد های Wardrobe را می توان با انواع متریال مختلف طراحی کرد.

کمد دیواری قابل حمل

 

کمد دیواری قابل حمل

انواع کمد دیواری مدرن بر اساس نوع کاربرد

انواع مدل کمد دیواری برای فضاهای مختلف منزل طراحی و اجرا می شود. با توجه به مکان نصب، نکات و مواردی است که باید در نظر گرفته شوند. در ادامه به معرفی انواع کمد دیواری مدرن پرداخته می شود. کمد دیواری منزل، کمد دیواری فضاهای اداری، کمد دیواری فضاهای آموزشی و … از انواع کمد دیواری مدرن به حساب می آیند.

انواع کمد دیواری

 

استفاده از کمد دیواری درآشپزخانه

کمد دیواری مدرن اتاق خواب

امروزه در جوامع شهری به دلیل تراکم بالای ساختمان های و متراژ های پایین اتاق خواب ها، افراد با کمبود جا برای قرار دادن لباس ها و وسایل خود رو به رو می شوند. از این رو طراحی کمد دیواری مدرن اتاق خواب یکی از ملزومات طراحی فضاهای داخلی است. طراحی کمد اتاق خواب در بهبود فضاها و نظم بخشیدن به دکوراسیون اتاق بسیار موثر است. در این طراحی ها باید به چند نکته توجه نمود که در ادامه به آن ها اشاره می شود.

مدل کمد دیواری جدید

 

کمد دیواری جدید اتاق خواب

درب کمد اتاق خواب مدرن یکی از نکته های اساسی است. اگر اتاق خواب از متراژ بالایی برخوردار باشد، استفاده از هر نوع دری بلا مانع است. در فضاهای کوچک تر بهتر است از کمد دیواری ریلی اتاق خواب استفاده شود. زیرا همان طور که پیش تر نیز گفته شد، فضای کمتری را اشغال می کند.

مدل کمد دیواری ریلی اتاق خواب

 

کمد دیواری ریلی برای اتاق خواب های کم جا

مورد دوم طراحی داخل کمد دیواری مدرن اتاق خواب است. نوع وسیله هایی که قرار است داخل کمد دیواری چیده شود، تعداد افرادی که از کمد دیواری استفاده می کنند، تعداد و چینش قفسه ها، همگی از مواردی هستند که باید در طراحی داخل کمد دیواری اتاق خواب مورد توجه قرار بگیرند. نکته بعدی طراحی نورپردازی در طراحی داخل کمد دیواری اتاق خواب است. اجرای نورپردازی در مدرن تر و شیک تر نشان دادن فضای اتاق خواب بسیار موثر است.

کمد دیواری آینه دار

 

طراحی آینه در کمد اتاق خواب

کمد دیواری اتاق کودک به دلیل وجود لباس ها و اسباب بازی های بچه ها، بهتر است بزرگ تر و جادار تر باشد. استفاده از رنگ های شاد و طرح های جذاب در طراحی کمد دیواری اتاق کودک ، در زیباتر شدن فضا موثر است و دکوراسیون اتاق کودک را بهبود می بخشد. در طراحی کمد دیواری اتاق کودک باید دقت داشت که قفسه ها در ارتفاع های پایین تری طراحی شوند تا دسترسی کودک به قفسه ها و رگال ها راحت تر باشد.

کمد دیواری اتاق کودک

 

طراحی کمد دیواری اتاق کودک

ترکیب رنگ یکی دیگر از مواردی است که در طراحی انواع کمد دیواری مدرن اتاق باید به آن توجه داشت. هم خوانی و هارمونی جنس و رنگ کمد دیواری با اجزای دیگر اتاق از جمله مواردی است که توجه به آن تغییرات مفیدی در فضای اتاق ایجاد می کند.

مدل کمد دیواری شیک و جادار

 

انواع رنگ کمد دیواری اتاق کودک

به عنوان مثال اگ فضای اتاق خواب با پارک یا کفپوش های چوبی پوشانده شده است، می توان برای ترکیب رنگ کمد دیواری اتاق خواب از رنگ های گرم و در طیف رنگ چوب استفاده کرد. و یا در طراحی های مینیمال اتاق خواب ها که اکثرا از یک یا دو رنگ استفاده می شود، بهتر است رنگ کمد دیواری مدرن تک رنگ باشد و طرح پییچده و خاصی نیز برای درب آن به کار گرفته نشده باشد.

