استعلام قیمت
۰۹۲۲۶۶۳۴۶۷۲
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

موتور آسانسور

موتور آسانسور
موتور اسانسور

موتور آسانسور یکی از مهم ترین و پر هزینه ترین اجزای آسانسور به شمار می ‌رود. به طوری که یکی از مهم ترین انتخاب ها در بین قطعات آسانسور ، انتخاب موتور مناسب است.

نیروی مورد نیاز برای جا‌به‌جایی کابین توسط موتور تامین می‌ شود، البته لازم به ذکر است که در اسانسور کششی تمام نیروی مورد نیاز برای جا‌بجایی توسط موتور اسانسور تامین نمی‌ شود و بخشی از آن بر عهده کادر وزنه است.


موتور اسانسور در انواع و طرح های متنوعی توسط شرکت های مختلف در سراسر جهان تولید می شود که رایج ترین آن ها موتور کششی ، هیدرولیکی و پنوماتیکی می باشد.

موتور آسانسور
موتور آسانسور

موتور آسانسور کششی

آسانسور کششی پرکاربردترین نوع آسانسور در جهان است و همانطور که اشاره گردید، تمام نیروی جا‌بجایی موردنیاز در آسانسور‌ کششی توسط موتور اسانسور تامین نمی ‌شود و بخشی از آن توسط کادر وزنه ایجاد می گردد. لذا موتور آسانسور‌ کششی به نسبت آسانسور‌ هیدرولیک دارای قدرت کمتری می باشد.

موتور اسانسور‌ کششی نیز به دو دسته‌ی موتور گیربکس و موتور گیرلس تقسیم می شود.

موتور گیربکس آسانسور

در صورتی که نیروی محرکه ورودی از الکترو موتور به قرقره کششی از طریق یک چرخ دنده منتقل شود، موتور از نوع گیربکس دار می باشد. موتور گیربکس دار آسانسور خود به دو دسته موتور گیربکس تک سرعته و موتور گیربکس دو سرعته تقسیم می ‌شود.

موتور گیربکس آسانسور
موتور گیربکس آسانسور

موتور گیربکس تک سرعته

موتور گیربکس تک سرعته آسانسور همانطور که از نام آن مشخص است، نیروی خود را از طریق گیربکس به اسانسور منتقل کرده و در طول مدت حرکت با یک سرعت کار می ‌کند. در این نوع از موتور ، هنگامی که کابین به طبقه مورد نظر نزدیک می ‌شود، سرعت آسانسور به‌ وسیله‌ ترمز موتور کاهش می ‌یابد و در نهایت کابین در تراز طبقه متوقف می شود.

موتور گیربکس دو سرعته

در این نوع از موتور اسانسور ، دو سیم پیچ و دو سرعت برای حرکت آسانسور تعریف شده است. به طوری که آسانسور با دور تند شروع به حرکت می ‌کند و حدود ۳۰ سانتی متری تراز طبقه دور کند درگیر شده و آسانسور در تراز طبقه متوقف می ‌شود.

در این نوع از موتور‌ های اسانسور برای کاهش ضربات ناشی از شتاب اولیه و همچنین شتاب منفی توقف اسانسور ، از چرخ فلزی بزرگ و سنگینی به نام فلایویل که به موتور آسانسور متصل است، استفاده می شود.

فلایویل آسانسور
فلایویل آسانسور

موتور ‌های گیربکس دو سرعته نسبت به نوع تک سرعته خود دارای معایبی می باشند که یکی از این معایب شروع و توقف ناگهانی در حین حرکت است. این حرکات ناگهانی به تدریج باعث فرسوده شدن قطعات اسانسور می‌ شوند. اگرچه فلایویل کمی از شدت این ضربات می کاهد اما همچنان مسافران می توانند این ضربات را احساس کنند.

البته این حرکات ناگهانی علاوه بر آسیب رساندن به قطعات آسانسور معایب دیگری نیز دارند. به طوری که شروع های ناگهانی موتور اسانسور ، جریان برق زیادی را مصرف می‌ کند که این امر باعث افزایش هزینه برق می ‌شود.

موتور گیرلس آسانسور

اگر نیروی محرکه الکتروموتور به صورت مستقیم به فلکه اسانسور منتقل گردد، موتور اسانسور از نوع گیرلس می باشد. موتور گیرلس آسانسور با ولتاژ و فرکانس متغیر کار می کند و این امر موجب می شود تا این نوع از موتور اسانسور کارایی زیادی برای آسانسور‌ های سریع و با ترافیک بالا داشته باشد.

موتور گیرلس آسانسور
موتور گیرلس اسانسور

در این نوع از موتور آسانسور ، کابین در هنگام استارت با سرعت اولیه پایین شروع به حرکت کرده و به تدریج افزایش سرعت می ‌دهد تا به سرعت نهایی برسد. این سرعت تا نزدیکی محل توقف آسانسور ادامه پیدا می‌ کند و پس از نزدیک شدن به محل توقف ، سرعت آسانسور به تدریج کاهش می یابد تا به تراز طبقه رسیده و در نهایت متوقف گردد.

