استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

پوشش سقف شیبدار

پوشش سقف شیب دار
اجرای سقف شیبدار

امروزه در اکثر خانه های ویلایی، سقف شیبدار اجرا می شود. مهم ترین اجزای یک سقف شیبدار، شامل زیرسازی و پوشش سقف شیبدار می باشد. برای اجرای پوشش سقف شیبدار از متریال مختلفی همچون ورق گالوانیزه ، دکرا ، ایرانیت ، آندولین ، ورق طرح سفال و … استفاده می گردد. اکثر این پوشش تنوع رنگ بالایی داشته و می توان با نوع کار و سلیقه یکی از این پوشش ها را انتخاب و اجرا کرد. در انتخاب پوشش سقف شیبدار باید باید مواردی همچون زیبایی و ظاهر نمای ساختمان ، مشخصات فیزیکی و قیمت پوشش ، دوام و طول عمر آن و همین طور نحوه اجرا را مدنظر قرار داد.

لیست شرکت های مجری پوشش سقف شیبدار

یکی از مهم ترین نکات در اجرای پوشش سقف شیبدار ، نصب آن توسط افراد متخصص در این زمینه می باشد. اجرای نادرست این پوشش ها علاوه بر نفوذ آب و رطوبت به درون ساختمان ، موجب سست شدن و برچیده شدن پوشش در صورت وزش بادهای شدید می گردد. از این رو در این مطلب به معرفی بهترین مجریان پوشش سقف شیبدار پرداخته شده است. شماره تماس و لینک هر یک از این شرکت ها برای اطلاع از هزینه و نیز اطمینان از کیفیت اجرا ارائه شده است.

پوشش سقف شیبدار

۱- شرکت پوشش ایران نوین مجری پوشش سقف شیبدار در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای سقف شیبدار با ورق گالوانیزه، اجرای پوشش سقف سوله، سقف شیروانی و اجرای خرپا می باشد. برای تماس با پوشش ایران نوین و اطلاع از هزینه اجرای پوشش سقف شیبدار بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۲- شرکت مهندسی آلوارس مجری پوشش سقف شیبدار در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای سقف دکرا، اجرای سقف شینگل و اجرای لمبه می باشد. برای تماس با مهندسی آلوارس و اطلاع از هزینه اجرای پوشش سقف شیبدار بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۳- شرکت پوشش بام تخت جمشید مجری پوشش سقف شیبدار در تهران و کرج است. خدمات این شرکت شامل اجرای سقف سفالی، اجرای سقف شینگل و اجرای سقف آندولین می باشد. برای تماس با پوشش بام تخت جمشید و اطلاع از هزینه اجرای پوشش سقف شیبدار بر روی لینک زیر کلیک کنید.

پوشش سقف شیبدار

۴- شرکت پارس موگر مجری پوشش سقف شیبدار در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای سقف شینگل و سقف شیروانی می باشد. برای تماس با پارس موگر و اطلاع از هزینه اجرای پوشش سقف شیبداربر روی لینک زیر کلیک کنید.

۵- شرکت ویلا مدرن مجری پوشش سقف شیبدار در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای سقف سفالی، اجرای سقف شیبدار با ورق گالوانیزه، اجرای پیشانی و سردرب ساختمان و سقف شیروانی می باشد. برای تماس با ویلا مدرن و اطلاع از هزینه اجرای پوشش سقف شیبدار بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۶- شرکت پوشش سقف کاوه مجری پوشش سقف شیبدار در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای سقف سفالی، اجرای سقف شینگل، اجرای پوشش سقف سوله، اجرای سقف آندولین، اجرای پیشانی و سردرب ساختمان، سقف شیروانی، اجرای لمبه و اجرای خرپا می باشد. برای تماس با پوشش سقف کاوه و اطلاع از هزینه اجرای پوشش سقف شیبدار بر روی لینک زیر کلیک کنید.

پوشش سقف شیبدار

آهن کشی سقف شیبدار

۷- شرکت خدمات فنی سالن پوشش مجری پوشش سقف شیبدار در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای پیشانی و سردرب ساختمان، سقف شیروانی و اجرای خرپا می باشد. برای تماس با خدمات فنی سالن پوشش و اطلاع از هزینه اجرای پوشش سقف شیبدار بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۸- شرکت آندولین مجری پوشش سقف شیبدار در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای سقف شینگل و اجرای سقف آندولین می باشد. برای تماس با آندولین و اطلاع از هزینه اجرای پوشش سقف شیبدار بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۹- شرکت نما سقف آوین مجری پوشش سقف شیبدار در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای سقف دکرا، اجرای سقف شینگل و اجرای لمبه می باشد. برای تماس با نما سقف آوین و اطلاع از هزینه اجرای پوشش سقف شیبدار بر روی لینک زیر کلیک کنید.

اجرای پوشش سقف شیبدار

۱۰- شرکت ویلا سوله مجری پوشش سقف شیبدار در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای سقف شیبدار با ورق گالوانیزه، اجرای پوشش سقف سوله، اجرای پیشانی و سردرب ساختمان، سقف شیروانی و اجرای خرپا می باشد. برای تماس با ویلا سوله و اطلاع از هزینه اجرای پوشش سقف شیبدار بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۱- شرکت آرتا ویلا مجری پوشش سقف شیبدار در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای سقف سفالی، اجرای سقف شیبدار با ورق گالوانیزه، سقف شیروانی و اجرای لمبه می باشد. برای تماس با آرتا ویلا و اطلاع از هزینه اجرای پوشش سقف شیبدار بر روی لینک زیر کلیک کنید.

انواع سقف شیبدار

۱۲- شرکت مهارت پدیده مجری پوشش سقف شیبدار در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای سقف سفالی، اجرای سقف شیبدار با ورق گالوانیزه، اجرای سقف دکرا، اجرای سقف شینگل، اجرای سقف آندولین، اجرای پیشانی و سردرب ساختمان، سقف شیروانی و اجرای خرپا می باشد. برای تماس با مهارت پدیده و اطلاع از هزینه اجرای پوشش سقف شیبدار بر روی لینک زیر کلیک کنید.

پوشش سقف شیبدار

۱۳- شرکت تک پوشش مجری پوشش سقف شیبدار در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای سقف شیبدار با ورق گالوانیزه، اجرای پوشش سقف سوله، اجرای پیشانی و سردرب ساختمان، سقف شیروانی و اجرای لمبه می باشد. برای تماس با تک پوشش و اطلاع از هزینه اجرای پوشش سقف شیبدار بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۴- شرکت زیبا گستر مجری پوشش سقف شیبدار در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای پوشش سقف سوله، اجرای پیشانی و سردرب ساختمان و سقف شیروانی می باشد. برای تماس با زیبا گستر و اطلاع از هزینه اجرای پوشش سقف شیبدار بر روی لینک زیر کلیک کنید.

سقف شیبدار فلزی

۱۵- شرکت ویلا نما مجری پوشش سقف شیبدار در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای سقف سفالی، اجرای سقف شیبدار با ورق گالوانیزه، اجرای سقف دکرا، اجرای سقف شینگل، اجرای سقف آندولین، سقف شیروانی، اجرای لمبه و اجرای خرپا می باشد. برای تماس با ویلا نما و اطلاع از هزینه اجرای پوشش سقف شیبدار بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مجری پوشش سقف شیبدار

۱۶- شرکت بام پارس مجری پوشش سقف شیبدار در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای سقف شینگل، اجرای سقف آندولین و سقف شیروانی می باشد. برای تماس با بام پارس و اطلاع از هزینه اجرای پوشش سقف شیبدار پوشش سقف شیبدار بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۷- شرکت پرشین پوشش مجری پوشش سقف شیبدار در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای سقف شینگل، اجرای پوشش سقف سوله، اجرای پیشانی و سردرب ساختمان، سقف شیروانی و اجرای خرپا می باشد. برای تماس با پرشین پوشش و اطلاع از هزینه اجرای پوشش سقف شیبدار بر روی لینک زیر کلیک کنید.

