استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

قیمت کابینت ممبران

قیمت هر متر کابینت ممبران
قیمت کابینت ممبران

کابینت ممبران یا وکیوم به کابینت هایی با مغزی از جنس نئوپان، چوب و ام دی اف که بر روی آن روکش پی وی سی کشیده شده، گفته می شود. معمولا جنس مغزی این کابینت، ام دی اف است. قیمت کابینت ممبران به عواملی همچون جنس مغزی، متراژ کار و دستمزد نصاب وابسته است. همچنین نوع طرح و نوسانات بازار نیز بر روی قیمت تمام شده کابینت ممبران تاثیرگذار است. به طور کلی هر چه طرح انتخابی پرکارتر باشد، قیمت کابینت ممبران نیز بیشتر خواهد بود.

قیمت کابینت ممبران طوسی
کابینت ممبران طوسی

لیست شرکت های نصاب کابینت ممبران

کیفیت لایه پی وی سی به کار رفته بر روی مغزی، میزان قفسه و کشو، ارتفاع و ابعاد نیز از عوامل دیگر تاثیرگذار بر روی هزینه ها خواهد بود. غالبا قیمت کابینت ممبران از کابینت ام دی اف و هایگلاس بیشتر و از کابینت چوبی کمتر است. کابینت های ممبران در برابر نفوذ آب و رطوبت مقاوم بوده و به راحتی تمیز می شوند.

در این مطلب به معرفی بهترین شرکت های فعال در زمینه نصب کابینت ممبران پرداخته شده است. شماره تماس و لینک هریک از این شرکت ها به منظور اطمینان از کیفیت اجرا و نیز اطلاع از قیمت انواع کابینت مبران ارائه شده است.

قیمت کابینت ممبران

۱- شرکت گروه معماری و دکوراسیون داخلی ظفر ارائه دهنده خدمت نصب کابینت ممبران در تهران است. برای تماس با شرکت گروه معماری و دکوراسیون داخلی ظفر و اطلاع از قیمت هر متر کابینت ممبران بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۲- شرکت گروه معماری هیرادانا ارائه دهنده خدمت نصب کابینت ممبران در تهران است. برای تماس با شرکت گروه معماری هیرادانا و اطلاع از قیمت هر متر کابینت ممبران بر روی لینک زیر کلیک کنید.

لیست قیمت کابینت ممبران


عوامل مختلفی بر قیمت کابینت ممبران تاثیر می گذارد که در ادامه به آنها اشاره شده است.
• نوع و مقدار حکاکی روی ورق ها
• نوع و جنس یراق آلات به کار رفته در کابینت بر قیمت کابینت ممبران تاثیر می گذارد ، یراق آلات کابینت وکیوم می تواند از جنس کروم، برنز، برنج و یا استیل باشد.
• نوع ورق ام دی اف و چسب به کار رفته بر روی ورق ها
• کیفیت و جنس روکش پی وی سی کابینت وکیوم
• کیفیت دستگاه وکیوم و CNC استفاده شده در ساخت کابینت ممبران بر قیمت کابینت ممبران تاثیر می گذارد.

۳- شرکت کابینت آکس ارائه دهنده خدمت نصب کابینت ممبران در تهران است. برای تماس با شرکت کابینت آکس و اطلاع از قیمت هر متر کابینت ممبران بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت کابینت ممبران کرم
کابینت ممبران کرم
قیمت درب کابینت ممبران

۴- شرکت سبک مدرن ارائه دهنده خدمت نصب کابینت ممبران در تهران است. برای تماس با شرکت سبک مدرن و اطلاع از قیمت هر متر کابینت ممبران بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۵- شرکت ابنیه سازان ستاوند ارائه دهنده خدمت نصب کابینت ممبران در تهران است. برای تماس با شرکت ابنیه سازان ستاوند و اطلاع از قیمت هر متر کابینت ممبران بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۶- شرکت گروه طراحی و معماری ایــتــاران ارائه دهنده خدمت نصب کابینت ممبران در تهران است. برای تماس با شرکت گروه طراحی و معماری ایــتــاران و اطلاع از قیمت هر متر کابینت ممبران بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت سرستون کابینت ممبران

قیمت کابینت ممبران آکس چوب

۷- شرکت نوین کابین ارائه دهنده خدمت نصب کابینت ممبران در تهران است. برای تماس با شرکت نوین کابین و اطلاع از قیمت هر متر کابینت ممبران بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۸- شرکت کابینت آشپزخانه پالیز ارائه دهنده خدمت نصب کابینت ممبران در تهران است. برای تماس با شرکت کابینت آشپزخانه پالیز و اطلاع از قیمت هر متر کابینت ممبران بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۹- شرکت ماچوب ارائه دهنده خدمت نصب کابینت ممبران در تهران است. برای تماس با شرکت ماچوب و اطلاع از قیمت هر متر کابینت ممبران بر روی لینک زیر کلیک کنید.

