استعلام قیمت
بدون شماره
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

کفپوش واش بتن

کفپوش واش‌بتن نوعی کفپوش‌ است که برای پوشش داخل یا بیرون ساختمان، پشت بام، پارکینگ و پیاده رو مانند موزاییک مورد استفاده قرار می گیرد. هم چنین کفپوش واش بتن را به علت مقاومت بالا می توان در فضاهایی که تردد در آن وجود دارد یا وسایل نقلیه رفت و آمد می کنند، به کار برد.

کفپوش واش بتن ماده محکمی است که پایه آن از بتن یا سیمان است. در قدیم بیشتر کفپوش ها به صورت موزاییک بودند که در طول زمان ترک خورده و آسیب می دیدند. اما امروزه کفپوش های واش بتون به علت زیباتر بودن و استحکام بالا جایگزین مناسبی برای موزاییک به شمار می روند. برای استعلام قیمت کفپوش واش بتن با مشاوان عمران مدرن تماس حاصل فرمایید.

مشخصات کفپوش واش بتن

کفپوش واش بتن برند پروفسور موزاییک رنگ آجیلی و ابعاد ۲۰*۲۰*۴ سانتی متر در سایت عمران مدرن عرضه می شود. وزن کفپوش واش بتن ۸۵کیلوگرم بر متر مربع و تعداد در هر متر مربع ۵.۵ عدد است. قیمت کفپوش واش بتن در سایت عمران مدرن اعلام می گردد.

کفپوش واش بتن

کفپوش واش بتن برند پروفسور موزاییک رنگ آجیلی و ابعاد ۴۰*۴۰*۳.۵ سانتی متر در سایت عمران مدرن عرضه می شود. وزن کفپوش واش بتن ۸۵کیلوگرم بر متر مربع و تعداد در هر متر مربع ۶.۲۵ عدد است. قیمت کفپوش واش بتن در سایت عمران مدرن اعلام می گردد.

کفپوش واش بتن

کفپوش واش بتن برند پروفسور موزاییک رنگ آجیلی و ابعاد ۶۰*۳۰*۳.۵ سانتی متر در سایت عمران مدرن عرضه می شود. وزن کفپوش واش بتن ۸۵کیلوگرم بر متر مربع و تعداد در هر متر مربع ۵.۵ عدد است. قیمت کفپوش واش بتن در سایت عمران مدرن اعلام می گردد.

کفپوش واش بتن

کفپوش واش بتن برند پروفسور موزاییک رنگ سفید و قرمز و ابعاد ۲۰*۲۰*۴ سانتی متر در سایت عمران مدرن عرضه می شود. وزن کفپوش واش بتن ۸۵کیلوگرم بر متر مربع و تعداد در هر متر مربع ۵.۵ عدد است. قیمت واش بتن سفید و قرمز در سایت عمران مدرن اعلام می گردد.

کفپوش واش بتن

کفپوش واش بتن برند پروفسور موزاییک رنگ سفید و قرمز و ابعاد ۴۰*۴۰*۳.۵ سانتی متر در سایت عمران مدرن عرضه می شود. وزن کفپوش واشبتن ۸۵کیلوگرم بر متر مربع و تعداد در هر متر مربع ۶.۲۵ عدد است. قیمت کفپوش واش بتن در سایت عمران مدرن اعلام می گردد.

کفپوش واش بتن

کفپوش واش بتن قیمت

کفپوش واش بتن برند پروفسور موزاییک رنگ سفید و قرمز و ابعاد ۶۰*۳۰*۳.۵ سانتی متر در سایت عمران مدرن عرضه می شود. وزن کفپوش واش بتن ۸۵کیلوگرم بر متر مربع و تعداد در هر متر مربع ۵.۵ عدد است. قیمت کفپوش واش بتن در سایت عمران مدرن اعلام می گردد.

کفپوش واش بتن

کفپوش واش بتن برند پروفسور موزاییک رنگ سفید و لیمویی و ابعاد ۲۰*۲۰*۴ سانتی متر در سایت عمران مدرن عرضه می شود. وزن کفپوش واش بتن ۸۵کیلوگرم بر متر مربع و تعداد در هر متر مربع ۵.۵ عدد است. قیمت کفپوش واش بتن در سایت عمران مدرن اعلام می گردد.

کفپوش واش بتن

کفپوش واش بتن برند پروفسور موزاییک رنگ سفید و لیمویی و ابعاد ۴۰*۴۰*۳.۵ سانتی متر در سایت عمران مدرن عرضه می شود. وزن کفپوش واش بتن ۸۵کیلوگرم بر متر مربع و تعداد در هر متر مربع ۶.۲۵ عدد است. قیمت کفپوش واش بتن در سایت عمران مدرن اعلام می گردد.

کفپوش واش بتن

کفپوش واش بتن برند پروفسور موزاییک رنگ سفید و لیمویی و ابعاد ۶۰*۳۰*۳.۵ سانتی متر در سایت عمران مدرن عرضه می شود. وزن کفپوش واش بتن ۸۵کیلوگرم بر متر مربع و تعداد در هر متر مربع ۵.۵ عدد است. قیمت کفپوش واش بتن در سایت عمران مدرن اعلام می گردد.

کفپوش واش بتن

کفپوش واش بتن برند پروفسور موزاییک رنگ سفید و مشکی و ابعاد ۲۰*۲۰*۴ سانتی متر در سایت عمران مدرن عرضه می شود. وزن کفپوش واش بتن ۸۵کیلوگرم بر متر مربع و تعداد در هر متر مربع ۵.۵ عدد است. قیمت کفپوش واش بتن در سایت عمران مدرن اعلام می گردد.

کفپوش واش بتن

کفپوش واش بتن برند پروفسور موزاییک رنگ سفید و مشکی و ابعاد ۴۰*۴۰*۳.۵ سانتی متر در سایت عمران مدرن عرضه می شود. وزن کفپوش واش بتن ۸۵کیلوگرم بر متر مربع و تعداد در هر متر مربع ۶.۲۵ عدد است. قیمت کفپوش واش بتن در سایت عمران مدرن اعلام می گردد.

کفپوش واش بتن

کفپوش واش بتن برند پروفسور موزاییک رنگ سفید و مشکی و ابعاد ۶۰*۳۰*۳.۵ سانتی متر در سایت عمران مدرن عرضه می شود. وزن کفپوش واش بتن ۸۵کیلوگرم بر متر مربع و تعداد در هر متر مربع ۵.۵ عدد است. قیمت کفپوش واش بتن در سایت عمران مدرن اعلام می گردد.

کفپوش واش بتن

برای مطالعه بیشتر:

واش بتن ویلا

جدول بتنی

کفپوش بتنی

اسلب بتنی

واش بتن پرسی

واش بتن کف

انواع واش بتن

سنگ فرش واش بتن

لیست قیمت واش بتن

ابعاد واش بتن

ابعاد جدول بتنی

مشخصات جدول بتنی

قیمت موزاییک آجیلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!