استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

کاشی کار

کاشی کار
سرامیک کاری

کاشی و سرامیک از جمله پراستفاده ترین متریال مصرفی در صنعت ساخت و ساز می باشند. از کاربردهای این مصالح می توان به استفاده در سرویس بهداشتی ، حمام ، آشپزخانه ، کف، کاشی کاری استخر و حتی نما اشاره نمود. کاشی و سرامیک در طرح، رنگ و ابعاد مختلف در بازار عرضه می گردد و پاسخگوی سلایق مختلف می باشد. یکی از مهم ترین نکات در نصب این متریال، انتخاب کاشی کار حرفه ای می باشد. با انتخاب بهترین کاشی کار ، زیبایی فضا دوچندان می گردد.

کاشی کار ماهر
کاشی کاری

لیست شرکت های کاشی کاری

در این مطلب به معرفی شرکت های معتبر کاشی کاری حرفه ای پرداخته شده است. شماره تماس و لینک هر یک از این شرکت ها به منظور اطلاع از دستمزد کاشی کار و نیز اطمینان از کیفیت اجرا ارائه شده است.

کاشی کار

۱- شرکت پردیس سازه در تهران دارای بهترین کاشی کار می باشد. خدمات این شرکت شامل کاشی کاری و سرامیک کاری است.

کاشی کار

نرخ دستمزد کاشی کاری ۱۴۰۰

به طور کلی قیمت کاشی کاری و نصب سرامیک برپایه هر مترمربع کار صورت میگیرد , اما این مبنای محاسبه در اماکنی قابل اجرا است که متراژ قابل توجهی در حدود ۱۰۰ متر به بالا بوده و در کارهای خرده کاری عمدتا به صورت چکی یا کنتراتی دستمزد و نرخ کاشی کاری بین طرفین توافق میشود.

دستمزد کاشی کاری ساده نسبت به کاشی کاری لوزی یا آجری پایین تر است و دلیل آن هم اجرای مشکلتر کاشی کاری و وقت گیرتر نصب کاشی با چیدمانی متفاوت از کاشی کاری ساده است.

قیمت نصب کاشی سرامیک در اماکنی مانند ارتفاع و راه پله نیز کمی گرانتر آب میخورد. نصب کاشی بین کابینتی نیز به دلیل متراژ بالاتر از کاشی کاری ساده میباشد.

شماره کاشی کار خوب
کاشی کار

۲- شرکت استادکاران در تهران دارای کاشی کار حرفه ای می باشد. خدمات این شرکت شامل کاشی کاری و سرامیک کاری است.

کاشی کار ساختمان

۳- شرکت گروه خدمات ساختمانی سون در تهران دارای بهترین کاشی کار می باشد. خدمات این شرکت شامل کاشی کاری و سرامیک کاری ، کاشی‌کاری سنتی ، کاشی کاری استخر ، موزاییک کاری است.

قیمت کاشی کاری

۴- شرکت کاشیران در تهران دارای کاشی کار حرفه ای می باشد. خدمات این شرکت شامل کاشی کاری و سرامیک کاری ، کاشی کاری استخر است.

دستمزد کاشی کار

کاشی کار حرفه ای

کاشی‌ کاری و سرامیک کاری از جمله مهم‌ترین مراحل نازک کاری ساختمان هستند.

کاشی و سرامیک از صنایع پر کاربرد در صنعت محسوب می‌شوند که تاثیر بسیار زیادی در دکوراسیون و تزئینات داخلی و خارجی ساختمان‌ها دارند.

استا کاشی کار
کاشیکار ماهر

یکی از مهم‌ترین نکاتی که هنگام نازک کاری ساختمان باید به آن دقت شود، خرید کاشی و سرامیک مناسب و کاشی کاری و سرامیک کاری به بهترین شیوه ممکن است.

۵- شرکت گروه فنی کاشیکاری استادکاران در تهران دارای بهترین کاشی کار می باشد. خدمات این شرکت شامل کاشی کاری و سرامیک کاری ، کاشی کاری استخر ، موزاییک کاری است.

کاشی کاری در منزل

۶- شرکت گروه طراحی و بازسازی ساختمان پارسه در تهران دارای کاشی کار حرفه ای می باشد. خدمات این شرکت شامل کاشی کاری و سرامیک کاری ، موزاییک کاری ، نصب سرامیک رکتیفای، است.

