استعلام قیمت
۰۲۱-۵۴۴۰۶۰۱۲
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

قیمت واش بتن ۳۰*۶۰

قیمت واش بتن ۳۰*۶۰
قیمت واش بتن ۳۰*۶۰

قیمت واش بتن ۳۰*۶۰ تحت تاثیر عوامل متعددی است که در ادامه به ان شاره شده است. واش بتن ۳۰*۶۰ یکی از ابعاد پر کاربرد این فراورده بتنی است که بیش تر به عنوان کفپوش کف پیاده رو و حیاط استفاده می شود. واش بتن ۳۰*۶۰ می توان ترکیب جالبی با چمن مصنوعی یا طبیعی داشته باشد.

قیمت واش بتن 30*60
واشبتن سنگدانه درشت

قیمت واش بتن ۳۰*۶۰ در طرح های مختلف متفاوت است. عامل دیگری که بر قیمت این واش بتن تاثیر می گذار روش تولید است. واش بتن ۳۰*۶۰ به دو روش پرسی و درجا تولید می شود.

قیمت واش بتن ۳۰*۶۰ پرسی به دلیل مقاومت و استحکام بیشتر بالاتر از مدل درجا است. خرید واش بتن به صورت حضوری و آنلاین امکان پذیر است. عمران مدرن یکی از شرکت ها فعال در زمینه خرید و فروش آنلاین واشبتن ۳۰*۶۰ است. لازم به ذکر است که با توجه به نوسانات ارزی و تغییر قیمت ها امکان اعلام دقیق قیمت واش بتن ۳۰*۶۰ وجود ندارد لذا بهتر است برای استعلام قیمت واش بتن ۳۰*۶۰ با عمران مدرن تماس حاصل فرمایید.

قیمت واش بتن 30*60
واش بتن آجیلی ۳۰*۶۰

عوامل موثر بر قیمت واش بتن ۳۰*۶۰

از عوامل موثر بر قیمت واش بتن ۳۰*۶۰ ضخامت، رنگ و روش تولید است. واش بتن ۳۰*۶۰ در رنگ های صورتی، سفید و مشکی، آجیلی و سفید و قرمز در بازار موجود است. قیمت واش بتن سفید با ابعاد ۳۰ در ۶۰ با سایر رنگ ها متفاوت است.

قیمت واش بتن ۳۰*۶۰ بر اساس متر مربع یا در واقع قیمت هر متر مربع واش بتن ارائه می شود. تراکم سنگدانه های مصرفی در محصول هم بر قیمت واش بتن ۳۰*۶۰ موثر است. این محصول به صورت معمولی و یا با افزودنی تولید می گردد. قیمت واش بتن درجه یک تولید شده با افزودنی بیشتر است.

قیمت واش بتن ۳۰*۶۰

خرید واش بتن ۳۰*۶۰

در خرید واش بتن ۳۰*۶۰ پارامتر هایی از قبیل رنگ، ضخامت و کیفیت باید مد نظر قرار بگیرد. در بازار مدل ها بی کیفیت و ارزان در بازار موجود است، خرید این نوع واش بتن ضرر مالی ببشتری به دنبال دارد. واش بتن بی کیفیت با ضربه کوچک آسیب دیده و می شکند و ظاهر زشتی به فضا می بخشد.

در واقع از ارزانترین انواع واش بتن ۳۰*۶۰ ، نوع بدون افزودنی آن می باشد که دارای محدودیت استفاده است. به عبارتی نمی توان از آن در همه محیط ها و شرایط آب و هوایی استفاده کرد. برای مناطق سردسیر باید واشبتن تولید شده با افزودنی های بتن مورد استفاده قرار گیرد.

لیست قیمت واش بتن ۳۰*۶۰

قیمت واش بتن ۳۰*۶۰به صورت متر مربعی اعلام می شود. به همین دلیل برای برآورد قیمت نهایی واش  بتن۳۰*۶۰ باید قیمت هر متر مربع واش بتن را در متراژ کلی کار ضرب کرد.

نکته ی دیگری که در تعیین قیمت واش بتن ۳۰*۶۰ اهمیت دارد، ریز و درشتی سنگدانه ها است. امروزه مدل های واش بتن موجود در بازار به دو مدل سنگدانه درشت و ریز تقسیم می شود که قیمت متفاوتی دارند.

نوع دیگری از واش بتن های موجود در بازار، واش بتن ۶۰ در ۳۰ سابخورده است، بدین صورت که سطح واش بتن صاف و صیقلی است. از نظر ظاهری قشنگ تر است و بیشتر در محیط های داخلی ساختمان استفاده می شود.

قیمت واش بتن 30*60

استعلام قیمت واش بتن ۳۰*۶۰

نوع بتنی که برای ساخت موزاییک واش بتن ۳۰*۶۰ استفاده می‌شود، می‌تواند تأثیر بسزایی در لیست قیمت واش بتن داشته باشد. برای مثال، بتنهایی که از مواد اولیه با کیفیت بالا ساخته شده‌اند، قیمت بیشتری نسبت به بتنهایی که از مواد با کیفیت پایین‌تر ساخته شده‌اند، دارند.

هزینه متریال مصرفی در تولید واش بتن ۳۰*۶۰ تاثیر مستقیمی بر قیمت واش بتن ۳۰*۶۰ دارد. بدین صورت که مورد نیاز در هزینه مواد مورد نیاز برای تولید ماسه سنگ بتن اگر در دسترس و فراوان باشد، می‌تواند یکی از عوامل مهم در تعیین هزینه کل باشد. اگر مواد قابل دسترسی و فراوان باشند، مانند سنگ‌های معمولی و سیمان، هزینه آنها نسبت به موادی که نادر یا سخت به دست می‌آیند، مانند سنگ‌های خاص یا رنگ‌های مختلف، کمتر خواهد بود. علاوه بر این، هزینه مواد بر اساس کیفیت آنها متفاوت است، به طوری که مواد با کیفیت بالاتر، هزینه بیشتری دارند. بنابراین، دسترسی و کیفیت مواد می‌تواند تأثیر قابل توجهی بر هزینه کلداشته باشد.

برای مطالعه بیشتر:

واش بتن ویلا

جدول بتنی

کفپوش بتنی

اسلب بتنی

واش بتن پرسی

سنگ فرش واش بتن

ابعاد واش بتن

ابعاد جدول بتنی

مشخصات جدول بتنی

قیمت موزاییک آجیلی

نمای واش بتن

عکس موزاییک واش بتن

حیاط سازی با واش بتن

نحوه اجرای واش بتن

کارخانه واش بتن

قیمت واش بتن ساب خورده

موزاییک واش بتن

قیمت واش بتن ۴۰*۴۰

جدول بتنی فانتزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!