استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

هزینه بازسازی سرویس بهداشتی

هزینه بازسازی سرویس بهداشتی
هزینه بازسازی ساختمان

به دلیل عبور تاسیسات از سرویس بهداشتی ، بازسازی این بخش از ساختمان از حساسیت بالایی برخوردار است. بازسازی سرویس بهداشتی شامل مواردی همچون تعویض کاشی و سرامیک، تعویض شیرآلات، تعویض تجهیزاتی همچون وان و روشویی و … می باشد. بر این اساس هزینه بازسازی سرویس بهداشتی نیز متفاوت خواهد بود. بدیهی است که هزینه بازسازی سرویس بهداشتی به صورت جزئی با هزینه بازسازی کلی آن، متفاوت است.

لیست شرکت های مجری بازسازی سرویس بهداشتی

در ادامه به معرفی شرکت های معتبر فعال در زمینه بازسازی سرویس بهداشتی پرداخته شده است. شماره تماس و لینک هر یک از این شرکت ها به منظور مقایسه هزینه بازسازی سرویس بهداشتی و نیز اطمینان از تخصص آنها ارائه شده است.

۱- شرکت خدمات پارسیان مجری بازسازی سرویس بهداشتی در تهران می باشد. برای تماس با شرکت خدمات پارسیان و اطلاع از هزینه بازسازی سرویس بهداشتی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

هزینه بازسازی سرویس بهداشتی

۲- شرکت کاسیان مجری بازسازی سرویس بهداشتی در تهران می باشد. برای تماس با شرکت کاسیان و اطلاع از هزینه بازسازی سرویس بهداشتی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۳- شرکت گروه مهندسان رینولب مجری بازسازی سرویس بهداشتی در تهران می باشد. برای تماس با شرکت گروه مهندسان رینولب و اطلاع از هزینه بازسازی سرویس بهداشتی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۴- شرکت گروه بازسازی ساختمان پارسه مجری بازسازی سرویس بهداشتی در تهران می باشد. سایر خدمات این شرکت شامل بازسازی تاسیسات است. برای تماس با شرکت گروه بازسازی ساختمان پارسه و اطلاع از هزینه بازسازی سرویس بهداشتی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

هزینه بازسازی ساختمان

۵- شرکت نما سبز مجری بازسازی سرویس بهداشتی در تهران می باشد. برای تماس با شرکت نما سبز و اطلاع از هزینه بازسازی سرویس بهداشتی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۶- شرکت بهاران مجری بازسازی سرویس بهداشتی در تهران می باشد. برای تماس با شرکت بهاران و اطلاع از هزینه بازسازی سرویس بهداشتی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۷- شرکت کومه سرا مجری بازسازی سرویس بهداشتی در تهران می باشد. برای تماس با شرکت کومه سرا و اطلاع از هزینه بازسازی سرویس بهداشتی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

هزینه بازسازی سرویس بهداشتی

هزینه بازسازی سرویس بهداشتی قدیمی

۸- شرکت کلینیک ساختمانی مجری بازسازی سرویس بهداشتی در تهران می باشد. سایر خدمات این شرکت شامل بازسازی تاسیسات است. برای تماس با شرکت کلینیک ساختمانی و اطلاع از هزینه بازسازی سرویس بهداشتی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۹- شرکت گروه ساختمانی آبان مجری بازسازی سرویس بهداشتی در تهران می باشد. برای تماس با شرکت گروه ساختمانی آبان و اطلاع از هزینه بازسازی سرویس بهداشتی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۰- شرکت کوئیک سازه مجری بازسازی سرویس بهداشتی در تهران می باشد. برای تماس با شرکت کوئیک سازه و اطلاع از هزینه بازسازی سرویس بهداشتی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۱- شرکت ساختمانی پایتخت مجری بازسازی سرویس بهداشتی در تهران می باشد. برای تماس با شرکت ساختمانی پایتخت و اطلاع از هزینه بازسازی سرویس بهداشتی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۲- شرکت گروه معماری مدرن ابنیه وریا مجری بازسازی سرویس بهداشتی در تهران می باشد. سایر خدمات این شرکت شامل بازسازی تاسیسات است. برای تماس با شرکت گروه معماری مدرن ابنیه وریا و اطلاع از هزینه بازسازی سرویس بهداشتی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۳- شرکت رویال مجری بازسازی سرویس بهداشتی در تهران می باشد. برای تماس با شرکت رویال و اطلاع از هزینه بازسازی سرویس بهداشتی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

هزینه بازسازی سرویس بهداشتی

۱۴- شرکت نوین بازسازی مجری بازسازی سرویس بهداشتی در تهران می باشد. سایر خدمات این شرکت شامل بازسازی تاسیسات است. برای تماس با شرکت نوین بازسازی و اطلاع از هزینه بازسازی سرویس بهداشتی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۵- شرکت فراتاب تکنیک مجری بازسازی سرویس بهداشتی در تهران می باشد. سایر خدمات این شرکت شامل بازسازی تاسیسات است. برای تماس با شرکت فراتاب تکنیک و اطلاع از هزینه بازسازی سرویس بهداشتی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

هزینه بازسازی سرویس بهداشتی لوکس

۱۶- شرکت موسسه فنی ساختمان شهرسازان مجری بازسازی سرویس بهداشتی در تهران می باشد. برای تماس با شرکت موسسه فنی ساختمان شهرسازان و اطلاع از هزینه بازسازی سرویس بهداشتی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

هزینه بازسازی سرویس بهداشتی

۱۷- شرکت خدمات ساختمانی تهران دیبا مجری بازسازی سرویس بهداشتی در تهران می باشد. برای تماس با شرکت خدمات ساختمانی تهران دیبا و اطلاع از هزینه بازسازی سرویس بهداشتی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۸- شرکت طراحان پرگاس نامدار مجری بازسازی سرویس بهداشتی در تهران می باشد. سایر خدمات این شرکت شامل بازسازی تاسیسات است. برای تماس با شرکت طراحان پرگاس نامدار و اطلاع از هزینه بازسازی سرویس بهداشتی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

برای مطالعه بیشتر:

بازسازی دستشویی و حمام

بازسازی آشپزخانه

بازسازی حمام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: 5 ( 1 نظر)

۶ نظر

  1. سلام هزینه بازسازی شیر آلات سرویس بهداشتی لوکس تقریبا چه قدر در میاد

  2. سلام ، هزینه بازسازی سرویس بهداشتی رو چطوری محاسبه می کنید منظورم اینکه اگر اون هزینه کلی رو بشکنیم و در قسمت های کوچیک تعریف کنیم مثلا هزینه تجهیزات ، هزینه نیروی کار ، هزینه طراحی و … هزینه های هر قسمت چقدر درمیاد؟

  3. سلام ، در هزینه بازسازی سرویس بهداشتی هزینه های خرید وسایل هم محاسبه میشه یا فقط برای تعویض و تعمیر کاشی ها و دیوار ها و بازسازی سقف محاسبه میشه و خرید اون وسایل با خودمونه دیگه؟؟

  4. شرکت های بازسازی سرویس بهداشتی در کرج هم فعالیت دارن اگه هست معرفی کنید

  5. سلام بازسازی سرویس بهداشتی عمومی هم انجام میدید؟!

  6. سلام هزینه بازسازی سرویس بهداشتی در حد تعویض کاشی های کف و دیوارها چقدر تموم میشه؟

Call Now Buttonاستعلام قیمت