شماره کاشی کار
کاشی کاری منزل

نرخ دستمزد کاشی کاری

۷- شرکت گروه ساختمانی سیمرغ در تهران دارای بهترین کاشی کار می باشد. خدمات این شرکت شامل کاشی کاری و سرامیک کاری ، کاشی کاری استخر ، موزاییک کاری است.

دستمزد کاشی کار

کاشی کار ماهر

کاشی کار ماهر یک نیروی متخصص و کاربلد است. چنین فردی تجربه خوبی در نصب کاشی و سرامیک روی دیوار و کف دارد. انواع کاشی بزرگ و کوچک با کیفیت های متفاوتی تولید شده است.

 اگر کاشیکار مهارت نداشته باشد نمی تواند هر متریالی را نصب کند. کاشیکار با بررسی مارک و طرح کاشی، اندازه گیری های لازم را انجام داده و دیوار را نوسازی می کند. آماده کردن سطح کار، پر کردن حفره ها، چسب کاری، دوغاب زنی و …. همگی توسط کاشیکار انجام می شود.

۸- شرکت گروه معماری پارس در تهران دارای کاشی کار حرفه ای می باشد. خدمات این شرکت شامل کاشی کاری و سرامیک کاری ، است.

کاشی کاری منزل

۹- شرکت نوین برتر در تهران دارای بهترین کاشی کار می باشد. خدمات این شرکت شامل کاشی کاری و سرامیک کاری ، کاشی‌کاری سنتی ، کاشی کاری استخر ، موزاییک کاری ، نصب سرامیک اسلب است.

۱۰- شرکت کاشیکاران برتر در تهران دارای کاشی کار حرفه ای می باشد. خدمات این شرکت شامل کاشی کاری و سرامیک کاری ، موزاییک کاری است.

موزاییک کاری

دستمزد کاشی کاری

۱۱- شرکت خدمات ساختمانی تهران دیبا در تهران دارای بهترین کاشی کار می باشد. خدمات این شرکت شامل کاشی کاری و سرامیک کاری است.

۱۲- شرکت موسسه فنی و تعمیرات ساختمانی شهرسازان در تهران دارای کاشی کار حرفه ای می باشد. خدمات این شرکت شامل کاشی کاری و سرامیک کاری است.

شماره کاشی کار

کاشی کار ماهر علاوه بر قوای جسمانی به قوای ذهنی زیادی نیاز دارد. اغلب کاشیکارهای قدیمی می توانند به صورت چشمی، اندازه گیری های دقیق را انجام دهند.

این توانایی چیزی نیست که یک شبه به دست آمده باشد. اگر قصد تعویض کاشی های قدیمی آشپزخانه یا سرویس بهداشتی را دارید حتما به خدمات نصاب کاشی با تجربه نیاز خواهید داشت.

با مراجعه به سایت عمران مدرن شماره کاشی کار ان حرفه ای را خواهید دید.

۱۳- شرکت خدمات ساختمانی مقیمی در تهران دارای بهترین کاشی کار می باشد. خدمات این شرکت شامل کاشی کاری و سرامیک کاری ، کاشی کاری استخر ، موزاییک کاری است.

کاشی کار

۱۴- شرکت طراحان پرگاس نامدار در تهران دارای کاشی کار حرفه ای می باشد. خدمات این شرکت شامل کاشی کاری و سرامیک کاری ، کاشی کاری استخر ، موزاییک کاری است.

۱۵- شرکت ایمن ساز تهران در تهران دارای بهترین کاشی کار می باشد. خدمات این شرکت شامل کاشی کاری و سرامیک کاری ، موزاییک کاری است.

دنبال کار کاشی کاری هستم

کاشی کاری از موارد عملیات نازک کاری است که در قسمت‌های مختلف ساختمان شامل آشپزخانه و سرویس های بهداشتی بکار می رود.  از اصول کاشی کاری میتوان به این نکته اشاره کرد که پیش از خرید کاشی و  اجرای آن باید متراژ کار و نحوه ی پیاده‌سازی کاشی کاری مشخص گردد. براساس این متراژ و با در نظر گرفتن درصدی افت، مصالح لازم تهیه می گردد.