موتور اسانسور گیرلس به دلیل نداشتن گیربکس دارای حجم و ابعاد کوچکتری نسبت به موتور اسانسور گیربکس دار می باشد. از طرفی موتور آسانسور گیربکس برخلاف گیرلس به دلیل وجود گیربکس نیاز به روغن کاری و استفاده از روغن موتور اسانسور دارد.

همچنین استفاده از موتور های بدون گیربکس موجب کاهش لرزش کابین در حین حرکت شده و حتی مصرف برق را نیز کاهش می دهد. البته باید توجه نمود که قیمت موتور گیرلس بیش تر از قیمت موتور گیربکس‌ می ‌باشد.

موتور آسانسور هیدرولیک

آسانسور‌ هیدرولیک بر اساس قانون پاسکال و با استفاده از فشار روغن کار می‌ کند. در این نوع از اسانسور ، تمام نیروی محرکه توسط موتور اسانسور تولید می‌ شود، لذا‌ در این سیستم نسبت به آسانسور‌ کششی به موتور‌ با توان بیشتر نیاز است.

موتور آسانسور‌ هیدرولیک نیز به دو دسته‌ موتور هیدرولیکی مغروق در روغن و موتور هیدرولیکی خشک یا هوا خنک تقسیم می‌ شود.

موتور و پاوریونیت آسانسور‌ هیدرولیک
موتور و پاوریونیت آسانسور‌ هیدرولیک

موتور آسانسور هیدرولیکی مغروق در روغن

این نوع از موتور اسانسور در پاوریونیت قرار می‌ گیرد و از مزایای این نوع از موتور اسانسور می ‌توان به کارکردن بدون صدا و مصرف برق پایین آن اشاره کرد. موتور هیدرولیکی مغروق در روغن اسانسور عموما در آسانسور‌ های خودرو بر ، آسانسور‌ های خانگی و فروشگاهی استفاده می‌ شود.

موتور آسانسور هیدرولیک خشک یا هوا خنک

این نوع از موتور اسانسور در بالا یا کنار مخزن روغن قرار می ‌گیرد. ازمزایای موتور هیدرولیک خشک یا هوا خنک می ‌توان به قابلیت استفاده از برق تک فاز و برق سه فاز اشاره کرد. موتور هیدرولیک خشک یا هوا خنک اسانسورعموما در بالابر ‌های هیدرولیکی استفاده می ‌شود.

موتور آسانسور پنوماتیک

آسانسور‌ پنوماتیک ساختار متفاوتی نسبت به دیگر آسانسور‌ ها دارد و اساس کار آن ایجاد خلاء و فشرده کردن هوا است.

از آسانسور‌ پنوماتیک معمولا در خانه‌ های دوبلکس استفاده می‌ شود و در موتور پنوماتیک ، هوای فشرده موتور ، انرژی حاصل از فشردگی هوا را به وسیله‌ پیستون به انرژی مکانیکی تبدیل کرده و در نهایت موجب جا‌بجا شدن اسانسور می‌ شود.

از مزایای موتور پنوماتیک می ‌توان به نرم بودن حرکت کابین و ایمنی در برابر اضافه بار اشاره کرد.

آسانسور پنوماتیک
آسانسور پنوماتیک

موتور آسانسور در تهران

۱- شرکت نیکان آسانبر فیدار ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در تهران می باشد. همچنین آدرس شرکت نیکان آآسانبر فیدار جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : پیچ شمیران روبروی بهزیستی خیابان عباسی اصفهانی پلاک ۳ واحد ۵

۲- شرکت نیکان آسانبر ساکار ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در تهران می باشد. همچنین آدرس شرکت نیکان آسانبر ساکار جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : جاده ساوه بعد از میدان نماز نرسیده به خیابان امام خمینی مجتمع میلاد نور طبقه ۳ واحد ۳۲

موتور آسانسور در تهران
موتور آسانسور در تهران

موتور آسانسور در اصفهان

۳- شرکت برج پیمای جی ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در اصفهان می باشد. همچنین آدرس شرکت برج پیمای جی جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : اصفهان سه راه سیمین جنب پمپ بنزین مجتمع پاسارگاد ط۶ واحد ۲۹

۴- شرکت برج شیشه ای آبی ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در اصفهان می باشد. همچنین آدرس شرکت برج شیشه ای آبی جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : خیابان وحید جنب بانک تجارت بن بست وحید ۱۲ ساختمان طلوع طبقه سوم

موتور آسانسور در اصفهان
موتور اسانسور در اصفهان

موتور آسانسور در کرج (البرز)

۵- شرکت آسانبر فراز داداشی ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در کرج (البرز) می باشد. همچنین آدرس شرکت آسانبر فراز داداشی جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : شهریار میدان فرمانداری مجتمع وندا پ ۴۱ ط ۲ واحد ۵

