استعلام قیمت
۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

چسب هبلکس پرین

قیمت چسب هبلکس پرین
قیمت چسب هبلکس پرین

چسب هبلکس پرین بهترین جایگزین ملات سیمان است و مزایای فراوانی دارد. سالهاست برای ساخت و ساز بنایی از ملات ماسه سیمان استفاده می شود. اما استفاده از ملات معمولی با بلوک‌های هبلکس ، به دلیل ویژگی‌های نامتناسب آن‌ها، ساختاری بی کیفیت ایجاد خواهد کرد. ملات سیمان برای اتصال با بلوک هبلکس سنگین تر است و همچنین خاصیت عایق حرارتی ندارد که عایق حرارتی را ضعیف می‌کند. بلوک aac از مصالح نوین به شمار می‌رود و برای اتصال میان اجزای آن بهتر است از چسب مخصوص هبلکس استفاده شود تا دیوار ساخته شده به بالاترین کارایی برسد. قیمت چسب هبلکس پرین به حجم و متریال سفارش وابسته است.

قیمت چسب هبلکس پرین

در محاسبه‌ی قیمت چسب هبلکس پرین در مقایسه با ملات سیمان باید چندین نکته را در نظر بگیرید. برای ساخت دیوار، ضخامت بیشتری از ملات سیمانی مورد نیاز است و در مورد چسب aac این ضخامت به حداقل می‌رسد. حجم ملات مورد استفاده سیمان بیشتر است و زمان اجرای پروژه نیز بیشتر خواهد بود که به بالا رفتن قیمت منجر می‎شود. علاوه بر این، میزان ضایعات ملات بسیار بیشتر است. در صورتی که چسب aac را با قیمت مناسب خریداری کنید، در مقایسه با ملات سیمان گزینه‌ی مناسب‌‌تری خواهد بود. چسب بلوک هبلکس ارزان تر و مقرون به صرفه تر است.

خرید چسب هبلکس پرین

برای انتخاب برند مناسب و خرید چسب هبلکس پرین نیاز است تا ابعاد کار پروژه مشخص باشد و دستورالعمل استفاده از هر متر مربع بلوک هبلکس بر اساس جدول زیر تعیین می‌شود. بیشتر کارخانه‌های فروش هبلکس، چسب های مورد نیاز نصب را نیز ارائه می‌کند. کیسه چسب هبلکس پرین ۴۰ کیلوگرمی ۶ تا ۸ متر مربع را پوشش می دهد. این منطقه تحت پوشش برای ۲۰۰ میلی متر در نظر گرفته شده است. این میزان برای دیوار بلوک AAC ضخیم است. برای پوشش دیوار ۳۰ متر مربعی به ۵ کیلو ۴۰ کیلویی چسب هبلکس نیاز است. پیش از خرید چسب هبلکس پرین با کارشناسان عمران مدرن مشورت کنید.

قیمت چسب هبلکس پرین
مجری بلوک هبلکس

مزایای چسب هبلکس پرین چیست ؟

اتصال بلوک های هبلکس با ملات سیمان باعث کاهش کارایی دیوار می‌شود. موارد زیر ماهیت چسب هبلکس پرین را بیشتر نشان خواهد داد:

  • چسب هبلکس پرین آماده‌ی استفاده است و تنها کافیست با آب مخلوط شود.
  • چسبندگی کششی بسیار بالایی دارد که استحکام دیوار را بهبود می‌دهد.
  • خاصیت پخش مناسبی دارد و سرعت اجرا را بالا می‌برد.
  • چسب هبلکس پرین  آب را به خوبی در خود نگه می‎‌دارد.
  • مقرون به صرفه است زیرا حجم کمتری مورد استفاده خواهد بود.
  • چسب هبلکس پرین نیازی به افزودنی ندارد.

امروزه در اکثر سازه‌های مسکونی، بلوک‌های هبلکس با توجه به مزایای فراوانی که دارد، به عنوان یونیت دیواری مورد استفاده قرار می‌گیرند. آنها بلوک های سبک وزنی هستند که به راحتی قابل حمل و پایدار هستند. بلوک های هبلکس عایق حرارتی خوبی دارند و در تولید آن از خاکستر بادی استفاده می شود. بنابراین در لیست مصالح ساختمانی سازگار با محیط زیست قرار می‌گیرد.

چسب هبلکس پرین
اجرای بلوک هبلکس بوسیله چسب پرین

اجرای دیوار با چسب هبلکس پرین

یک ظرف یا سطل تمیز بردارید و به آن آب اضافه کنید و مقدار مورد نیاز چسب بلوک هبلکس را در آن قرار دهید. نسبت اختلاط با آب تقریبا ۲۵ تا ۳۰ درصد است. وزن هر بسته به ضخامت دیوار انتخاب می‎شود.

چسب هبلکس پرین باید الزامات استاندارد ملی ایران به شماره ۷۰۶ را تأمین نماید. چسب فوق بر اساس دستورالعمل مندرج بر روی پاکت، در داخل ظرف پلاستیکی مناسبی مانند سطل ریخته شده و با آب تمیز (آب شرب) مخلوط می‌گردد. توصیه می‌شود جهت اختلاط از روش مکانیزه استفاده شود و اختلاط تا زمان حذف هوا ادامه یابد. برای این کار می‌توان از همزن مربوطه که بر روی دریل بسته می‌شود استفاده نمود و عمل اختلاط را با سرعت کم تا رسیدن به نتیجه مطلوب انجام داد. قابل ‌ذکر است عمر کارایی ملات ها مشخص و عموماً بین ۴ تا ۵ ساعت می‌باشد. بدین ترتیب در ساخت ملات می‌بایست دقت شود تا ملات اضافی ساخته نشود که در این حالت نمی‌توان پس از سفت شدن به آن آب اضافه و مجدد استفاده نمود.

مقایسه چسب بلوک هبلکس با ملات سیمان

چسب بلوک‌های هبلکس چسب‌هایی با فرمول‌بندی خاص هستند که از سیمان، آهک، ماسه و پلیمرها ساخته می‌شوند. برخی از شرکت ها نیز از خاکستر بادی در فرمولاسیون استفاده می کنند. این چسب ها ضخامت ۸-۱۲ میلی متر ملات را به ۳-۴ میلی متر می رساند. در مقایسه با ملات ماسه سیمان معمولی این چسب مزایای بسیاری دارد.

۱) اتصالات نازک

۲) مصرف کمتر چسب هبلکس پرین در مقایسه با ملات

در مقایسه با ملات سیمان، حجم کمتری از چسب برای ساخت یک دیوار مشابه وجود دارد. بنابراین، مواد کمتری برای اتصال بلوک های هبلکس مورد نیاز است. همچنین اتصالات در مورد چسب بلوک هبلکس، نازک هستند. این امر منجر به کاهش فضای ذخیره سازی مواد، کار کمتر و همچنین کاهش هزینه حمل و نقل می شود.

۳) افزایش سرعت اجرای پروژه

۴) مصرف آب کمتر

۵) اجرا بدون دروریز و دردسر

۶) سرعت عمل آوری

از آنجایی که قرار نیست عمل آوری انجام شود، دیوار بنایی تنها در ۲۴ ساعت آماده می شود. در حالی که در مورد ملات ماسه سیمان عمل آوری به مدت ۷ روز خواهد بود.

چسب هبلکس پرین
اجرای بلوک هبلکس با چسب پرین

۷) چسب هبلکس پرین در تمام طول سال در دسترس است

۸) اتلاف کمتر چسب هبکلس پرین در مقایسه با ملات

۹) عایق حرارتی:

چسب هبلکس پرین به طور خاص برای مطابقت با خاصیت عایق حرارتی بلوک های aac فرموله شده است. از این رو، به عنوان عایق حرارتی عمل می کند که در مورد ملات سیمان نیست.

۱۰) کنترل کیفیت

برای مطالعه بیشتر:

چسب آجر

چسب مخصوص سرامیک

قیمت چسب هبلکس در مشهد

چسب هبلکس قم

فروش چسب هبلکس در شیراز

چسب هبلکس سمنان

قیمت چسب هبلکس

هبلکس چیست

بلوک هبلکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *