استعلام قیمت
۰۲۱-۷۷۸۹۶۶۲۵
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

قیمت هر عدد بلوک هبلکس

قیمت هر عدد بلوک هبلکس
لیست قیمت هر عدد بلوک هبلکس

قیمت هر عدد بلوک هبلکس با توجه به ابعاد آن متغیر است. قیمت هر عدد بلوک هبلکس نسبت به مزایای آن مقرون به صرفه است. یکی از مزایای این بلوک سرعت بالای اجرای آن است. در هنگام خرید بلوک هبلکس به علت وزن کمی که دارد، هزینه حمل و نقل و جابجایی آن نیز بسیار کمتر است. این مقرون به صرفگی شرایط خاصی نیز دارد. برای مثال باید براساس نوع ساخت و ساز بررسی کرد که حتما استفاده از این نوع بلوک در مقابل با حذف برخی از هزینه ‌ها مانند عایق‌ کاری، کارگر و … صرفه اقتصادی داشته باشد. زیرا قیمت هر عدد بلوک‌ هبلکس، نسبت به سایر بلوک ‌ها گران ‌تر است. امروزه خرید هبلکس با قیمت مناسب به یکی از دغدغه های اصلی پیمانکاران و سازندگان صنعت ساختمان تبدیل شده است. ما در عمران مدرن بهترین ارائه دهنده های این کالا را برای بررسی و مقایسه قیمت گردآوردی کرده ایم.

از آنجایی که نصب و اجرای بلوک هبلکس با چسب های مخصوص آن صورت می گیرد. میزان چسب مصرفی و نوع آن بر قیمت نهایی هر عدد بلوک هبلکس تاثیر دارد. برای استعلام قیمت هر عدد بلوک هبلکس با مشاوران عمران مدرن تماس حاصل فرمایید.

قیمت هر عدد بلوک هبلکس
اجرای بلوک هبلکس

قیمت هر عدد بلوک هبلکس رضوی

کارخانه بلوک هبلکس رضوی یکی از معروف ترین تولید کنندگان بلوک هبلکس، با قیمت مناسب در مشهد است. با استفاده از بلوک هبلکس رضوی سرو صدای خانه به حداقل ممکن می رسد. برای خرید بلوک هبلکس رضوی و استعلام قیمت با کارشناسان عمران مدرن تاس حاصل فرمایید. قیمت هر عدد بلوک هبلکس رضوی مقرون به صرفه است.

لیست قیمت هر عدد بلوک هبلکس

برای بررسی قیمت هر عدد بلوک aac ابتدا به بیان مزایای آن میپردازیم. اصلی ترین مزیت این بلوک ها سبک بودن و سرعت بالای اجرا است. این بلوک ها در برابر حرارت مقاوم اند و طول عمر بالایی دارند.

این بلوک ها به آسانی برش می خورند از این رو استفاده از این بلوک ها عملیات سیم کشی و لوله کشی را آسان می کند. بلوک هبلکس عایق صوتی و حرارتی خوبی در ساختان به شمار می رود. در واقع این بلوک بیشتر نقش عایق دارد و نقش باربری در دیوار چینی ندارد.

قیمت هر عدد بلوک هبلکس
ضد حریق بودن بلوک هبلکس

این بلوک در ضخامت های مختلفی تولید می شود. عامل تعیین کننده ضخامت بلوک هبلکس درونی یا بیرونی بودن دیوار مورد نظر است. برای دیوار های درونی از هبلکس هایی با ضخامت کمتر استفاده می شود. بلوک هبلکس در سایز های ۸، ۱۰، ۱۲، ۱۵ به بازار عرضه می گردد. منظور از هبلکس سایز ۱۰ بلوکی با ابعاد ۱۰*۲۵*۶۰ و ۱۰*۲۰*۶۰ می باشد. بلوک هبلکس با دانسیته ۵۰۰ تا ۵۵۰ کیلوگرم بر مترمکعب و مقاومت فشاری در حدود ۲.۵ مگاپاسکال و مقاومت فشاری حداقل ۲ مگاپاسکال است. مطابق یا استانداردهای ملی ایران از بلوک سبک اتوکلاو شده باید دیوارهای جداکننده و غیر باربر استفاده کرد. به عبارتی این بلوک بیشتر به عنوان عایق حرارتی و صوتی به کار می رود. برای مقایسه قیمت ها و اطلاع از بهترین قیمت هر عدد بلوک هبلکس به سایت عمران مدرن مراجعه فرمایید.