۶- شرکت آسانبر فراز معین مهستان ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در کرج (البرز) می باشد. همچنین آدرس شرکت آسانبر فراز معین مهستان جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : محمد شهر بعد از فروشگاه پروما ساختمان الماس شرق طبقه ششم واحد ۸۸

موتور آسانسور در کرج (البرز)
موتور اسانسور در کرج

موتور آسانسور در مشهد (خراسان رضوی)

۷- شرکت فیروزه آسانبر ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در مشهد (خراسان رضوی) می باشد. همچنین آدرس شرکت فیروزه آسانبر جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : بلوارپیروزی-میدان شهید مهدوی-نبش رضوی۴۱-ساختمان وصال-طبقه۳-واحد۹

۸- شرکت آسانبر یگانه شهر توس ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در مشهد (خراسان رضوی) می باشد. همچنین آدرس شرکت آسانبر یگانه شهر توس جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : بلوار الهیه – الهیه یک – انتهای شهید عظیم رزم ۳ پلاک ۸۹

موتور آسانسور در مشهد
موتور آسانسور در مشهد

موتور آسانسور در تبریز (آذربایجان غربی)

۹- شرکت آذر فراز نجف پور ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در تبریز (آذربایجان غربی) می باشد. همچنین آدرس شرکت آذر فراز نجف پور جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : آذربایجان شرقی تبریز- خیابان عباسی روبه روی ایستگاه سیلاب جنب کوچه کردلر پلاک ۳۸۱ طبقه فوقانی بستنی اطمینان واحد غربی

۱۰- شرکت آراز روان تاوریژ کهن ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در تبریز (آذربایجان غربی) می باشد. همچنین آدرس شرکت آراز روان تاوریژ کهن جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : تبریز ولی عصر جنوبی خ سعدی روبروی کتابخانه فدک پلاک ۸۴

موتور آسانسور در تبریز (آذربایجان غربی)
موتور اسانسور در تبریز

موتور آسانسور در همدان

۱۱- شرکت اوج اطلس اکباتان ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در همدان می باشد. همچنین آدرس شرکت اوج اطلس اکباتان جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : همدان-بلوارهگمتانه-ابتدای خیابان نظربیگ-مجتمع اداری تجاری آریا-طبقه دوم -واحداول

۱۲- شرکت اوج بران هکمتانه ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در همدان می باشد. همچنین آدرس شرکت اوج بران هکمتانه جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : همدان- برج سعیدیه طبقه هفتم واحد ۷۰۱

موتور آسانسور در همدان
موتور اسانسور در همدان

موتور آسانسور در اردبیل

۱۳- شرکت سبلان صعود آرتا پیشرو ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در اردبیل می باشد. همچنین آدرس شرکت سبلان صعود آرتا پیشرو جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : اردبیل- میدان عالی قاپو – مجتمع تجاری خطائی -طبقه اول- واحد A30

14- شرکت سبلان فراز پیمای ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در اردبیل می باشد. همچنین آدرس شرکت سبلان فراز پیمای جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : اردبیل خیابان امام خمینی (ره) میدان ورزش پاساژ نگین طبقه یک واحد ۲۴۴

موتور آسانسور در شیراز (فارس)

۱۵- شرکت آریان آسانبر اسپادانا ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در شیراز (فارس) می باشد. همچنین آدرس شرکت آریان آسانبر اسپادانا جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : چهار راه اصلاح نژاد طبقه بالای کفش ملی واحد ۷

۱۶- شرکت آسان نصب دیرین ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در شیراز (فارس) می باشد. همچنین آدرس شرکت آسان نصب دیرین جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : شیراز فلکه گاز به سمت اطلسی سمت راست ساختمان ملیکا ط اول واحد ۲

موتور آسانسور در شیراز (فارس)
موتور اسانسور در شیراز (فارس)

موتور آسانسور در یزد

۱۷- شرکت آسانبر پایا پارسیان کویر ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در یزد می باشد. همچنین آدرس شرکت آسانبر پایا پارسیان کویر جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : یزد – میدان امام حسین – ابتدای باهنر – کوچه حاجی مهدی – کوچه ترابی – فرعی چهارم

۱۸- شرکت آسانسور اتحاد گستر مهر نگار ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در یزد می باشد. همچنین آدرس شرکت آسانسور اتحادگستر مهرنگار جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : یزد – بلوار دانشجو – بعد از کوچه ۱۳-پلاک ۱۴۱-شرکت اتحاد گستر

موتور آسانسور در یزد
موتور اسانسور در یزد

موتور آسانسور در کرمان

۱۹- شرکت آریانا صعود کارمانیا ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در کرمان می باشد. همچنین آدرس شرکت آریانا صعود کارمانیا جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : کرمان کمربندی امام رضا بعد از بلوار شیراز نبش کوچه حافظیه ۸

۲۰- شرکت آسان بالابر اورست ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در کرمان می باشد. همچنین آدرس شرکت آسان بالابر اورست جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : بندرعباس گلشهرشمالی پل رسالت مجتمع رسالت طبقه ۱ واحد ۱۰۸