کابینت ممبران متری چند

قیمت کابینت ممبران متری چند

با اینکه کابینت وکیوم در طرح های کلاسیک کاربرد دارد، ولی به نمونه های ساده تر کابینت وکیوم که حکاکی های آن به کادربندی صفحات درب خلاصه می شود. کابینت ممبران مدرن و به نمونه های که طرح های آن شامل سرستون، ستون و نقوش گیاهی می باشد کابینت کلاسیک ممبران گفته می شود.

عوامل زیادی بر قیمت کابینت ممبران تاثیر می گذارد.

قیمت کابینت ممبران سفید طلایی
کابینت ممبران سفید طلایی

۱۰- شرکت تهران کابینت ارائه دهنده خدمت نصب کابینت ممبران در تهران است. برای تماس با شرکت تهران کابینت و اطلاع از قیمت هر متر کابینت ممبران بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۱- شرکت گریت کابینت ارائه دهنده خدمت نصب کابینت ممبران در تهران است. برای تماس با شرکت گریت کابینت و اطلاع از قیمت هر متر کابینت ممبران بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۲- شرکت گروه خدماتی فیدرگروپ ارائه دهنده خدمت نصب کابینت ممبران در تهران است. برای تماس با شرکت گروه خدماتی فیدرگروپ و اطلاع از قیمت هر متر کابینت ممبران بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت کابینت کابینت ممبران

قیمت کابینت ممبران سفید صدفی

کابینت ممبران سفید صدفی با ترکیب رنگ طلایی، یکی از زیبا‌ترین و محبوب‌ترین ترکیب رنگ‌ها برای دکوراسیون آشپزخانه است.

این رنگ به آشپزخانه حس نشاط و شادابی می‌بخشد. یکی از معایب این نوع کابینت، این است که مجاورت بیش از حد کابینت‌ ممبران سفید صدفی با نور خورشید به مرور زمان باعث می‌شود که رنگ خود را از دست بدهد. به همین دلیل این نوع کابینت بیشتر برای آشپزخانه‌هایی مناسب است که مجاورت کم‌تری با نور خورشید دارند. همه این عوامل بر روی قیمت کابینت ممبران تاثیر گذار است.

قیمت کابینت ممبران
استفاده از ویترین در طراحی کابینت ممبران

۱۳- شرکت گروه دکوراسیون و معماری آلین ارائه دهنده خدمت نصب کابینت ممبران در تهران است. برای تماس با شرکت گروه دکوراسیون و معماری آلین و اطلاع از قیمت هر متر کابینت ممبران بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۴- شرکت گروه فنی مهندسی آگرین چوب ارائه دهنده خدمت نصب کابینت ممبران در تهران است. برای تماس با شرکت گروه فنی مهندسی آگرین چوب و اطلاع از قیمت هر متر کابینت ممبران بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۵- شرکت صنایع چوبی پاسار (روجین آریا) ارائه دهنده خدمت نصب کابینت ممبران در تهران است. برای تماس با شرکت صنایع چوبی پاسار (روجین آریا) و اطلاع از قیمت هر متر کابینت ممبران بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت کابینت ممبران سفید صدفی

قیمت کابینت ممبران ساده

به مدل کابینت‌های ساده‌ای که میزان استفاده از برش کاری و نقش و نگار بر روی آن‌ها بسیار کم است، کابینت ممبران ساده می‌گویند.

 این سبک کابینت، برای اشخاصی که ساده پسند هستند و محیط خلوت و یکنواخت را می‌پسندند، مناسب است. قیمت این نوع کابینت ممبران از سایر مدل‌ها ارزان‌تر است.

دلیل این ارزانی، همان ساده بودن و نداشتن نقش و نگار آن است. همچنین به دلیل نداشتن برش کاری‌های پیچیده، از مقدار چوب کم‌تری در آن استفاده می‌شود.

قیمت کابینت ممبران
کابینت ممبران سفید

۱۶- شرکت دیریم هاوس ارائه دهنده خدمت نصب کابینت ممبران در تهران است. برای تماس با شرکت دیریم هاوس و اطلاع از قیمت هر متر کابینت ممبران بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۱۷- شرکت صنایع چوبی حمید ارائه دهنده خدمت نصب کابینت ممبران در تهران است. برای تماس با شرکت صنایع چوبی حمید و اطلاع از قیمت هر متر کابینت ممبران بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت کابینت ممبران سفید طلایی

نکات طراحی کابینت ممبران

قبل از اقدام به سفارش کابینت بهتر است از عوامل موثر بر انتخاب نوع کابینت مطلع شد. در ادامه به ذکر برخی از این موارد پرداخته شده است.

 • نورپردازی کابینت وکیوم اهمیت بالایی دارد و بهتر است در از افراط در نورپردازی پرهیز شود، زیرا به دلیل جزئیات نسبتا زیاد طرح باعث آشفتگی و شلوغی کار می شود.
 • طراحی سه بعدی و طرح ها و نقوش حکاکی نیازمند مهارت طراحی نرم افزاری و هم چنین نصاب آن را دارد.
 • کابینت وکیوم و طرح کلاسیک در آشپزخانه های بزرگ جلوه خوبی دارد. بهتر است در آشپزخانه های کوچک از کابینت های مدرن و ساده استفاده شود.
قیمت کابینت ممبران سفید
کابینت ممبران سفید

۱۸- شرکت رایکا هوم ارائه دهنده خدمت نصب کابینت ممبران در تهران است. برای تماس با شرکت رایکا هوم و اطلاع از قیمت هر متر کابینت ممبران بر روی لینک زیر کلیک کنید.

نحوه محاسبه کابینت ممبران

۱۹- شرکت آکس چوب ارائه دهنده خدمت نصب کابینت ممبران در تهران است. برای تماس با شرکت آکس چوب و اطلاع از قیمت هر متر کابینت ممبران بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۲۰- شرکت سیستم آشپزخانه مینیاتور ارائه دهنده خدمت نصب کابینت ممبران در تهران است. برای تماس با شرکت سیستم آشپزخانه مینیاتور و اطلاع از قیمت هر متر کابینت ممبران بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مزایا و معایب کابینت ممبران

از مزایای کابینت وکیوم می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • تنوع رنگ روکش کابینت ممبران
 • قیمت مناسب کابینت وکیوم یا ممبران در مقایسه با سایر کابینت های کلاسیک مانند کابینت پولیشی، پلی استر، چوب و روکش چوب است.
 • مقاومت در برابر رطوبت بالای روکش پی وی سی
قیمت کابینت ممبران قهوه ای
کابینت ممبران قهوه ای

از معایب کابینت ممبران می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • خراش پذیری روکش کابینت ممبران
 • کابینت وکیوم یا ممبران به دلیل وجود شیارها و نقش و نگار های روی روکش ها به نظافت بیشتری نیاز دارد.
 • در صورت استفاده از مصالح نامرغوب به مرور زمان کیفیت آن دچار افت شدید می شود.
 • تغییر رنگ روکش نهایی کابینت وکیوم بر اثر نورخورشید
 • نیاز به مهارت بالای طراحی کابینت وکیوم

برای مطالعه بیشتر:

انواع مدل کابینت آشپزخانه

کابینت

انواع پارتیشن اداری تا خانگی

نصب پارتیشن

کمد دیواری

فر توکار

گاز رومیزی

سینک ظرفشویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!

۶ نظر

 1. تغییر محاسبات قیمت کابینت ممبران به چه عواملی بستگی داره

 2. سلام
  قیمت کابینت ممبران به رنگ سفید و صورتی چقدر است و آیا برای نصب کابینت ممبران باید مدل و تعداد کابینت های قبلی رو در نظر گرفت یا یه مدل دیگه میسازند کابینت ها رو؟

 3. شرکت دیریم هاوس که ذکر شده ارائه دهنده خدمات نصب کابینت ممبران در تهران هستش اگرشماره تماس های شرکت شون و یا آدرس خود شرکت و سایت خود شرکت دیریم هاوس رو برای اطلاع از قیمت هر متر کابینت ممبران و ثبت سفارشات از این شرکت قرار بدید خیلی خوب میشه!!

 4. کابینت ممبران رنگبندی هم داره میشه دو رنگ رو در ساخت کابینت ها استفاده کرد؟

 5. قیمت کابینت ممبران چقدر است؟

 6. قیمت کابینت ممبران نسبت به قیمت کابینت های ام دی اف و فلزی چقدر فرق داره کمتره یا بیشتر؟

Call Now Buttonاستعلام قیمت