انواع پوشش سقف شیبدار

۱۸- شرکت نوین شیروانی مجری پوشش سقف شیبدار در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای پوشش سقف سوله، اجرای پوشش سقف پلی کربنات، اجرای سقف آندولین و سقف شیروانی می باشد. برای تماس با نوین شیروانی و اطلاع از هزینه اجرای پوشش سقف شیبدار بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت پوشش سقف شیبدار

۱۹- شرکت بام ساز مجری پوشش سقف شیبدار در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای سقف شینگل، اجرای پوشش سقف سوله، اجرای پیشانی و سردرب ساختمان و اجرای خرپا می باشد. برای تماس با بام ساز و اطلاع از هزینه اجرای پوشش سقف شیبدار بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۲۰- شرکت سقف سازان مجری پوشش سقف شیبدار در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای پوشش سقف پلی کربنات، اجرای پیشانی و سردرب ساختمان، سقف شیروانی و اجرای خرپا می باشد. برای تماس با سقف سازان و اطلاع از هزینه اجرای پوشش سقف شیبدار بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۲۱- شرکت پوشش بام مجری پوشش سقف شیبدار در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای پیشانی و سردرب ساختمان، سقف شیروانی، اجرای لمبه و اجرای خرپا می باشد. برای تماس با پوشش بام و اطلاع از هزینه اجرای پوشش سقف شیبدار بر روی لینک زیر کلیک کنید.

پوشش سقف شیبدار قلزی

۲۲- شرکت ویلا سازه مجری پوشش سقف شیبدار در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای سقف دکرا، اجرای پوشش سقف سوله، اجرای سقف آندولین، اجرای پیشانی و سردرب ساختمان، سقف شیروانی، اجرای لمبه می باشد. برای تماس با ویلا سازه و اطلاع از هزینه اجرای پوشش سقف شیبدار بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۲۳- شرکت سقف گستران مجری پوشش سقف شیبدار در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای سقف سفالی، اجرای سقف دکرا، اجرای سقف شینگل، اجرای سقف آندولین، اجرای پیشانی و سردرب ساختمان و سقف شیروانی می باشد. برای تماس با سقف گستران و اطلاع از هزینه اجرای پوشش سقف شیبدار بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۲۴- شرکت پوشش ساز مجری پوشش سقف شیبدار در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای پوشش سقف پلی کربنات می باشد. برای تماس با پوشش ساز و اطلاع از هزینه اجرای پوشش سقف شیبدار بر روی لینک زیر کلیک کنید.

پوشش سقف شیبدار سفالی

۲۵- شرکت سایه روشن مجری پوشش سقف شیبدار در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای پوشش سقف پلی کربنات می باشد. برای تماس با سایه روشن و اطلاع از هزینه اجرای پوشش سقف شیبدار بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۲۶- شرکت سایه ساز مجری پوشش سقف شیبدار در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای پوشش سقف پلی کربنات و سقف شیروانی می باشد. برای تماس با سایه ساز و اطلاع از هزینه اجرای پوشش سقف شیبدار بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۲۷- شرکت آسیا نورگیر مجری پوشش سقف شیبدار در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای پوشش سقف پلی کربنات می باشد. برای تماس با آسیا نورگیر و اطلاع از هزینه اجرای پوشش سقف شیبدار بر روی لینک زیر کلیک کنید.

سقف شیروانی

انواع پوشش سقف شیبدار فلزی

۲۸- شرکت پوشش پاسیو مجری پوشش سقف شیبدار در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای پوشش سقف پلی کربنات می باشد. برای تماس با پوشش پاسیو و اطلاع از هزینه اجرای پوشش سقف شیبدار بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۲۹- شرکت پوشش کار تهران مجری پوشش سقف شیبدار در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای پوشش سقف پلی کربنات می باشد. برای تماس با پوشش کار تهران و اطلاع از هزینه اجرای پوشش سقف شیبدار بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۳۰- شرکت پارسیان غرب مهر مجری پوشش سقف شیبدار در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای خرپا می باشد. برای تماس با پارسیان غرب مهر و اطلاع از هزینه اجرای پوشش سقف شیبدار بر روی لینک زیر کلیک کنید.

انواع سقف شیروانی فلزی

۳۱- شرکت سایه نما مجری پوشش سقف شیبدار در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای پوشش سقف سوله و اجرای پوشش سقف پلی کربنات می باشد. برای تماس با سایه نما و اطلاع از هزینه اجرای پوشش سقف شیبدار بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۳۲- شرکت گروه صنعتی آفتاب مجری پوشش سقف شیبدار در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای پوشش سقف پلی کربنات می باشد. برای تماس با گروه صنعتی آفتاب و اطلاع از هزینه اجرای پوشش سقف شیبدار بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۳۳- شرکت بام تایل مجری پوشش سقف شیبدار در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای سقف شیبدار با ورق گالوانیزه و اجرای سقف ایرانیت می باشد. برای تماس با بام تایل و اطلاع از هزینه اجرای پوشش سقف شیبدار بر روی لینک زیر کلیک کنید.

پوشش سقف ویلا

۳۴- شرکت بنا پوشش سازان مجری پوشش سقف شیبدار در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای پوشش سقف پلی کربنات می باشد. برای تماس با بنا پوشش سازان و اطلاع از هزینه اجرای پوشش سقف شیبدار بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۳۵- شرکت سقف پوشان زاگرس مجری پوشش سقف شیبداردر تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای پوشش سقف پلی کربنات می باشد. برای تماس با سقف پوشان زاگرس و اطلاع از هزینه اجرای پوشش سقف شیبدار بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت انواع پوشش سقف شیبدار

۳۶- شرکت تهران نورگیر مجری پوشش سقف شیبدار در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای پوشش سقف پلی کربنات می باشد. برای تماس با تهران نورگیر و اطلاع از هزینه اجرای پوشش سقف شیبدار بر روی لینک زیر کلیک کنید.

نصب پوشش سقف شیبدار

۳۷- شرکت آراز سقف مجری پوشش سقف شیبدار در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای پوشش سقف پلی کربنات می باشد. برای تماس با آراز سقف و اطلاع از هزینه اجرای پوشش سقف شیبدار بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۳۸- شرکت ساینارد سقف مجری پوشش سقف شیبدار در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای پوشش سقف پلی کربنات می باشد. برای تماس با ساینارد سقف و اطلاع از هزینه اجرای پوشش سقف شیبدار بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۳۹- شرکت سایه سازان مهر گستر مجری پوشش سقف شیبدار در تهران است. خدمات این شرکت شامل اجرای پوشش سقف پلی کربنات می باشد. برای تماس با سایه سازان مهر گستر و اطلاع از هزینه اجرای پوشش سقف شیبدارپوشش سقف شیبدار بر روی لینک زیر کلیک کنید.

شرکت مجری پوشش سقف شیبدار

۴۰- شرکت قائم صنعت سپاهان- اصفهان مجری پوشش سقف شیبدار در اصفهان است. خدمات این شرکت شامل اجرای پوشش سقف پلی کربنات می باشد. برای تماس با قائم صنعت سپاهان- اصفهان و اطلاع از هزینه اجرای پوشش سقف شیبدار بر روی لینک زیر کلیک کنید.

برای مطالعه بیشتر:

سقف طرح سفال

سقف یوبوت

اجرای سقف سازه ای

جوشکاری گلمیخ

آردواز سقف و درب حیاط

اجرای سقف ساختمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۸ نظر

  1. نمونه کار های هر کدوم از شرکت های فعال در بحث پوشش سقف شیبدار که سایت عمران مدرن معرفی کردن رو از کجا میشه مورد بررسی قرار داد و از کیفیت کار مطمئن شد

  2. سقف شیب دار چون از ورقه استفاده میشه آیا در هنگام باران باریدن یا وزیدن باد صدا داره؟

  3. پوشش سقف شیبدار رو از کجا استعلام بگیرم تک تک لینک هایی که قرار دادید رو باز کردم توی هیچکدوم قیمت قرار ندادید که!

  4. در این مطلب به معرفی شرکت ها پرداختین .لطفا جداگانه در مورد پوشش‌سقف شیبدار توضیحاتی ارائه کنین

  5. سابقه کار شرکت سایه ساز جهت کار سقف شیبدار رو میخواستم باید از کجا تهیه کنم

  6. امکانش هست سقف عادی رو بە سقف شیبدار تبدیل کرد ؟

  7. سلام بابت معرفی مجریان پوشش سقف شیب دار ازتون ممنونم کار سقف خصوصا شیب دار واقعا نیاز به مهارت داره ما با ورقه هایی سیمانی مربوط به همین کار روی سقف رو پوشوندیم ولی دو بار ترک خورد هیچ وقتی هم که باد شدید بود زد دوتا از ورقه ها رو پایین انداخت ، به هیچ وجه خودتون کار سقف رو انجام ندید چون واقعا دردسر درست میکنه براتون.

  8. سلام شرکت های پوشش سقف شیب دار که معرفی کردید همه نوشته شده در تهران آیا ارائه خدمات شون هم مربوط به شهر تهرانه یا امکان طراحی و اجرای پوشش سقف شیب دار رو در سایر شهر های کشور هم دارند!

Call Now Buttonاستعلام قیمت