کمد دیواری اتاق خواب

 

کمد دیواری شیشه ای اتاق خواب

مدل ام دی اف یکی از پر طرفدار ترین انواع کمد دیواری مدرن اتاق است. استفاده از این متریال در طراحی کمد اتاق خواب مدرن رایج بوده و نمای زیبا و ظریفی به اتاق می دهد.

کمد دیواری پذیرایی

 

کمد دیواری پذیرایی جادار و مدرن

کمد دیواری پذیرایی

از کمد دیواری مدرن پذیرایی برای قرار دادن وسایل دکوری، کتاب ها، ظروف و … استفاده می شود. از آن جایی که کمد دیواری پذیرایی بر خلاف اتاق خواب در فضای اصلی خانه قرار می گیرد و در زاویه دید اصلی مهمانان و افراد منزل است، باید در طراحی آن نهایت دقت را به کار برد.

کمد دیواری پذیرایی

 

کم دیواری پذیرایی مدرن و زیبا

نکاتی که از قبل در مورد کمد دیواری اتاق خواب ذکر شد، درباره کمد پذیرایی نیز صدق می کند. قیمت آن نیز به تمام فاکتورهایی که در بخش کمد دیواری مدرن اتاق خواب نیز ذکر شد بستگی دارد. مواردی مانند رنگ، متریال، متراژ و … در تعیین قیمت کمد دیواری پذیرایی موثر است.

کمد دیواری پذیرایی

 

طراحی کمد دیواری چوبی در پذیرایی

کمد دیواری اداری مدرن

یکی دیگر از موارد استفاده کمد دیواری مدرن در اداره ها و فضاهای آموزشی است. کمد دیواری اداری مدرن برای جا دادن پرونده ها، مدارک و موارد این چنینی کاربرد زیادی دارد. برای طراحی کمد دیواری اداری مدرن باید به چند نکته توجه کرد. از آن جایی که ظاهر شیک و ساده در فضاهای اداری حرف اول را می زند، بهتر است از اجرای طرح های پیچیده و چند رنگ در طراحی در کمد دیواری ادرای مدرن خودداری شود. هم چنین استفاده از درب های شیشه ای و آینه ای جز در مواردی خاص توصیه نمی شود.

کمد دیواری اداری مدرن

 

کمد دیواری چوبی

کمد دیواری سرویس بهداشتی

منظور از کمد دیواری سرویس بهداشتی قفسه های کوچکی است که برای نگهداری و نظم دادن به وسایل سرویس مورد استفاده قرار می گیرند. سرویس های بهداشتی معمولا متراژ کمی دارند و برای نظم دادن به این فضاها بهتر است از کمد دیواری سرویس بهداشتی استفاده شود.

کمد دیواری سرویس بهداشتی

 

قفسه های مورد استفاده در سرویس های بهداشتی

طراحی داخل کمد دیواری مدرن

از موارد مهم در طراحی مدرن کمد دیواری ، طراحی داخل آن است. حتی اگر در ساخت کمد دیواری مدرن از بهترین متریال و خبره ترین نجار ها و زیباترین رنگ ها و طرح ها هم استفاده شود، اگر فضای داخل کمد دیواری درست طراحی نشده باشد، ارزشی نخواهد داشت.

طرح کمد دیواری اتاق خواب

 

مقایسه ارتفاع رگال های خانم ها و اقایان

هدف از طراحی کمد دیواری مدرن اتاق ، ایجاد نظم و بهینه سازی فضا است. بنابراین جادار بودن و منظم بودن چینش قفسه ها و رگال ها در طراحی داخل کمد دیواری اتاق خواب حرف اول را می زند. سهولت دسترسی از دیگر مواردی است که باید در طراحی داخل کمد دیواری اتاق خواب در نظر داشت. دسترسی آسان به تمام قفسه ها و همینطور عمیق نبودن بیش از حد کمد دیواری که در دسترسی ها مشکل ایجاد می کند، از مواردی است که باید در نظر داشت.

