استعلام قیمت
۰۲۱-۶۲۹۹۹۶۷۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

لیست قیمت موتور اسانسور ساسی

لیست قیمت موتور اسانسور ساسی در سری و مدل های متنوع در سایت عمران مدرن موجود است. موتور آسانسور مهم ترین قطعه آسانسور است که نیروی لازم جهت حرکت آن را تامین می نماید. مشخصه هایی نظیر استاتیک لود، ظرفیت استاندارد، نوع عملکرد موتور و … از عوامل موثر بر قیمت موتور آسانسور می باشند. در مقایسه با سایر قطعات، موتور آسانسور نسبتا قیمت بالایی دارد. از همین رو، مشاهده لیست قیمت موتور اسانسور ساسی و مقایسه گزینه های موجود، پیش از خرید ضروری می باشد.

در ادامه به معرفی برخی مدل های موتور آسانسور پرداخته شده است. همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام لیست قیمت موتور اسانسور ساسی می توانید با کارشناسان عمران مدرن تماس حاصل فرمایید.

لیست قیمت موتور اسانسور ساسی ۱۴۰۲

 • قیمت موتور گیربکس برند ساسی با توان ۵.۵ کیلووات، ۸۱۰۰۰۰۰۰ تومان است. این موتور ساخت کشور ایتالیا می باشد و سرعت آن ۱ متر بر ثانیه است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام کامل لیست قیمت موتور اسانسور ساسی می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور گیربکس برند ساسی با توان ۵.۵ کیلووات، ۱۰۳۰۰۰۰۰۰ تومان است. این موتور ساخت کشور ایتالیا می باشد و سرعت آن ۱ متر بر ثانیه است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام کامل لیست قیمت موتور اسانسور ساسی می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور گیربکس برند ساسی با توان ۷.۳ کیلووات، ۹۹۵۰۰۰۰۰ تومان است. این موتور ساخت کشور ایتالیا می باشد و سرعت آن ۱ متر بر ثانیه است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام کامل لیست قیمت موتور اسانسور ساسی می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور گیربکس برند ساسی با توان ۹.۲ کیلووات، ۱۲۱۰۰۰۰۰۰ تومان است. این موتور ساخت کشور ایتالیا می باشد و سرعت آن ۱ متر بر ثانیه است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام کامل لیست قیمت موتور اسانسور ساسی می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور گیرلس برند ساسی با توان ۵.۳ کیلووات، در سایت موجود است. این موتور ساخت کشور ایتالیا می باشد و سرعت آن ۱ متر بر ثانیه است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام کامل لیست قیمت موتور اسانسور ساسی می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور گیرلس برند ساسی با توان ۱۶.۶ کیلووات، در سایت موجود است. این موتور ساخت کشور ایتالیا می باشد و سرعت آن ۱.۶ متر بر ثانیه است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام کامل لیست قیمت موتور اسانسور ساسی می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
لیست قیمت موتور اسانسور ساسی
موتور اسانسور

استعلام لیست قیمت موتور آسانسور ساسی

 • قیمت موتور گیرلس برند ساسی با توان ۱۰.۴ کیلووات، در سایت موجود است. این موتور ساخت کشور ایتالیا می باشد و سرعت آن ۱ متر بر ثانیه است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام کامل لیست قیمت موتور اسانسور ساسی می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور گیرلس برند ساسی با توان ۳.۳ کیلووات، در سایت موجود است. این موتور ساخت کشور ایتالیا می باشد و سرعت آن ۱ متر بر ثانیه است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام کامل لیست قیمت موتور اسانسور ساسی می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور گیرلس برند ساسی با توان ۵.۳ کیلووات، در سایت موجود است. این موتور ساخت کشور ایتالیا می باشد و سرعت آن ۱.۶ متر بر ثانیه است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام کامل لیست قیمت موتور اسانسور ساسی می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور گیرلس برند ساسی با توان ۴.۳ کیلووات، در سایت موجود است. این موتور ساخت کشور ایتالیا می باشد و سرعت آن ۱ متر بر ثانیه است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام کامل لیست قیمت موتور اسانسور ساسی می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور گیرلس برند ساسی با توان ۶.۹ کیلووات، در سایت موجود است. این موتور ساخت کشور ایتالیا می باشد و سرعت آن ۱.۶ متر بر ثانیه است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام کامل لیست قیمت موتور اسانسور ساسی می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
لیست قیمت موتور اسانسور ساسی

قیمت روز موتور اسانسور ساسی

 • قیمت موتور گیرلس برند ساسی با توان ۸.۵ کیلووات، در سایت موجود است. این موتور ساخت کشور ایتالیا می باشد و سرعت آن ۱.۶ متر بر ثانیه است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام کامل لیست قیمت موتور اسانسور ساسی می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور گیرلس برند ساسی با توان ۶.۵ کیلووات، در سایت موجود است. این موتور ساخت کشور ایتالیا می باشد و سرعت آن ۱ متر بر ثانیه است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام کامل لیست قیمت موتور اسانسور ساسی می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.
 • قیمت موتور گیرلس برند ساسی با توان ۱۰.۳ کیلووات، در سایت موجود است. این موتور ساخت کشور ایتالیا می باشد و سرعت آن ۱.۶ متر بر ثانیه است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام کامل لیست قیمت موتور اسانسور ساسی می توانید با شماره ۰۲۱۶۲۹۹۹۶۷۵ تماس حاصل فرمایید.

برای مطالعه بیشتر:

خرید موتور آسانسور

موتور آسانسور بلولایت

فروش موتور آسانسور

انواع موتور اسانسور

موتور آسانسور مونتاناری

موتور آسانسور سکا

بهترین مارک موتور آسانسور

موتور آسانسور سایکو

قیمت موتور آسانسور پرگاس

قیمت موتور گیرلس ویتور

موتور آسانسور ژیندا

موتور آسانسور امگا

قیمت موتور آسانسور ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!