استعلام قیمت
بدون شماره
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

واش بتن ویلا

واش بتن ویلا یا بتن شسته شده نوعی کفپوش با مقاومت بالا است که در محوطه ی بیرون فضای ویلا مورد استفاده قرار میگیرد. واش بتن ویلا از کیفیت و دوام بالایی برخوردار است. این ویژگی از واش بتن آن را به کفپوشی پرکاربرد و پرطرفدار مبدل نموده است. علاوه بر دوام، شکل ظاهری زیبایی دارد و برای کاربردهای مختلف مناسب می باشد. لغزندگی واش بتون ویلا نسبت به سایر کفپوش ها کمتر است و ایمنی و امنیت بالاتری را فراهم می نماید. تنوع رنگبندی این کفپوش بالاست که گزینه های انتخابی بیشتری را برای خرید واش بتن ممکن می سازد. واشبتن هم برای فضاهای داخلی و هم فضاهای بیرونی ویلا های امروزی و مدرن قابل استفاده می باشد. علاوه بر مزایای ذکر شده، قیمت واش بتن ویلا نسبت به بسیاری دیگر از انواع کفپوش مقرون بصرفه تر است. برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت با مشاوران عمران مدرن تماس بگیرید.

قیمت واش بتن ویلا

واش بتن ویلا برند شایان گستر موزاییک رنگ قرمز و ابعاد ۶۰*۳۰*۳.۵ سانتی متر در سایت عمران مدرن عرضه می شود. وزن واش بتن ویلا ۱۵ کیلوگرم است. قیمت واش بتن ویلا در سایت عمران مدرن اعلام می گردد.

واش بتن ویلا

واش بتن ویلا برند شایان گستر موزاییک رنگ سفید و قرمز و ابعاد ۶۰*۳۰*۳.۵ سانتی متر در سایت عمران مدرن عرضه می شود. وزن واش بتن ویلا ۱۵ کیلوگرم است. قیمت واش بتن ویلا در سایت عمران مدرن اعلام می گردد.

واش بتن ویلا

واش بتن ویلا برند شایان گستر موزاییک رنگ مشکی و لیمویی و ابعاد ۶۰*۳۰*۳.۵ سانتی متر در سایت عمران مدرن عرضه می شود. وزن واش بتن ویلا ۱۵ کیلوگرم است. قیمت واش بتن ویلا در سایت عمران مدرن اعلام می گردد.

واش بتن ویلا

واش بتن ویلا برند شایان گستر موزاییک رنگ سفید و لیمویی و ابعاد ۶۰*۳۰*۳.۵ سانتی متر در سایت عمران مدرن عرضه می شود. وزن واش بتن ویلا ۱۵ کیلوگرم است. قیمت واش بتن ویلا در سایت عمران مدرن اعلام می گردد.

واش بتن ویلا

واش بتن ویلا برند کیان برنا ایرانیان و ابعاد ۵۰*۵۰*۵ سانتی متر در سایت عمران مدرن عرضه می شود. وزن واش بتن ویلا ۲۵ کیلوگرم و تعداد آن در هر متر مربع ۴ عدد است. قیمت واش بتن ویلا در سایت عمران مدرن اعلام می گردد.

واش بتن ویلا

واش بتن ویلا برند شایان گستر موزاییک رنگ سفید و مشکی و ابعاد ۶۰*۳۰*۳.۵ سانتی متر در سایت عمران مدرن عرضه می شود. وزن واش بتن ویلا ۱۵ کیلوگرم است. قیمت واش بتن ویلا در سایت عمران مدرن اعلام می گردد.

واش بتن ویلا

واش بتن ویلا برند کیان برنا ایرانیان رنگ سفید و ابعاد ۵۰*۵۰*۵ سانتی متر در سایت عمران مدرن عرضه می شود. وزن واش بتن ویلا ۲۵ کیلوگرم و تعداد آن در هر متر مربع ۴ عدد است. قیمت واش بتن ویلا در سایت عمران مدرن اعلام می گردد.

واش بتن ویلا

واش بتن ویلا خرید

واش بتن ویلا برند موزاییک ماشینی رضا رنگ صورتی و ابعاد ۶۰*۳۰*۳.۵ سانتی متر در سایت عمران مدرن عرضه می شود. تعداد آن در هر متر مربع ۵.۵ عدد است. قیمت واش بتن ویلا در سایت عمران مدرن اعلام می گردد.

واش بتن ویلا

واش بتن ویلا برند موزاییک ماشینی رضا رنگ سفید و ابعاد ۶۰*۳۰*۳.۵ سانتی متر در سایت عمران مدرن عرضه می شود. وزن واش بتن ویلا کیلوگرم و تعداد آن در هر متر مربع ۵.۵ عدد است. قیمت واش بتن ویلا در سایت عمران مدرن اعلام می گردد.

واش بتن ویلا

واش بتن ویلا برند پروفسور موزاییک رنگ سفید و قرمز و ابعاد ۶۰*۳۰*۳.۵ سانتی متر در سایت عمران مدرن عرضه می شود. تعداد آن در هر متر مربع ۵.۵ عدد است. قیمت واش بتن ویلا در سایت عمران مدرن اعلام می گردد.

واش بتن ویلا

واش بتن ویلا برند پروفسور موزاییک رنگ سفید و لیمویی و ابعاد ۲۰*۲۰*۴ سانتی متر در سایت عمران مدرن عرضه می شود. تعداد آن در هر متر مربع ۵.۵ عدد است. قیمت واش بتن ویلا در سایت عمران مدرن اعلام می گردد.

واش بتن ویلا

واش بتن ویلا برند پروفسور موزاییک رنگ سفید و لیمویی و ابعاد ۴۰*۴۰*۳.۵ سانتی متر در سایت عمران مدرن عرضه می شود. تعداد آن در هر متر مربع ۶.۲۵ عدد است. قیمت واش بتن ویلا در سایت عمران مدرن اعلام می گردد.

واش بتن ویلا

واش بتن ویلا برند پروفسور موزاییک رنگ سفید و لیمویی و ابعاد ۶۰*۳۰*۳.۵ سانتی متر در سایت عمران مدرن عرضه می شود. تعداد آن در هر متر مربع ۵.۵ عدد است. قیمت واش بتن ویلا در سایت عمران مدرن اعلام می گردد.

واش بتن ویلا

لیست قیمت واش بتن ویلا

واش بتن ویلا برند پروفسور موزاییک رنگ سفید و مشکی و ابعاد ۲۰*۲۰*۴ سانتی متر در سایت عمران مدرن عرضه می شود. تعداد آن در هر متر مربع ۵.۵ عدد است. قیمت واش بتن ویلا در سایت عمران مدرن اعلام می گردد.

واش بتن ویلا

واش بتن ویلا برند پروفسور موزاییک رنگ سفید و مشکی و ابعاد ۴۰*۴۰*۳.۵ سانتی متر در سایت عمران مدرن عرضه می شود. تعداد آن در هر متر مربع ۶.۲۵ عدد است. قیمت واش بتن ویلا در سایت عمران مدرن اعلام می گردد.

واش بتن ویلا

واش بتن ویلا برند پروفسور موزاییک رنگ سفید و مشکی و ابعاد ۶۰*۳۰*۳.۵ سانتی متر در سایت عمران مدرن عرضه می شود. تعداد آن در هر متر مربع ۵.۵ عدد است. قیمت واش بتن ویلا در سایت عمران مدرن اعلام می گردد.

واش بتن ویلا

واش بتن ویلا برند شایان گستر موزاییک رنگ سفید و لیمویی و ابعاد ۴۰*۴۰*۳.۵ سانتی متر در سایت عمران مدرن عرضه می شود. وزن واش بتن ویلا ۱۴ کیلوگرم است. قیمت واش بتن ویلا در سایت عمران مدرن اعلام می گردد.

واش بتن ویلا

واش بتن ویلا برند شایان گستر موزاییک رنگ آجیلی و ابعاد ۴۰*۴۰*۳.۵ سانتی متر در سایت عمران مدرن عرضه می شود. وزن واش بتن ویلا ۱۴ کیلوگرم است. قیمت واش بتن ویلا در سایت عمران مدرن اعلام می گردد.

واش بتن ویلا

واش بتن ویلا برند شایان گستر موزاییک رنگ سفید و سبز و ابعاد ۶۰*۳۰*۳.۵ سانتی متر در سایت عمران مدرن عرضه می شود. وزن واش بتن ویلا ۱۵ کیلوگرم است. قیمت واش بتن ویلا در سایت عمران مدرن اعلام می گردد.

واش بتن ویلا

برای مطالعه بیشتر:

اسلب بتنی چیست

انواع واش بتن

نمای واش بتن

طرح واش بتن

اجرای واش بتن درجا

محوطه سازی با واش بتن

جدول بتنی

کفپوش بتنی

اسلب بتنی

واش بتن کف

واش بتن پرسی

کفپوش واش بتن

سنگ فرش واش بتن

لیست قیمت واش بتن

ابعاد واش بتن

ابعاد جدول بتنی

مشخصات جدول بتنی

قیمت موزاییک آجیلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *