استعلام قیمت
۰۹۲۲-۶۶۳۴۶۷۲
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

قیمت هبلکس نیشابور

قیمت هبلکس نیشابور
قیمت هبلکس نیشابور

برای استعلام بهترین قیمت هبلکس نیشابور با کارشناسان عمران مدرن تماس حاصل فرمایید.

قیمت هبلکس نیشابور نسبت به ویژگی های منحصر به فرد و کاربرد های آن مقرون به صرفه است. به طور کلی علت اصلی استفاده از این محصول در ساختمان سازی عایق، سبک بودن و مقرون به صرفه بودن در کنار مقاومت بسیار بالا می باشد. قیمت هبلکس نیشابور در کارخانه های مختلف متفاوت بوده، اما این اختلاف قیمت بسیار ناچیز است. اما از آنجایی که بلوک هبلکس تولید شده در کارخانه ها درجه بندی دارد، قیمت ها بر اساس درجه تولید متفاوت هستند. در واقع قیمت هبلکس نیشابور درجه یک با قیمت بلوک هبلکس درجه دو متفاوت است. قیمت هبلکس نیشابور با توجه به ابعاد و میزان سفارش مشتری متغیر است.

هبلکس نیشابور

هبکس نیشابور از مصالح پرکاربرد در ساخت و ساز به شمار می رود. هبلکس نیشابور ضد حریق است و در زمان آتش سوزی میزان انتشار را تا ۴ برابر کمتر می شود. کارخانجات زیادی در نیشابور در زمینه فروش بلوک هبلکس با قیمت مناسب فعالیت می کنند. بلوک هبلکس نیشابور ۱۴۰۱ نسبت به سال های قبل افایش قیمت داشته است.

قیمت هبلکس نیشابور

استفاده از چسب در اجرای هبلکس

لیست قیمت هبلکس نیشابور

قیمت هبلکس نیشابور در کارخانه ها بر حسب متر مکعب محاسبه می شود. اگر چه قیمت روز بلوک هبلکس نسبت به بقیه مصالح بالاتر است اما با افزایش سرعت ساخت و ساز و پیشرفت سریع تر پروژه، سازندگان و پیمانکاران خرید هبلکس نیشابور را به دیگر مصالح ساختمانی ترجیح می دهند.

بلوک هبلکس نیشابور اولین بار توسط مهندسان اروپایی ابداع گردید و به نام های ACC,Heblex  و .. در اروپا و سایر کشورها شناخته شده است. بلوک هبلکس نیشابور نوعی بتن سبک اتوکلاو شده به شمار می آید. وزن بلوک هبلکس نیشابور در مقایسه با یک بلوک بتنی هم اندازه خود یک پنجم است، از این رو به آن بلوک سبک گازی و یا ACC  می گویند.در مقایسه با آجر این بلوک سه تا چهار برابر سبک تر است. هدف اصلی از ساخت بلوک هبلکس نیشابور سبک سازی مصالح بوده، سبک سازی مصالح مقاومت آن را بالا می برد.

اصلی ترین کاربرد بلوک هبلکس نیشابور استفاده به عنوان عایق صوتی و حرارتی می باشد. در واقع بلوک هبلکس نیشابور نقش باربری در دیوار چینی ندارد. بلوک ACC تخلخل بالایی دارد و علت آن وجود آلومینیوم در ساختار این بلوک می باشد.

قیمت هبلکس نیشابور
بلوک هبلکس

خرید هبلکس نیشابور

با توجه به ویژگی های مثبت بلوک هبلکس نیشابور استفاده از آن در ساخت و ساز و ساختمان سازی های مدرن و امروزی رو به افزایش است. همین امر باعث زیاد شدن کارخانه های تولید و فروش بلوک هبلکس نیشابور شده است. خرید بلوک هبلکس نیشابور در سایز های مختلف با توجه به نیاز مشتری امکان پذیر است. در جدول زیر سایز های مختلف بلوک هبلکس نیشابور نوشته شده است. لازم به ذکر است قیمت هر سایز با بقیه متفاوت است. برای خرید هبلکس نیشابور با بهترین قیمت با کارشناسان عمران مدرن تماس بگیرید.

در هنگام خرید بلوک هبلکس نیشابور چسب مخصوص به آن هم باید خریداری گردد. این چسب جهت چسباندن انواع بلوک های سبک هبلکس طراحی و تولید گردیده است.

جدول قیمت هبلکس
جدول سایز و ابعاد هبلکس

کارخانه هبلکس نیشابور

با زیاد شدن تقاضای بلوک هبلکس کارخانه های زیادی در این زمینه در نیشابور و دیگر شهر های ایران مشغول به کار هستند. برخی از این کارخانه ها از مشتریان خود هزینه حمل ونقل را دریافت نمی کنند.

کارخانه هبلکس نیشابور برای کمتر شدن هزینه حمل و نقل از حداکثر ظرفیت وسیله حمل کننده خود برای بارگیری استفاده می کند. کارخانه های تولید کننده بلوک هبلکس نیشابور، بلوک هایی با ابعاد مختلف به بازار عرضه می کند تا مشتری بر اساس نیاز خود بلوک مورد نظرش را سفارش دهد. برای اطلاع از کارخانه بلوک هبلکس و بهترین قیمت هبلکس نیشابور با مشاوران عمران مدرن تماس حاصل فرمایید.

