استعلام قیمت
۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

نمونه کار روف گاردن

نمونه کار روف گاردن
نمونه کار روف گاردن

امروزه نمونه های متعددی از روف گاردن در ایران وجود دارد. رووف گاردن یا روف گاردن پشت بام به فضایی می گویند که به روی پشت بام ساختمان ها قرار می گیرد و به روی آن فضایی سبز، مانند کاشت انواع گیاهان و بوته ها، درختچه ها و درخت های تزئینی انجام می شود.

انواع نمونه کار روف گاردن طیف گسترده ای دارد. این طیف از گلدان ها آغاز گردیده و تا ایجاد باغچه ها و باغ ها و در نهایت ایجاد پارک به روی پشت بام ادامه دارد. تنوع انواع رووف گاردن باعث می شود تا اجرای آن برای انواع پشت بام ها با متراژ مختلف مناسب باشد.

طراحی و اجرای نمونه کار روف گاردن نیازمند مهارت و تخصص خاصی است، بنابرین بهتر است برای اجرا از متخصصین ماهر در این زمینه کمک گرفته شود.

انواع نمونه کار روف گاردن با توجه به نوع اجرا به نام های روف گاردن گسترده، روف گاردن متمرکز و روف گاردن پرتابل و مدولار نامگذاری می شود. از لحاظ قیمت گذاری روف گاردن متمرکز گران ترین نوع باغ بام است و تنها در ساختمان های خاص و بزرگ قابل اجرا می باشد.

نمونه روف گاردن
اهمیت نورپردازی در روفگاردن

اجرای نمونه کار روف گاردن

هزینه اجرای روفگاردن به طراحی آن بستگی دارد. به عبارتی هر چه طرح نمونه روف گاردن در ایران پیچیده تر باشد هزینه ساخت آن بیشتر می شود. طراحی بام سبز می تواند شامل استخر، آلاچیق، آبنما و .. باشد و یا در بام سبز های کوچک طراحی روف گاردن ساده و ارزان باشد و به چند فلاورباکس و مبلمان ختم شود.

نمونه روف گاردن
استفاده از مبلمان در طراحی روفگاردن

یکی ار زوش های اجرای نمونه کار روف گاردن محدود کردن سطح پشت بام برای اجرا است. به این ترتیب که در یک ساختمان یک قسمت و محدوده از بام را به عنوان فضای طراحی در نظر گرفته و با توجه به متراز مورد نظر، طراحی و اجرای روفگاردن ساده و ارزان انجام می شود. یکی دیگر از روش های کمتر شدن هزینه های اجرای روفگاردن و ساخت یک روف گاردن ساده و ارزان استفاده از اقلام پرتابل است. مثلا به جای کاشت گیاهان طبیعی می توان از چمن مصنوعی استفاده کرد.

نمونه کار روفگاردن
استفاده از میز و صندلی در طراحی روفگاردن
نمونه روف گاردن
استفاده از چمن در طراحی روفگاردن
روف گاردن
استفاده از کفپوش برای زیبایی بیشتر روفگاردن
طرح های جدید روف گاردن
استفاده از گلدان بزرگ در طراحی
روف گاردن ساده
اهمیت گیاهان در طراحی روفگاردن
عکس روف گاردن مدرن
استفاده از باربیکیو در اجرای بام سبز
عکس جدید روف گاردن
طراحی مدرن روف گاردن

برای مطالعه بیشتر:

طرح روف گاردن

نمونه روف گاردن در ایران

انواع روف گاردن

جکوزی در روف گاردن

جکوزی ویلا

قیمت جکوزی فضای باز

وان جکوزی دو نفره

وان و جکوزی

وان ساده

جکوزی

خرید وان حمام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: 4.38 ( 3 نظر)