موتور آسانسور در رشت (گیلان)

۲۱- شرکت تندیس آسانبر شمال ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در رشت (گیلان) می باشد. همچنین آدرس شرکت تندیس آسانبر شمال جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : رشت – خیابان معلم – خیابان ۱۵ متری طالقانی ( مهرشریف ) – روبه روی تعمیرگاه سلطانی – ساختمان مبین – طبقه اول – واحد ۱

۲۲- شرکت تک سازان ستاره فردا ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در رشت (گیلان) می باشد. همچنین آدرس شرکت تک سازان ستاره فردا جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : گیلان -رشت – بلوار شهیدان حبیب زاده ساختمان نغمه طبقه دوم واحد چهارم

موتور آسانسور در رشت (گیلان)
موتور اسانسور در رشت

موتور آسانسور در زنجان

۲۳- شرکت آریا صنعت گستر ابهر ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در زنجان می باشد. همچنین آدرس شرکت آریا صنعت گستر ابهر جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : استان:زنجان،شهرستان:ابهر،بخش مرکزی شهر ابهر محله امجدیه میدان ورزش خیابان بیمارستان اعلایی پلاک ۲۶/۰۱ طبقه همکف

۲۴- شرکت آسانبری آسان فراز رو ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در زنجان می باشد. همچنین آدرس شرکت آسانبری آسان فراز رو جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : زنجان-زیباشهر فاز ۱ خیابان عمید یکم پ ۳۰

موتور آسانسور در کرمانشاه

۲۵- شرکت امیدان آسانبر  ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در کرمانشاه می باشد. همچنین آدرس شرکت امیدان آسانبر جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : کسری شهرک متخصصین ۲۰متری ولیعصر نبش کوی پنجم

۲۶- شرکت اندیشه گستر پیشگامان ماد ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در کرمانشاه می باشد. همچنین آدرس شرکت اندیشه گستر پیشگامان ماد جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : کرمانشاه- خ فردوسی – سه راه برق – روبروی اداره برق – جنب بانک مهر اقتصاد – ساختمان بین الملل – طبقه ۳ – واحد ۵

موتور آسانسور در کرمانشاه
موتور اسانسور در کرمانشاه

موتور آسانسور در سنندج (کردستان)

۲۷- شرکت ئاوات آسانبر ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در سنندج (کردستان) می باشد. همچنین آدرس شرکت ئاوات آسانبر جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : سنندج – خیابان حافظ – کوچه ده متری دوم – پلاک ۱۶- کدپستی ۶۶۱۷۶۷۳۷۸۷

۲۸- شرکت آذین آسانبر غرب ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در سنندج (کردستان) می باشد. همچنین آدرس شرکت آذین آسانبر غرب جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : استان کردستان – شهرستان قروه – چهار راه آیت اله خامنه ای – کد پستی ۶۶۶۱۷۶۳۴۸۱

موتور آسانسور در ایلام

۲۹- شرکت اوج آسانبر غرب ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در ایلام می باشد. همچنین آدرس شرکت اوج آسانبر غرب جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : ایلام-بلوار آزادی-مجتمع تجاری آفتاب -طبقه پنجم-۰۹۱۸۱۴۱۳۶۵۸

۳۰- شرکت اوج آسانبر ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در ایلام می باشد. همچنین آدرس شرکت اوج آسانبر جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : ایلام-بلوار آزادی-آزادی ۹

موتور آسانسور در ایلام
موتور اسانسور در ایلام

موتور آسانسور در اهواز (خوزستان)

۳۱- شرکت افلاک صنعت ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور آسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در اهواز (خوزستان) می باشد. همچنین آدرس شرکت افلاک صنعت جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : اندیمشک خیابان کردوالی جنب تاکسی تلفنی امیر کبیر

۳۲- شرکت اوج آسانبر خوزستان ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در اهواز (خوزستان) می باشد. همچنین آدرس شرکت اوج آسانبر خوزستان جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : اهواز- خیابان ادهم بین نادری و امام نبش خیابان جعفری ساختمان روزبه طبقه ۴ پلاک ۳۹

موتور آسانسور در اهواز (خوزستان)
موتور اسانسور در اهواز (خوزستان)

موتور آسانسور در یاسوج (کهگیلویه و بویراحمد)

۳۳- شرکت ایمن فراز هخامنشی ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در یاسوج (کهگیلویه و بویراحمد) می باشد. همچنین آدرس شرکت ایمن فراز هخامنشی جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : یاسوج – بلوار ابوذر نبش ابوذر ۱۰

۳۴- شرکت پی تا فراز اسپیروز ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در یاسوج (کهگیلویه و بویراحمد) می باشد. همچنین آدرس شرکت پی تا فراز اسپیروز جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : یاسوج آخر آسفالت سی متری تل زالی جنب تعویض روغنی فجر

