استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۱
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

قیمت پایه بالابر ساختمانی

قیمت پایه بالابر ساختمانی
پایه بالابر ساختمانی

قیمت پایه بالابر ساختمانی به عوامل متعددی وابسته است یکی از این عوامل تک فاز یا سه فاز بودن بالابر است. همان طور که پیشتر نیز بیان گردید، قیمت پایه بالابر ساختمانی سه فاز بیشتر از بالابر ساختمانی تک فاز است.برای اطلاع از لیست قیمت بالابر ساختمانی به سایت عمران مدرن مراجعه فرمایید.

قیمت پایه بالابر ساختمانی سه فاز خود وابسته به ظرفیت، برند و غیره می باشد. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر قیمت انواع بالابر ساختمانی ظرفیت آن می باشد. به طور کلی قیمت پایه بالابر ساختمانی کوچک کمتر از بالابر مصالح با ظرفیت بالاتر است.

برند موتور و کشور سازنده آن نیز بر قیمت روز بالابر ساختمانی موثر است. قیمت انواع بالابر برقی ساختمانی از برندهای ایرانی از بسیاری از برندهای چینی کمتر و کیفیت آن ها بهتر است همچنین بالابر ساختمانی قیمت به صورت مدام نوسان داشته و خصوصا در مورد بالابرهای خارجی این نوسان چشم گیر است.

قیمت پایه بالابر ساختمانی
سیم بکسل بالابر ساختمانی

قیمت شاسی بالابر ساختمانی

شاسی ( استراکچر) بالابر ساختمانی به مجموعه آهن آلاتی گفته می شود که اسکلت اصلی و یا بدنه بالابر را تشکیل می دهد و سایر اجزا بر روی آن نصب می شود. استراکچر شامل چندین قسمت می شود

بدنه بالابر ساختمانی با نام شاسی بالابر ساختمانی نیز شناخته می شود.تصور نداشتن شاسی در بالابر، تقریبا شبیه نداشتن استخوان در بدن انسان است.

 بالابر بدون شاسی سرپا نمی شود،سر و شکل پیدا نمی کند و کاربرد آن بسیار محدود خواهد شد. انتخاب بدنه بالابر با حداکثر میزان باری که بالابر باید حمل کند ارتباط مستقیم دارد. بالابر ها عموما در وزن های ۳۵۰ کیلوگرمی، ۵۰۰ کیلوگرمی، ۷۵۰ کیلوگرمی، ۱ تن و ۳ تن طراحی می شوند.

در این میان ، تنها بالابر های ۳۵۰ کیلوگرمی با موتور های تکفاز امکان استفاده از برق شهری را دارند و سایر موارد از برق سه فاز استفاده می کنند. بالابر تک فاز چون با برق شهر می تواند انرژی موتور را تامین کند بسیار بیشتر مورد استقبال مشتریان و کاربران است.

قیمت پایه بالابر مصالح ساختمانی
شاسی بالابر

پایه بالابر ساختمانی دست دوم

کاهش هزینه های ساخت و ساز این روزها با تامین تجهیزات ساختمانی دست دوم امکان پذیر است. در صورتی که برای پروژه های محدودی نیاز به بالابر وجود داشته باشد، می توان روی خرید بالابر ساختمانی دست دوم حساب کرد.

البته انتخاب وینچ ساختمانی دست دوم کار ساده ای نیست. در گام اول باید از فروشگاه های مصالح و تجهیزات ساختمانی معتبر اقدام کنید. فروش بالابر ساختمانی دست دوم در مراکز متفرقه به صورت خصوصی با وسعت زیادی انجام می شود.

 پیشنهاد می شود انواع دست دوم بالابر را از مراکز معتبر تهیه کنید. شرکت هایی که اقدام به کرایه بالابر ساختمانی می کنند اغلب کارشناسانی برای سنجش میزان کیفیت دستگاه در اختیار دارند. ممکن است برخی قطعات را به صورت نو تهیه کنید و بخش دیگری را دست دوم تهیه کنید.

به طور مثال ممکن است بالابر مشکل گیربکس داشته باشد و تنها با تعویض گیربکس کار شما راه بیفتد. به این ترتیب با پرداخت قیمت اجاره بالابر ساختمانی و تعویض برخی قطعات در هزینه ها صرفه جویی خواهد شد.