بهترین قیمت هر عدد بلوک هبلکس

بلوک هبلکس اولین بار توسط مهندسان اروپایی ابداع گردید و به نام های ACC,Heblex  و .. در اروپا و سایر کشورها شناخته شده است. بلوک هبلکس نوعی بتن سبک اتوکلاو شده به شمار می آید. وزن بلوک هبلکس در مقایسه با یک بلوک بتنی هم اندازه خود یک پنجم است، از این رو به آن بلوک سبک گازی و یا ACC  می گویند. در مقایسه با آجر این بلوک سه تا چهار برابر سبک تر است. هدف اصلی از ساخت بلوک هبلکس سبک سازی مصالح بوده، سبک سازی مصالح مقاومت آن را بالا می برد.

قیمت هر عدد بلوک هبلکس
برش آسان بلوک هبلکس

معمولا قیمت بلوک هبلکس بر حسب متر مکعب اعلام می شود. اما به طور متوسط قیمت هر عدد بلوک هبلکس از ۸۰۰۰ تومان تا ۱۵۰۰۰ تومان بر اساس ابعاد آن متغیر است. اجرای بلوک هبلکس به آسانی و با چسب مخصوص به آن صورت می گیرد. از آنجایی که سرعت بالای نصب در کاهش هزینه اجرت کارگر تاثیرگذار است خرید بلوک هبلکس برای پیمانکاران گزینه ای مناسب و مقرون به صرفه به شمار می آید.

ارزانترین قیمت هر عدد بلوک هبلکس

بلوک هبلکس در دو مدل متفاوت acc و nacc به بازار عرضه می گردد. علت تفاوت این بلوک ها در نوع اتوکلاو شدن آنها است. همانطور که پیشتر ذکر شد اصلی ترین ویژگی بلوک هبلکس سبک بودن آن است. در واقع اگر این بلوک را در تشت آب بیندازیم روی آب می ایستد و در آب فرو نمی رود.

قیمت بلوک هبلکس به صورت متر مکعبی تعیین می شود به این صورت که کافی است متراژ دیوار را در ضخامت آن و با یکای متر ضرب شود تا میزان بلوک هبلکس پروژه بر اساس متر مکعب تعیین شود. برای اطلاع دقیق قیمت بلوک هبلکس در هر دو حالت قیمت هر عدد بلوک هبلکس و قیمت هر متر مربع بلوک با مشاوران عمران مدرن تماس بگیرید هزینه حمل نیز با توجه به محل پروژه از کارخانه و مطابق با تعرفه اتحادیه باربری کشوری و از روی جدول مصوب تعیین می شود.

قیمت هر عدد بلوک هبلکس
بلوک هبلکس

ابعاد بلوک هبلکس نسبت به سایر مصالح ساختمانی بزرگتر بوده و همین امر باعث افزایش سرعت اجرا و صرفه جویی در هزینه های نهایی و همچنین زمان پروژه می گردد. به عنوان مثال حجم یک متر مربع بلوک هبلکس میانگین ۵۰۰-۶۰۰ کیلوگرم است که یک سوم حجم آجر فشاری در متراژ برابر می باشد.

برای مطالعه بیشتر:

بلوک هبلکس تبریز

سبک سازی ساختمان

بلوک هبلکس اندیمشک

فوم بتن

بلوک شیشه ای (آجر شیشه ای)

بلوک هبلکس اراک

اجرای سقف سازه ای

بلوک هبلکس یزد

بلوک هبلکس اصفهان

بلوک هبلکس تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: 5 ( 1 نظر)