هبکس نیشاور
اجرای بلوک هبلکس

قیمت بلوک هبلکس کرج

با توجه به نوسان قیمت ها، قیمت بلوک هبلکس کرج نرخ ثابت و معینی ندارد و بهتر است برای استعلام قیمت با کارشناسان عمران مدرن تماس حاصل فرمایید. قیمت بلوک هبلکس کرج به موارد زیادی بستگی دارد. یکی از مواردی که بر قیمت بلوک هبلکس کرج تاثیر بسزایی دارد، هزینه حمل و نقل بلوک تا محل ساخت و ساز است. بعضی کارخانه ها برای مشتری مداری هزینه حمل و نقل کمتری از مشتری دریافت می کنند.

هبلکس نیشابور
بلوک هبلکس

بهترین قیمت هبلکس نیشابور

قیمت هبلکس نیشابور نسبت به بقیه مصالح دیگر ساختمانی مثل بلوک های معمولی، آجر و سفال بالاتر است.اما استفاده از آن به طور غیر مستقیم باعث کم شدن هزینه های ساخت و ساز می شود. در واقع استفاده از بلوک هبلکس باعث افزایش سرعت ساخت و ساز می شود، در نتیجه دستمزد پرداختی به کارگر کمتر می شود و این نتیجه ای برای کمتر شدن هزینه های جاری ساخت و ساز می باشد.

از جهتی هر بلوک جای چندین آجر را گرفته و استفاده از ملات کمتر می شود. این موضوع در کنار ویژگی های مثبت آن مثل افزایش مقاومت سازه در بربر زلزله، عایق صوتی و حرارتی خرید هبلکس نیشابور را مقرون به صرفه می کند.

قیمت هبلکس نیشابور
برش آسان بلوک هبلکس

 از عوامل تاثیر گذار بر قیمت هبلکس نیشابور می توان به ابعاد، متراژ پروژه، میزان سفارش و موقعیت جغرافیایی می توان اشاره کرد. بالطبع هرچه ابعاد و متراژ پروژه بیشتر باشد قیمت نهایی نیز بیشتر می شود.

کمترین قیمت هبلکس نیشابور

همانطور که پیشتر ذکر شد هبلکس نیشابور یا بلوک هبلکس ویژگی های منحصر به فردی دارد که در اینجا به طور مختصر به بیان آنها می پردازیم.

وزن سبک که یکی از اصلی ترین ویژگی های این بلوک به شمار می آید. از دیگر ویژگیی های مثبت این بلوک نصب آسان تاسیسات است، در واقع هنگام استفاده از هبلکس راه عبور لوله ها و تاسیسات بدون هیچ تخریبی امکان پذیر است. طول عمر بالا و عایق صوتی و حرارتی از دیگر ویژگی های هبلکس نیشابور به شمار می آیند. مشکلی که این روزها در اکثر آپارتمان ها آزار دهنده است عبور صدا است، با استفاده از این بلوک میزان آلودگی صوتی را به حداقل ممکن خود می رسد.

در کنار همه ی این ویژگی های مثبت بلوک هبلکس نیشابور معایبی هم دارد، همانطور که ذکر شد بلوک هبلکس به عنوان باربر در دیوار عمل نمی کند، ضد آب و ضد رطوبت نیست و قسمت بیرونی آن باید ضد آب شود. به عبارتی اگر از بلوک هبلکس به عنوان عایق در محیط های مرطوب استفاده شود باید حتما عایق رطوبتی روی آن اجرا شود.

قیمت چسب هبلکس در نیشابور

برای اجرا و نصب بلوک هبلکس از چسب مخصوصی استفاده می شود. برای استفاده از این چسب مقداری آب به آن اضافه می کنند .لازم به ذکر چسب بلوک هبلکس سریعا خشک می شود و مدت زمان کارایی آن ۵-۴ ساعت است. برای استعلام قیمت هبلکس نیشابور با کارشناسان عمران مدرن تماس حاصل فرمایید. قیمت چسب هبلکس نیشابور با توجه به نوع برند و سایز متغیر است. معمولا این چسب ها در بسته های ۲۰ کیلوگرمی به بازار عرضه می گردد.

برای مطالعه بیشتر:

قیمت هبلکس ساری

بلوک هبلکس یزد

قیمت هبلکس بیرجند

بلوک هبلکس گیلان

 قیمت بلوک هبلکس بجنورد

بلوک هبلکس همدان

قیمت بلوک هبلکس کرمان

بلوک هبلکس زنجان

قیمت بلوک هبلکس کرج

بلوک هبلکس رشت

قیمت بلوک هبلکس مشهد

بلوک هبلکس تبریز

قیمت بلوک هبلکس مازندران

بلوک هبلکس اراک

قیمت بلوک هبلکس شیراز

بلوک هبلکس تهران

قیمت بلوک هبلکس سنندج

بلوک هبلکس اندیمشک

قیمت بلوک هبلکس اردبیل

بلوک هبلکس ابهر

قیمت هر عدد بلوک هبلکس

هبلکس قزوین

بلوک شیشه ای (آجر شیشه ای)

اجرای سقف سازه ای

بلوک هبلکس اصفهان

بلوک هبلکس یزد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چه امتیازی می‌دهید؟

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید!