استعلام قیمت
بدون شماره
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

نیوجرسی جاده

نیوجرسی جاده
استفاده از نیوجرسی برای جداسازی لاین های جاده

ایمنی حمل و نقل یکی از زیربخش های اصلی در زمان بهره برداری از جاده ها و معابر می باشد. استفاده از حفاظ های بتنی، نیوجرسی جاده با ابعاد و مشخصات مناسب در جداسازی معابر و جاده ها، به سبب توانایی بالا در کنترل خودروهایی که از مسیر منحرف می شوند، می تواند بخش قابل توجهی از خسارات جانی و مالی تصادفات را کاهش دهد.

نیوجرسی بتنی اولین بار در سال ۱۹۶۸ در کانادا شهر نیوجرسی مورد استفاده قرار گرفت. علت نامگذاری این فراورده بتنی نیز همین موضوع است. نیوجرسی جاده اولین بار در ایران در سال ۱۳۷۵ توسط وزارت راه وترابری با نظارت مهندسین توانمند ایرانی تولید شد. قیمت نیوجرسی بتنی جاده به جنس آن وابسته است. قیمت نیوجرسی جاده بسته به متریال و استانداردهای استفاده متفاوت است.

طراحی نیوجرسی جاده باید به صورتی باشد که در صورت برخورد اتومبیل با سرعت بالا به آن، نه تنها از واژگونی خودرو جلوگیری شود، بلکه موجب برگشت اتومبیل به مسیر اصلی گردد. نیوجرسی جاده پاسخگوی این نیاز است. برای استعلام قیمت نیوجرسی جاده با عمران مدرن تماس بگیرید.

قیمت نیوجرسی جاده

از زمانی که استانداردهای راهسازی، پیمانکاران را ملزم به استفاده از نیوجرسی جاده در اطراف جاده ها کرد به وضوح میزان تلفات ناشی از تصادفات کاهش یافته است.

بلوک نیوجرسی جاده حریم جاده را مشخص می کند، در صورتی که اتومبیل با آن برخورد کند احتمال واژگونی کاهش می یابد. گارد به بدنه اتومبیل فرو نمی رود و طراحی به نحوی است که اتومبیل را در مسیر جاده نگه می دارد. تمامی این مزایا به معنای نجات پیدا کردن جان هزاران نفر در جاده هاست.

با توجه به طول، ارتفاع، عرض پاشنه، عیار بتن نیوجرسی و میلگرد مورد استفاده در ساخت، بلوک نیوجرسی جاده قیمت متفاوتی خواهد داشت.

نیوجرسی جاده
اجرای نیوجرسی جاده

خرید نیوجرسی جاده

با توجه به کاربرد ها و مزایای نیوجرسی جاده، خرید این فراورده بتنی بیش از پیش گسترش پیدا کرده است. امروزه خرید حضوری و آنلاین این محصول امکان پذیر است. خرید آنلاین نیوجرسی جاده در شهر های بزرگ و پرترافیکی مثل تهران گزینه مناسبی برای جلوگیری از اتلاف وقت و انرژی به شمار می رود.

بهتر است قبل از خرید آنلاین نیوجرسی جاده، ابعاد بلوک مد نظر را بررسی کنید. خرید حضوری و انلاین میوجرسی  جاده باید از فروشندگان معتبر و منصف صورت گیرد. ما در عمران مدرن بهترین های این زمینه را معرفی کرده ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت نیوجرسی جاده، خرید و فروش با مشاوران عمران مدرن تماس بگیرید.

نیوجرسی جاده
استفاده از نیوجرسی برای جداسازی لاین های جاده

کاربرد

به طور کلی از نیوجرسی جاده علاوه بر کم کردن خسارات ناشی از تصادفات جاده ای در وسایل نقلیه، برای چد لاین کردن جاده ها و کمتر شدن ترافیک کاربرد دارد.  نیوجرسی دو متری و سه متری از معمول ترین انواع نیوجرسی به شمار می روند. البته امکان سفارش و خرید مدل های سفارسی نیز وجود دارد.

نیوجرسی جاده مفصل دار، قطعه ای مسلح بوده و از اتصالات جانبی به منظور نصب یکنواخت برخوردار است. نیوجرسی‌‌‌‌های آسیب دیده به راحتی قابل تعویض است که این ویژگی سبب مزیت استفاده از آن در مقایسه موانع ترافیکی در جاده و بزرگراه ها شده است.

کاهش میزان خسارت ناشی از حوادث بین شهری و جاده ها، کم شدن نور‌‌‌‌های آزاردهنده خودرو‌‌‌‌های مقابل در شب و کم شدن میزان انحرافات از مهمترین اهداف تولید و فروش نیوجرسی جاده است.

برای مطالعه بیشتر:

تولید نیوجرسی بتنی

اجرای واش بتن درجا

جدول بتنی فانتزی

جدول بتنی استاندارد

نیوجرسی پیش ساخته

نرده بتنی تراس

جدول سیمانی دور باغچه

جدول بتنی رنگی

واش بتن پلیمری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!