موتور آسانسور در یاسوج (کهگیلویه و بویراحمد)
موتور اسانسور در یاسوج

موتور آسانسور در بوشهر

۳۵- شرکت آسانبر صنعت شریف جنوب ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در بوشهر می باشد. همچنین آدرس شرکت آسانبر صنعت شریف جنوب جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : استان بوشهر-شهرستان دشتستان،خیابان شورا-مجتمع تجاری نامی-طبقه دوم-واحد۱۳

۳۶- شرکت ایساتیس آسانبر لیان ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور آسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در بوشهر می باشد. همچنین آدرس شرکت ایساتیس آسانبر لیان جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : بوشهر-خیابان طالقانی-روبروی نیرو دریایی ارتش کنگان – خیابان معلم – روبروی مبلمان اداری وحید ….. عسلویه: میدان لنج – خیابان جمهوری – جنب بانک تجارت

موتور آسانسور در بندرعباس (هرمزگان)

۳۷- شرکت توکاصنعت فولاد هرمزگان ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در بندرعباس (هرمزگان) می باشد. همچنین آدرس شرکت توکاصنعت فولاد هرمزگان جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : بندرعباس-بلوار امام خمینی-نرسیده به پمپ بنزین بلال-روبروی آتش نشانی-ساختمان اورست-طبقه سوم-واحد۳۰۱

۳۸- شرکت جاودان فرا فن خلیج فارس ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در بندرعباس (هرمزگان) می باشد. همچنین آدرس شرکت جاودان فرا فن خلیج فارس جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : بندرعباس-خیابان دانشگاه -نبش دانشگاه یک-ساختمان دریا-واحد ۳۰

موتور آسانسور در بندرعباس (هرمزگان)
موتور اسانسور در بندرعباس (هرمزگان)

موتور آسانسور در بیرجند (خراسان جنوبی)

۳۹- شرکت آروین آرارات آسمان ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در بیرجند (خراسان جنوبی) می باشد. همچنین آدرس شرکت آروین آرارات آسمان جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : بیرجند- بلوار مدرس – حدفاصل مدرس ۶۷ و ۶۹ – پلاک ۱

۴۰- شرکت آروین آسانبر افق پاد – شعبه بیرجند ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در بیرجند (خراسان جنوبی) می باشد. همچنین آدرس شرکت آروین آسانبر افق پاد – شعبه بیرجند جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : خراسان شمالی – اسفراین- خ امام خمینی – میدان امام خمینی – طبقه سوم-شعبه بیرجند- خیابان مدرس – نبش مدرس ۶۹

موتور آسانسور در بجنورد (خراسان شمالی)

۴۱- شرکت آروین آسانبر افق پاد ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در بجنورد (خراسان شمالی) می باشد. همچنین آدرس شرکت آروین آسانبر افق پاد جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : خیابان ۱۷ شهریور جنوبی تقاطع آزادی ابتدای کوچه یفین

۴۲- شرکت آسمان فراز شرق ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در بجنورد (خراسان شمالی) می باشد. همچنین آدرس شرکت آسمان فراز شرق جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : بجنورد – خیابان امیریه شمالی نرسیده به چهارراه همت، پلاک ۴۴۰

موتور آسانسور در بجنورد
موتور اسانسور در بجنورد

موتور آسانسور در گرگان (گلستان)

۴۳- شرکت آسانبر مهاجر اوج شمال ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور آسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در گرگان (گلستان) می باشد. همچنین آدرس شرکت آسانبر مهاجر اوج شمال جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : گرگان-بلوار گلشهر- نبش گلشهر ۳۳

۴۴- شرکت الماس آسانبر اوج گلستان ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در گرگان (گلستان) می باشد. همچنین آدرس شرکت الماس آسانبر اوج گلستان جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : گرگان خیابان دانشگاه آزاد بلوار انتظام مجتمع رضوان واحد ۵شرکت الماس آسانسورمدیرعامل مهندس ناصربالش زر

موتور آسانسور در ساری (مازندران)

۴۵- شرکت نوگرا صنعت کهبد ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در ساری (مازندران) می باشد. همچنین آدرس شرکت نوگرا صنعت کهبد جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : مازندران قایم شهر م امام م ولایت ابتدای خ شهید گرائیلی سمت راست

۴۶- شرکت خدمات فنی و مهندسی آریا آسانبر نکا ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در ساری (مازندران) می باشد. همچنین آدرس شرکت خدمات فنی و مهندسی آریا آسانبر نکا جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : نکا – خیابان انقلاب – جنب بانک مسکن مرکزی – ساختمان امیرکبیر – طبقه ۲ – واحد ۲۰۱

موتور آسانسور در ساری (مازندران)
موتور اسانسور در ساری

موتور آسانسور در قزوین

۴۷- شرکت پیشگام صنعتگران صعود ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در قزوین می باشد. همچنین آدرس شرکت پیشگام صنعتگران صعود جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : قزوین ۴ راه عمران جنب پل ۹ دی

