استعلام قیمت
۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

نمایندگی چسب هبلکس

نمایندگی چسب هبلکس
نمایندگی چسب هبلکس

امروزه به دلیل مزایای زیادی که بلوک هبلکس دارد و اهمیت نصب درست و اصولی آن در ساخت و ساز، چسب هبلکس یکی از کالاهای اساسی به شمار می رود. خرید چسب بلوک هبلکس از نمایندگی چسب هبلکس مزیت های بیشماری دارد که به آن اشاره خواهیم کرد.

امروزه نمایندگی های بیشماری برای چسب هبلکس در سر تا سر ایران مشغول به فعالیت هستند. ما در عمران مدرن بهترین نمایندگی چسب هبلکس را در شهرهای ایران به شما معرفی کرده ایم.

قیمت خرید چسب در نمایندگی چسب هبلکس به دلیل حذف واسطه  کمتر از فروشگاه های معمولی است از این رو تمایل سازندگان به خرید از نمایندگی چسب هبلکس بیش تر است. برای رفاه حال مشتریان عزیز لیست نمایندگان فعال در این زمینه با آدرس و شماره تماس ذکر شده است.

قیمت چسب بلوک هبلکس بسته به تعداد، اندازه و کیفیت ساخت توسط هر نمایندگی چسب هبلکس متفاوت است. برای اطلاع از بازه قیمتی می توان با نمایندگی چسب هبلکس معرفی شده در سایت عمران مدرن تماس حاصل فرمایید و یا با هماهنگی به آدرس آن ها مراجعه کنید.

لیست نمایندگی های چسب هبلکس

با توجه به ویژگی های مثبت بلوک هبلکس استفاده از آن در ساخت و ساز و ساختمان سازی های مدرن و امروزی رو به افزایش است. همین امر باعث زیاد شدن نمایندگی بلوک هبلکس و بالطبع نمایندگی چسب هبلکس در شهر های مختلف شده است.  خرید هبلکس و چسب مخصوص آن در سایز های مختلف با توجه به نیاز مشتری در نمایندگی بلوک هبلکس و نمایندگی چسب هبلکس امکان پذیر است.

برای اطلاع از شرایط اخذ نمایندگی بلوک هبلکس با مشاوران ما در عمران مدرن تماس حاصل فرمایید و از جزییات اخذ نمایندگی چسب هبلکس آگاه شوید.

نمایندگی چسب هبلکس در تهران

در محاسبه‌ی قیمت چسب هبلکس در مقایسه با ملات سیمان باید چندین نکته را در نظر بگیرید. برای ساخت دیوار، ضخامت بیشتری از ملات سیمانی مورد نیاز است و در مورد چسب aac این ضخامت به حداقل می‌رسد. حجم ملات مورد استفاده سیمان بیشتر است و زمان اجرای پروژه نیز بیشتر خواهد بود که به بالا رفتن قیمت منجر می‎شود. علاوه بر این، میزان ضایعات ملات بسیار بیشتر است. در صورتی که چسب aac را با قیمت مناسب خریداری کنید، در مقایسه با ملات سیمان گزینه‌ی مناسب‌‌تری خواهد بود. چسب بلوک هبلکس ارزان تر و مقرون به صرفه تر است. برای خرید به صرفه و اقتصادی نمایندگی چسب هبلکس گزینه مناسبی به شمار می رود.

نماندگی چسب هبلکس
اجرای بلوک هبلکس بوسیله چسب

برای انتخاب برند مناسب و خرید چسب هبلکس نیاز است تا ابعاد کار پروژه مشخص باشد و دستورالعمل استفاده از هر متر مربع بلوک هبلکس بر اساس جدول زیر تعیین می‌شود. بیشتر کارخانه‌های فروش هبلکس، چسب های مورد نیاز نصب را نیز ارائه می‌کند. کیسه چسب هبلکس ۴۰ کیلوگرمی ۶ تا ۸ متر مربع را پوشش می دهد. این منطقه تحت پوشش برای ۲۰۰ میلی متر در نظر گرفته شده است. این میزان برای دیوار بلوک AAC ضخیم است. برای پوشش دیوار ۳۰ متر مربعی به ۵ کیلو ۴۰ کیلویی چسب هبلکس نیاز است. قبل از خرید چسب هبلکس با کارشناسان عمران مدرن مشورت کنید.

نمایندگی چسب هبلکس در اصفهان

نحوه ی اجرای بلوک هبلکس بوسیله چسب به شرح زیر خواهد بود:

یک ظرف یا سطل تمیز بردارید و به آن آب اضافه کنید و مقدار مورد نیاز چسب بلوک هبلکس را در آن قرار دهید. نسبت اختلاط با آب تقریبا ۲۵ تا ۳۰ درصد است. وزن هر بسته به ضخامت دیوار انتخاب می ‎شود.

نمایندگی چسب هبلکس
اجرای هبلکس بوسیله چسب

چسب بلوک هبلکس باید الزامات استاندارد ملی ایران به شماره ۷۰۶ را تأمین نماید. چسب فوق بر اساس دستورالعمل مندرج بر روی پاکت، در داخل ظرف پلاستیکی مناسبی مانند سطل ریخته شده و با آب تمیز (آب شرب) مخلوط شده است. توصیه می‌شود جهت اختلاط از روش مکانیزه استفاده شود و اختلاط تا زمان حذف هوا ادامه یابد. برای این کار می‌توان از همزن مربوطه که بر روی دریل بسته می‌شود استفاده نمود و عمل اختلاط را با سرعت کم تا رسیدن به نتیجه مطلوب انجام داد. قابل‌ذکر است عمر کارایی ملات ها مشخص و عموماً بین ۴ تا ۵ ساعت می‌باشد. بدین ترتیب در ساخت ملات می‌بایست دقت شود تا ملات اضافی ساخته نشود که در این حالت نمی‌توان پس از سفت شدن به آن آب اضافه و مجدد استفاده نمود.

برای مطالعه بیشتر:

چسب آجر

چسب مخصوص سرامیک

قیمت چسب هبلکس در مشهد

چسب هبلکس قم

چسب هبلکس سمنان

قیمت چسب هبلکس در تهران

فروش چسب هبلکس در شیراز

هبلکس چیست

بلوک هبلکس

هبلکس اردکان

بلوک هبلکس تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: 4.71 ( 4 نظر)