قیمت بالابر مصالح ساختمانی
بالابر مصالح ساختمانی

قیمت پایه و ریل بالابر ساختمانی

ریل بالابر مصالح ساختمانی ، در بالابرهای ساختمانی از ریل جهت جابه‌جایی کالسکه از داخل ساختمان به جلوی نما استفاده می‌شود . ریل بالابر، انواع مختلف دارد معمولاً ریل‌های بالابر ساختمانی جدید در طول سه متر ساخته می‌شود که یک متر ریل از نمای ساختمان به بیرون قرار می‌گیرد دو متر دیگر آن در داخل ساختمان به پایه‌های بالابر نصب می‌شود که مصالح ساختمانی توسط کالسکه از طریق ریل به داخل ساختمان هدایت می‌گردد.

بالابرهای ساختمانی باید دارای ریل بلند باشد که باعث ایجاد فاصله مناسب از ساختمان شده و مانع از گیر کردن مصالح به ساختمان شود.

قیمت پایه بالابر ساختمانی بستگی به کیفیت و ضخامت آن دارد، هرچقدر پایه ها و ریل ها ضخامت بیشتری داشته باشند بر قیمت کلی بالابر اثر میگذارد و به نسبت کیفیت آن ها قیمت بالابر بالاتر می رود.

شاسی بالابر ساختمانی
بالابرساختمانی

بهترین پایه بالابر ساختمانی

یکی از مهمترین ارکان جهت استقرار و نصب بالابر ساختمانی در ساختمان های در حال ساخت، پایه بالابر ساختمانی است. کیفیت پایه ها و ضخامت لوله های آن، ضریب اطمینان را در حین کار بالا می برد و از بروز حوادث جلوگیری می کند. قیمت پایه بالابر ساختمانی در شرکت های مختلف متفاوت است. در عمران مدرن بهترین پایه بالابر ساختمانی با قیمت مناسب آورده شده است.

به این ترتیب قیمت بالابر مصالح افزایش میابد. عمدتا بهترین بالابر ساختمانی ۲۵۰ تا ۵۰۰ کیلو از سیم بکسل نمره ۸ و در بالابرهای ساختمانی بزرگتر از سیم بکسل نمره ۱۰ استفاده می گردد.

قیمت شاسی بالابر ساختمانی

قیمت شاسی بالابر ساختمانی تحت تاثیر عوامل متعددی است. شاسی بالابر یکی از اجزای بالابر ساختمانی به شمار می رود. بهترین بالابر ساختمانی کالاهای هیدرولیکی را با دسترسی سریع ، کارآمد ، راحت و ایمن به میزانسن ، زیرزمین ، گاراژ و هر سطح در ساختمانهای چند طبقه را فراهم می کند ، متناسب با نیازها و برنامه های متعدد ، مانند مکانهایی که نمی توان گودال ها را حفاری کرد و فضاهای باریک که سطح بالایی نمی تواند به آنها برسد.

بالابر ساختمانی می تواند در داخل و خارج ساختمان به کار گرفته شود .

بالابر باری یک وسیله حمل و نقل کالای ارزان و کاربردی در طبقه پایین است. اجزاء بالابر ساختمانی استراکچر و خرپا ، الکتروموتور (دینام) ، گیربکس ، باکت ، قرقره (وینچ) ،شاسی می باشد. قیمت پایه بالابر ساختمانی به جنس هر یک از قطعات بستگی دارد.

برای مطالعه بیشتر:

فروش بالابر ساختمانی اصفهان

قیمت بالابر ساختمانی موتوژن

عکس بالابر ساختمانی

قیمت بالابر ساختمانی دیجی کالا

تولید کننده بالابر ساختمانی

قیمت بالابر مصالح ساختمانی ۱۴۰۱

پخش بالابر ساختمانی

قیمت بالابر برقی ساختمانی

کارخانه فروش بالابر ساختمانی

 قیمت بالابر ساختمانی ۳۰۰ کیلویی

بهترین بالابر ساختمانی

قیمت بالابر ساختمانی کوچک

قیمت بالابر ساختمانی سه فاز

 بالابر ساختمانی ۳۵۰ کیلویی

بالابر ساختمانی ۵۰۰ کیلویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!

یک نظر

  1. قیمت پایه بالابر ساختمانی را از کجا استعلام بگیرم؟