کمد دیواری اتاق خواب

 

قفسه بندی های مختلف برای کمد دیواری اتاق خواب

برای طراحی داخل کمد دیواری مدرن ، قفسه هایی جدا برای کفش و کیف ها در نظر گرفته می شود. این قفسه ها هم می توانند در طبقه فوقانی و هم در پایین ترین طبقه کمد دیواری قرار بگیرند. برای طراحی رگال های کمد دیواری باید ارتفاع لباس ها را در نظر داشت.

طراحی داخل کمد دیواری

 

طراحی داخل کمد دیواری اتاق خواب با در های شیشه ای

معمولا رگال های زنانه نیاز به ارتفاع بیشتری دارند. داخل خود کمد دیواری مدرن می توان قفسه هایی تعبیه کرد که در جداگانه ای داشته باشند. این مورد در طراحی داخل کمد دیواری اتاق خواب خانم ها برای قرار دادن اکسسوری ها و جواهرات کاربرد دارد.

برای مطالعه بیشتر:

انواع مدل کابینت آشپزخانه

طراحی کابینت آشپزخانه مدرن

قیمت کابینت ام دی اف

فر توکار

قیمت کابینت ممبران

گاز رومیزی

سینک ظرفشویی

قیمت کابینت روکش چوب

مدل کابینت

طراحی کابینت آشپزخانه مدرن

قیمت روز کابینت های گلاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: 4.89 ( 5 نظر)

۲۱ نظر

 1. کمد دیواری در اتاق های لباس چقدر جا میگیرند؟

 2. کمد دیواری که ایینه دارد هم از جنسی پی دی اف هستند؟

 3. میخواستم فضایی رو به جای کمد دیواری معمولی به اتاق لباس تبدیل کنم فقط چند نکته ای هست که باید با عکس توضیح بدم میخواستم بدونم مشاورین عمران مدرن چنین کاری رو انجام میدن

 4. کمد دیواری به ابعاد ۲/۵ عرض و ۳ متر طول با درب آینه میخواستم هزینش چند میشه

 5. سلام ، کمد دیواری که داخل دیواری قرار می‌گیرند یعنی کمدهایی که فقط درب اون ها مشخصه و بدنه کمد داخل دیوار قرار داره ، این مدل کمد ها برای چه دیوارهایی قابل اجرا هستند ؟؟

 6. سلام ، توی آپارتمان ما یه قسمتی از اتاق خواب هست حالت فرورفتگی داره و من بهترین ایده ای که برای این قسمت از این اتاق پیدا کردم درست کردن یه کمد دیواری برای این قسمت بود اما میخوام که کمد دیواری که اینجا قرار میگیره دقیقا قالب همین گوشه باشه و اون قسمت دیوار رو تا جایی که دیگه با دیوار هم تراز میشه پر کنه ، الان میخوام بدونم میشه کمد رو این مدلی ساخت یعنی به صورت توکار داخل دیوار!!

 7. کمد دیواری الان دیگه یکی از الزامات خونه سازیه ، برای رهن یا اجاره خونه که اقدام میکنن همیشه به اندازه و مدل کمد دیواری توجه می‌کنند و روی قیمت اجاره یا رهن بی تاثیر نیست مخصوصا کمد دیواری های طرح ریلی و مدرن ، ممنون از مطالب جالبتون !

 8. یە کمد دیواری ریلی قابل حمل دارم کە میخوام بفروشمش . کاملا نو هستش . بنظرتون با چه قیمتی میتونم بفروشمش ؟

 9. سلام برای اجرای اتاق لباس چقد فضا نیازه ؟!!
  منظورم اینکه حداقل فضای لازم برای طراحی اتاق لباس چقدره میشه این ایده رو در یک طرف از اتاق اجرا کرد.

 10. ممنون از مطلب مفیدتون . من برای سفارش کمد دیواری شیشه ای چیکار باید بکنم . راهنمایی کنین لطفا

 11. سلام کمد دیواری مدل ریلی با درب آینه ای حدودا چقد در میاد؟

 12. کمد دیواری جنس پلیمر فروشنده دارید؟

 13. کمد دیواری قابل حمل هم دارید؟