استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

هزینه مقاوم سازی ساختمان

هزینه مقاوم سازی ساختمان

هزینه مقاوم سازی ساختمان با الیاف FRP

هزینه مقاوم سازی ساختمان به عوامل مختلفی همچون نوع اسکلت سازه (مقاوم سازی سازه های فولادی ، مقاوم سازی سازه های بتنی ، مقاوم سازی سازه های بنایی و …)، روش مقاوم سازی، متراژ کار، شدت مقاوم سازی مورد نیاز، اجرت طراحی و اجرا و … وابسته است. یکی از روش های مقاوم سازی ، تقویت سازه با الیاف FRP است. این روش یکی از پرکاربردترین روش های مقاوم سازی سازه بتنی است. زیرا موجب تغییر در معماری سازه نشده و وزن کمی دارد. علاوه بر این به سرعت قابل اجرا بوده و دوام بالایی دارد. هزینه مقاوم سازی ساختمان با الیاف FRP خود وابسته به عوامل متعددی همچون برند، متراژ کار، نوع چسب مصرفی، اجرت اجرا و … وابسته است.

در این مطلب به معرفی بهترین شرکت های فعال در زمینه مقاوم سازی ساختمان با الیاف FRP پرداخته شده است. شماره تماس و لینک هر یک از این شرکت ها برای اطمینان از کیفیت اجرا و نیز اطلاع از هزینه مقاوم سازی ساختمان ارائه شده است.

هزینه مقاوم سازی ساختمان

1- شرکت بتن برش مجری مقاوم سازی با الیاف FRP در تهران است. برای تماس با بتن برش و اطلاع از هزینه مقاوم سازی ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۲- شرکت سازه برش مجری مقاوم سازی با الیاف FRP در تهران است. برای تماس با سازه برش و اطلاع از هزینه مقاوم سازی ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۳- شرکت ام.اس.دی کو مجری مقاوم سازی با الیاف FRP در تهران است. برای تماس با ام.اس.دی کو و اطلاع از هزینه مقاوم سازی ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مقاوم سازی ساختمان

۴- شرکت بتون پاش مجری مقاوم سازی با الیاف FRP در تهران است. برای تماس با بتون پاش و اطلاع از هزینه مقاوم سازی ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۵- شرکت یاران سازه تدبیر مجری مقاوم سازی با الیاف FRP در تهران است. برای تماس با یاران سازه تدبیر و اطلاع از هزینه مقاوم سازی ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۶- شرکت عمران صنعت آوا مجری مقاوم سازی با الیاف FRP در تهران است. برای تماس با عمران صنعت آوا و اطلاع از هزینه مقاوم سازی ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مقاوم سازی خانه های قدیمی

۷- شرکت رادیاب مجری مقاوم سازی با الیاف FRP در تهران است. برای تماس با رادیاب و اطلاع از هزینه مقاوم سازی ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۸- شرکت بیکران سازان مجری مقاوم سازی با الیاف FRP در تهران است. برای تماس با بیکران سازان و اطلاع از هزینه مقاوم سازی ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۹- شرکت بهین کاوان پارس مجری مقاوم سازی با الیاف FRP در تهران است. برای تماس با بهین کاوان پارس و اطلاع از هزینه مقاوم سازی ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت مقاوم سازی ساختمان

۱۰- شرکت سازه کاران بامداد مجری مقاوم سازی با الیاف FRP در تهران است. برای تماس با سازه کاران بامداد و اطلاع از هزینه مقاوم سازی ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۱- شرکت گروه فنی و مقاوم سازی بتن لاتکس مجری مقاوم سازی با الیاف FRP در تهران است. برای تماس با گروه فنی و مقاوم سازی بتن لاتکس و اطلاع از هزینه مقاوم سازی ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۲- شرکت آرین تیس مجری مقاوم سازی با الیاف FRP در تهران است. برای تماس با آرین تیس و اطلاع از هزینه مقاوم سازی ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت مقاوم سازی

۱۳- شرکت آریا رپیتون مجری مقاوم سازی با الیاف FRP در تهران است. برای تماس با آریا رپیتون و اطلاع از هزینه مقاوم سازی ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۴- شرکت ساختمانی آشیان پی مجری مقاوم سازی با الیاف FRP در تهران است. برای تماس با ساختمانی آشیان پی و اطلاع از هزینه مقاوم سازی ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۵- شرکت آرمان سازان مجری مقاوم سازی با الیاف FRP در تهران است. برای تماس با آرمان سازان و اطلاع از هزینه مقاوم سازی ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مقاوم سازی خانه های قدیمی

۱۶- شرکت پایون مجری مقاوم سازی با الیاف FRP در تهران است. برای تماس با پایون و اطلاع از هزینه مقاوم سازی ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۷- شرکت مقاوم سازی افزیر مجری مقاوم سازی با الیاف FRP در تهران است. برای تماس با مقاوم سازی افزیر و اطلاع از هزینه مقاوم سازی ساختمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

برای مطالعه بیشتر:

مقاوم سازی و روش های آن

مقاوم سازی با دیوار برشی

مقاوم سازی با مهاربند فلزی

مقاوم سازی با ژاکت بتنی

شاتکریت دیوار

شرکت مقاوم سازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!

۲ نظر

  1. سلام میشه در مورد مقاوم سازی ساختمان با الیاف FRP مطلب بذارید، چطوری انجام میشه ، با چه موادی ، در چه مرحله ای از ساختمان سازی؟!!!

  2. هزینه مقاوم سازی ساختمان چطور محاسبه میشه؟