۴۸- شرکت پیشگامان آسانرو آرش صعود ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور آسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در قزوین می باشد. همچنین آدرس شرکت پیشگامان آسانرو آرش صعود جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : جانبازان فاز سوم کوچه ولایت نهم روبروی کتابخانه اندیشه پلاک ۱۶

موتور آسانسور در قزوین
موتور اسانسور در قزوین

موتور آسانسور در قم

۴۹- شرکت پارسیان صنعت پدیده فجر قم ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در قم می باشد. همچنین آدرس شرکت پارسیان صنعت پدیده فجر قم جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : قم بلوار صدوقی ابتدای ۵۵ متری فردوسی ساختمان پردیس طبقه ۳ واحد ۹

۵۰- شرکت پرشین ابنیه کاکتوس ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در قم می باشد. همچنین آدرس شرکت پرشین ابنیه کاکتوس جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : قم شهرک انسجام خیابان عدالت روبرو بین کوچه ۸ و ۱۰

موتور آسانسور در قم
موتور اسانسور در قم

موتور آسانسور در خرم آباد (لرستان)

۵۳- شرکت فراز پویان غرب ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در خرم آباد (لرستان) می باشد. همچنین آدرس شرکت فراز پویان غرب جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : بروجرد خیابان ۴۵ متری شهرداری بعد از کوچه حمزه لو روبروی شهرداری منطقه یک پلاک ۶۰ طبقه همکف . کدپستی ۶۹۱۶۷۶۹۹۵۳

۵۴- شرکت گروه صنعتی آسمان گستر آبان ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در خرم آباد (لرستان) می باشد. همچنین آدرس شرکت گروه صنعتی آسمان گستر آبان جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : لرستان بروجرد خیابان آیت اله کاشانی شمالی پایین تر از بیمه ایران پلاک ۱۷۲

موتور آسانسور در اراک (مرکزی)

۵۱- شرکت ایمن صعود ایرانیان ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در اراک (مرکزی) می باشد. همچنین آدرس شرکت ایمن صعود ایرانیان جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : تهران- سهروردی شمالی سراه پالیزی پلاک۵۷۸ پلاک۸

۵۲- شرکت بهین نیروی آبانگان ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در اراک (مرکزی) می باشد. همچنین آدرس شرکت بهین نیروی آبانگان جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : استان مرکزی شهرستان اراک الهیه مجتمع تجاری کوثر واحد ۱۱۰ کد پستی ۳۸۱۸۷۸۵۳۹۸

موتور آسانسور در اراک (مرکزی)
موتور اسانسور در اراک

موتور آسانسور در شهرکرد (چهارمحال و بختیاری)

۵۵- شرکت آسمان فراز آرام پیما ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در شهرکرد (چهارمحال و بختیاری) می باشد. همچنین آدرس شرکت آسمان فراز آرام پیما جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : خیابان فردوسی جنوبی، کوچه هفتم، پاساژ قائویه، طبقه دوم

۵۶- شرکت آسمان فراز کوهسار ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در شهرکرد (چهارمحال و بختیاری) می باشد. همچنین آدرس شرکت آسمان فراز کوهسار جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : شهرکرد- خیابان سعدی غربی- مابین کوچه ۷۵-۷۷ ساختمان یزدانی طبقه ۲ واحد ۳

موتور آسانسور در سمنان

۵۷- شرکت مهندسین پویا صنعت باسمه ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در سمنان می باشد. همچنین آدرس شرکت مهندسین پویا صنعت باسمه جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : سمنان میدان ارگ خیابان طالقانی نبش طالقانی ۱۱ پلاک ۷ طبقه همکف

۵۸- شرکت کیمیا صنعت فراز ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در سمنان می باشد. همچنین آدرس شرکت کیمیا صنعت فراز جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : سمنان-بلوار قدس- روبروی بانک سپه-عمارت درخشان-طبقه سوم

موتور آسانسور در سمنان
موتور اسانسور در سمنان

موتور آسانسور در کیش

۵۹- شرکت آسان سیر سرو کیش ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در کیش می باشد. همچنین آدرس شرکت آسان سیر سرو کیش جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : استان هرمزگان جزیره کیش بازار هرمز طبقه اول پلاک N143

60- شرکت اوج آسانبر نگین کیش ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در کیش می باشد. همچنین آدرس شرکت اوج آسانبر نگین کیش جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : جزیره کیش_دفاتر اداری بازار پانیذ_طبقه دوم واحد _۱۳ تهران_ چهارراه پاسداران_خیابان دولت(شهید کلاهدوز) _خیابان عین آبادی پلاک ۱۵ طبقه ۳

موتور آسانسور در کیش
موتور آسانسور در کیش

موتور آسانسور در قشم

۶۱- شرکت شرکت بالان صنعت ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در قشم می باشد. همچنین آدرس شرکت شرکت بالان صنعت جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : شیراز-شهرک صنعتی بزرگ شیراز فاز۲ میدان ششم خیابان مهارت