کاشی کار خوب
کاشیکاری

۱۶- شرکت گروه نصب کاشی و سرامیک استادکار در تهران دارای کاشی کار حرفه ای می باشد. خدمات این شرکت شامل کاشی کاری و سرامیک کاری ، کاشی کاری استخر ، نصب سرامیک اسلب ، نصب کاشی بین کابینتی است.

کاشی کاری

استاد کاشی کار

بسیاری از ما نیاز به یک بنا یا استاد کاشی‌کار را احساس کرده‌ایم. زمانی که سرویس بهداشتی نیاز به تغییرات و نوسازی دارد، زمانی که میخواهیم آشپز خانه ای را بازسازی کنیم، زمانی که دیگر خانه و یا محل کارمان نیاز به تغییرات اساسی دارد،

 نکته مهم این است یک استا‌ کاشی کار ساختمانی برای ما کار کند که، دارای چند ویژگی اساسی باشد: خوش‌قول باشد، دقیق و کار آزموده باشد یعنی در سریع‌ترین زمان ممکن کار را شروع کند و همچنین کار را در کمترین زمان و بهترین کیفیت به سر انجام برساند و به اصطلاح عامیانه بتواند کار را جارو شده تحویل دهد. در این صورت است که پس از پایان کار نیازی به تمیز کاری و رفت و روب اضافی نخواهد بود.

۱۷- شرکت دفتر ساختمانی مدرن در تهران دارای بهترین کاشی کار می باشد. خدمات این شرکت شامل کاشی کاری و سرامیک کاری ، کاشی کاری استخر ، نصب سرامیک اسلب ، نصب کاشی بین کابینتی است.

۱۸- شرکت استادکار در تهران دارای کاشی کار حرفه ای می باشد. خدمات این شرکت شامل کاشی کاری و سرامیک کاری است.

فروشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۹ نظر

 1. کاشی کار های ماهری که مورد تایید شما هستند رو از چه طریقی میتوانم پیدا کنم؟

 2. هزینه روزانه کاشی کار گارگر چقد است؟

 3. آیا کاشی کار ها هم مدارکی مبنی بر نشان دادن مهارت اون هه در کار و تخصص خود دارند و اگر اینطور نیست چه مشخصه ای برای مهارت کاشی کار وجود داره

 4. این شرکتهای که برای کاشی کاری معرفی کردید آیا نمای سنگ ساختمان را هم انجام میدن

 5. سلام
  کاشی کار یا نصاب کاشی رو بهم معرفی کنید که علاوه بر کار کاشی کاری بتونه کار نصب سنگ و دیوار چینی رو هم انجام بده برای ساختن اپن آشپزخانه و کاشی کاری اون میخوام تشکر!

 6. سلام ، من برای کاشی کاری سرویس بهداشتی دنبال کاشی کار مجرب و مطمئن میگردم خیلی هم دنبالش گشتم اما میگن که فقط برای تعداد بالا و متراژ بالا کار انجام میدن و من الان برای کاشی کاری سرویس بهداشتی ول معطل موندم همه وسایل و کاشی ها آماده هستن اما خب کاشی کار خوب سراغ ندارم که کار رو باکیفیت و تمیز برام انجام بده میشه شماره شرکت یا کاشی کاری که میتونن کار من رو انجام بدن ، برام قرار بدید!!

 7. من نزدیک ۲۰ ساله دز شهرستان مشغول ب کاشی کاری هستم. تا حالا به شرکتی برای انجام این کار معرفی نشدم . چطور میتونم در یکی از شرکت های موجود استخدام و مشغول ب کار بشم ؟

 8. سلام یک استاد کاشی کار میتونه تنهایی کار کاشی کاری یک طبقه رو یک هفته ای تحویل بده بدون شاگرد ؟!

 9. شرکت های معرف کاشی کار اکثرا برای تهران و یه سری دیگه شهر هستن برای شهرستانی مثل ملایر من اگه بخوام از این شرکت ها کاشی کار رزو کنم برای یه کار کوچیک خیلی هزینه ش بیشتر در میاد پس لطفا برای بقیه شهرها هم معرفی کنید.