استعلام قیمت
۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

قیمت چسب هبلکس در تهران

قیمت چسب هبلکس در تهران
فروش چسب هبلکس در تهران

قیمت چسب هبلکس در تهران به حجم و متریال سفارش وابسته است. فروش چسب هبلکس در تهران در نمایندگی های مجاز این شهر امکان پذیر است. چسب هبلکس در تهران بهترین جایگزین ملات سیمان است و مزایای فراوانی دارد. سال هاست برای ساخت و ساز بنایی از ملات ماسه سیمان استفاده می شود. اما استفاده از ملات معمولی با بلوک‌های هبلکس، به دلیل ویژگی ‌های نامتناسب آن‌ ها، ساختاری بی کیفیت ایجاد خواهد کرد. ملات سیمان برای اتصال با بلوک هبلکس سنگین تر است و همچنین خاصیت عایق حرارتی ندارد که عایق حرارتی را ضعیف می‌کند. بلوک aac از مصالح نوین به شمار می‌رود و برای اتصال میان اجزای آن بهتر است از چسب مخصوص هبلکس استفاده شود تا دیوار ساخته شده به بالاترین کارایی برسد.

برای استعلام قیمت چسب هبلکس در تهران با مشاوران عمران مدرن تماس حاصل فرمایید.

فروش چسب هبلکس در تهران

در محاسبه‌ی قیمت فروش چسب هبلکس در تهران در مقایسه با ملات سیمان باید چندین نکته را در نظر بگیرید. برای ساخت دیوار، ضخامت بیشتری از ملات سیمانی مورد نیاز است و در مورد چسب aac این ضخامت به حداقل می‌رسد. حجم ملات مورد استفاده سیمان بیشتر است و زمان اجرای پروژه نیز بیشتر خواهد بود که به بالا رفتن قیمت منجر می‎شود. علاوه بر این، میزان ضایعات ملات بسیار بیشتر است. در صورتی که چسب aac را با قیمت مناسب خریداری کنید، در مقایسه با ملات سیمان گزینه‌ی مناسب‌‌تری خواهد بود. چسب بلوک هبلکس ارزان تر و مقرون به صرفه تر است. قیمت چسب هبلکس در تهران به عوامل متعددی وابسته است که به آن اشاره می شود.

امروزه شرکت های زیادی در زمینه فروش چسب هبلکس در تهران فعالیت می کنند. ما در عمران مدرن برای رفاه حال مشتریان بهترین شرکت های فعال در زمینه فروش چسب هبلکس تهران را معرفی کرده ایم.

خرید چسب هبلکس در تهران

برای انتخاب برند مناسب و خرید چسب هبلکس در تهران نیاز است تا ابعاد کار پروژه مشخص باشد و دستورالعمل استفاده از هر متر مربع بلوک هبلکس بر اساس جدول زیر تعیین می‌شود.

قیمت چسب هبلکس در تهران در برند های مختلف متفاوت است. بیشتر کارخانه‌های فروش هبلکس، چسب های مورد نیاز نصب را نیز ارائه می‌کند. کیسه چسب هبلکس در تهران ۴۰ کیلوگرمی ۶ تا ۸ متر مربع را پوشش می دهد. این منطقه تحت پوشش برای ۲۰۰ میلی متر در نظر گرفته شده است. این میزان برای دیوار بلوک AAC ضخیم است. برای پوشش دیوار ۳۰ متر مربعی به ۵ کیلو ۴۰ کیلویی چسب هبلکس در تهران نیاز است. پیش از خرید چسب هبلکس در تهران با کارشناسان عمران مدرن مشورت کنید. ما در عمران مدرن بهترین قیمت چسب بلوک هبلکس تهران را به مشتریان معرفی کرده ایم.

برای هر متر مربع بلوک هبلکس چه میزان چسب نیاز است؟

مقدار چسب مورد نیاز در هر متر مربع بر اساس جدول زیر تعیین می‌شود:

چسب بلوک هبلکس باعث ایجاد اتصالات دقیق و تمیز خواهد شد. لایه‌های چسب نازک است و حجم کمتری از ملات استفاده می‌شود. کافیست ۲ تا ۳ میلیمتر چسب برای اتصال بلوک‌ها مورد استفاده قرار گیرد. با توجه به کاربرد چسب هبلکس فروش چسب هبلکس در تهران رو به افزایش است.

فروش چسب هبلکس در تهران
اجرای هبلکس با چسب مخصوص

مزایای فروش چسب هبلکس در تهران چیست ؟

اتصال بلوک های هبلکس با ملات سیمان باعث کاهش کارایی دیوار می‌شود. موارد زیر ماهیت چسب هبلکس در تهران را بیشتر نشان خواهد داد:

•                 چسب آماده‌ی استفاده است و تنها کافیست با آب مخلوط شود

•                 چسبندگی کششی بسیار بالایی دارد که استحکام دیوار را بهبود می‌دهد

•                 خاصیت پخش مناسبی دارد و سرعت اجرا را بالا می‌برد

•                 آب را به خوبی در خود نگه می‎‌دارد.

•                 مقرون به صرفه است زیرا حجم کمتری مورد استفاده خواهد بود.

•                 نیازی به افزودنی ندارد.

امروزه در اکثر سازه‌های مسکونی، بلوک‌های هبلکس با توجه به مزایای فراوانی که دارد، به عنوان یونیت دیواری مورد استفاده قرار می‌گیرند. آنها بلوک های سبک وزنی هستند که به راحتی قابل حمل و پایدار هستند. بلوک های هبلکس عایق حرارتی خوبی دارند و در تولید آن از خاکستر بادی استفاده می شود. بنابراین در لیست مصالح ساختمانی سازگار با محیط زیست قرار می‌گیرد. با توجه به مزایای زیادی که چسب هبلکس دارد قیمت چسب هبلکس در تهران کامللا مقرون به صرفه است.

قیمت چسب هبلکس در تهران
بسته بندی چسب هبلکس

اجرای دیوار با چسب هبلکس در تهران

یک ظرف یا سطل تمیز بردارید و به آن آب اضافه کنید و مقدار مورد نیاز چسب بلوک هبلکس را در آن قرار دهید. نسبت اختلاط با آب تقریبا ۲۵ تا ۳۰ درصد است.

چسب بلوک هبلکس باید الزامات استاندارد ملی ایران به شماره ۷۰۶ را تأمین نماید. چسب فوق بر اساس دستورالعمل مندرج بر روی پاکت، در داخل ظرف پلاستیکی مناسبی مانند سطل ریخته شده و با آب تمیز (آب شرب) مخلوط می شود. توصیه می‌شود جهت اختلاط از روش مکانیزه استفاده شود و اختلاط تا زمان حذف هوا ادامه یابد. برای این کار می‌توان از همزن مربوطه که بر روی دریل بسته می‌شود استفاده نمود و عمل اختلاط را با سرعت کم تا رسیدن به نتیجه مطلوب انجام داد. قابل‌ ذکر است عمر کارایی ملات ها مشخص و عموماً بین ۴ تا ۵ ساعت می‌باشد.

مقایسه چسب بلوک هبلکس با ملات سیمان

چسب بلوک‌های هبلکس چسب‌هایی با فرمول‌بندی خاص هستند که از سیمان، آهک، ماسه و پلیمرها ساخته می‌شوند. برخی از شرکت ها نیز از خاکستر بادی در فرمولاسیون استفاده می کنند. این چسب ها ضخامت ۸-۱۲ میلی متر ملات را به ۳-۴ میلی متر می رساند. در مقایسه با ملات ماسه سیمان معمولی این چسب مزایای بسیاری دارد.

۱) اتصالات نازک:

در مقایسه با ملات ماسه سیمانی که اتصالات ملات به ضخامت ۸-۱۲ میلی متر را در بر می گیرد، تنها ۳-۴ میلی متر چسب برای اتصال بلوک های aac کافی است. از این رو مواد اتصال ۷۵٪ کاهش می یابد.

قیمت چسب هبلکس در تهران
اجرای آسان بلوک هبلکس با چسب مخصوص

۲) مصرف کمتر چسب در مقایسه با ملات

در مقایسه با ملات سیمان، حجم کمتری از چسب برای ساخت یک دیوار مشابه وجود دارد. بنابراین، مواد کمتری برای اتصال بلوک های هبلکس مورد نیاز است. همچنین اتصالات در مورد چسب بلوک هبلکس، نازک هستند. این امر منجر به کاهش فضای ذخیره سازی مواد، کار کمتر و همچنین کاهش هزینه حمل و نقل می شود.

۳) افزایش سرعت اجرای پروژه

چسب بلوک aac به صورت مخلوط آماده به فروش می‌رسد و هنگام استفاده فقط باید آب به آن اضافه کرد. در حالی که در مورد ملات ماسه سیمان، تناسب مواد اولیه باید به درستی رعایت شود و با دقت مخلوط شوند تا خمیر به دست آید که فرآیندی زمان بر است.

۴) مصرف آب کمتر

چسب ها به گونه ای فرموله شده اند که بدون نیاز به افزودنی عمل آورده شوند. برای عمل آوری چسب نیازی به آب زیادی نیست و از این رو به صرفه جویی در مصرف آب و همچنین هزینه کمک می کنند.

۵) اجرا بدون دروریز و دردسر

در مورد ملات معمولی، به دلیل اختلاط در محل و عمل آوری، تمیزی محل حفظ نمی شود. در حالی که چسب بلوک هبلکس فقط باید با آب مخلوط شود. به این ترتیب بدون تولید مواد زائد و دردسر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

۶) سرعت عمل آوری

از آنجایی که قرار نیست عمل آوری انجام شود، دیوار بنایی تنها در ۲۴ ساعت آماده می گردد. در حالی که در مورد ملات ماسه سیمان عمل آوری به مدت ۷ روز خواهد بود.

۸) اتلاف کمتر چسب بلوک هبکلس در مقایسه با ملات

ملات سیمان ۲۰ تا ۳۰ درصد ضایعات در طول استفاده را به خود اختصاص می دهد. در حالی که ضایعات چسب بلوک aac ناچیز است یا وجود ندارد.

۹) عایق حرارتی:

چسب بلوک هبلکس به طور خاص برای مطابقت با خاصیت عایق حرارتی بلوک های aac فرموله است . از این رو، به عنوان عایق حرارتی عمل می کند که در مورد ملات سیمان نیست.

۱۰) کنترل کیفیت:

چسب بلوک هبلکس در کارخانه هبلکس تهران تحت شرایط خاص تولید می شوند، اقدامات کنترل کیفیت موثرتر به اجرا در خواهد آمد و محصول نهایی با کیفیت است. ملات سیمان در محل تهیه می شود و گاهی اوقات حفظ کیفیت ملات با توجه به اینکه در محل آماده می شود دشوار است. سازندگان مواد اولیه را آزمایش کرده و سپس از آنها در ساخت چسب ها استفاده می کنند.

برای مطالعه بیشتر:

چسب آجر

چسب مخصوص سرامیک

قیمت چسب هبلکس در مشهد

چسب هبلکس قم

فروش چسب هبلکس در شیراز

چسب هبلکس سمنان

خرید بلوک هبلکس

دیوارچینی با بلوک هبلکس

دیوار aac

مواد اولیه بلوک هبلکس

اتصالات هبلکس

بلوک سبک اتوکلاو شده

بلوک گازی

اجرای نما روی هبلکس

بلوکaac

سنگ کاری روی هبلکس

جنس بلوک هبلکس

بتن هوادار اتوکلاو شده

بلوک فرمستون

فرمستون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: 4.58 ( 5 نظر)