۶۲- شرکت ویرا آسانبر ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در قشم می باشد. همچنین آدرس شرکت ویرا آسانبر جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : بندرعباس- خیابان صمدو والفجر۷ ساختمان شاهکار طبقه سوم

موتور آسانسور در قشم
موتور اسانسور در قشم

موتور آسانسور در زاهدان (سیستان و بلوچستان)

۶۳- شرکت آپادانا گستر زاهدان ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. همچنین آدرس شرکت آپادانا گستر زاهدان جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : زاهدان- تقاطع مصطفی خمینی و بهشتی- مجتمع تجاری احمد- طبقه سوم- واحد۱

۶۴- شرکت آروین آسانبر افق پاد ارائه دهنده خدمات فروش انواع موتور آسانسور نظیر موتور اسانسور گیربکس ، موتور اسانسور گیرلس (موتور گیرلس دار)، موتور هیدرولیک (موتور هیدرولیکی) و … در زاهدان (سیستان و بلوچستان) می باشد. همچنین آدرس شرکت آروین آسانبر افق پاد جهت خرید و استعلام قیمت انواع موتور اسانسور و یا دریافت لیست قیمت موتور اسانسور به شرح ذیل است.

آدرس : خراسان شمالی- اسفراین- میدان امام خمینی بالای داروخانه- طبقه سوم

قیمت موتور آسانسور

با توجه به تنوع موتور اسانسور ، قیمت آن ها نیز متغیر است لذا در انتخاب موتور لازم است به وجود موتورخانه ، میزان سر و صدای تولیدی حاصل از کارکرد موتور ، میزان مصرف برق ، ظرفیت اسانسور و برند ، قدرت و کیفیت موتور اسانسور توجه نمود، چراکه بر حسب این متغیر ها قیمت موتور آسانسور می تواند متفاوت باشد.

برای مطالعه بیشتر:

انواع آسانسور

آسانسور-

قیمت آسانسور

درب آسانسور

برق اضطراری برای منزل

قطعات آسانسور

آسانسور هیدرولیک

کابین آسانسور

قیمت آسانسورسانسور تهران ، آسانسور تهران ، آسانسور یزد ، آسانسور یاسوج ، آسانسور همدان ، آسانسور گرگان ، آسانسور کیش ، آسانسور کرمانشاه ، آسانسور کرمان ، آسانسور قم ، آسانسور قشم ، آسانسور قزوین ، آسانسور شیراز ، آسانسور شهرکرد ، آسانسور سنندج ، آسانسور ساری ، آسانسور زنجان ، آسانسور زاهدان ، آسانسور رشت ، آسانسور خرم آباد ، آسانسور بیرجند ، آسانسور بوشهر ، آسانسور بندرعباس ، آسانسور بجنورد ، آسانسور ایلام ، آسانسور اصفهان ، آسانسور اهواز ، آسانسور اراک ، آسانسور اردبیل ، آسانسور کرج، آسانسور مشهد ، آسانسور ارومیه ، آسانسور سمنان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۵۴ نظر

 1. در موتور آسانسور ازچه نوع کوپلینگ استفاده شده است؟

 2. شرکت های موتور آسانسور در سنندج رو لطفا معرفی میکنید؟

 3. میشه یک موتور اسانسور جدید رو در کنار موتور قبلی برای ایجاد استقامت و ایمنی اسانسور به عنوان موتور کمکی نصب کرد

 4. با توجه به کلاه برداری های اخیر که محصولات بی کیفیت رو با بسته بندی برند های نام آشنا به دست مصرف کننده میدن میخواستم بدونم راهی برای تشخیص و مطلع شدن از اصل بودن محصول وجود داره و هر برند چه مشخصه ای رو به همراه داره

 5. باتوجه به طبقات ساختمان باید موتور آسانسور یک سرعت و دو سرعت را انتخاب کرد؟

 6. موتور آسانسور‌ هیدرولیک نیز به دو دسته‌ موتور هیدرولیکی مغروق در روغن و موتور هیدرولیکی خشک یا هوا خنک تقسیم می‌ شود ، میشه در مورد این دو مدل موتور هیدرولیکی بیشتر توضیح بدید و بگید که کدوم یک از این دو مدل موتور آسانسور مناسب تره؟

 7. میخواستم برای حمایت از کارگرانو مهندسان ایرانی موتور اسانسور ایرانی تهیه کنم میشه برند یا محل توضیح روبهم معرفی کنید

 8. سلام بابت معرفی شرکت های ارائه دهنده خدمات مربوط به موتور آسانسور مچکرم میشه در کنار معرفی شرکت های خدماتی موتور آسانسور در مورد انواع موتورهای آسانسور، نحوه فعالیت، ظرفیت و ویژگی های اونها هم مطلب قرار بدید؟!!

 9. اگه موتور آسانسور رو نسبت به وزن اسانسور قوی تر تهیه کنیم کار درستیع

 10. سلام موتور آسانسور با توجه به اندازه کابین و حداکثر وزن مجاز کابین انتخاب میشه یا این مورد تفاوتی درش نداره؟!!

 11. سلاااااام از معرفی شرکت های ارائه دهنده خدمات موتور آسانسور در شهر گیلان واقعا ممنونم خیللللللی بهش نیاز داشتم لطفا لطفا…شماره این واحد هارو هم قرار بدید؟.

 12. موتور اسانسور هیدرولیک فرق داره ؟

 13. پر کاربردترین نوع موتور آسانسور کدام است ؟

 14. نحوه کار موتور گیرلس آسانسور چگونه است ؟

 15. آدرس و شماره تماس یک شرکت موتور آسانسور در ایلام
  رو می خواستم

 16. برای انتخاب موتور آسانسور مناسب چه نکاتی را باید در نظر گرفت ؟

 17. دوستانی که تجربه ی خرید دارن بین موتور گیر بکس تک سرعته و دو سرعته برتری وجود داره ؟

 18. نحوه کار موتور گیرلس آسانسور چگونه است ؟

 19. قیمت موتور آسانسور هیدرولیک مغروق در روغن چقدر است؟

 20. موتور گیربکس دو سرعته چه معایبی دارد؟

  • موتور ‌های گیربکس دو سرعته نسبت به نوع تک سرعته خود دارای معایبی می باشند که یکی از این معایب شروع و توقف ناگهانی در حین حرکت است. این حرکات ناگهانی به تدریج باعث فرسوده شدن قطعات اسانسور می‌ شوند. اگرچه فلایویل کمی از شدت این ضربات می کاهد اما همچنان مسافران می توانند این ضربات را احساس کنند.

 21. موتور آسانسور پنوماتیک چه مزایایی دارد ؟

 22. موتور آسانسور هیدرولیک خشک چه مزایایی دارد ؟

 23. نحوه کار موتور گیربکس دو سرعته آسانسور چگونه است ؟

  • در موتور گیربکس دو سرعته آسانسور ، دو سیم پیچ و دو سرعت برای حرکت آسانسور تعریف شده است. به طوری که آسانسور با دور تند شروع به حرکت می ‌کند و حدود ۳۰ سانتی متری تراز طبقه دور کند درگیر شده و آسانسور در تراز طبقه متوقف می ‌شود.

 24. بابت اطلاعات مفیدتون درباره انواع موتورهای ساختمان سپاسگزارم

 25. موتور گیربکس دو سرعته آسانسور چه معایبی دارد؟

  • موتور ‌های گیربکس دو سرعته آسانسور نسبت به نوع تک سرعته خود دارای معایبی می باشند که یکی از این معایب شروع و توقف ناگهانی در حین حرکت است. این حرکات ناگهانی به تدریج باعث فرسوده شدن قطعات اسانسور می‌ شوند. اگرچه فلایویل کمی از شدت این ضربات می کاهد اما همچنان مسافران می توانند این ضربات را احساس کنند.
   البته این حرکات ناگهانی علاوه بر آسیب رساندن به قطعات آسانسور معایب دیگری نیز دارند. به طوری که شروع های ناگهانی موتور اسانسور ، جریان برق زیادی را مصرف می‌ کند که این امر باعث افزایش هزینه برق می ‌شود.

 26. تفاوت قیمت موتور گیربکس دوسرعته و تک سرعته چقدره ؟

 27. نمایندگیهای معتبر موتور آسانسور رو معرفی کنید

 28. نمایندگی فروش موتور اسانسور و سایر قطعات رو از کجا میتونم بگیرم و مشغول به کار شم ؟

 29. نحوه کار موتور آسانسور هیدرولیک چگونه است؟

 30. کدام یک از این موتورها پر کاربردتر است؟

 31. قیمت موتور آسانسور هیدرولیک چقدر است؟

 32. قیمت انواع موتور اسانسور رو ذکر کنین لطفا

 33. برای انتخاب موتور آسانسور رعایت چه نکاتی لازم است؟

 34. مزایای موتور گیربکسی چیست ؟

 35. قیمت موتور آسانسور پنوماتیک چقدر است؟

 36. شماره تلفن نمایندگی موتور آسانسور در تهران رو میخواستم

 37. لیست قیمت موتور آسانسور رو می خواستم

 38. باتشکر از مطالبتون میشه نمایندگی های فروش قطعات و موتور آسانسور رو معرفی کنین ؟

 39. ممنون از مطالب مفیدتون؛ من دانش تخصصی در مورد موتور ها ندارم چطوری اصل یا بدل یا های کپی بودن موتور رو میشه تشخیص داد ، می تونید یه توزیع کننده مطمئن معرفی کنید!

 40. با تشکر از مطالب مفیدتون

 41. آیا مهم است موتور آسانسور ایرانی باشد یا خارجی؟ اصلا موتور آسانسور ایرانی داریم؟

 42. موتور آسانسور خارجی اصلی میخوام ، اگر دارید لطفا با من تماس بگیرید ممنون.
  ۰۹۱۹۴۴۴۱۰۲۶
  غفاری هستم